رضا دانشوری

راهنمای علت و معلول
15٬000 ‎تومان
موجود
کتاب راهنمای علت و معلول
کتاب راهنمای علت و معلول نوشته ی پاتریشیا آکرت است که توسط رضا دانشوری مترجمی شده و انتشارات جنگل ، جاودانه آن را به چاپ رسانیده است عنوان این کتاب به انگلیسی Cause & Effect است .
راهنمای انديشه ها و تصورات
30٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب راهنمای انديشه ها و تصورات
مجموعه کتاب های Reading & Vocabulary Development جزو مجموعه های موفق و پرفروش که در 4 سطح به اسم های : Facts & Figures , Thought & Notions , Cause & Effects , Concepts & Comments در جهت افزایش دادن مهارت خواندن متن ها و درک واژگان طراحی شده است.کتاب اصلی راهنمای کامل و جامع اندیشه ها و تصورات به اسم Thoughts and Notions نیز در سایت فروشگاه کتاب پارسا نشر موجود است.
STEPS TO UNDERSTANDING
50٬000 ‎تومان
ناموجود
STEPS TO UNDERSTANDING
کتاب Steps to Understanding در ویرایش جدید خود توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده و کتاب نام برده شده نوشته ی L.A.HILL (لسلی الکساندر هیل) ازاستاد های شناخته شده و برتر و متخصص در زبان انگلیسی ELT است. در کتاب Steps to Understanding دکتر Hill از چهار سطح (Introductory , Elementary , Intermediate , Advanced) استفاده کرده است و داستان، متون و لغات ارتباط داشته را مدنظر داشته اند. هر داستان تقریبا مشتمل بر ۱۵۰ کلمه است، کتاب با دقت طبقه بندی شده و تنها آموزش مهارت خواندن را در نظر نگرفته است بلکه مشتمل بر اصطلاحات و دستور زبان انگلیسی نیز می باشد.