مهندسی پزشکی

مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم)
26٬500 ‎تومان
ناموجود
مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم)
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم) مناسب برای اموزش زیست مواد می باشد. زیست مواد معمولا به ماده ای با منشا مصنوعی یا طبیعی گفته می شود، که با محیط فیزیولوژیک بدن همواره در ارتباط می باشد و از آن برای جایگزینی و درمان بافت موجودات زنده به کار می رود.
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد 
 کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم) نوشته اسکات ا گولچر و جفری او هالینگر می باشد که ترجمه آن را محمد رفیغی نیا انجام داده است. کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد دوم) را انتشارات صنعتی امیر کبیر(رپلی تکنیک) نشر داده است.
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم
85٬000 ‎تومان
موجود
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی می باشد. به کمک کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد شما می توانید کاربرد وسایل و ابزار پزشکی و طراحی آن ها را یاد بگیرید و بتوانید بهترین عملکرد را در طراحی وسایل پیدا نمایید. کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم نوشته جان وبستر می باشد که ترجمه آن را پروفسور سیامک نجاریان و مهندس سهراب صرامی انجام داده اند. ناشر این کتاب انتشارات جهاد دانشگاهی واحد امیر کبیر می باشد. این تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم دارای نوبت نوبت چاپ ششم  سال 1396 می باشد.
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد
بیومتریالها ، اصول و کاربرد ها
135٬000 ‎تومان
موجود
بیومتریالها ، اصول و کاربرد ها
این کتاب دارای توضیحات بسیار کاربردی و اصول هایی در مورد مواد زیستی شیمی می باشد. این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی و زیست پزشکی و مهمندسان زیست پزشکی می باشد. کتاب بیومتریالها ، اصول و کاربرد ها نوشته جون بی بارک و جوزف دی برانزینو می باشد. ترجمه این کتاب را دکتر محمد رفیعی نیا به همراه دکتر شاهین بنکدار انجام داده است. کتاب بیومتریالها، اصول و کاربرد ها را انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران (پلی تکنیک تهران) در سال 1398 چاپ شده می باشد. 
کتاب بیومتریال ها، اصول و کاربرد ها
مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی
100٬000 ‎تومان
موجود
مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی
کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی نوشته و ترجمه سیامک نجاریان و هاله مستشفی می باشد که در آن در مورد موضوعات مهندسی پزشکی گفته شده است. در این کتاب شما تمامی مقدمه و پیش نیاز هایی که برای مهندسی زیستی نیاز دارید را خواهید آموخت.
 کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی
مهندسی زیستی یا مهندسی زیست‌شناسی یا زیست مهندسی به استفاده از مفاهیم و روش‌های زیستی و علوم فیزیک، شیمی، ریاضی و کامپیوتر در زیست برای حل مشکلات می باشد. مهندسان زیستی و دانش آموختگان این رشته همواره تلاش می کنند که با استفاده سیستم های زیستی برای خلق محصولات یا اصلاح و کنترل سیستم های زیستی نمایند. 
آناتومی در مهندسی پزشکی
100٬000 ‎تومان
ناموجود
آناتومی در مهندسی پزشکی
کتاب آناتومی در مهندسی پزشکی دارای مفاهیم و موضوع کالبدشناسی و مهندسی پزشکی می باشد. به کمک این کتاب شما کالبد و آناتومی بدنی را آموزش می ببنید. آناتومی در مهندسی پزشکی مناسب برای دانشجویان مهندسی پزشکی می باشد. کتاب آناتومی در مهندسی پزشکی نوشته دکتر حمید کشوری و دکتر شیوا اسبری می باشد که توسط جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه امیرکبیر نشر شده است. این آناتومی در مهندسی پزشکی نوبت پنجم سال 1396 چاپ شده است.  
کتاب آناتومی در مهندسی پزشکی
مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول)
49٬000 ‎تومان
ناموجود
مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول)
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد، یک کتاب دو جلدی می باشد که در آن در مورد کاربرد زیست و مواد زیستی در طبیعت گفته شده می باشد. به کمک این کتاب می توانید نحوه استفاده از سلول های زیستی برای ترمییم و جایگزینی آن ها با سلول های آسیب دیده را یاد بگیرید. کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) دارای مفاهیم پایه ای و بسایر کاربردی می باشد. کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) نوشته اسکات گولچر و جفری او هالکینر می باشد. ترجمه آن را دکتر محمد رفیعی نیا انجام داده است. ناشر آن انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران ( پلی تکنیک ) می باشد.  مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) از بهترین کتاب های دارای موضوع مواد ریست شیمی می باشد.
کتاب مقدمه ای بر زیست مواد (جلد اول) 
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد اول
210٬000 ‎تومان
موجود
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد اول از این کتاب می باشد که در آن استفاده از ابزار در پزشکی را به طور کامل توضیح می دهد. به کمک این کتاب می توانید تمام روش ها و نحوه های طراحی و کاربرد ها را در آن آموزش ببینید.
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد اول نوشته جان وبستر می باشد . ترجمه آن را پروفسور سیامک نجاریان و مهندس سهراب صرامی انجام داده اند. این کتاب توسط انتشارت جهاد دانشگاهی واحد امیر کبیر تالیف شده است.
فیزیولوژی در مهندسی پزشکی
120٬000 ‎تومان
ناموجود
فیزیولوژی در مهندسی پزشکی 
کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی نوشته دکتر حمید کشوری و دکتر شیوا اسبری می باشند. در کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی دارای موضوع مفاهیم انسان و فیزیولوژی در مهندسی پزشکی می باشد. کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی مناسب برای دانشجویان رشته مهندسی پزشکی می باشد. کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی توسط انتشارت جهاد دانشگاهی واحد امیرکبیر تهران نشر یافته است. این کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی نوبت پنجم سال 1398 چاپ شده است. فیزیولوژی در مهندسی پزشکی دارای قطع وزیری می باشد.
خرید کتاب فیزیولوژی در مهندسی پزشکی