دکتر جلال مردانه

میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016
کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016 نوشته پاتریک آر مورای می باشد. کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای یکی از مرجع های مهم درس میکروب شناسی می باشد که در بسیاری از دانشگاه های معروف ایران و جهان تدریس می شود. کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای 2016 ترجمه دکتر جلال مردانه می باشد. کتاب میکروب شناسی پزشکی (ویروس شناسی) مورای توسط انتشارات اندیشه نشر یافته است. 
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
nvp نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه
75٬600 ‎تومان
84٬000 ‎تومان -10%
nvp نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه
NVP نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه  
اصول اپیدمولوژی 
روشهای همه گیر شناختی
شاخص های بهداشت
تاریخچه بهداشت و پرستاری بهداشت جامعه 
بهداشت - پیشگیری
میکروب شناسی پزشکی مورای (قارچ شناسی و انگل شناسی2016)
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
میکروب شناسی پزشکی مورای (قارچ شناسی و انگل شناسی2016)
 کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای ( قارچ شناسی و انگل شناسی2016) توسط پاتریک آر مورای که یکی از بهترین استادان میکروب شناسی می باشد، نوشته شده است. کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای ( قارچ شناسی و انگل شناسی 2016) یک کتاب جهانی می باشد که توسط بسیاری از استادان تاپ دنیا درس داده می شود و مرجع کتاب های زیادی است. 
خرید کتاب میکروب شناسی پزشکی قارچ شناسی و انگل شناسی مورای
کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (قارچ شناسی و انگل شناسی 2016) توسط دکتر جلال مردانه ترجمه شده است. این کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای ( قارچ شناسی و انگل شناسی2016) توسط انتشارات اندیشه رفیع چاپ شده است.
میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی-تخصصی) 2016
کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016 نوشته پاتریک آر.مورای می باشد. در کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016 در مورد مفاهیم میکروب شناسی، ویروس شناسی و باکتری شناسی می باشد که این جلد این کتاب در مورد مفاهیم باکتری شناسی غمومی و تخصوصی آموزش داده است.
خرید انواع کتاب های پزشکی 
کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی - اختصاصی) 2016 توسط دکتر جلال مردانه ترجمه شده است. انتشارات اندیشه رفیع این کتاب میکروب شناسی را انتشار کرده است. 
Unique باکتری شناسی پزشکی
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
Unique باکتری شناسی پزشکی
کتاب باکتری شناسی پزشکی یکی از جدید ترین سری کتاب های خلاصه یونیک می باشد. کتاب Unique باکتری شناسی پزشکی یکی از بهترین کتاب های مخصوص درس باکتری شناسی در کنکور می باشد که دارای خلاصه ترین و کامل ترین مرجع درس باکتری شناسی است. کتاب باکتری شناسی پزشکی نوشته دکتر جلال مردانه و دکتر مسعود یوسفی می باشد. کتاب Unique باکتری شناسی پزشکی به دلیل داشتن جلد پالتویی کار خواندن و جمع بندی را برای شما آسان تر می نماید. کتاب باکتری شناسی پزشکی توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. 
خرید اینترنتی کتاب های unIQue
Unique ویروس شناسی پزشکی
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
Unique ویروس شناسی پزشکی
کتاب خلاصه ویروس شناسی پزشکی از سری کتاب های unique می باشد. کتاب ویروس شناسی پزشکی Unique نوشته دکتر جلال مردانه و دکتر یوسفی می باشد. کتاب Unique ویروس شناسی پزشکی دارای تمامی نکات مورد نیاز شما به همراه درسنامه ای بسیار خلاصه از درس ویروس شناسی پزشکی می باشد که مناسب برای جمع بندی این درس قبل از کنکور می باشد.  کتاب ویروس شناسی پزشکی دارای نمونه سوالات و ازمون های کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.
میکروب شناسی پزشکی مورای 2021 (ویروس شناسی)
85٬500 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای 2021 ویروس شناسی از پارسا نشر
در چاپ 2021 کتاب ویروس شناسی مورای ترجمه دکتر جلال مردانه در بخش های مختلف مطالب جدیدی در خصوص طبقه بندی ویروس ها، فاکتور های بیماری زایی، روش های تشخیص و رژیم های درمانی اضافه گردیده است. در این چاپ با شیوه ای متفاوت از چاپ های قبل نویسنده به منظور درک بهتر خوانندگان از ویروس ها و بیماری های عفونی ناشی از آنها، به معرفی موارد بالینی و طرح پرسش و پاسخ در ابتدا و انتهای فصل های کتاب پرداخته است.
میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
میکروب شناسی هنری دیویدسون 2017
نوشته ریچارد مک فرسون
ترجمه دکتر جلال مردانه ، دکتر عبدالله اردبیلی ، دکتر علی هاشمی و دکتر داوود افشار
کتاب میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون در واقع ترجمه ای از فصل میکروب شناسی کتاب تشخیص و پیگیری بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاه هنری دیویدسون می باشد که این کتاب به صورت کامل تر بر روی مفاهیم میکروب شناسی بحث کرده است. این کتاب شامل موضوعاتی همچون باکتری شناسی، ویروس شناسی ، قارچ شناسی و انگل شناسی می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب میکروب شناسی 2017:

عفونت های ویروسی
عفونت های کلامیدیایی
باکتری شناسی پزشکی
بررسی آزمایشگاهی عوامل ضد میکروبی
عفونت های اسپیروکتی

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب میکروب شناسی هنری دیویدسون از پارسانشر خرید بفرمایید