جان ال.هال

فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول
81٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -10%
فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول
نوشته جان ال.هال
ترجمه دکتر حوری سپهری ، دکتر علی راستگار فرج زاده ، کامران قاسمی
 کتاب حاضر پرفروش ترین تکست بوک فیزیولوژی در جهان شناخته میشود وبه عنوان منبع اصلی معرفی شده توسط وزارت علوم وزارت علوم  وبهداشت  در درس فیزیولوژی می باشد. با مقدمه و تحت نظارت دکتر سید علی حائری روحانی تهیه شده است. کتاب در 8 بخش گردآوری شده است که عبارتند از: 
مقدمه ای بر فیزیولوژی :سلول و فیزیولوژی عمومی
فیزیولوژی غشاء ، عصب و عضله
قلب
گردش خون
کلیه و مایعات بدن 
سلولهای خونی ، ایمنی و انعقاد خون 
فیزیولوژی تنفس
فیزیولوژی هوانوردی ، فضا و غواصی در اعماق دریا
شما می توانید کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016 جلد اول را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال 2016
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
خلاصه فیزیولوژی پزشکی گایتون وهال-2016
کتاب حاضر خلاصه فیزیولوژی گایتون / هال 2016 تالیف جان ای هال، با مقدمه و زیر نظر سید علی حائری روحانی و ترجمه و تخلیص حوری سپهری، علی راستگار فرج زاده، کامران قاسمی می باشد. فیزیولوژی یکی از قدیمی ترین رشته های علوم است و همواره علم فیزیولوژی و نحوه عملکرد طبیعی اندامهای موجودات زنده یکی از زمینه های تحقیق و تالیف کتابهای آموزشی بوده است. در فیزیولوژی، نقش تغییرات محیطی اعم از تغییرات محیط داخلی و یا محیط خارجی بر فرآیندهای زیستی، مورد مطالعه قرار میگیرد. همچنین تاثیر متقابل فرایندهای زیستی بر یکدیگر و روابط بین آنها مورد تحقیق و بررسی قرار میگیرد.
QR فيزيولوژی گايتون
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
QR خلاصه فیزیولوژی گایتون 2016
کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون به نویسندگی جان ای.هال و به ترجمه دکتر حوری سپهری در بین شاخه های گوناگون بیولوژی که در علوم پایه پزشکی ارائه شده اند، به عنوان فیزیولوژی انسان جایگاه ویژه را شامل می‌شود. منبع‌ها و مرجع‌های عمده و معتبری که در فیزولوژی وجود دارند اغلب کتاب های قطوری می‌باشند و واضح است که مراجعه به این کتاب برای پژوهشگران و دانشجویانی که دارای وقت کافی هستند بسیار سودمند می‌باشد اما برای کسانی که دارای وقت کمتری هستند راهنمای مناسبی برای رسیدن سریع و دقیق به سوالاتشان می‌باشد.
Guyton and Hall textbook of Medical Physiology
315٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -10%
Guyton and Hall textbook of Medical Physiology
کتاب فیزیولوژی گایتون به دلیل زبان گویا و تمرکز بر محتوایی که برای دانشجویان بالینی و پیش بالینی مناسب است، شناخته شده است. ویرایش 14 این کتاب دارای ساختاری متمایز و متفاوت است تا یادگیری و فهم مطالب پیچیده حداکثر شود. برای تاکید بر مفاهیم حائز اهمیت از فونت بزرگ تری استفاده شده و مطالب فرعی با فونت کوچک تری نگاشته شده و با رنگ آبی کمرنگ مورد توجه قرار گرفته است.این طراحی موجب می شود که روخوانی متون در مدت زمان کوتاه امکان پذیر شود.
خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021
کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021 نوشته آرتور سی گایتون و جان ای هال می باشد. کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021 ترجمه دکتر سید علی حائری روحانی، دکتر زهرا قاسم زاده، دکتر حوری سپهری، علی راستکار فرج زاده است.
 کتاب خلاصه فیزیولوژی گایتون و هال 2021 دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1: فیزیولوژی عمومی و سلول
فصل 2: فیزیولوژی غشا عصب و عضله
فصل 3: قلب
فصل 4: سیستم گردش خون
فصل 5: کلیه ها و مایعات بدن
فصل 6: سلول های خونی، ایمنی و انعقاد خون
فصل 7: تنفس
فصل 8: فیزیولوژی هوانوردی، فضا و فیزیولوژی غواصی در اعماق دریا
فصل 9: اصول کلی و فیزیولوژی دستگاه های حسی
فصل 10: حواس ویژه
فصل 11: نوروفیزیولوژی حرکتی و انسجامی
فصل 12: فیزیولوژی دستگاه گوارش
فصل 13: متابولیسم مواد و تنظیم دما
فصل 14: غدد درون ریز و تولید مثل
فصل 15: فیزیولوژی ورزش