کتابخانه فرهنگ

مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
موجود
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی  
کتاب مجموعه سوالات کنکور ایمنی‌شناسی مشتمل بر سوالات آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سال‌های 89 تا 99 با پاسخ کلیدی تالیف و گردآوری گروه مولفین چاپ نشر کتابخانه فرهنگ است.
آزمون ارشد شامل دروس: ایمنی شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، زیست سلولی مولکولی، زبان تخصصی 
آزمون ارشد تربیت مدرس شامل دروس: زبان عمومی، ایمنی شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، زیست سلولی مولکولی 
آزمون دکتری شامل دروس: ایمنی شناسی، بیوشیمی عمومی و ژنتیک مولکولی می‌باشد.
خرید کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی 86 - 98
میتوکندری (چشم انداز نوین)
29٬750 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -15%
موجود
میتوکندری (چشم انداز نوین)
کتاب میتوکندری (چشم انداز نوین) نوشته دکتر مصطفی عبادی و الهه دوخه است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ می باشد. میتوکندری، اندامکی می باشد که وظیفه اصلی آن تنفس سلولی است. کاربرد آن انتقال انرژی است که موجب می‌شود انرژی شیمیایی موجود در مواد غذایی با عمل فسفوریلاسیون اکسیداتیو، به صورت پیوندهای پرانرژی فسفات ATP  ذخیره بشود.
خرید کتاب میتوکندری (چشم انداز نوین) 
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيوتراپی کتابخانه فرهنگ
72٬250 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيوتراپی کتابخانه فرهنگ  
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیوتورابی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیوتورابی نوشته گروه مولفین می باشد. این کتاب تمامی سوالات کنکور های سال های 91 تا 98 را در خود دارد تا شما بتوانید به کمک آن، با نحوه و مدل سوالات آزمون کنکور کارشناسی ارشد و دکترای درس فیزیئتراپی آشنا شوید. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیوتورابی را انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر کرده است. 
سوالات ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
78٬200 ‎تومان
92٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای یک از بهترین بانک سوالات برای افرادی می باشد که می خواهند آزمون های بهداشت حرفه ای را داده و نمره بالایی در آن بیاورند. کتاب مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای توسط گروه مولفین منتشر شده است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است. 
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای 
سوالات ارشد و دکتری فيزيولوژی
40٬800 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيولوژی کتابخانه فرهنگ
کتاب سواﻻت ارشد و دکتری فيزيولوژی کتابخانه فرهنگ نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری فيزيولوژی دارای تمامی سوالات سال های پیش می باشد. اگر شما به سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی سال های قبلی را نیاز دارید تا بتوانید با نحوه سوالات و محیط آن آشنا شویدباید این کتاب را بخرید زیرا این کتاب دارای سوالات آزمون های کنوکور دکتری و کارشناسی ارشد بین سال های 75-74 تا 96-97 را در خوداست.
سوالات کنکور ارشد و دکتری فيزيولوژی 
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی
85٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -15%
موجود
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی
کتاب مجموعه سوالات کنکور دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی دارای سوالات سولات آزمون های دکتری سال های 91-92 تا سال 96-97 می باشد که شما بتواند به راحتی و و بدون کوچکترین دغدغه ای به این سوالات دسترسی داشته باشید. کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی می تواند شما را تا حدودی با سوالات آزمون های دکتری آشنا کند.
سواﻻت ارشد و دکتری علوم تغذيه کتابخانه فرهنگ
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری علوم تغذيه کتابخانه فرهنگ  
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تغذیه و علوم بهداشتی 
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تغذیه و علوم بهداشتی مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند آزمون های درس علوم تغذیه را با درصد بالایی بزنند و در آزمون های کنکور خود نمره ی قبولی را آورده و در دانشگاه های مرتبه بالای کشور قبول شوید. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری علوم تغذيه کتابخانه فرهنگ توسط گروه مولفین نوشته شده است.
سوالات ارشد و دکتری فيزيک پزشکی
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيک پزشکی
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی نوشته گروه مولفین می باشد. شما می توانید به کمک این کتاب با انواع سوالات سال های قبل و مشابه آن ها را دارا می باشد.  کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده می باشد. مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی دارای سوال آزمون های بین سال های 78-88 تا 98-99 می باشد
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی
سوالات ارشد و دکتری روانشناسی عمومی کتابخانه فرهنگ
12٬750 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری روانشناسی عمومی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات آزمون های ورودی دوره های دکتری تخصصی (phd) مجموعه روانشناسی عمومی نوشته علیرضا محمدی، سوسن هدایتی دانا و ریحانه عشقی می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری روانشناسی عمومی مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند خود را برای کنکور های ارشد و دکتری روانشناسی عمومی آماده کنند است. مجموعه سوالات آزمون های ورودی دوره های دکتری تخصصی  دارای روانشناسی ارشد، روانشناسی شخصیت و مرضی، کودکان استثنایی، روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان، زبان تخصصی انگلیسی، آمار و روش تحقیق، علم النفس می باشد.
سوالات ارشد و دکتری آموزش بهداشت
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سواﻻت ارشد و دکتری آموزش بهداشت کتابخانه فرهنگ 
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای آموزش بهداشت
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای آموزش بهداشت نوشته گروه مولفین است. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای آموزش بهداشت مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند خود را برای کنکور های ارشد و دکتری آموزش بهداشت آماده کنند است. مجموعه سوالات آزمون های ورودی دوره های دکتری تخصصی مناسب برای دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت می باشد.
سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ
40٬800 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتتشارات کتابخانه فرهنگ انتشار یافته شده است. کتاب سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ دارای نمونه سوالاتی از آزمون های سال های 74-75 تا سال 97-98  می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ مناسب برای دانشجویان علوم پزشکی می باشد
خرید مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
12٬750 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -15%
موجود
سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. این کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 97-98 می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید.
خرید سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3
سواﻻت ارشد و دکتری نانوتکنولوژی پزشکی کتابخانه فرهنگ
23٬800 ‎تومان
28٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری نانوتکنولوژی پزشکی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای نانو تکنولوژی پزشکی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای نانو تکنولوژی پزشکی نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای نانو تکنولوژی پزشکی دارای مجموعه سوالاتی می باشد که شما می توانید به کمک حل آن ها، با سوالاتی که ممکن است در آزمون های کنکور و کارشناسی بیاید آشنا باشید زیرا این کتاب دارای سوال های کنکور های بین سال های 85-86 تا 95-96 می باشد. 
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
40٬800 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -15%
موجود
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 98-99  می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 نوشته گروه مولفین می باشد.
خرید کتاب های پزشکی 
زبان دکتری وزارت بهداشت
123٬250 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب زبان دکترای وزارت بهداشت تالیف دکتر رضا خیرآبادی شامل: درسنامه بخش گرامر ، لغت و درک مطلب ، تست های دکترای وزارت علوم ، تست های آزمون MHLE ، تست های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد.
خرید اینترنتی کتاب زبان دکتری وزارت بهداشت از پارسا نشر
مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
18٬700 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری
28٬050 ‎تومان
33٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری مناسب برای افرادی می باشد که دوست دارند که بتوانند آزمون های خود را با بالاترین نمره ها و درصد ها قبول شوند. مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است.
خرید کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری
سوالات ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
15٬300 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر شده است. علم ویروس شناسی بعد از استفاده از واکسن آبله به وسیله ادوارد جنر و تهیه واکسن علیه بیماری هاری به دست پاستور کار خود را شروع کرد و از آن پس در دانشگاه ها این درس تدریس می شد. این کتاب آمده و سوالات سال های گذشته درس ویروس شناسی را در درون خود جای داده است.
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی 
سواﻻت ارشد و دکتری ژنتیک کتابخانه فرهنگ
32٬300 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -15%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری ژنتیک کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای ژنتیک
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای ژنتیک نوشته گروه مولفین است. ژنتیک را می‌توان به هفت گروه تقسیم بندی نمود: ژنتیک مندلی، ژنتیک جمعیت، ژنتیک مولکولی، ژنتیک بالینی، ژنتیک رفتاری، ژنتیک اصلاح دام، ژنتیک پزشکی، ژنتیک کمی می باشد. این کتاب دارای سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد از سال 75- 76 تا سال 95-96  در درون خود می باشد. 
سوالات ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین
21٬250 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سواﻻت ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین کتابخانه فرهنگ  
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین مناسب برای استفاده اشخاصی می باشد که می خواهند خود را برای آزمون های استخدامی و دانشگاهی آماده کنند است. این کتاب دارای سوالات آزمون های سال های 77-78 تا 86-87 می باشد. 
سوالات ارشد و دکتری هماتولوژی
35٬700 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
سواﻻت ارشد و دکتری هماتولوژی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی نوشته گروه مولفین می باشد. هماتولوژی قسمتی از رشته علوم پزشکی می باشد. این رشته هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه سلول ‌های خونی، نحوه تولید آن‌ ‌ها، فرایند ‌های انعقاد خون و اختلالات خون و مغز استخوان می پردازد. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری هماتولوژی کتابخانه فرهنگ دارای سوالات آزمون های سال 77-78 تا 96-97 می باشد.