پرستش

کتب منتشر شده توسط نشر پرستش

آزمون های استخدامی عمومی و تخصصی پزشکی قانونی
33٬600 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی عمومی و تخصصی پزشکی قانونی
پزشکی قانونی (داد پزشکی) مرجعی صاحب صلاحیت برای اظهار نظر پزشکی حقوقی در دادگاه‌ها است. متاسفانه بیشترمردم به اشتباه فکر می کنند که پزشکی قانونی در واقع سازمانی به همین نام است که وابسته به قوه قضائیه می باشد. کار این سازمان کارشناسی در امور پزشکیست که گزارش هایی به سازمان ها ارائه می دهد.
سوالات آزمون های استخدامی پزشک قانونی
کتاب آزمون های استخدامی عمومی و تخصصی پزشکی قانونی نوشته مهدی ذبیحی می باشد. انتشارات پرستش این کتاب را نشر داده است. دارای نوبت چاپ اول سال 1396 می باشد.
راهنمای جامع نسخه نویسی (برای پزشکان)
76٬000 ‎تومان
95٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای جامع نسخه نویسی (برای پزشکان)
نوشته دکتر محسن رجب نیا چناری
کتابی که ملاحظه میفرمایید کتابی بسیار کاربردی، مفید و پرطرفدار است که در سال 1398 سه بار چاپ شد و در آبان ماه سال 1398 در 6000 نسخه به سیزدهمین نوبت چاپ خود رسید. این دلیل محکمه پسندی بر پرطرفدار بودن کتاب است ولی چرا؟ زیرا متنی ساده، سلیس و کاربردی و درعین حال کم حجم اما پرمحتوا دارد که دانشجویان و فارق التحصیلان رشته پزشکی با نسخه نویسی و داروشناسی داروهای مهم و کاربردی آشنا شوند و مورد استفاده قرار بدهند
برخی از سرفصل های کتاب :

فصل 1 : بیماریهای داخلی
فصل 2 : بیماری های کودکان
فصل 3 : بیماری های عفونی-آسیب های محیطی
فصل 4 : بیماری های زنان
فصل 5 : مامایی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع نسخه نویسی (برای پزشکان) نوشته دکتر محسن رجب نیا را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی
کتاب آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی مناسب برای قبولی در آزمون استخدامی بهیاری و کمک پرستاری می باشد که به شما کمک می کند که بتوانید به راحتی در این آزمون قبول شوید. این کتاب دارای مجموعه سوالات ازمون های استخدامی بهیاری است. 
خرید کتاب آزمون استخدامی بهیاری(کمک پرستار) عمومی و تخصصی 
کتاب آزمون استخدامی بهیاری (کمک پرستار) عمومی و تخصصی نوشته فاطمه نژاد قنبری که در آذر 1396 به چاپ رسیده است. ناشر آن انتشارات پرستش بوده و صفحه آرایی آن را فاطمه هاشمی انجام داده است.
آزمون های استخدامی بهداشت محیط
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی بهداشت محیط
اگر به دنبال قبولی در آزمون بهداشت محیط می باشید قطعا به دنبال نمونه سوالات آن نیزهستید.
در کتاب آزمون های استخدامی بهداشت محیط، تمامی مفاهیم و چیزهایی که شما برای قبولی در آزمون های استخدامی بهداشت محیط نیاز دارید آورده شده تا شما با خیال راحت در آزمون مربوطه نمره قبولی را کسب نمایید.
خرید کتاب های آزمون استخدامی به صورت اینترنتی
کتاب آزمون های استخدامی بهداشت محیط نوشته مبینا شمس می باشد. این کتاب در سال 1395 چاپ شده است که انتشارت پرستش آن را چاپ کرده است. بهترین کتاب های پزشکی را از پارسانشر بخواهید.
آزمون های استخدامی اتاق عمل
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی
کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل ویژه داوطلبان آزمون های استخدامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی و البته آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کل کشور می باشد. کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است. و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد اتاق عمل نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر و مهم تر است. اما کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد اتاق عمل از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید کتاب آزمون های استخدامی اتاق عمل عمومی و تخصصی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمونهای استخدامی رادیولوژی
این کتاب آزمون ها ویژه ی داوطلبان آزمون های استخدامی در مقطع کارشناسی و مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درمان، سازمان غذا و دارو، بیمارستان های دولتی و خصوصی و آزمایشگاه های دولتی و خصوصی می باشد. کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی توسط خانم ها فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر تالیف شده است و مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور در ویراست پنجم و جدید ترین ویرایش به دست شما می رسد.
منابع کارشناسی ارشد رادیولوژی
بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد رشته رادیولوژی نمی دانند از بین منابع مشخص شده برای این کنکور، کدام یک معتبر و مهمتر می باشد. ولیکن کتاب آزمونهای استخدامی رادیولوژی نشر پرستش از اصلی ترین و فراگیرترین منابع آزمون ارشد رادیولوژی از کلیه رفرنس ها و منابع آزمون استفاده کرده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی رادیولوژی از پارسانشر خرید بفرمایید.
راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی ( روانپزشکی و روانشناسی )
40٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی
برای روانشناسی و روانپزشکی
نوشته دکتر محسن رجب نیا چناری است که توسط انتشارات پرستش به چاپ رسیده است
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی کتابی است که به صورت مختصر داروهای علم روانشناسی را بر طبق معتبر ترین و جدید ترین رویکرد های درمانی به تدوین رسانده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

داروهای آرامبخش - خواب آور
افسردگی
جنون
اخلال دوقطبی
وابستگی و اعتیاد
داروهای محرک سیستم عصبی مرکزی

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی نوشته دکتر محسن رجب نیا را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید 
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب مناسب برای داوطلبان آزمون های استخدامی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، وزارت بهداشت درمان سازمان غذا و دارو می باشد که می تواند قبولی شما را در بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های دولتی و آزاد تضمین نماید. این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی در سراسر کشور ارائه شده است.
خرید کتاب استخدامی علوم آزمايشگاهی پرستش
آزمون استخدامی پرستاری رنجبر
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی پرستاری رنجبر
کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر نوشته دکتر نسترن رنجبر می باشد. کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر مناسب برای دانشجویان پرستاری می باشد که قصد شرکت در آزمون های استخدامی دارند و می خواهند توانایی ها و مهارت های خود در تست زنی و آزمون را بالا ببرند تا موفقیت آنان در این آزمون بیشتر شود. به کمک نمونه سوالات کتاب آزمون استخدامی پرستاری رنجبر می توانید با سبک سوالات امتحانات پرستاری آشنا شوید. 
شما دانشجویان عزیز می توانید با مراجعه به پارسانشر کتاب آزمون استخدامی پرستاری نوشته دکتر نسترن رنجبر را به صورت اینترنتی خرید نمایید.
1100 جيبی تصويری
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب 1100 کلمه جيبی تصويری
این مجموعه مشتمل بر موارد زیر است:
آموزش ۱۱۰۰ واژه‌ی ضروری به همراه نقش کلمات در جمله
دارای یک مثال برای هر کلمه به همراه ترجمه‌ی آن
معنی هر اصطلاح که در پایان هر روز آورده شده
آزمون کوتاه در پایان هر چهار درس همراه با پاسخ نامه
یک آزمون جامع از تمام مطالب کتاب همراه با پاسخ نامه
آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی)
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی)
کتاب آزمون استخدامی مامایی (سوالات عمومی و تخصصی)
کتاب آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی) مجموعه سوالات رشته مامایی برای استخدام می باشد که توسط نسترن رنجبر جمع آوری شده است. ناشر آن انتشارات پرستش می باشد. این کتاب ویراست دوم کتاب آزمون استخدامی مامایی (عمومی و تخصصی) می باشد.
خرید کتاب آزمون استخدامی مامایی به صورت اینترنتی 
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
به کمک این کتاب می توانید انواع سوال های آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی را حل کرده و در انواع آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی قبول شوید.کتاب آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس) یکی از نیاز های شما می باشد که می توانید به کمک آن انواع سوال های استخدامی را حل نمائید.
قبولی در آزمون های استخدامی با مجموعه کتاب های استخدامی
آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه
 کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه مناسب برای قبول شدن در آزمون های ورودی و استخدامی بیمه تامین اجتماعی و بقیه بیمه ها می باشد. به کمک کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه می توانید با انواع سوال ها و روش های سوال دادن در آزمون ها آشنا شوید. این کتاب دارای انواع و اقسام سوالات سخت و آسان آزمون استخدامی بیمه می باشد.
کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه 
 کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه دارای سوالات استخدامی بیمه سال های پیش می باشد که توسط سعید ملکی جمع آوری شده است. این کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی و بیمه توسط انتشارات پرستش نشر یافته است. این کتاب  ویراست دوم سال 1399 می باشد.
خرید اینترنتی کتاب آزمون استخدامی برای تامین اجتماعی
استخدامی بانک ها
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب آزمون استخدامی بانک ها
مؤلف فریبا دنیایی
در سال 1394 توسط انتشارات پرستش در 1000 نسخه به سومین نوبت چاپ خود رسید.
کتابی که مشاهده می کنید حاوی سؤالات مختلف و طبقه بندی شده ی آزمون های استخدامی بانک است که با استفاده از این سوالات می توانید مهارت  خود را، در آزمون های استخدامی بالا ببرید.
سرفصل های کتاب :
معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
سوال های تخصصی بانکداری
همچنین می توانید به صورت اینترنتی کتاب استخدامی بانک ها نوشته فریبا دنیایی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
آزمون های استخدامی هوشبری
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی هوشبری
کتاب آزمون های استخدامی هوشبری نوشته فاطمه نژاد قنبری و فریبا زمانی امیر می باشد. این کتاب آزمون های استخدامی هوشبری مناسب برای افرادی است که می خواهند در آزمون های شغلی هوشبری شرکت کنند. این کتاب دارای انواع و اقسام نمونه سوالات سخت و آسان می باشد که به شما کمک می کند که در آزمون استخدامی هوشبری قبول شوید.
این کتاب آزمون های استخدامی هوشبری توسط انتشارات پرستش، نشر شده که در سال 1398 چاپ شده است.
راهنمای انگليسی برای دانشجويان پزشکی 2
44٬000 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای انگليسی برای دانشجويان پزشکی 2
راهنمای جامع انگلیسی برای دانشجویان رشته پزشکی 2
کتاب راهنمای انگلیسی مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی 2 نوشته مائده نورزاده روشن توسط انتشارات علم و دانش به چاپ رسیده است.
موضوع کتاب: علوم پزشکی، کتاب حل التمرین و حل المسائل
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE
شما می توانید با خرید کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE و حل تمرین ها و نمونه سوالات آن، به راحتی در آزمون های استخدامی بهداشتی حرفه ای و HSE قبول شوید. کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE دارای انواع سوالاتی می باشد که تسلط شما را در آزمون استخدامی بالا می برد. 
خرید اینترنتی و آنلاین کتاب های پزشکی 
کتاب آزمون های استخدامی بهداشت حرفه ای و HSE نوشته مبینا شمس می باشد که در سال 1395 توسط انتشارات پرستش چاپ شده است.
آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت
برای قبول شدن در آزمون های استخدامی نیاز است که بتوانید به سوالات آزمون مربوطه پاسخ دهید. برای جواب دادن به این سوالات شما باید به  موضوعات کتاب تسلط پیدا کنید و نمونه سوالاتی که امکان دارد از هر مبحث بیاید آشنایی کامل پیدا کنید. برای یافتن آشنایی باید چندین نمونه سوال را حل کنید. در کتاب آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت انواع سوالات و نمونه سوالاتی که شما باید در آزمون جواب بدهید موجود است.
کتاب آزمون های استخدامی بهداشت عمومی و آموزش بهداشت نوشته مبینا شمس
راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی)
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی
(بیماری های زنان و مامایی)
نوشته دکتر محسن رجب نیا چناری که توسط انتشارات پرستش به چاپ رسیده است
کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی) شامل متنی روان و سلیس و دارای مطالبی کامل و جامع و در عین حال در حجم کم است تا به سادگی دانش پژوه بتواند از آن استفاده کند.
برخی از سرفصل های کتاب:

آسیب مخاطی ناشی از NSAIDs
آفت دهانی
استئوپروز (یائسگی)
اندومتریت
اورتریت غیرگنوککی
بی خوابی
بیماری های التهابی لگن (PID)
پیشگیری اورژانس از بارداری

همچنین میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای جامع داروشناسی و نسخه نویسی (بیماری های زنان و مامایی) را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
504 جيبی تصويری
40٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -20%
موجود
504 جيبی تصويری
در عصرحاضر یاد گرفتن زبان انگلیسی یک سرگرمی نیست. بلکه یک نیاز است و خوشبختانه در جهت رفع نمودن این نیاز کتابهای بسیار متنوعی وجود دارد که در این میان، کتاب 504 واژه‌ی تصویری از جمله بهترین و سودمندترین آنها می باشد که با گذشتن زمان همچنان اعتبار و اهمیت خود را حفظ نموده است. این کتاب با بیش از صدها لغت کاملاً کاربردی در قالب جملات بر آن استفاده شده است که توانایی فراگرفتن را طی مدت 42 روز ارتقاء می دهد.
استخدامی آموزش و پرورش
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب آزمون استخدامی آموزش و پرورش
هادی ذبیحی

کتاب استخدامی آموزش و پرورش برای آمادگی و موفقیت بهتر شما در آزمون استخدامی بسیار ثمربخش است و میتوانید با استفاده از مطالب طبقه بندی شده سطح آمادگی خود را در آزمون ها بالا ببرید.
برخی از سرفصل های کتاب :
معارف اسلامی
ادبیات فارسی
زبان عمومی
ریاضیات عمومی
آمار و احتمالات
روانشناسی و سنجش هوش
دانش کامپیوتر
آزمون قانون اساسی
آزمون چهارگزینه ای از وصیت امام(ره)
آزمون احکام اسلامی-تاریخ اسلام و انبیاء-قرآن
آزمون تاریخ ایران و جهان
آزمون سیاسی، اجتماعی
نکته ها
تقلید
روانشناسی تربیتی
 می توانید کتاب استخدامی آموزش و پرورش نوشته هادی ذبیحی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی
کتاب آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی، دارای نمونه سوالات برای آزمون های استخدامی پزشکی می باشد. در این کتاب بهترین سوالات آزمون های استخدامی پزشکی عمومی، مطابق با آخرین تغییرات آزمون های استخدامی کشور می باشد.
خرید کتاب آزمون های استخدامی پزشک و پزشک عمومی از پارسا نشر