جنگل

راهنمای علت و معلول
15٬000 ‎تومان
موجود
کتاب راهنمای علت و معلول
کتاب راهنمای علت و معلول نوشته ی پاتریشیا آکرت است که توسط رضا دانشوری مترجمی شده و انتشارات جنگل ، جاودانه آن را به چاپ رسانیده است عنوان این کتاب به انگلیسی Cause & Effect است .
راهنمای انديشه ها و تصورات
30٬000 ‎تومان
موجود
کتاب راهنمای انديشه ها و تصورات
مجموعه کتاب های Reading & Vocabulary Development جزو مجموعه های موفق و پرفروش که در 4 سطح به اسم های : Facts & Figures , Thought & Notions , Cause & Effects , Concepts & Comments در جهت افزایش دادن مهارت خواندن متن ها و درک واژگان طراحی شده است.کتاب اصلی راهنمای کامل و جامع اندیشه ها و تصورات به اسم Thoughts and Notions نیز در سایت فروشگاه کتاب پارسا نشر موجود است.
انگليسی برای مسافری از ايران 2
70٬000 ‎تومان
موجود
کتاب انگليسی برای مسافری از ايران 2
کتاب های انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب ها جملات، لغات و جملات مهم و دارای اهمیت در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است؛ که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی برای همگان ارائه شده است.
STEPS TO UNDERSTANDING
50٬000 ‎تومان
موجود
STEPS TO UNDERSTANDING
کتاب Steps to Understanding در ویرایش جدید خود توسط انتشارات Oxford به چاپ رسیده و کتاب نام برده شده نوشته ی L.A.HILL (لسلی الکساندر هیل) ازاستاد های شناخته شده و برتر و متخصص در زبان انگلیسی ELT است. در کتاب Steps to Understanding دکتر Hill از چهار سطح (Introductory , Elementary , Intermediate , Advanced) استفاده کرده است و داستان، متون و لغات ارتباط داشته را مدنظر داشته اند. هر داستان تقریبا مشتمل بر ۱۵۰ کلمه است، کتاب با دقت طبقه بندی شده و تنها آموزش مهارت خواندن را در نظر نگرفته است بلکه مشتمل بر اصطلاحات و دستور زبان انگلیسی نیز می باشد.
گرامر نوين
75٬000 ‎تومان
ناموجود
مختصری درباره ی کتاب گرامر نوین
این مجموعه خودآموز گرامر انگليسی از پايه تا پيشرفته، قابلیت استفاده در زندگی روزمره را داشته و ويژه دانش آموزان راهنمايي، دبيرستان، پيش دانشگاهی دانشجويان دانشگاه ها و کليه کسانی می باشد که قصد دارند  گرامر زبان انگليسی را به صورت کاملا ريشه ای و با راه و روشی مدرن و بسيار ساده فرا بگيرند،مناسب است. اين کتاب برگرفته از مجموعه کتاب گرامر Graded Exercises اثر رابرت ديکسون می باشد.
راهنمای کامل SELECT READINGS ELEMENTARY
12٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب راهنمای کامل SELECT READINGS ELEMENTARY
کتاب راهنمای کامل Select Reading را انتشارات جنگل برای تقویت نمودن مهارت های خواندن متن منتشر نموده است. در این کتاب متنهای متفاوت و داستان‌های جذاب و تمرین‌های مفیدی جای داده‌ شده است تا با استفاده کردن از آن‌ها مهارت های خواندن متن‌های انگلیسی خود را بالا ببرید. این کتاب در چندین سطح وجود دارد که هر چه سطح شما بالاتر می‌رود تعداد کلمات کلیدی بیشتر شده و متن‌ها بلندتر و طولانی‌تر می‌گردند تا به‌ مرور به خواندن متن‌های بلند‌تر و سخت‌تر زبان انگلیسی عادت نمائید. در صفحه آخر هر کتاب کتاب‌های مناسب برای مطالعه بیشتر و یادگیری بهتر معرفی‌شده اند تا با تهیه نمودن آن‌ها پیشرفت خود را بیشتر کرده و از خواندن آن لذت ببرید.
انگليسی برای مسافری از ايران 1
100٬000 ‎تومان
موجود
انگليسی برای مسافری از ايران 1
کتاب انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمه های روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب جملات، لغات و عبارت های مهم در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به  شما ارائه گردیده است.
راهنمای کامل select reading intermediate
15٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب راهنمای کامل select reading intermediate 
کتاب راهنمای کامل Select Readings Intermediate ترجمه شده به زبان پارسی مجموعه ای است که در 4 جلد از سطح های مقدماتی تا متوسط به پیشرفته به واسطه ی انتشارات دانشگاه Oxford به چاپ رسیده  است. این کتاب از جمله کتاب های Select Readings به واسطه ی Linda Lee که جزو اساتید برجسته ی دنیا به همراه Erik Gundersen و Jean Bernard به رشته تحریر در آمده است.