بهداشت حرفه ای

سوالات ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
82٬800 ‎تومان
92٬000 ‎تومان -10%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای یک از بهترین بانک سوالات برای افرادی می باشد که می خواهند آزمون های بهداشت حرفه ای را داده و نمره بالایی در آن بیاورند. کتاب مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای توسط گروه مولفین منتشر شده است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است. 
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای 
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
220٬000 ‎تومان
موجود
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
شما می توانید با خرید کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE و حل تمرین ها و نمونه سوالات آن، به راحتی در آزمون های استخدامی بهداشتی حرفه ای و HSE قبول شوید. کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE دارای انواع سوالاتی می باشد که تسلط شما را در آزمون استخدامی بالا می برد. 
خرید اینترنتی و آنلاین کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE از پارسا نشر
OHT عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار
250٬000 ‎تومان
موجود
OHT عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار 
کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب دارای تمامی مفاهیم و نمونه سوالاتی که ممکن است شما در درس عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار روبرو بشوید را، دارا می باشد. برای قبولی در آزمون ها کافی است که شما سوالات این کتاب را حل کرده باشید. کتاب عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار دارای سوالات آزمون های گذشته نیز می باشد. عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار نوشته دکتر محمد بیروتی و مسعود اکبری می باشد.
خرید کتاب عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی
200٬000 ‎تومان
موجود
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی 
کتاب سوالات طبقی بندی شده ایمنی در صنعت و ارگونومی از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب توسط مریم رستمی اقدم شندی، ابراهیم تابان و محسن یزدانی اول تالیف و جمع اوری شده است. نشر برای فردا ناشر  کتاب OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی می باشد. این کتاب دارای نمونه سوال و سوالات سالهای گذشته می باشد که می تواند شما را برای آزمون ها و کنکور بسیار آماده نمایید. 
خرید کتاب ايمنی در صنعت و ارگونومی