پوست

دارودرمانی بیماری های پوست و مو
255٬000 ‎تومان
340٬000 ‎تومان -25%
موجود
کتاب دارودرماني بيماري هاي پوست و مو
نوشته دکتر حسین خلیلی 
تنوع بیماری‌های پوستی و تعداد بالای مراجعین، انگیزه زیادی برای پزشکان عمومی، متخصصین پوست و حتی متخصصین دیگر جهت انجام مداخلات دارویی و غیر دارویی ایجاد کرده است. در چند فصل ابتدایی کتاب به معرفی فیزیولوژی و ساختار پوست، مو و ناخن و معرفی ضایعات جلدی شایع پرداخته شده است. اصول دارودرمانی شامل انتخاب فورمولاسیون، پایه، دسته‌های مختلف فرآورده های مورد استفاده در اختلالات پوستی، مکمل‌ها و عوارض پوستی داروها می باشد که در کتاب دارودرمانی بیماری های پوست و مو به آن ها پرداخته شده است.
خرید اینترنتی کتاب دارو درمانی بیماری های پوست و مو از پارسا نشر
درسنامه بيماری های پوست
337٬500 ‎تومان
450٬000 ‎تومان -25%
موجود
درسنامه بيماری های پوست 
کتاب درسنامه بيماری های پوست به نویسندگی دکتر حسین مرتضوی، دکتر علیرضا فیروز و دکتر محمد شهیدی در سال 1398 توسط انتشارات سپید برگ منتشر و به بازار عرضه شده است.
خرید اینترنتی کتاب درسنامه بیماری های پوست 
راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم
337٬500 ‎تومان
450٬000 ‎تومان -25%
موجود
راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم
کتاب راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم شامل اطلاعات مورد نیاز و دستورالعمل های گام به گام و مصور درمورد تزریق سم بوتولینوم است؛ همچنین لازم به ذکر است این اثر دارای اطلاعاتی درباره مدیریت مسائلی می‌باشد که در ادامه این فرآیند امکان دارد رخ بدهد. هر فصل این کتاب راجع به پروسه مخصوصی می‌باشد و همزمان آناتومی مربوطه را مورد بررسی قرار می‌دهد. مولفان در هر فصل این کتاب، ماهیچه هایی که می‌بایست مورد تزریق قرار بگیرند و ماهیچه هایی که می‌بایست از تزریق آن ها پرهیز بشود را معرفی نموده‌اند. همچنین در نگارش این اثر، به نقاط تزریق و مناطق امن تزریق تاکید ورزیده شده است تا به درمانگران کمک نماید تا تزریق را به صورت تاثیرگذار انجام دهند و ریسک بیماری ثانوی به حداقل برسد.
فصول راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم
فصل های ابتدایی کتاب در مورد درمان یک سوم بالای صورت که شامل نواحی خطوط اخم، خطوط پنجه کلاغی و خطوط افقی پیشانی می‌شود، می‌باشد. این تزریقات برای درمانگرانی که در حال شروع به کار زیبایی و درمانی با سم بوتولینوم می‌باشند، مناسب است. فصل های بعدی اکثرا شامل اطلاعات مورد نیاز برای عمل های پیشرفته تر و همچنین درمان هایپرهیدروزیس زیربغل صورت و گردن است.
راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی
337٬500 ‎تومان
450٬000 ‎تومان -25%
موجود
راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی
کتاب راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی تالیف Rebeca Small و Dalano Hoang که توسط دکتر پروین منصوری، دکتر سید مهدی طبایی، دکتر معصومه روحانی نسب، دکتر زهرا عزیزیان و دکتر هدی برنجی اردستانی ترجمه شده است. این اثر راهنمای کاربردی تزریق فیلرها برای دانشجویان و متخصصان علاقمند به این حوزه می‌باشد. کتاب دارای CD بوده که فیلم های هر شیوه فیلر پوستی را نمایش داده است .
خرید اینترنتی کتاب راهنمای کاربردی تزریق فیلرهای پوستی از پارسا نشر
راهنمای عملی کاربردهای لیزر
412٬500 ‎تومان
550٬000 ‎تومان -25%
موجود
راهنمای عملی کاربردهای لیزر
کتاب راهنمای عملی کاربرد های لیزر به نویسندگی ربکا اسمال را می‌توان به عنوان یکی از دقیق ترین، بهترین و حتی کاربردی ترین کتاب ها به شمار آورد که در حیطه کاربرد های لیزر نگارش شده است. مطالب این کتاب دارای موارد زیر می‌باشد:

آناتومی مربوطه
اندیکاسیون و کنتراندیکاسیون ها
طبقه بندی و توضیح درباره‌ی شیوه‌ انجام کار
عوارض و شیوه برخورد با آن
جدول های مقایسه ای و جدول های مواد مورد نیاز
دستورالعمل اقدامات قبل و بعد انجام لیزر و همچنین فرم رضایت نامه
شیوه انجام لیزر به صورت نمونه و لیست منابع

لازم به ذکر است در این کتاب عکس های بسیار و گوناگونی جهت نشان دادن نتایج قبل و بعد از لیزر موجود می‌باشد.
بيماری های پوست هبيف 2018
592٬500 ‎تومان
790٬000 ‎تومان -25%
موجود
بيماری های پوست هبيف 2018
کتاب بيماری های پوست هبيف 2018 با عنوان بیماری های پوست، تشخیص و درمان آن ها به نویسندگی توماس پی هیبف می‌باشد که توسط مترجمان بسیار خوبی همچون دکتر پروین منصوری، دکتر ناهید نیک خواه، عبدالله عیسی زاده اهرنجانی و رضا چلنگاری ترجمه و ارائه شده است. آخرین ویرایش این کتاب شامل 25 فصل است و همچنین دارای ضمیمه مروری بر اقلام دارویی مرجع و واژه یاب است. این کتاب دارای اطلاعات درمانی و تشخیصی برای تشخیص سریع 250 اختلال پوستی شایع می‌باشد و به جرات می‌توان گفت مرجعی کاربرپسند برای داوطلبین شرکت در امتحانات پزشکی و متخصصان و پزشکان است.
راهنمای مصور تکنیک های تزریق فیلر لب
1٬425٬000 ‎تومان
1٬900٬000 ‎تومان -25%
موجود
خرید اینترنتی کتاب راهنمای مصور تکنیک های تزریق فیلر لب از پارسا نشر
درباره کتاب ...
● ارائه 45 تکنیک تزریق استاندارد برای زیبایی لب ها
● جزئیات دقیق دوزهای توصیه شده و اندازه نیدل
● توضیحات دقیق در مورد تکنیک های قرار دادن سوزن برای تزریق ایمن
● دسترسی به ویدئوهای تکنیک های تزریق از طریق QR Code
ضروریات آناتومی در تزریق های زیبایی صورت
487٬500 ‎تومان
650٬000 ‎تومان -25%
موجود
این کتاب توسط گروه زیبایی شناختی صورت(Aesthetic Facial Anatomy) با حضور چندین نویسنده و با تخصص های مختلف در مورد دانش آناتومی بالینی و دستورالعمل های تزریقی جهت استفاده ایمن، موثر و ضروری در زیبایی شناختی پزشکی است. این کتاب آناتومی را با جزئیات بسیار دقیق، با تصاویر مناسب پزشکی و تشریح جسد به طور واضح بیان می کند و مکان و مسیر عروق خونی در معرض خطر را برجسته می نماید.  
خرید اینترنتی کتاب ضروریات آناتومی در تزریق های زیبایی صورت از پارسا نشر.
تزریق فیلر برای هارمونی صورت
412٬500 ‎تومان
550٬000 ‎تومان -25%
موجود
در کتاب تزریق فیلر برای هارمونی صورت، خوانندگان با مفاهیم پایه، اصول و گزارش های موردی مبتنی بر شواهد و نکات بالینی مهم برای پروتکل های برنامه ریزی و درمانی با تمام جزئیات و با انواع مختلفی از محصولات را در این کتاب پیدا خواهند کرد. هر فردی که در حوزه زیبایی فعالیت می کند برای شناخت فرآورده های تزریقی، تکنیک ها و اصول زیبایی صورت و لبخند، نیاز به مطالعه این کتاب خواهد داشت.  فهرست فصول کتاب تزریق فیلر برای هارمونی صورت:
1.آناتومی صورت
2.تاریخچه، دسته بندی و خصوصیات فیلر ها
3.تکنیک ها و سطوح تزریق
4.عوارض
5.آنالیز صورت برای تزریق فیلر
6.بی حس کردن صورت برای پروسیجر های پر کننده
7.نواحی صورت و درمان های قابل انجام با فیلر
توکسین بوتولینوم برای هارمونی صورت
375٬000 ‎تومان
500٬000 ‎تومان -25%
موجود
این کتاب به بخش های مهم، پایه ای و کاربردی بوتاکس و نیز پروتکل های استفاده از آن در موقعیت های بالینی مختلف تقسیم شده است. این کتاب می تواند یک مرجع کامل در کاربرد بالینی بوتاکس در هارمونی و زیبایی صورت باشد. این کتاب در 4 فصل شامل : اصول اولیه توکسین بوتولینوم، آنالیز صورت و مستندات عکاسی، عضلات : تکنیک و محل تزریق و موارد بالینی همراه با فیلم آموزشی گردآوری شده است .
خرید اینترنتی کتاب توکسین بوتولینوم برای هارمونی صورت از پارسا نشر.
راهنمای بالینی پوست، مو، زيبایی
90٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -25%
موجود
راهنمای بالینی پوست، مو، زيبایی
کتاب راهنمای بالینی پوست، مو، زيبایی به نویسندگی دکتر اسدالله کیانی و دکتر گیتی فقیهی می‌باشد. 
فهرست کتاب راهنمای بالینی پوست مو زیبایی
این کتاب دارای 3 بخش می‌باشد که هر بخش فصل هایی مرتبط با آن موضوع را در بر دارد. این بخش ها عبارتند از: 

بخش 1: بیماری های پوست، مو، ناخن و دهان
بخش 2: مراقبت های زیبایی پوست، مو و ناخن
بخش 3: اعمال جراحی زیبایی
صفر تا صد نسخه نویسی پوست
187٬500 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -25%
موجود
صفر تا صد نسخه نويسی پوست
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی پوست به نویسندگی دکتر داریوش حسن زاده می‌باشد که مانند دو کتاب صفر تا صد دیگر قلب، زبان خودمانی و محاوره‌ای دارد. بر خلاف کتاب‌هایی که متن رسمی دارند و به ندرت افراد آنها را یکبار به صورت کامل می‌خوانند، کتاب محاوره‌ای به دلیل سادگی متن را می‌توان چندین بار خواند و این امر موجب می‌شود تا یکبار برای همیشه بتوانید مطالب را به خوبی آموزش ببینید و فرا بگیرید.
نکات مثبت کتاب صفر تا صد نسخه نويسی پوست:
این کتاب بر حسب آخرین و آپدیت ترین منابع روز دنیا است.
دارای 60 عنوان مهم و شایع بیماری‌های پوست و عفونی پوست می‌باشد.
توضیح صریح و قابل فهم فیزیوپاتولوژی بیماری‌ها و شیوه تشخیص قبل از ذکر نسخه‌ی مورد نظر
متن کتاب به صورتی نگارش شده که تا حد زیادی سوالات امتحانی دستیاری و پره انترنی را نیز پوشش می‌دهد.
عنوان کردن دقیق نسخه‌های قابل تجویز مورد استفاده برای هر نوع بیماری با توضیح اشکال دارویی و شیوه نگارش روی دفترچه بیمار.
شامل 500 تصویر رنگی اختلالات پوستی به همراه توضیحات بیماری‌های پوست به صورت متنی روان و خودمانی که قابل فهم و آموزش ساده و جذاب مباحث می‌باشد.
راهنمای تشخیص و درمان سریع بیماری های پوستی Ferri's
285٬000 ‎تومان
380٬000 ‎تومان -25%
موجود
راهنمای تشخیص و درمان سریع بیماری های پوستی فریس Ferri's
راهنمای تشخیص و درمان سریع بیماری های پوستی Ferri's نوشته فری فرد است که ترجمه آن را دکتر پروین منصوری و دکتر مهسا قضانلو انجام داده اند. این کتاب دارای سه فصل می باشد که فصل اول این کتاب به رویکرد ضایعات پوستی پرداخته است. در فصل دوم تشخیص افتراقی بالینی بیماری های پوست پرداخته است. فصل 3 دارای توضیحات و روش درمان 200 بیماری خاص است که بیشتر آن ها بیماری های اولیه ی پوست بوده و بقیه، بیماری های سیستمیک همراه با تظاهرات پوستی است.

فصل 1- ارزیابی اختلالات پوستی
فصل 2- تشخیص افتراقی
فصل 3- بیماری ها و اختلالات