ابوالقاسم طلوع

انگليسی برای مسافری از ايران 1
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
انگليسی برای مسافری از ايران 1
کتاب انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمه های روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب جملات، لغات و عبارت های مهم در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به  شما ارائه گردیده است.
انگليسی برای مسافری از ايران 2
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
کتاب انگليسی برای مسافری از ايران 2
کتاب های انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب ها جملات، لغات و جملات مهم و دارای اهمیت در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است؛ که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی برای همگان ارائه شده است.
گرامر نوين
67٬500 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -10%
مختصری درباره ی کتاب گرامر نوین
این مجموعه خودآموز گرامر انگليسی از پايه تا پيشرفته، قابلیت استفاده در زندگی روزمره را داشته و ويژه دانش آموزان راهنمايي، دبيرستان، پيش دانشگاهی دانشجويان دانشگاه ها و کليه کسانی می باشد که قصد دارند  گرامر زبان انگليسی را به صورت کاملا ريشه ای و با راه و روشی مدرن و بسيار ساده فرا بگيرند،مناسب است. اين کتاب برگرفته از مجموعه کتاب گرامر Graded Exercises اثر رابرت ديکسون می باشد.