گروه مولفین

مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی  
کتاب مجموعه سوالات کنکور ایمنی‌شناسی مشتمل بر سوالات آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سال‌های 89 تا 99 با پاسخ کلیدی تالیف و گردآوری گروه مولفین چاپ نشر کتابخانه فرهنگ است.
آزمون ارشد شامل دروس: ایمنی شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، زیست سلولی مولکولی، زبان تخصصی 
آزمون ارشد تربیت مدرس شامل دروس: زبان عمومی، ایمنی شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، زیست سلولی مولکولی 
آزمون دکتری شامل دروس: ایمنی شناسی، بیوشیمی عمومی و ژنتیک مولکولی می‌باشد.
خرید کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری ايمنی شناسی 86 - 98
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری مهندسی پزشکی
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری مهندسی پزشکی
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی پزشکی 92-99
کتاب مجموعه سواﻻت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی پزشکی نوشته گروه مولفین است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ چاپ شده است. در این کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری مهندسی پزشکی آمده و تمامی سوالات و نمونه سوال هایی که امکان دارد شما با آن در آزمون های کنکور مهندسی پزشکی مواجه شوید را در خود جای داده تا بتوانید به راحتی در این آزمون قبول شوید.
جانورشناسی هيکمن (2 جلدی)
445٬500 ‎تومان
495٬000 ‎تومان -10%
جانورشناسی هيکمن (2 جلدی)
این مجموعه دو جلدی توسط انتشارات خانه زیست شناسی ترجمه شده است. جانور شناسی هیکمن (Hickman) یکی از رفرنس های معتبر جانور شناسی بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان است که به شناخت ویژگی های جانوران می‌پردازد. ویژگی های جانوران به لحاظ ساختاری، خصوصیات فیزیولوژیکی و عملکردی، قابلیت سازگاری با محیط و توانایی ترمیم و بسیاری از موارد دیگر از یکدیگر متمایز و گوناگون می باشند.
خرید کتاب جانورشناسی هيکمن (2 جلدی)
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيوتراپی کتابخانه فرهنگ
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيوتراپی کتابخانه فرهنگ  
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیوتورابی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیوتورابی نوشته گروه مولفین می باشد. این کتاب تمامی سوالات کنکور های سال های 91 تا 98 را در خود دارد تا شما بتوانید به کمک آن، با نحوه و مدل سوالات آزمون کنکور کارشناسی ارشد و دکترای درس فیزیئتراپی آشنا شوید. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیوتورابی را انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر کرده است. 
سوالات ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
82٬800 ‎تومان
92٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای یک از بهترین بانک سوالات برای افرادی می باشد که می خواهند آزمون های بهداشت حرفه ای را داده و نمره بالایی در آن بیاورند. کتاب مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای توسط گروه مولفین منتشر شده است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است. 
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای 
اصول مراقبت از بیمار دوگاس
67٬050 ‎تومان
74٬500 ‎تومان -10%
اصول مراقبت از بیمار دوگاس
نگرشی جامع بر پرستاری
کتاب اصول مراقبت از بیمار دوگاس توسط انتشارات گلبان نشر منتشر شده است. مطالب علمی و بالینی درباره اصول و فنون پرستاری است و به عنوان مهارتهای اساسی اولیه پیش نیاز ورود به دیگر مباحث تخصصی این رشته محسوب می شود. اصول مراقبت از بیمار دوگاس دارای سر فصل های زیر می باشد:


بخش اول: مراقبت های بهداشتی و فعالیت های پرستاری
بخش دوم: ابعاد سلامتی
بخش سوم: مهارتهای بنیادین در اقدامات پرستاری
بخش چهارم:نیاز های فیزیولوژیک
نیاز های حرکتی
نیاز های محافظت و ایمنی
نیاز روانی
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 2
23٬400 ‎تومان
26٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سواﻻت ارشد علوم آزمایشگاهی 2
 کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 98-99 را در خود می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2 نوشته گروه مولفین می باشد.
خرید اینترنتی کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 2
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 1
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 98-99  می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 1 نوشته گروه مولفین می باشد.
خرید کتاب های پزشکی 
سواﻻت ارشد و دکتری ژنتیک کتابخانه فرهنگ
34٬200 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری ژنتیک کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای ژنتیک
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای ژنتیک نوشته گروه مولفین است. ژنتیک را می‌توان به هفت گروه تقسیم بندی نمود: ژنتیک مندلی، ژنتیک جمعیت، ژنتیک مولکولی، ژنتیک بالینی، ژنتیک رفتاری، ژنتیک اصلاح دام، ژنتیک پزشکی، ژنتیک کمی می باشد. این کتاب دارای سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد از سال 75- 76 تا سال 95-96  در درون خود می باشد. 
سوالات ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
16٬200 ‎تومان
18٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری ویروس شناسی کتابخانه فرهنگ
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر شده است. علم ویروس شناسی بعد از استفاده از واکسن آبله به وسیله ادوارد جنر و تهیه واکسن علیه بیماری هاری به دست پاستور کار خود را شروع کرد و از آن پس در دانشگاه ها این درس تدریس می شد. این کتاب آمده و سوالات سال های گذشته درس ویروس شناسی را در درون خود جای داده است.
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری ویروس شناسی 
بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96
کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 توسط هیئت مولفین نوشته شده است. کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 مناسب برای کسانی است که می خواهند در آزمون درس زیست شناسی شرکت کنند.  بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 دارای سه دفترچه می باشد که این سه دفترچه عبارت اند از:

دفترچه یک: علوم سلولی و مولکولی
دفترچه دو: علوم گیاهی
دفترچه سه: علوم جانوری

خرید کتاب بانک آزمون ارشد مجموعه زيست شناسی 96 
سوالات ارشد و دکتری فيزيولوژی
43٬200 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيولوژی کتابخانه فرهنگ
کتاب سواﻻت ارشد و دکتری فيزيولوژی کتابخانه فرهنگ نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری فيزيولوژی دارای تمامی سوالات سال های پیش می باشد. اگر شما به سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی سال های قبلی را نیاز دارید تا بتوانید با نحوه سوالات و محیط آن آشنا شویدباید این کتاب را بخرید زیرا این کتاب دارای سوالات آزمون های کنوکور دکتری و کارشناسی ارشد بین سال های 75-74 تا 96-97 را در خوداست.
سوالات کنکور ارشد و دکتری فيزيولوژی 
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی
کتاب مجموعه سوالات کنکور دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی دارای سوالات سولات آزمون های دکتری سال های 91-92 تا سال 96-97 می باشد که شما بتواند به راحتی و و بدون کوچکترین دغدغه ای به این سوالات دسترسی داشته باشید. کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری علوم سلولی کاربردی می تواند شما را تا حدودی با سوالات آزمون های دکتری آشنا کند.
سواﻻت ارشد و دکتری علوم تغذيه کتابخانه فرهنگ
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری علوم تغذيه کتابخانه فرهنگ  
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تغذیه و علوم بهداشتی 
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای تغذیه و علوم بهداشتی مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند آزمون های درس علوم تغذیه را با درصد بالایی بزنند و در آزمون های کنکور خود نمره ی قبولی را آورده و در دانشگاه های مرتبه بالای کشور قبول شوید. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری علوم تغذيه کتابخانه فرهنگ توسط گروه مولفین نوشته شده است.
سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی
61٬200 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سواﻻت کنکور کارشناسی ارشد و دکترا بیوشیمی نوشته گروه مولفین می باشد. اگر شما به سوالات آزمون های دکتری و کارشناسی سال های قبلی را نیاز دارید تا بتوانید با نحوه سوالات و محیط آن آشنا شوید؛  کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی می تواند نیاز شما را بر طرف نماید. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری بیوشیمی دارای سوالات آزمون های کنکور دکتری و کارشناسی ارشد بین سال های 83-84 تا 96-97 می باشد.
خرید مجموعه  سواﻻت ارشد و دکترا بیوشیمی 
سوالات ارشد و دکتری فيزيک پزشکی
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری فيزيک پزشکی
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی نوشته گروه مولفین می باشد. شما می توانید به کمک این کتاب با انواع سوالات سال های قبل و مشابه آن ها را دارا می باشد.  کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده می باشد. مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی دارای سوال آزمون های بین سال های 78-88 تا 98-99 می باشد
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای فیزیک پزشکی
سوالات ارشد و دکتری روانشناسی عمومی کتابخانه فرهنگ
13٬500 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری روانشناسی عمومی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات آزمون های ورودی دوره های دکتری تخصصی (phd) مجموعه روانشناسی عمومی نوشته علیرضا محمدی، سوسن هدایتی دانا و ریحانه عشقی می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری روانشناسی عمومی مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند خود را برای کنکور های ارشد و دکتری روانشناسی عمومی آماده کنند است. مجموعه سوالات آزمون های ورودی دوره های دکتری تخصصی  دارای روانشناسی ارشد، روانشناسی شخصیت و مرضی، کودکان استثنایی، روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان، زبان تخصصی انگلیسی، آمار و روش تحقیق، علم النفس می باشد.
سوالات ارشد و دکتری آموزش بهداشت
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری آموزش بهداشت کتابخانه فرهنگ 
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای آموزش بهداشت
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای آموزش بهداشت نوشته گروه مولفین است. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای آموزش بهداشت مناسب برای دانشجویانی می باشد که می خواهند خود را برای کنکور های ارشد و دکتری آموزش بهداشت آماده کنند است. مجموعه سوالات آزمون های ورودی دوره های دکتری تخصصی مناسب برای دانشجویان و داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت می باشد.
سوالات ارشد و دکتری زیست فناوری پزشکی
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری زیست فناوری پزشکی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتر زیست فن آوری پزشکی نوشته گروه مولفین می باشد. این کتاب مناسب برای آماده سازی شما برای کنکور می باشد که می تواند در درصد بالا زدن تست ها بسیار کمکتان نماید. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری زیست فناوری پزشکی، تمامی نمونه سوالات کنکور های سرارسی کارشناسی ارشد و زیست فن آوری از سال های 89-90 تا سال 96-97 را در خود می بیند. ناشر کتاب سواﻻت ارشد و دکتری زیست فناوری پزشکی انتشارات کتاب خانه فرهنگ می باشد.
خرید سوالات ارشد و دکتری زیست فناوری پزشکی
سوالات ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین کتابخانه فرهنگ  
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین مناسب برای استفاده اشخاصی می باشد که می خواهند خود را برای آزمون های استخدامی و دانشگاهی آماده کنند است. این کتاب دارای سوالات آزمون های سال های 77-78 تا 86-87 می باشد. 
سوالات ارشد و دکتری هماتولوژی
37٬800 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری هماتولوژی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی نوشته گروه مولفین می باشد. هماتولوژی قسمتی از رشته علوم پزشکی می باشد. این رشته هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه سلول ‌های خونی، نحوه تولید آن‌ ‌ها، فرایند ‌های انعقاد خون و اختلالات خون و مغز استخوان می پردازد. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری هماتولوژی کتابخانه فرهنگ دارای سوالات آزمون های سال 77-78 تا 96-97 می باشد. 
سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ
43٬200 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -10%
سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط نوشته گروه مولفین می باشد که توسط انتتشارات کتابخانه فرهنگ انتشار یافته شده است. کتاب سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ دارای نمونه سوالاتی از آزمون های سال های 74-75 تا سال 97-98  می باشد. کتاب سوالات ارشد و دکتری بهداشت محیط کتابخانه فرهنگ مناسب برای دانشجویان علوم پزشکی می باشد
خرید مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط
مجموعه سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
13٬500 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -10%
سوالات ارشد علوم آزمایشگاهی 3
کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ منتشر شده است. این کتاب سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 دارای سوالات آزمون های سال های 94-95 تا سال 97-98 می باشد که بتوانید به کمک حل آن ها برای آزمون خود آماده شوید.
خرید سوالات کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3
سواﻻت ارشد و دکتری نانوتکنولوژی پزشکی کتابخانه فرهنگ
25٬200 ‎تومان
28٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری نانوتکنولوژی پزشکی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای نانو تکنولوژی پزشکی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای نانو تکنولوژی پزشکی نوشته گروه مولفین می باشد. کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای نانو تکنولوژی پزشکی دارای مجموعه سوالاتی می باشد که شما می توانید به کمک حل آن ها، با سوالاتی که ممکن است در آزمون های کنکور و کارشناسی بیاید آشنا باشید زیرا این کتاب دارای سوال های کنکور های بین سال های 85-86 تا 95-96 می باشد.