ابوالقاسم طلوع

انگليسی برای مسافری از ايران 2
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب انگليسی برای مسافری از ايران 2
کتاب های انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمات روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب ها جملات، لغات و جملات مهم و دارای اهمیت در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است؛ که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی برای همگان ارائه شده است.
گرامر نوين
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
مختصری درباره ی کتاب گرامر نوین
این مجموعه خودآموز گرامر انگليسی از پايه تا پيشرفته، قابلیت استفاده در زندگی روزمره را داشته و ويژه دانش آموزان راهنمايي، دبيرستان، پيش دانشگاهی دانشجويان دانشگاه ها و کليه کسانی می باشد که قصد دارند  گرامر زبان انگليسی را به صورت کاملا ريشه ای و با راه و روشی مدرن و بسيار ساده فرا بگيرند،مناسب است. اين کتاب برگرفته از مجموعه کتاب گرامر Graded Exercises اثر رابرت ديکسون می باشد.
انگليسی برای مسافری از ايران 1
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
انگليسی برای مسافری از ايران 1
کتاب انگلیسی برای مسافری از ایران ( English For A Passenger From IRAN) یک مجموعه ی دو جلدی برای آموزش مکالمه های روزمره زبان انگلیسی می باشد که در این کتاب جملات، لغات و عبارت های مهم در موضوعات مختلف و متنوع به صورت درس به درس به زبان آموز آموزش داده شده است که به صورت انگلیسی به همراه ترجمه فارسی به  شما ارائه گردیده است.