استخدامی مامایی
68٬800 ‎تومان
86٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب استخدامی مامایی
کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
نوشته دکتر یاسمین فلاحی و معصومه صادقی
این کتاب راه حل بسیار مناسبی برای افزایش مهارت و دقت در تست زنی است زیرا دارای مطالب دسته بندی شده و نکات مهم و کاربردی برای متقاضیان محترم است تا هرچه بهتر بتوانند در آزمون های استخدامی شرکت کنند و نتایج مورد نظر را کسب کنند
برخی از سرفصل های کتاب :
معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
آزمون قانون اساسی
آزمون چهارگزینه ای از وصیت امام (ره)
آزمون احکام اسلامی-تاریخ اسلام و انبیاء-قرآن
آزمون تاریخ ایران و جهان
آزمون سیاسی، اجتماعی
نکته ها
تقلید
مامایی بارداری، زایمان عادی و غیرعادی
مامایی جنین شناسی، نوزاد سالم ، نوزاد نارس
مامایی بیماری های زنان، بیماری های داخلی جراحی در مامایی
مامایی بهداشت مادر و کودک و بهداشت تنظیم خانواده
شما می توانید با مراجعه به پارسا نشر کتاب استخدامی مامایی نوشته دکتر یاسمین فلاحی را به صورت اینترنتی خرید کنید
آزمون های استخدامی عمومی و تخصصی پزشکی قانونی
33٬600 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی عمومی و تخصصی پزشکی قانونی
پزشکی قانونی (داد پزشکی) مرجعی صاحب صلاحیت برای اظهار نظر پزشکی حقوقی در دادگاه‌ها است. متاسفانه بیشترمردم به اشتباه فکر می کنند که پزشکی قانونی در واقع سازمانی به همین نام است که وابسته به قوه قضائیه می باشد. کار این سازمان کارشناسی در امور پزشکیست که گزارش هایی به سازمان ها ارائه می دهد.
سوالات آزمون های استخدامی پزشک قانونی
کتاب آزمون های استخدامی عمومی و تخصصی پزشکی قانونی نوشته مهدی ذبیحی می باشد. انتشارات پرستش این کتاب را نشر داده است. دارای نوبت چاپ اول سال 1396 می باشد.
درس نامه جامع آتش نشانی
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب درسنامه جامع آتش نشانی
مؤلف و گردآورنده هادی ذبیحی
کتاب درس نامه جامع آتش نشانی در فروردین 1397 در 1000 نسخه توسط نشر آیین طب به اولین نوبت چاپ خود رسید.
کتابی که مشاهده می کنید، یک درسنامه کامل از آتش نشانی است که به شما کمک میکند تا به خوبی مباحث را درک کرده و در فهم آن به مشکل بر نخورید.
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب درس نامه جامع آتش نشانی نوشته هادی ذبیحی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی
کتاب آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی مناسب برای قبولی در آزمون استخدامی بهیاری و کمک پرستاری می باشد که به شما کمک می کند که بتوانید به راحتی در این آزمون قبول شوید. این کتاب دارای مجموعه سوالات ازمون های استخدامی بهیاری است. 
خرید کتاب آزمون استخدامی بهیاری(کمک پرستار) عمومی و تخصصی 
کتاب آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی نوشته فاطمه نژاد قنبری که در آذر 1396 به چاپ رسیده است. ناشر آن انتشارات پرستش بوده و صفحه آرایی آن را فاطمه هاشمی انجام داده است.
آزمون های استخدامی بهداشت محیط
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی بهداشت محیط
اگر به دنبال قبولی در آزمون بهداشت محیط می باشید قطعا به دنبال نمونه سوالات آن نیزهستید.
در کتاب آزمون های استخدامی بهداشت محیط، تمامی مفاهیم و چیزهایی که شما برای قبولی در آزمون های استخدامی بهداشت محیط نیاز دارید آورده شده تا شما با خیال راحت در آزمون مربوطه نمره قبولی را کسب نمایید.
خرید کتاب های آزمون استخدامی به صورت اینترنتی
کتاب آزمون های استخدامی بهداشت محیط نوشته مبینا شمس می باشد. این کتاب در سال 1395 چاپ شده است که انتشارت پرستش آن را چاپ کرده است. بهترین کتاب های پزشکی را از پارسانشر بخواهید.
آزمون های استخدامی اتاق عمل
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی
کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل ویژه داوطلبان آزمون های استخدامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی و البته آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کل کشور می باشد. کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است. و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد اتاق عمل نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر و مهم تر است. اما کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد اتاق عمل از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
این کتاب آزمون ها ویژه ی داوطلبان آزمون های استخدامی در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی می باشد. کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد رادیولوژی
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد رشته رادیولوژی نمی دانند از بین منابع مشخص شده برای این کنکور، کدام یک معتبر و مهمتر می باشد. ولیکن کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی نشر پرستش از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد رادیولوژی از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی رادیولوژی از پارسانشر خرید بفرمایید.
نمونه آزمون های برگزارشده و تضمینی استخدامی هوشبری
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
نمونه آزمون های برگزارشده و تضمینی استخدامی هوشبری
شما می توانید به کمک کتاب نمونه آزمون های برگزار شده و تضمینی استخدامی هوشبری و حل تمامی سوالات آن برای آزمون های استخدامی هوشبری آماده شوید. این کتاب دارای سوالات آزمون های برگزار شده هوشبری می باشد.
کتاب نمونه آزمون های برگزارشده و تضمینی استخدامی هوشبری
کتاب نمونه آزمون های برگزارشده و تضمینی استخدامی هوشبری دارای مجموعه سوالات آزمون استخدامی هوشبری می باشد که توسط محمد علی عزیزی جمع آوری شده است. کتاب نمونه آزمون های برگزارشده و تضمینی استخدامی هوشبری توسط انتشارات رویای سبز نشر شده است. کتاب نمونه آزمون های برگزارشده و تضمینی استخدامی هوشبری دارای نوبت چاپ دوم سال 1398 می باشد.
خرید اینترنتی کتاب آزمون های تضمینی و استخدامی برگزار شده هوشبری
آزمون های استخدامی تامین اجتماعی و بیمه
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی تامین اجتماعی و بیمه
نوشته دکتر سامیار نجومی
این کتاب طبق سرفصل های اعلامی سازمان سنجش کشور آماده و ویرایش شده است تا علاقمندان به شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و با استفاده از پاسخ های تشریحی و مباحث طبقه بندی شده موفقیت خود را افزایش دهند. کتاب آزمون های استخدامی تامین اجتماعی و بیمه توسط انتشارات آراه منتشر شده است.
سرفصل های کتاب آزمون استخدامی تامین اجتماعی :

اصول بیمه و قوانین تامین اجتماعی
احکام و معارف اسلامی
زبان و ادبیات فارسی
هوش و استعداد تحصیلی
سوالات منتخب بخش ریاضیات
زبان عمومی
علوم رایانه

خرید کتاب آزمون های استخدامی تامین اجتماعی و بیمه
استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
84٬000 ‎تومان
105٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب استخدامی پرستاری
کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی
استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی نوشته دکتر یاسمین فلاحی و طاهره صادقی می باشد. کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی توسط انتشارات آراه منتشر شده است. کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی این امکان را فراهم کرده است که با مطالب طبقه بندی شده و تست های مفید دانشجویان و داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی پرستاری را آماده کند و درصد موفقیت او را بیش از پیش بالا ببرد.
خرید کتاب استخدامی پرستاری؛ کتاب موفقیت در آزمون های استخدامی 
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب مناسب برای داوطلبان آزمون های استخدامی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، وزارت بهداشت درمان سازمان غذا و دارو می باشد که می تواند قبولی شما را در بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های دولتی و آزاد تضمین نماید. این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی در سراسر کشور ارائه شده است.
خرید کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
آزمون استخدامی پرستاری رنجبر
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی پرستاری رنجبر
کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر نوشته دکتر نسترن رنجبر می باشد. کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر مناسب برای دانشجویان پرستاری می باشد که قصد شرکت در آزمون های استخدامی دارند و می خواهند توانایی ها و مهارت های خود در تست زنی و آزمون را بالا ببرند تا موفقیت آنان در این آزمون بیشتر شود. به کمک نمونه سوالات کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر می توانید با سبک سوالات امتحانات پرستاری آشنا شوید. 
شما دانشجویان عزیز می توانید با مراجعه به پارسانشر کتاب آزمون استخدامی پرستاری نوشته دکتر نسترن رنجبر را به صورت اینترنتی خرید نمایید.
آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی
54٬400 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی
کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی نوشته حمید جلالی و مرتضی آقایی می باشد که در سال 1398 به چاپ رسیده است. یکی از ویژگی های کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی مطالب طبقه بندی شده و دسته بندی شده آن است که به دانشجو این امکان را میدهد تا به راحتی بتواند مطالب مورد نظر را پیدا کند و با استفاده از تست های موجود در کتاب، به آن حد از آمادگی برسد که درصد موفقیت خود در آزمون های استخدامی را افزایش دهد. کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی توسط انتشارات ترانه منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی و اطلاعات عمومی 
آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی)
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی)
کتاب آزمون استخدامی مامایی (سوالات عمومی و تخصصی)
کتاب آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی) مجموعه سوالات رشته مامایی برای استخدام می باشد که توسط نسترن رنجبر جمع آوری شده است. ناشر آن انتشارات پرستش می باشد. این کتاب ویراست دوم کتاب آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی) می باشد.
خرید کتاب آزمون استخدامی مامایی به صورت اینترنتی 
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
به کمک این کتاب می توانید انواع سوال های آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی را حل کرده و در انواع آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی قبول شوید.کتاب آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس) یکی از نیاز های شما می باشد که می توانید به کمک آن انواع سوال های استخدامی را حل نمائید.
قبولی در آزمون های استخدامی با مجموعه کتاب های استخدامی
استخدامی بانک ها
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون استخدامی بانک ها
مؤلف فریبا دنیایی
در سال 1394 توسط انتشارات پرستش در 1000 نسخه به سومین نوبت چاپ خود رسید.
کتابی که مشاهده می کنید حاوی سؤالات مختلف و طبقه بندی شده ی آزمون های استخدامی بانک است که با استفاده از این سوالات می توانید مهارت  خود را، در آزمون های استخدامی بالا ببرید.
سرفصل های کتاب :
معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
سوال های تخصصی بانکداری
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب استخدامی بانک ها نوشته فریبا دنیایی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
آزمون های استخدامی هوشبری
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی هوشبری
کتاب آزمون های استخدامی هوشبری نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب آزمون های استخدامی هوشبری مناسب برای افرادی است که می خواهند در آزمون های شغلی هوشبری شرکت کنند. این کتاب دارای انواع و اقسام نمونه سوالات سخت و آسان می باشد که به شما کمک می کند که در آزمون استخدامی هوشبری قبول شوید.
این کتاب آزمون های استخدامی هوشبری توسط انتشارات پرستش، نشر شده که در سال 1398 چاپ شده است.
درسنامه استخدامی مامايی گلبان
312٬000 ‎تومان
390٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه استخدامی مامايی گلبان
دروس اختصاصی ماژور
کتاب درسنامه استخدامی مامايی گلبان نوشته دکتر بهرام قاضی زاده می باشد. کتاب دارای منابع آزمون استخدامی مامایی می‌باشد، که با تغییرات اخیر در تمام مراجع تخصصی مامایی و بر پایه آخرین تغییرات ها منتشر شده است. کتاب‌های آموزشی به دو درسنامه به همراه تست های دروس اختصاصی تقسیم می شوند. جلد اول مربوط به دروس تخصصی ماژور و جلد دوم در زمینه دروس تخصصی مینور می باشد.
خرید کتاب درسنامه استخدامی مامايی گلبان
مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
17٬600 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
12٬000 ‎تومان
15٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
نوشته محمد علی عزیزی، مریم ساریخانی و فاطمه ساریخانی
کتاب استخدامی بهداست حرفه ای کتابی بسیار مفید و طبقه بندی شده می باشد تا دسترسی به مطالب آن ه بهترین شکل در دسترس متقاضیان آزمون استخدامی باشد.
برخی از سرفصل های کتاب استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE:

معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
آزمون قانون اساسی
آزمون چهارگزینه ای از وصیت امام(ره)
آزمون احکام اسلامی-تاریخ اسلام و انبیاء-قرآن
آزمون تاریخ ایران و جهان
آزمون سیاسی، اجتماعی
نکته ها
تقلید
عوامل فیزیکی زیان آور محیط کار
عوامل شیمیایی زیان آور محیط کار
مبانی سم شناسی
بیماری های شغلی
آرگونومی
ایمنی
بهداشت حرفه ای

همچنین شما میتوانید کتاب آزمون استخدامی بهداشت حرفه ای نوشته محمد علی عزیزی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
شما می توانید با خرید کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE و حل تمرین ها و نمونه سوالات آن، به راحتی در آزمون های استخدامی بهداشتی حرفه ای و HSE قبول شوید. کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE دارای انواع سوالاتی می باشد که تسلط شما را در آزمون استخدامی بالا می برد. 
خرید اینترنتی و آنلاین کتاب های پزشکی 
کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE نوشته مبینا شمس می باشد که در سال 1395 توسط انتشارات پرستش چاپ شده است.
آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت
برای قبول شدن در آزمون های استخدامی نیاز است که بتوانید به سوالات آزمون مربوطه پاسخ دهید. برای جواب دادن به این سوالات شما باید به  موضوعات کتاب تسلط پیدا کنید و نمونه سوالاتی که امکان دارد از هر مبحث بیاید آشنایی کامل پیدا کنید. برای یافتن آشنایی باید چندین نمونه سوال را حل کنید. در کتاب آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت انواع سوالات و نمونه سوالاتی که شما باید در آزمون جواب بدهید موجود است.
کتاب آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت نوشته مبینا شمس
استخدامی آموزش و پرورش
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب آزمون استخدامی آموزش و پرورش
هادی ذبیحی

کتاب استخدامی آموزش و پرورش برای آمادگی و موفقیت بهتر شما در آزمون استخدامی بسیار ثمربخش است و میتوانید با استفاده از مطالب طبقه بندی شده سطح آمادگی خود را در آزمون ها بالا ببرید.
برخی از سرفصل های کتاب :
معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
آزمون قانون اساسی
آزمون چهارگزینه ای از وصیت امام(ره)
آزمون احکام اسلامی-تاریخ اسلام و انبیاء-قرآن
آزمون تاریخ ایران و جهان
آزمون سیاسی، اجتماعی
نکته ها
تقلید
روانشناسی تربیتی
 می توانید کتاب استخدامی آموزش و پرورش نوشته هادی ذبیحی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی
کتاب آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی، دارای نمونه سوالات برای آزمون های استخدامی پزشکی می باشد. در این کتاب بهترین سوالات آزمون های استخدامی پزشکی عمومی، مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور می باشد.
خرید کتاب آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی از پارسا نشر
آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه
176٬000 ‎تومان
220٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه
 کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه مناسب برای قبول شدن در آزمون های ورودی و استخدامی بیمه تامین اجتماعی و بقیه بیمه ها می باشد. به کمک کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه می توانید با انواع سوال ها و روش های سوال دادن در آزمون ها آشنا شوید. این کتاب دارای انواع و اقسام سوالات سخت و آسان آزمون استخدامی بیمه می باشد.
کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه 
 کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه دارای سوالات استخدامی بیمه سال های پیش می باشد که توسط سعید ملکی جمع آوری شده است. این کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه توسط انتشارات پرستش نشر یافته است. این کتاب  ویراست دوم سال 1399 می باشد.
خرید اینترنتی کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی