بهداشت حرفه ای

آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
208٬000 ‎تومان
260٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
شما می توانید با خرید کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE و حل تمرین ها و نمونه سوالات آن، به راحتی در آزمون های استخدامی بهداشتی حرفه ای و HSE قبول شوید. کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE دارای انواع سوالاتی می باشد که تسلط شما را در آزمون استخدامی بالا می برد. 
خرید اینترنتی و آنلاین کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE از پارسا نشر
OHT عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار
350٬000 ‎تومان
موجود
OHT عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار 
کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب دارای تمامی مفاهیم و نمونه سوالاتی که ممکن است شما در درس عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار روبرو بشوید را، دارا می باشد. برای قبولی در آزمون ها کافی است که شما سوالات این کتاب را حل کرده باشید. کتاب عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار دارای سوالات آزمون های گذشته نیز می باشد. عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار نوشته دکتر محمد بیروتی و مسعود اکبری می باشد.
خرید کتاب عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی
300٬000 ‎تومان
موجود
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی 
کتاب سوالات طبقی بندی شده ایمنی در صنعت و ارگونومی از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب توسط مریم رستمی اقدم شندی، ابراهیم تابان و محسن یزدانی اول تالیف و جمع اوری شده است. نشر برای فردا ناشر  کتاب OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی می باشد. این کتاب دارای نمونه سوال و سوالات سالهای گذشته می باشد که می تواند شما را برای آزمون ها و کنکور بسیار آماده نمایید. 
خرید کتاب ايمنی در صنعت و ارگونومی
MSE آزمون های وزارت بهداشت مهندسی بهداشت حرفه ای جلد دوم (1395تا 1400)
367٬500 ‎تومان
490٬000 ‎تومان -25%
موجود
خرید اینترنتی کتاب MSE آزمون‌ های وزارت بهداشت مهندسی بهداشت حرفه ای جلد دوم (1395تا 1400) از پارسا نشر.
کتاب مجموعه آزمون‌های ارشد مهندسی بهداشت حرفه‌ای در دو جلد گردآوری گردیده و کتاب حاضر جلد دوم این مجموعه است که شامل آزمون‌های سال‌های 1395 تا 1400 است. این مجموعه جهت آمادگی برای آزمون‌های استخدامی و آزمون کارشناسی ارشد رشته بهداشت حرفه‌ای توصیه می‌شود.پاسخهای تشریحی این کتاب توسط آقای مسعود حمه رضایی تالیف گردیده است.
سوالات ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
71٬760 ‎تومان
92٬000 ‎تومان -22%
موجود
سواﻻت ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای یک از بهترین بانک سوالات برای افرادی می باشد که می خواهند آزمون های بهداشت حرفه ای را داده و نمره بالایی در آن بیاورند. کتاب مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای توسط گروه مولفین منتشر شده است که توسط انتشارات کتابخانه فرهنگ نشر یافته شده است. 
مجموعه سوالات کنکور و کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت حرفه ای