غلامرضا زرینی

ميکروبيولوژی براک جلد دوم
352٬500 ‎تومان
470٬000 ‎تومان -25%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد دوم
کتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم نوشته مایکل مادیگان می باشد که توسط دکتر غلامرضا زرینی ترجمه شده است. علم میکروبیولوژی که در مقایسه با دیگر علوم زیستی، شاخه­ ای نسبتا نوپا محسوب می­شود و کمتر از 400 سال از اولین گزارشات مکتوب آنتونی وان لیون هوک در مورد میکروارگانیسم­ ها نمی­گذرد، ولی موجودات مورد بحث این علم از نظر تاریخچه­ ی حیات، بیشترین قدمت را دارند و بی ­شک حیات کنونی بدون وجود میکروارگانیسم ­ها امکان پذیر نبود.
کتاب ميکروبيولوژی براک جلد دوم
ميکروبيولوژی براک جلد اول
408٬750 ‎تومان
545٬000 ‎تومان -25%
موجود
ميکروبيولوژی براک جلد اول
کتاب ميکروبيولوژی براک جلد اول نوشته مایکل مادیان می باشد که ترجمه ی آن را دکتر غلامرضا زرینی انجام داده است. پیشرفت و توسعه­ ی علم میکروبیولوژی و افزایش آگاهی ما از اهمیت میکروارگانیسم­ ها دیدگاه محدود افراد در نقش بیماریزایی میکروارگانیسم، زمینه­ های جدیدی از این علم در نقش میکروارگانیسم­ها برای بهبود زندگی ما شکل گرفته است که شامل عناوینی مثل میکروبیولوژی محیطی، میکروبیولوژی صنعتی، میکروبیولوژی غذایی، میکروبیولوژی کشاورزی و... است.
خرید کتاب ميکروبيولوژی براک جلد اول
تغذيه و متابوليسم در ورزش
411٬750 ‎تومان
549٬000 ‎تومان -25%
موجود
تغذيه و متابوليسم در ورزش
کتاب تغذيه و متابوليسم در ورزش نوشته جی کانگ می باشد که توسط  پروین برزیده، رضا طباطبایی، مریم امیرعضدی، فرهاد دریانوش و بهنام کشتکار ترجمه شده است. امروزه به دلیل برخی عوامل ژنتیکی و محیطی، شیوع بیماری های گوناگون در جوامع مختلف رو به رشد می باشد. در این راستا مجموعه ای مخاطره آمیز وجود دارد که میتوان تا حدودی به دست خود انسان آنها را کنترل کرد که از جمله این عوامل می توان به سبک غذایی، عادات غذایی، وضعیت شغلی و از همه مهم تر فعالیت بدنی فرد اشاره کرد.
خرید کتاب تغذيه و متابوليسم در ورزش