رضا شیرازی

اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره
384٬000 ‎تومان
480٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره از پارسا نشر
بیشتر قسمت های کتاب دیفیوره، حاصل ترجمه ی کتابDiFiore's Atlas of Histology with Functional Correlations  است، اما در تالیفش از اساسی ترین مبانی بافت شناسی نتر و هم چنین کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا استفاده شده است. کتاب اطلس بافت شناسی دیفیوره از بهترین و مناسبترین اطلس های بافت شناسی به حساب می آید. این کتاب ارزشمند توانسته است با استفاده از تصویرهای بافت شناسی با جزییات بالا، همراه با توضیحات تکمیلی برای هر تصویر، منبعی مناسب به جهت آموزش علم بافت شناسی قرار بگیرد. در اطلس بافت شناسی دیفیوره علاوه بر مطالب پایه ای، نکته های عملی در زمینه ساختار و عملکرد بافت های بدن انسان هم ذکر شده است تا دانشجویان علاوه بر آموختن ساختارهای بافت شناسی با عملکرد آنها نیز آشنا شوند.
نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020
کتاب نورو آناتومی گری جلد چهارم 2020 از ترجمه های کتاب آناتومی گری2020 می‌باشد. این کتاب توسط مترجمان بسیار خوبی با عناوین دکتر رضا شیرازی، دکتر ابراهیم اسفندیاری، سهیلا صحت‌بخش و دکتر پوریا پاشائی ترجمه شده است. جلد چهارم این کتاب درمورد نوروآناتومی است. نوروآناتومی علمی می‌باشد که به بحث درباره ارتباطات، ساختارها و عملکرد سیستم عصبی محیطی و مرکزی می پردازد. علاوه بر آن، این علم با بررسی نمودن ناهنجاری های گوناگون مادرزادی و دیگر بیماری های مرتبط با این سیستم دلیل بروز و ارتباطات بالینی آنها را مورد بررسی و توصیف قرار می‌دهد.
ارتباط یک نورون با دیگر نورون ها:
از ارتباط یک نورون با دیگر نورون ها و علاوه بر آن، غدد،عضلات و دیگر ساختارهای بدن تا نقش آنها و علل تاثیرگذار در تحریک و مهار نمودن آن در سیستم عصبی محیطی و همچنین انتقال پیام تا دریافت پاسخ از سیستم عصبی مرکزی در زمینه دانش نوروآناتومی قرار گرفته‌اند.
مجموعه چهار جلدی آناتومی گری که به صورت تخصصی آناتومی بالینی را مورد بررسی قرار می‌دهد، به عبارت زیر هستند:

جلد اول: تنه
جلد دوم: اندام
جلد سوم: سر و گردن
جلد چهارم: نوروآناتومی
آناتومی بدن چوراسیا جلد 1
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
آناتومی انسان با رویکرد بالینی چوراسیا جلد 1 (تنه)
چوراسیا جلد 1


کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‏‎ی دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و حسین طاهری میباشد . این کتاب برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی مناسب است.

در این کتاب تلاش زیادی برای توضیح مسائل بالینی ضروری صورت گرفته است تا دانشجویان با مطالب جامع تری نسبت به مبحث اناتومی آشنا گردند و متون گرداوری شده در این کتاب به صورت بخش های طبقه بندی شده کوتاه و سازمان یافته اورده شده تا دانشجو به راحتی بتواند درک کندو حفظ نماید
کتاب به سه بخش تقسیم شده است .برای تکمیل هر فصل نکات و راهنمای تشریح هم ارائه شده تا علاقمندان به صورت کاربردی به یادگیری مفاهیم بپردازند همچنین سعی شده تا مسائل بالینی مناسب طرح گردد تا خوانندگان با دیدگاه بالینی آناتومی آشنا شوند.
آناتومی انسان چوراسیا جلد 2
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
چوراسیا جلد 2
کتاب حاضر تالیف گارگ کریشنا و ترجمه شده توسط دکتر رضا شیرازی و دکتر ابراهیم اسفندیاری و ندا دائی فرشباف میباشد که به ارائه مطالب مرتبط با مفاهیم اناتومی پرداخته است از آنجا که دانشجویان رشته پزشکی و پیرا پزشکی با اندام و فیزیک انسان در ارتباط هستند لازم است تا اطلاعات به روز و جامعی درباره اناتومی بدن داشته باشند که در کتاب معرفی شده به صورت جذاب ساده و رسا به آن پرداخته شده است .
برخی از ویژگیهای این کتاب عبارتند از :
 استفاده از تصاویر تمام رنگی و واضح در تمام کتاب 
نکات بالینی مرتبط با مبحت آناتومی و ارائه تصویر برای درک بهتر مفهوم 
خلاصه نویسی و تفکیک مطالب هر فصل جهت مطالعه آسان تر دانشجویان عزیز 
ارائه سولات چند گزینه ای به همراه پاسخ آن در انتهای هر فصل

آناتومی انسان چوراسیا جلد 3
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
چوراسیا جلد 3 
آناتومی انسان با رویکرد بالینی ؛ سر و گردن 
جلد سوم کتاب چوراسیا  تالیف گارگ کریشنا و ترجمه ‎‎ی دکتر رضا شیرازی بر موضوع سر و گردن تمرکز دارد و کتاب جامع و کاملی برای دانشجویان پزشکی میباشد . مطالب این کتاب به صورت جامع و روان و جذاب و با ارائه تصویر برای درک بهتر مطالب در اختیارعلاقمندان قرار داده شده است از ویژگیهای خوب این کتاب دارا بودن سی دی است که حاوی ویدئوهای استخوان شناسی و بافت نرم میباشد وهمچنین دارا بودن نمونه سوالات مهم و ضروری و تفکیک مطالب هر فصل به صورت خلاصه برای استنفاده راحت دانشجویان عزیز و ارائه تصاویر تمام رنگی در تمام کتاب است.
اطلس جیبی آناتومی سر و گردن نتر
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس جیبی آناتومی سر و گردن نتر
کتاب معرفی شده تالیف نورتون نیل اسکات و ترجمه ‎ی دکتر رضا شیرازی است.اطلس اناتومی نتر یک لغت نامه بصری منسجم و پایدار را برای درک اناتومی و و نحوه اعمال اثر آن در علم پزشکی فراهم کرده اند.کتاب اطلس اناتومی اطلاعات بی نظیری از بدن انسان را با جزئیات روشن ارائه میدهد .دانشجویان می توانند از اطلس جیبی نتر در موقعیت های مختلف استفاده کنند.از نکات قابل توجه این کتاب مرور سریع و اجمالی مباحث، امکان استفاده از اطلس در کلاس درس، مرور مباحث آناتومیک تدریس شده در انتها، مطالعه سریع و راحت آناتومی در خارج از فضای آموزشی میباشد
کتاب حاضر دارای نکات آموزشی مختلف درمورد ساختار بدن انسان است. مطالعه بدن انسان شامل کالبد شناسی و فیزیولوژی میباشد در این کتاب آناتومی بدن انسان به همراه تصاویر بی نظیر و جزئیات از دید پزشکان ارائه شده است.