ریچارد مک فرسون

کتاب های نگارش شذه توسط ریچارد مک فرسون

آزمایشگاه بالینی هنری دیویدسون 2017
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب پزشکی آزمایشگاه بالینی که برای تشخیص و پیگیری بالینی بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاهی است ، نوشته ریچارد مک فرسون می باشد. ترجمه این کتاب توسط دکتر امین رضوانی همدانی، دکتر جواد محمد نژاد و حامد اصغری است که توسط انتشارات اندیشه رفیع به چاپ رسیده است. ویراستاری این کتاب توسط دکتر امین رضوانی همدانی انجام شده است.
مفاهیم و مطالب کلی موضوعات اجرایی این کتاب درباره ی : بهینه سازی جریان کار، عملکرد آزمایشگاه پیش از آنالیز، آنالیز اصول دستگاه ، آنالیز اتوماسیون آزمایشگاهای بالینی، آزمایش های بر بالین بیمار و آزمایشگاه های مطب پزشکان است.
پس از آنالیز : اتخاذ تصمیمات پزشکی، تفسیر نتایج آزمایشگاهی، آمار آزمایشگاهی، کنترل کیفیانفورماتیک آزمایشگاه بالینی، مدیریت مالیتروریسم بیولوژیک، شیمیایی و هسته ای، نقش آزمایشگاه، در این کتاب توضیح داده شده است.
میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
میکروب شناسی هنری دیویدسون 2017
نوشته ریچارد مک فرسون
ترجمه دکتر جلال مردانه ، دکتر عبدالله اردبیلی ، دکتر علی هاشمی و دکتر داوود افشار
کتاب میکروب شناسی پزشکی هنری دیویدسون در واقع ترجمه ای از فصل میکروب شناسی کتاب تشخیص و پیگیری بیماری ها به کمک روش های آزمایشگاه هنری دیویدسون می باشد که این کتاب به صورت کامل تر بر روی مفاهیم میکروب شناسی بحث کرده است. این کتاب شامل موضوعاتی همچون باکتری شناسی، ویروس شناسی ، قارچ شناسی و انگل شناسی می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب میکروب شناسی 2017:

عفونت های ویروسی
عفونت های کلامیدیایی
باکتری شناسی پزشکی
بررسی آزمایشگاهی عوامل ضد میکروبی
عفونت های اسپیروکتی

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب میکروب شناسی هنری دیویدسون از پارسانشر خرید بفرمایید
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017
کتاب ایمونولوژی و ایمونوپاتولوژی هنری دیویدسون 2017 توسط ریچارد مک فرسون نوشته شده است که مترجمین آن دانیال ایمانی، بهمن رازانی، نوید دشتی گوله گوله، رمضان رضایی و فرشته ازاده می باشند. کار ویراستاری این کتاب را علیرضا زارع بیدکی انجام داد و اندیشه رفیع آن را به چاپ رسانده است.
موضوعات کتاب ایمونولوژی دیویدسون 
مروری بر سیستم ایمنی و بیماری های ایمونولوژیکایمونواسی و ایمونوشیمی ،بررسی آزمایشگاهی سیستم ایمنی سلولی، بررسی آزمایشگاهی عملکرد ایمونوگلوبولین ها و پاسخ های ایمنی هومورال ،مدیاتورهای التهاب ،واسطه های التهاب ،آنتی ژن لوکوسیتی انسانی ، کمپلکس اصلی سازگاری نسنجی و بیماری ها، بیماری های نقص ایمنی ،ارزیابی بالینی و آزمایشگاهی بیماریهای روماتیسمی، سیستمیک ،اسکولیت، بیماری های آلرژیک و بیماریهای خود ایمن مختص عضو.
ادرار و دیگر مایعات بدن (هنری_دیویدسون 2022)
68٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -15%
موجود
کتاب هنری دیویدسون یکی از بهترین منابع درسی در زمینه علوم آزمایشگاهی ، بیوشیمی بالینی ، پاتولوژی بالینی است . کتاب حاضر بخش سوم از کتاب هنری دیویدسون با عنوان ادرار و دیگر مایعات بدن می باشد که در دو فصل" آزمایش های اولیه ادرار" و "نمونه مایع مغزی نخاعی ، مفصلی و مایعات سروزی" آورده شده است .
خرید اینترنتی کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2022 از پارسا نشر


بیوشیمی بالینی هنری دیویدسون 2017
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب بیوشیمی بالینی هنری دیویدسون 2017 ، که نویسنده ی این کتاب ریچارد مک فرسون است که مترجمی آن تحت نظارت دکتر مژگان عسگری بوده و ترجمه آن توسط : دکتر سالار بختیاری، دکترجواد محمد نژاد، دکتر علیرضا خوشدل، دکتر سعید نژاوند و حامد اصغری انجام شده است و در فروشگاه آنلاین پارسا نشر برای فروش قرار داده شده است.
فهرست این کتاب :

ارزیابی عملکرد کلیه، آب، الکترولیت ها و تعادل اسید_باز
مارکرهای بیوشیمیایی متابولیسم استخوان
کربوهیدرات ها
لیپید ها و دیس لیپوپروتئینی
آسیب قلبی، تصلب شرائین وبیماریهای ترومبوتیک
پروتئین های اختصاصی
آنزیم شناسی بالینی
ارزیابی عملکرد کبد
تشخیص آزمایشگاهی اختلالات دستگاه گوارش و پانکراس
سم شناسی و پایش دارو درمانی
ارزیابی عملکرد اندوکرین
عملکرد تولید مثلی و بارداری
ویتامین ها و عناصر کمیاب
اساس شیمیایی برای آزمایشات آنالیت و تداخلات معمول