زهرا یاری

برای کنکور تغذيه 12C
11٬815 ‎تومان
13٬900 ‎تومان -15%
موجود
برای کنکور تغذيه 12C
کتاب تغذيه برای کنکور نوشته شده توسط زهرا یاری می باشد. قبولی در کنکور اتفاقی نیست. شما برای گرفتن رتبه علاوه بر خواندن و تست زدن باید بتوانید راهکار هایی را تست کرده و انجام دهید که باعث شوند استرس شما کاهش پیدا کند. ین کتاب مناسب این است که بتوانید به راحتی برای کنکور خود آماده شوید.
کتاب تغذيه برای کنکور 12C مروری سریع و جامع بر مهمترین منابع موجود می‌باشد. در پایان کتاب تست‌های سالهای اخیر ارشد و دکتری تغذیه گنجانده شده است.
خرید کتاب تغذیه برای کنکور
برای کنکور تغذيه 12A
19٬380 ‎تومان
22٬800 ‎تومان -15%
موجود
برای کنکور تغذيه 12A
کتاب برای کنکور تغذيه ( تغذیه اساسی و ارزیابی تغذیه ای) نوشته زهرا یاری می باشد. قبولی در کنکور اتفاقی نیست. شما برای گرفتن رتبه خوب علاوه بر خواندن و تست زدن باید بتوانید راهکار هایی را تست کرده که باعث شوند استرس شما کمتر شود. این کتاب به شما آموزش می دهد که بتوانید به راحتی برای کنکور خود حاضر شوید. 
برای کنکور تغذيه (12B)
10٬965 ‎تومان
12٬900 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب برای کنکور تغذيه (12B) از پارسا نشر
کتاب برای کنکور تغذیه مجموعه ای سه جلدی، خلاصه و مفهومی از آخرین ویرایش منابع معرفی شده ازسوی وزارت بهداشت و درمان می‌باشد. جلد دوم این مجموعه ویرایش سوم کتاب تغذیه برای سلامت و تندرستی و دوران‌های زندگی برای کنکور تالیف زهرا یاری از نشر خسروی مشتمل بر نکات درسی و سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی است. ویرایش قبلی کتاب با عنوان تغذیه برای کنکور (تغذیه در دورانها + رژیم درمانی) در اختیار علاقمندان نیز قرار گرفته بود.
اصول تغذیه کراوس جلد 2
59٬330 ‎تومان
69٬800 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب اصول تغذیه کراوس
تغذیه در دوران های مختلف زندگی و تغذیه در سلامت و تناسب
نوشته ماهان ال. کاتلین و جانسیل ریموند و ترجمه دکتر زهرا یاری و غزاله شیمی
این کتاب در سال 1397 در 1000 نسخه توسط انتشارات خسروی به چاپ اول خود رسید.
درکتاب اصول تغذیه کراوس به تغذیه در اعصار مختلف زندگی از جمله کودکی تا سالمندی و تغذیه در دوران بارداری به طور مفصل پرداخته است.
برخی از سر فصل های کتاب :
فصل 1 : تغذیه در دوران های مختلف زندگی
فصل 15 : تغذیه در دوران بارداری و شیر دهی
فصل 16 : تغذیه در دوران نوزادی
فصل 17 : تغذیه در کودکی
فصل 18 : تغذیه در دوران نوجوانی
فصل 19 : تغذیه در بزرگسالان
فصل 20 : تغذیه در سالمندان
شما میتوانید کتاب اصول تغذیه کراوس نوشته ماهان ال. کاتلین ، ترجمه دکتر یاری را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.