نشر گپ

اپيدميولوژی بيماری های شايع ايران جلد 2
71٬200 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اپيدميولوژی بيماری های شايع ايران جلد 2 که مرجع رسمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است. این کتاب به وسیله شورايی از نويسندگان به سرپرستی دکتر پروين ياوری تالیف شده است؛ لازم به ذکر است ایشان استاد اپيدميولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتی می‌باشد.
در فهرستی که اسامی شورای نويسندگان اين کتاب ارائه شده است، نام های دکتر حسين دلشاد، فرزاد حدائق، فرهاد حسين پناه، مريم برزين و داود خليلی  به چشم می‌خورد که این افراد اعضای هيات علمی و محقق پژوهشکده علوم غدد درون ريز و متابوليسم می‌باشند.
مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران 3
28٬000 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -20%
موجود
مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران جلد سوم سرطان ها
کتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران 3 دارای موضوع سرطان ها می باشد که توسط شورای نویسندگان با سرپرستی دکتر پروین یاوری نوشته شده است.
کتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران 3 دارای سر فصل های زیر می باشد:


مقدمه‌ای بر اپیدمیولوژی
سرطان ها
سرطان پستان
سرطان دهانه ی رحم
سرطان مری
سرطان معده
سرطان كولون و ركتوم
تومورهای اولیه ی كب
سرطان مثانه
سرطان پروستات
سرطان ریه
سرطان لنفاوی
سرطان دهان
راهنمای کنترل بيماری های واگيردار در انسان
23٬200 ‎تومان
29٬000 ‎تومان -20%
موجود
راهنمای کنترل بيماری های واگيردار در انسان
کتاب راهنمای کنترل بيماری های واگيردار در انسان نوشته دیوید هیمن می باشد. انسان، همواره درگیر مبارزه با همه‌گیری بیماری‌های واگیردار بوده و کوشش می‌نموده که با استفاده از دانش روز، از گسترش آن‌ها جلوگیری نماید. پیشرفت دانش پزشکی در زمینه‌های مختلف در طول چند قرن اخیر، به پیشگیری در کنترل همه‌گیر بسیاری از بیماری‌های عفونی منجر شده است. ترجمه کتاب راهنمای کنترل بيماری های واگيردار در انسان را دکتر حسین صباغیان انجام داده است. 
خرید کتاب راهنمای کنترل بيماری های واگيردار در انسان
روش های آماری و شاخص های بهداشتی
20٬000 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
روش های آماری و شاخص های بهداشتی
کتاب روش های آماری و شاخص های بهداشتی نوشته دکتر کاظم محمد و دکتر حسین ملک افضلی می باشد. کتاب روش های آماری و شاخص های بهداشتی توسط انتشارات نشر گپ منتشر شده است. این کتاب روش های آماری و شاخص های بهداشتی دارای سر فصل های زیر می باشد:

مفهوم آمار و بیان توزیع نتیجه مشاهدات
توصیف عددی نتیجه مشاهدات
احتمالات
توزیع نرمال
برآورد
آزمون فرضیه
آنالیز واریانس
بستگی بین صفات 
شاخص های رخداد بیماری 
تحلیل مطالعات اپیدمیولوژیک

خرید کتاب روش های آماری و شاخص های بهداشتی
اپیدمیولوژی گوردیس
95٬200 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -20%
موجود
اپیدمیولوژی گوردیس
کتاب اپیدمیولوژی لئون گوردیس نوشته دیوید سلنتانو و مویزس اسکلو می باشد. کتاب اپیدمیولوژی گوردیس توسط دکتر حسین صباغیان، دکتر کوروش هلاکویی نائینی و دکتر شهرزاد نعمت اللهی ترجمه شده است. هدف این کتاب این بوده که خواننده درک کند، اپیدمیولوژی می تواند برای پاسخ به مشکلات سلامت جمعیت‌ها به کار رود. ویژگی های گفتاری، متن شیوا و فراگیر و ذکر مثال های زنده با بیانی ساده و قابل درک از برتری‌های این کتاب می باشد.
خرید کتاب اپیدمیولوژی گوردیس
اپيدميولوژی بيماری های شايع ايران جلد 1
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
اپيدميولوژی بيماری های شايع ايران جلد 1
كتاب مرجع اپیدمیولوژی بیماری های شایع ایران در 3 جلد متفاوت با عنوان های بیماری‌های واگیر، غیرواگیر و سرطان‌ها از معتبرترین منبع های اپیدمیولوژی بیماری‌های شایع ایران ارائه و منتشر شده است. برای تهیه و منتشر کردن این کتاب سه جلدی  بیش از 80  نفر فعالیت داشته اند.
در هر فصل این کتاب به طور تقریبی از عنوان‌های یكسان همچون: معرفی بیماری، عوامل بیماری‌زا، شیوه ‌های تشخیص و درمان بیماری، اپیدمیولوژی بیماری در ایران و جهان و دیگر عناوین استفاده شده است.
این کتاب از طرف انجمن علمی اپیدمیولوژیست‌های ایران توصیه شده است و جزء منابع رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی ارائه شده است.
فرهنگ جامع همه گير شناسی
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
فرهنگ جامع همه گير شناسی
کتاب فرهنگ جامع همه گير شناسی نوشته کیومرث ناصری می باشد. این کتاب علاوه بر واژگان ویراست پنجم تمامی واژگانی که در ویراست های قبلی وجود داشته و به تدریج حذف شده اند را نیز در بردارد. فرهنگ جامع همه گیرشناسی بر مبنای الفبای انگلیسی از سمت چپ کتاب در قالب دو ستونی تنظیم شده است. فرهنگ جامع همه گير شناسی توسط انتشارات گپ منتشر شده است.
خرید کتاب فرهنگ جامع همه گير شناسی
زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد
نوشته ریتا ال . ساعتچی و ترجمه دکتر محمود ساعتچی، دکتر پروین کدیور، دکتر حسن حق شناس، دکتر رضا نیلی پور و دکتر محمود بهزاد
این کتاب در سال 1398 توسط انتشارات گپ به ششمین نوبت چاپ خود و ویراست 15 خود رسید و در زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد کتابیست ارزنده که به طور کامل و جامع تمام جنبه ها و مراحل شناخت و درمان موضوعات را در برگرفته و با توجه به طبقه بندی مباحث، کتابیست مطمئن برای یادگیری مباحث روانشناسی
برخی از سرفصل های کتاب :
فصل اول : روانشناسی چیست؟
گستره روانشناسی
تاریخچه روانشناسی
دیدگاه های نوین در روانشناسی
روش های تحقیق در روانشناسی
فصل دوم : مبانی فیزیولوژیک و روانشناسی
فصل سوم : رشد ذهنی
فصل چهارم : احساس
فصل پنجم : ادراک 
فصل ششم : هشیاری
فصل هفتم : یادگیری
فصل هشتم : حافظه 
فصل نهم : زبان و تفکر
فصل دهم : انگیزش
شما می توانید کتاب زمینه روانشناسی اتکینسون و هیلگارد را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.