کاتلین دسکا پاگانا

کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا
103٬200 ‎تومان
129٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا
نوشته پاگانا و ترجمه دکتر مهتاب جعفری ، دکتر نرگس ملاح و دکتر فرحناز صباغی
یکی از موارد حائز اهمیت و مهم کتاب، نحوه ی چیدمان سرفصل ها و ساختار آن است که دسترسی به آزمون های تشخیصی و آزمایشگاهی را به طور جامع و کامل فراهم می آورد. در این کتاب آزمایش ها بر اساس روش انجام و نوع آزمایش نیز دسته بندی شده اند و همین ویژگی منحصر به فرد آن است که این کتاب را متمایز کرده است. تمام فصل های این کتاب به همین صورت طبقه بندی شده اند. در ابتدای هر فصل، فهرست الفبایی کلیه آزمون های موجود در آن فصل آمده است تا خواننده با کمک آن بتواند به سادگی و راحتی قسمت مورد نظر خود را بیابد و از آن استفاده نماید.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب جامع تست های تشخیصی آزمایشگاهی پاگانا نوشته پاگانا را از پارسانشر خریداری کنید
تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2019
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب تست های تشخیصی و آزمايشگاهی پاگانا 2019
نوشته کتلین دسکا پاگانا
ترجمه دکتر مهرداد صلاحی
کتابی که در پیش رو دارید حاوی بیش از ۱۰۰۰ نوع تست تشخیصی، آزمایشگاهی، رادیوگرافیکی، سرولوژیکی و … است که به صورت الفبایی تنظیم شده و دارای چارچوب خاصی همراه با نگرش بالینی است. همچنین محدود به موضوع خاص طبی نبوده و تمامی تست های کاربردی در طب زنان و مامایی، جراحی، داخلی، اطفال و … را شامل می شود. بنابراین برای کلیه دانشجویان پزشکی، اینترن های پزشکی، پزشکان عمومی و کلیه همکاران رزیدنت، دانشجویان علوم آزمایشگاهی و حتی پرستاران گرامی به راحتی قابل استفاده است. برای هر تست مقادیر طبیعی و بحرانی آن، فیزیولوژی تست، موارد ممنوعیت و کاربردها، تداخلات دارویی، یافته های غیرطبیعی، نحوه خون گیری و … ذکر شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا 2019 را از پارسانشر خرید بفرمایید
مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا
126٬400 ‎تومان
158٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا
نوشته کاتلین دسکا پاگانا و ترجمه دکتر آرزو منفرد
کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا شامل آموزش تست های آزمایشگاهی و تشخیصی می باشد.  ویژگی خیلی خوب کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا در طبقه بندی بودن آن است که این امکان را در دسترس خواننده قرار میدهد که به راحتی قسمت مورد نظر خود را پیدا کرده و نهایت استفاده را بنمایید.
برخی از سرفصل های کتاب:

راهنمایی هایی برای آماده سازی و انجام صحیح آزمایش
آزمایش های خون
آزمایش های الکترودیاگنوستیک
آزمایشات اندوسکوپی
آزمایشات آنالیز مایع
آزمایشات مانومتریک
مطالعات میکروسکوپی و آزمایشهای همراه
اسکن هسته ای

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب مرجع کامل تست های تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا نوشته کاتلین پاگانا و ترجمه دکتر آرزو منفرد را از پارسانشر خریداری کنید.