سیامک نجاریان

تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم
85٬000 ‎تومان
موجود
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی می باشد. به کمک کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد شما می توانید کاربرد وسایل و ابزار پزشکی و طراحی آن ها را یاد بگیرید و بتوانید بهترین عملکرد را در طراحی وسایل پیدا نمایید. کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم نوشته جان وبستر می باشد که ترجمه آن را پروفسور سیامک نجاریان و مهندس سهراب صرامی انجام داده اند. ناشر این کتاب انتشارات جهاد دانشگاهی واحد امیر کبیر می باشد. این تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد دوم دارای نوبت نوبت چاپ ششم  سال 1396 می باشد.
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد
مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی
100٬000 ‎تومان
موجود
مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی
کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی نوشته و ترجمه سیامک نجاریان و هاله مستشفی می باشد که در آن در مورد موضوعات مهندسی پزشکی گفته شده است. در این کتاب شما تمامی مقدمه و پیش نیاز هایی که برای مهندسی زیستی نیاز دارید را خواهید آموخت.
 کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی
مهندسی زیستی یا مهندسی زیست‌شناسی یا زیست مهندسی به استفاده از مفاهیم و روش‌های زیستی و علوم فیزیک، شیمی، ریاضی و کامپیوتر در زیست برای حل مشکلات می باشد. مهندسان زیستی و دانش آموختگان این رشته همواره تلاش می کنند که با استفاده سیستم های زیستی برای خلق محصولات یا اصلاح و کنترل سیستم های زیستی نمایند. 
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد اول
210٬000 ‎تومان
موجود
تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد اول از این کتاب می باشد که در آن استفاده از ابزار در پزشکی را به طور کامل توضیح می دهد. به کمک این کتاب می توانید تمام روش ها و نحوه های طراحی و کاربرد ها را در آن آموزش ببینید.
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد
کتاب تجهیزات پزشکی طراحی و کاربرد جلد اول نوشته جان وبستر می باشد . ترجمه آن را پروفسور سیامک نجاریان و مهندس سهراب صرامی انجام داده اند. این کتاب توسط انتشارت جهاد دانشگاهی واحد امیر کبیر تالیف شده است.
انگليسی عمومی برای دانشجويان مهندسی پزشکی
48٬000 ‎تومان
ناموجود
انگليسی عمومی برای دانشجويان مهندسی پزشکی
انگلیسی عمومی ویژه دانشجویان رشته مهندسی پزشکی
کتاب انگليسی عمومی برای دانشجويان مهندسی پزشکی برای همه ی دانشجویان گرایش های مهندسی پزشکی (بیوالکتریک - بیومکانیک -بیومواد) و همه ی گرایش های  مهندسی برق(الکتریک - مخابرات - قدرت - کنترل)، رشته های پزشکی، پیراپزشکی و پرستاری به عنوان درس زبان عمومی به ارزش واحد تدوین گشته است. کتاب حاضر دارای مجموعه ای از توضیحات کلی از دستگاه کاربردی در پزشکی می باشد که در عصر حاضر به صورت مداوم مورد استفاده می باشند.