دکتر علی راستگار فرج زاده

فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول
76٬500 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول
نوشته جان ال.هال
ترجمه دکتر حوری سپهری ، دکتر علی راستگار فرج زاده ، کامران قاسمی
 کتاب حاضر پرفروش ترین تکست بوک فیزیولوژی در جهان شناخته میشود وبه عنوان منبع اصلی معرفی شده توسط وزارت علوم وزارت علوم  وبهداشت  در درس فیزیولوژی می باشد. با مقدمه و تحت نظارت دکتر سید علی حائری روحانی تهیه شده است. کتاب در 8 بخش گردآوری شده است که عبارتند از: 
مقدمه ای بر فیزیولوژی :سلول و فیزیولوژی عمومی
فیزیولوژی غشاء ، عصب و عضله
قلب
گردش خون
کلیه و مایعات بدن 
سلولهای خونی ، ایمنی و انعقاد خون 
فیزیولوژی تنفس
فیزیولوژی هوانوردی ، فضا و غواصی در اعماق دریا
شما می توانید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون وهال-2016
کتاب حاضر خلاصه فیزیولوژی گایتون / هال 2016 تالیف جان ای هال، با مقدمه و زیر نظر سید علی حائری روحانی و ترجمه و تخلیص حوری سپهری، علی راستگار فرج زاده، کامران قاسمی می باشد. فیزیولوژی یکی از قدیمی ترین رشته های علوم است و همواره علم فیزیولوژی و نحوه عملکرد طبیعی اندامهای موجودات زنده یکی از زمینه های تحقیق و تالیف کتابهای آموزشی بوده است. در فیزیولوژی، نقش تغییرات محیطی اعم از تغییرات محیط داخلی و یا محیط خارجی بر فرآیندهای زیستی، مورد مطالعه قرار میگیرد. همچنین تاثیر متقابل فرایندهای زیستی بر یکدیگر و روابط بین آنها مورد تحقیق و بررسی قرار میگیرد.
فيزيولوژی برن و لوی 2018
331٬500 ‎تومان
390٬000 ‎تومان -15%
موجود
فيزيولوژی برن و لوی 2018
کتاب فيزيولوژی برن و لوی 2018 ترجمه ی ویرایش هفتم فیزیولوژی برن و لوی به نویسندگی کپن، بروس ام می‌باشد؛ که توسط مترجمان بسیار خوبی اعم از دکتر فاطمه صفری، دکتر جواد فحانیک بابایی، علی راستگار فرج زاده و دکتر سیمین نامور ترجمه شده است. این کتاب علاوه بر اینکه دارای مطالب اساسی و جامع در فیزیولوژی سلولی و فیزیولوژی اکثر بافت ها و اندام های بدن است، در فصل های گوناگون شامل دو نوع کادر(در سطح سلولی) و (در کلینیک) می‌باشد که در آن ها چکیده موارد اساسی سلولی و مولکولی و بالینی مربوط به پاتوفیزیولوژی بیماری ها مورد بحث و نتیجه گیری قرار گرفته است.
بخش های مختلف کتاب فيزيولوژی برن و لوی 2018 عبارتند از:

بخش اول: فیزیولوژی سلولی
بخش دوم: سیستم عصبی
بخش سوم: عضله
بخش چهارم: سیستم گردش خون
بخش پنجم: سیستم تنفسی
بخش ششم: فیزیولوژی دستگاه گوارش
بخش هفتم: سیستم کلیوی
بخش هشتم: سیستم اندوکرین
فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی
59٬500 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -15%
موجود
فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی
کتاب فيزيولوژی برای پرستاری و مامايی درواقع خلاصه ای از مباحث اساسی و مهم فیزیولوژی می‌باشد که جهت تدریس در مقطع کارشناسی برای رشته های مامائی، پرستاری، تغذیه، علوم بهداشتی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، گفتار درمانی و دیگر رشته های پیراپزشکی به تدوین رسیده است. این کتاب به نویسندگی علی راستگار فرج زاده و دکتر فاطمه رمضان شمس می‌باشد؛ که در سال 1394 توسط انتشارات اندیشه رفیع نشر شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز است. این کتاب همانطور که از موضوعش مشخص است در دسته علوم پزشکی قرار می‌گیرد و برای کسانی که رشته پرستاری و مامائی را دنبال می‌کنند بسیار مفید است.
QR فيزيولوژی گايتون
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
QR خلاصه فیزیولوژی گایتون 2016
کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون به نویسندگی جان ای.هال و به ترجمه دکتر حوری سپهری در بین شاخه های گوناگون بیولوژی که در علوم پایه پزشکی ارائه شده اند، به عنوان فیزیولوژی انسان جایگاه ویژه را شامل می‌شود. منبع‌ها و مرجع‌های عمده و معتبری که در فیزولوژی وجود دارند اغلب کتاب های قطوری می‌باشند و واضح است که مراجعه به این کتاب برای پژوهشگران و دانشجویانی که دارای وقت کافی هستند بسیار سودمند می‌باشد اما برای کسانی که دارای وقت کمتری هستند راهنمای مناسبی برای رسیدن سریع و دقیق به سوالاتشان می‌باشد.