تیمورزاده نوین

چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1
89٬200 ‎تومان
موجود
چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1
کتاب چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 1 ترجمه و تدوین دکتر الهام السادات هاشمیان نائینی می باشد. این کتاب  با متد الگوریتمی نسخه سال 2018 به گونه ای خلاصه شده تا تمام مطالب مهم را در بر گیرد تا خواننده بتواند با سرعت و سهولت، مطالب مهم را به خاطر بسپارد؛ این امر به ­ویژه برای دانشجویان پزشکی و مامایی در زمان­ های نزدیک به آزمون، حائز اهمیت است.
کتاب چکيده بارداری و زايمان ويليامز با متد الگوریتمی
چکيده بارداری و زايمان با متد الگوریتمی ويليامز 2018 (جلد دوم)
89٬200 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب چکيده بارداری و زايمان با متد الگوریتمی ويليامز 2018 جلد دوم از پارسا نشر
کتاب چکيده بارداری و زايمان ويليامز 2018 جلد 2 ترجمه و تدوین دکتر الهام السادات هاشمیان نائینی می باشد. کتاب چکيده بارداری و زايمان ويليامز با متد الگوریتمی نسخه سال 2018 به گونه ای خلاصه شده تا تمام مطالب مهم را در بر گیرد تا خواننده بتواند با سرعت و سهولت، مطالب مهم را به خاطر بسپارد؛ این امر به ­ویژه برای دانشجویان پزشکی و مامایی در زمان­ های نزدیک به آزمون، حائز اهمیت است.

درمان سريع در مطب
95٬000 ‎تومان
موجود
درمان سريع در مطب
کتاب درمان سريع در مطب نوشته دکتر احسان سلطانی، مرتضی سعیدی، سیدعلی جعفری، حمیدرضا نادری، احمدرضا طاهری، سلمان سلطانی، فرهاد فریدحسینی، نوید نوری‌زاده، ملیحه عافیت، ملیحه نیک‌اندیش، مصطفی جعفری می باشد.در این کتاب تلاش شده است بهترین و جدیدترین درمان‌های موثر برای بیماری‌ها به صورت ساده و راحت برای همکاران پزشک ارائه گردد. این کتاب براساس آخرین منابع موجود، برای بیماران سرپایی مراجعه‌کننده به مراکز درمانی نسخه‌های ساده و سریع را گردآوری نموده است.
خرید درمان سريع در مطب
کلیات تک یاخته شناسی پزشکی
95٬000 ‎تومان
موجود
کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی
سرفصل های کتاب :

کلیات انگل شناسی
تک یاخته ها
آمیب ها
مژه داران
آپی کمپلکس ها
میکروسپوریدها

کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی نوشته دکتر محمد جواد غروی بوده و توسط انتشارات تیمورزاده نوین نشر یافته است که انتشارات تیمورزاده نوین اولین و تنها ناشر دارنده تندیس دیموند در حوزه کتب پزشکی می باشد.
کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است.
خرید کتاب کلیات تک یاخته شناسی پزشکی
مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی
149٬200 ‎تومان
موجود
کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی
تالیف و ترجمه دکتر محمد جواد غروی
یکی از نکات بسیار حائز اهمیت در کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه ها، ابعاد مختلف مدیریتی در آزمایشگاه را مورد بحث میگذارد، بدین معنی که از ابتدای انتخاب همکار در آزمایشگاه حتی پیش از ان از اصول اخلاقی مبنی بر روابط اجتماعی تا تمامی دوران استخدامی کارمند در آزمایشگاه، ابعاد مختلف کار گروهی، انگیزه و... در آن آمده است.
برخی از سرفصل های کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی

شناخت حرفه
اخلاق حرفه ای
آگهی استخدام و شرح وظیفه
تاریخچه شغلی
مصاحبه استخدامی و گزینش نیرو
ارزیابی کارکنان
... 

شما می توانید کتاب مدیریت نوین در آزمایشگاه های پزشکی نوشته دکتر محمد جواد غروی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید