دکتر محمد مهدی غیرتیان

رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی
کتاب رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی نوشته هیلی ام. پاتریس می باشد. کتاب رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی ترجمه دکتر محمد مهدی غیرتیان و دکتر سوده محبی رسا است. کتاب رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی در سال 1398چاپ شده است. کتاب رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی توسط انتشارات رفیع نشر شده است. در این کتاب جیبی با استفاده از الگوریتم های بسیار مفید و کاربردی به تشخیص بیماری های شایع پرداخته است.
سرفصل های کتاب :

فصل1:اختلالات عمومی
فصل2:اختلالات تنفسی
فصل3:اختلالات قلبی عروقی
فصل4:اختلالات گوارشی
فصل5:اختلالات کلیوی
فصل6:اختلالات اسید-باز و الکترولیت
......

خرید کتاب رویکرد الگوریتمی به تشخیص های شایع پزشکی
تنها کتاب EKG که نياز داريد
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد
کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد نوشته مالکوم تالر است. تنها کتاب EKG که نياز داريد ترجمه دکتر محمد مهدی غیرتیان و دکتر علی اشراقی می باشد. کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد در سال 1398 به دومین نوبت چاپ خود توسط انتشارات اندیشه رفیع  به چاپ رسیده است. این کتاب راهنمای بسیار روان و مفید برای دانشجویان و استفاده کنندگان از کتاب است به گونه ای که با داشتن آن دیگر نیاز به کتابدیگری نخواهید داشت. 
سرفصل های کتاب :

فصل1:اصول پایه
فصل2:هایپرتروفی و بزرگ شدن قلب
فصل3:آریتمی
فصل4:بلوک های هدایتی
فصل5:سندرم های تحریک زودرس
فصل6:ایسکمی و انفارکتوس میوکارد
فصل7:نکات تکمیلی
فصل8:جمع بندی کلی همه ی آموخته ها

شما میتوانید به سادگی کتاب تنها کتاب EKG که نياز داريد نوشته مالکوم تالر و ترجمه دکتر غیرتیان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
الکتروکارديوگرافی بالينی گلدبرگر (یک رویکرد ساده)
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
الکتروکارديوگرافی بالينی گلدبرگر (یک رویکرد ساده)
نوشته لوییس گلد برگر ترجمه دکتر محمد مهدی غیرتیان و دکتر فرزانه محمدی با مقدمه دکتر منچهر قارونی
کتاب الکتروکارديوگرافی بالينی گلدبرگر (یک رویکرد ساده) در سال 1393 در 1000 جلد و توسط انتشارات اندیشه رفیع به اولین نوبت چاپ خود رسید.
کتاب االکتروکارديوگرافی بالينی گلدبرگر (یک رویکرد ساده) مرجع و راهنمایی خوب و مناسب برای علاقمندان به الکتروکاردیوگرافی است تا آن ها بتوانند از مطالب کاملا طبقه بندی شده و ساده و روان آن استفاده نموده و در تشخیص و تفسیر آن اطلاعات لازم را فرا بگیرند.
برخی از سرفصل های کتاب الکتروکارديوگرافی بالينی گلدبرگر (یک رویکرد ساده):

اصول پایه ای و الگوها
مفاهیم کلیدی
مبانی ECG
لیدر های ECG
درک ECG طبیعی
محور الکتریکی و انحراف محور
بزرگی دهلیزی و بطنی
اختلالات هدایت بطنی
انفارکتوس میوکارد و ایسکمی

همچنین شما میتوانید کتاب الکتروکارديوگرافی بالينی نوشته گلدبرگر ترجمه دکتر غیرتیان را به صورت اینترنتی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید
EKG به زبان ساده
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب EKG به زبان ساده
نوشته جان آر. همپتون و جوان همپتون
ترجمه دکتر محمد مهدی غیرتیان و دکتر مهیا نادرخانی
کتاب EKG به زبان ساده برای دانشجویان پزشکی و فارق التحصیلان این رشته مناسب است زیرا یادگیری نوار قلب یکی از دغدغه های بزرگ و اساسی این دانشجویان است. کتاب EKG به زبان ساده کمک می کند تا هم بتوانند مطالب را بازخوانی و مرور کنند و هم نکات مهم را بیاموزند و به کارببرند
برخی از سرفصل های کتاب:

بخش اول : در حقیقت نوار قلب همه چیز را برای یک مبتدی آسان کرده است
ECG به زبان ساده
ECG درباره چیست؟
هدایت قلبی و اختلالات آن
.......

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب EKG به زبان ساده نوشته جان همپتون و ترجمه دکتر محمد مهدی غیرتیان را از پارسانشر به صورت اینترنتی خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
دستنامه سونوگرافی اورژانس
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
دستنامه سونوگرافی اورژانس و مراقبت های حیاتی
کتابی که ملاحظه می‌فرمایید شامل اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه کاربرد های سونوگرافی برای تشخیص، کمک به انجام پروسیجر های درمانی و تعیین تکلیف بیماران می‌باشد. این کتاب با آموزش بسیار ساده و قدم به قدم، راهکار هایی برای مشکلات احتمالی ذکر کرده است. کتاب دستنامه سونوگرافی اورژانس با اشاره به پاتولوژی های مهم و شایع و همچنین استفاده از تصاویر گویا به عنوان منبع بسیار مناسبی برای متخصصین طب اورژانس به شمار می‌آید. لازم به ذکر است این اثر تحت نظارت مرکز تحقیقات مدیریت اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایران ارائه شده است و منبع توصیه شده برای دستیاران و متخصصین طب اورژانس می‌باشد.
اطلس جيبی طب اورژانس
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس جيبی طب اورژانس
کتاب اطلس جيبی طب اورژانس، ترجمه ی فلش کارت های طب اورژانس2017 می‌باشد که دارای 264 تصویر تمام رنگی از مسائل شایع در این حیطه می‌باشد. این کتاب به نویسندگی کوین کنوپ است.
مترجمین کتاب اطلس جيبی طب اورژانس
مترجمین این اثر از دانش آموختگان دانشگاه های علوم پزشکی برتر کشور یعنی دکتر محمد مهدی غیرتیان، دکتر فاطمه محمدی، دکتر علی ریخته گران تهرانی هستند. همچنین این کتاب به اختصار به معرفی، تشخیص و درمان مشکلات شایع بیماران مراجعه کننده به بخش های کلینیک های بالینی و اورژانس می‌پردازد. لازم به ذکر است کتاب اطلس جيبی طب اورژانس تحت نظارت مرکز تحقیقات مدیریت اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایران به تالیف رسیده است.