اسکات ا. گولچر

مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول)
41٬650 ‎تومان
49٬000 ‎تومان -15%
موجود
مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول)
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد، یک کتاب دو جلدی می باشد که در آن در مورد کاربرد زیست و مواد زیستی در طبیعت گفته شده می باشد. به کمک این کتاب می توانید نحوه استفاده از سلول های زیستی برای ترمییم و جایگزینی آن ها با سلول های آسیب دیده را یاد بگیرید. کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) دارای مفاهیم پایه ای و بسایر کاربردی می باشد. کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) نوشته اسکات گولچر و جفری او هالکینر می باشد. ترجمه آن را دکتر محمد رفیعی نیا انجام داده است. ناشر آن انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران ( پلی تکنیک ) می باشد.  مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) از بهترین کتاب های دارای موضوع مواد ریست شیمی می باشد.
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) 
مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم)
22٬525 ‎تومان
26٬500 ‎تومان -15%
ناموجود
مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم)
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم) مناسب برای اموزش زیست مواد می باشد. زیست مواد معمولا به ماده ای با منشا مصنوعی یا طبیعی گفته می شود، که با محیط فیزیولوژیک بدن همواره در ارتباط می باشد و از آن برای جایگزینی و درمان بافت موجودات زنده به کار می رود.
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد 
 کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم) نوشته اسکات ا گولچر و جفری او هالینگر می باشد که ترجمه آن را محمد رفیغی نیا انجام داده است. کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم) را انتشارات صنعتی امیر کبیر(رپلی تکنیک) نشر داده است.