گوارش

تغذیه در بیماری های گوارش و کبد
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
ناموجود
کتاب تغذیه در بیماری های گوارش و کبد
نوشته دکتر کامران باقری لنکرانی و دکتر لیلا آزاد بخت و همکاران
این کتاب در سال 1397 در 500 نسخه توسط انتشارات اطمینان به اولین چاپ خود رسیده است کتاب تغذیه در بیماری های گوارش و کبد دارای متنی روان می باشد که مطالب آن کاملا به روزاست. کتاب تغذیه در بیماری های گوارش و کبد مفید برای همه دانشجویان است. اختلالات گوارشی از شایع ترین معضلات سلامتی بدن بوده و همه ساله بین ۶۰ تا ۷۰ میلیون نفر را در جهان درگیر می کند. اختلالات دستگاه گوارش از دهان تا معده را شامل می شود.
خرید کتاب تغذیه در بیماری های گوارش و کبد
طب داخلی هاریسون (بیماری های دستگاه گوارش) 2018
80٬000 ‎تومان
موجود
کتاب طب داخلی هاریسون (بیماری های دستگاه گوارش) 2018
کتاب طب داخلی هاریسون (بیماری های دستگاه گوارش) 2018 نوشته لاری جیمسون، آنتونی فوسی، دنیس کاسپر، استفان هوسر، دن لونگو، جوزف لوسکالزو می باشد که ترجمه آن را دکتر مهشید نیک پور زیر نظر دکتر سید محمود اسحق حسینی  انجام داده است. این کتاب طب داخلی هاریسون (بیماری های دستگاه گوارش) 2018 دارای موضوع طب داخلی مبحث دستگاه گوارش می باشد که به کمک ان انواع بیماری ها و راه های درمان آن را فرا خواهید گرفت. کتاب طب داخلی هاریسون (بیماری های دستگاه گوارش) 2018 توسط کتاب ارجمند چاپ شده است.
سرفصل های کتاب :

بخش 1- تظاهرات اصلی و علائم بیماری های گوارشی
بخش 2- سرطان شناسی
بخش 3- بیماریهای دستگاه گوارش
بخش 4- بیماریهای متابولیک


خرید کتاب طب داخلی هاریسون (بیماری های دستگاه گوارش) 2018
دستنامه طب داخلی هاریسون 2020
290٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب دستنامه طب داخلی هاریسون 2020
نوشته دکتر دنیس ال.کاسپر، دکتر آنتونی اس.فوسی، دکتر استفان ال. هوسر، دکتر دن لونگو، دکتر لری جیمسون، دکتر جوزف لوسکالزو
این کتاب در شهریور 1399 در 1650 نسخه توسط انتشارات کتاب ارجمند به اولین نوبت چاپ خود رسید.
این کتاب جدید ترین نسخه از کتاب های هاریسون می باشد که به مباحث بیماری های داخلی از جمله قلب ، تنگی نفس ، فوریت های پزشکی و .... پرداخته است.
برخی از سرفصل های کتاب :
بخش 1 : مراقبت از بیماران بستری
الکترولیت ها
اختلالات اسید و باز
تصویربرداری تشخیصی در طب داخلی و ...
بخش 2 : فوریت های طبی
کلاپس قلبی-عروقی و مرگ ناگهانی
شوک و ...
بخش 3 :
کاهش وزن ناخواسته
تپش قلب
تنگی نفس
سیانوز و ...
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب دستنامه طب داخلی هاریسون 2020 نوشته دکتر دنیس کاسپر و ترجمه دکتر پریشاد قوام را از پارسانشر خریداری کنید.
طب داخلی هاریسون 2018 (بیماری های گوارش) - اندیشه رفیع
64٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اصول طب داخلی هاریسون 
بیماری های گوارش هاریسون 2018
نوشته دن لونگو، دنیس کاسپر، لاری جمسون، آنتونی فاوسی و با ترجمه دکتر عبدالله عیسی زاده اهرنجانی و دکتر زهرا شکری و تحت نظارت دکتر ناصر ابراهیمی دریانی که در انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است.
کتابی که مشاهده می کنید یکی از بهترین و معتبر ترین مراجع برای بیماری های گوارش و ریوی می باشد که از مجموعه ی معتبر طب داخلی هاریسون است.
برخی از سرفصل ها :
درد شکمی
دیسفاژی
تهوع, استفراغ و سو هاضمه
اسهال و یبوست
کاهش وزن ناخواسته
خونریزی از دستگاه گوارش
سرطان دستگاه گوارش فوقانی
سرطان های دستگاه گوارش
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب طب داخلی هاریسون 2018 (بیماری های گوارش) نوشته دن لونگو و ترجمه دکتر عیسی زاده از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
دارو درمانی بیماریهای گوارشی
65٬000 ‎تومان
موجود
کتاب دارودرمانی بیماری های گوارشی
نوشته دکتر حسین خلیلی
در قسمت اول کتاب مرور کلی داروهای گوارشی از جمله داروهای هر دسته، اشکال دارویی موجود در بازار دارویی ایران، مقایسه داروهای هر دسته از نظر اثر بخشی، عوارض و تداخلات دارویی آورده شده است. در قسمت دوم این مجموعه به اصول درمان شایع ترین بیماری های گوارشی بر اساس آخرین راهنماها پرداخته شده است و به معیارهای انتخاب درمان از بین درمان های توصیه شده، انتخاب رژیم دارویی، نحوه تجویز و نسخه نویسی این داروها، پایش و آموزش بیمار در ارتباط با داروهای مصـرفی در هر بیماری گوارشی اشاره شده است.
برخی از سرفصل های کتاب:

بخش اول: داروها
فصل 1: مرور کلی بر داروهای مورد استفاده در اختلالات گوارشی
فصل 2: اسهال
فصل 3: اسهال عفونی

خرید اینترنتی کتاب دارودرمانی بیماری های گوارشی از پارسا نشر
Guideline گوارش و کبد
190٬000 ‎تومان
ناموجود
Guideline گوارش و کبد
کتاب Guideline گوارش و کبد توسط دکتر کامران احمدی گردآوری شده است. برای  درک بهتر شما از درسنامه های گوارش و کبد سعی شده برای تمامی مطالب از عکس های رنگ استفاده بشود. شما می توانید به کمک این کتاب درک بهتری از درس خود داشته باشید. در آن مطالب مهم با رنگ آبی مشخص شده اند. کتاب Guideline اخلاق پزشکی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. 
خرید کتاب Guideline گوارش و کبد
آزمون های تمرینی گوارش و کبد
185٬000 ‎تومان
ناموجود
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده آزمون های تمرینی Question Bank گوارش و کبد
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد نوشته ی کامران احمدی می باشد. امروزه رژیم غذایی بد به همراه کم تحرکی در کنار افزایش استرس  و اضطراب موجود در زندگی مدرن باعث شده است آمار بیماری های گوارشی و کبدی در جامعه ما افزایش یابد. از این رو کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد دارای نمونه سوالاتی برای قبولی شما در آزمون مربوطه می باشد. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد از سری کتاب های QB می باشد.
این مجموعه سوال فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می‌توانند با مطالعه این مجموعه پایه درسی خود را قوی کنند.