پوست

دارودرمانی بیماری های پوست و مو
89٬100 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -10%
کتاب دارودرماني بيماري هاي پوست و مو
نوشته دکتر حسین خلیلی ، دکتر عاطفه جعفری ، دکتر ماندانا ایزدپناه ، دکتر افسانه نورمندی
تنوع بیماری‌های پوستی و تعداد بالای مراجعین، انگیزه زیادی برای پزشکان عمومی، متخصصین پوست و حتی متخصصین دیگر جهت انجام مداخلات دارویی و غیر دارویی ایجاد کرده است. در چند فصل ابتدایی کتاب به معرفی فیزیولوژی و ساختار پوست، مو و ناخن و معرفی ضایعات جلدی شایع پرداخته شده است. اصول دارودرمانی شامل انتخاب فورمولاسیون، پایه، دسته‌های مختلف فرآورده های مورد استفاده در اختلالات پوستی، مکمل‌ها و عوارض پوستی داروها می باشد که در کتاب دارودرمانی بیماری های پوست و مو به آن ها پرداخته شده است.
خرید اینترنتی کتاب دارو درمانی بیماری های پوست و مو
راهنمای تشخیص و درمان سریع بیماری های پوستی Ferri's
88٬200 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -10%
راهنمای تشخیص و درمان سریع بیماری های پوستی فریس Ferri's
راهنمای تشخیص و درمان سریع بیماری های پوستی Ferri's نوشته فری فرد است که ترجمه آن را دکتر پروین منصوری و دکتر مهسا قضانلو انجام داده اند. این کتاب دارای سه فصل می باشد که فصل اول این کتاب به رویکرد ضایعات پوستی پرداخته است. در فصل دوم تشخیص افتراقی بالینی بیماری های پوست پرداخته است. فصل 3 دارای توضیحات و روش درمان 200 بیماری خاص است که بیشتر آن ها بیماری های اولیه ی پوست بوده و بقیه، بیماری های سیستمیک همراه با تظاهرات پوستی است.

فصل 1- ارزیابی اختلالات پوستی
فصل 2- تشخیص افتراقی
فصل 3- بیماری ها و اختلالات
راهنمای بالینی پوست، مو، زيبایی
22٬500 ‎تومان
25٬000 ‎تومان -10%
راهنمای بالینی پوست، مو، زيبایی
کتاب راهنمای بالینی پوست، مو، زيبایی به نویسندگی دکتر اسدالله کیانی و دکتر گیتی فقیهی می‌باشد. این کتاب در سال 1396 توسط انتشارات نشر حیدری منتشر شده است. چاپ و صحافی این کتاب توسط غزال صورت گرفته است. قطع این کتاب پالتویی و نوع جلد آن شومیز می‌باشد.
فهرست کتاب راهنمای بالینی پوست مو زیبایی
این کتاب دارای 3 بخش می‌باشد که هر بخش فصل هایی مرتبط با آن موضوع را در بر دارد. این بخش ها عبارتند از: 

بخش 1: بیماری های پوست، مو، ناخن و دهان
بخش 2: مراقبت های زیبایی پوست، مو و ناخن
بخش 3: اعمال جراحی زیبایی
راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم
کتاب راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم شامل اطلاعات مورد نیاز و دستورالعمل های گام به گام و مصور درمورد تزریق سم بوتولینوم است؛ همچنین لازم به ذکر است این اثر دارای اطلاعاتی درباره مدیریت مسائلی می‌باشد که در ادامه این فرآیند امکان دارد رخ بدهد. هر فصل این کتاب راجع به پروسه مخصوصی می‌باشد و همزمان آناتومی مربوطه را مورد بررسی قرار می‌دهد. مولفان در هر فصل این کتاب، ماهیچه هایی که می‌بایست مورد تزریق قرار بگیرند و ماهیچه هایی که می‌بایست از تزریق آن ها پرهیز بشود را معرفی نموده‌اند. همچنین در نگارش این اثر، به نقاط تزریق و مناطق امن تزریق تاکید ورزیده شده است تا به درمانگران کمک نماید تا تزریق را به صورت تاثیرگذار انجام دهند و ریسک بیماری ثانوی به حداقل برسد.
فصول راهنمای کاربردی تزريق سم بوتولينوم
فصل های ابتدایی کتاب در مورد درمان یک سوم بالای صورت که شامل نواحی خطوط اخم، خطوط پنجه کلاغی و خطوط افقی پیشانی می‌شود، می‌باشد. این تزریقات برای درمانگرانی که در حال شروع به کار زیبایی و درمانی با سم بوتولینوم می‌باشند، مناسب است. فصل های بعدی اکثرا شامل اطلاعات مورد نیاز برای عمل های پیشرفته تر و همچنین درمان هایپرهیدروزیس زیربغل صورت و گردن است.
راهنمای عملی کاربردهای لیزر
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
راهنمای عملی کاربردهای لیزر
کتاب راهنمای عملی کاربرد های لیزر به نویسندگی ربکا اسمال را می‌توان به عنوان یکی از دقیق ترین، بهترین و حتی کاربردی ترین کتاب ها به شمار آورد که در حیطه کاربرد های لیزر نگارش شده است. مطالب این کتاب دارای موارد زیر می‌باشد:

آناتومی مربوطه
اندیکاسیون و کنتراندیکاسیون ها
طبقه بندی و توضیح درباره‌ی شیوه‌ انجام کار
عوارض و شیوه برخورد با آن
جدول های مقایسه ای و جدول های مواد مورد نیاز
دستورالعمل اقدامات قبل و بعد انجام لیزر و همچنین فرم رضایت نامه
شیوه انجام لیزر به صورت نمونه و لیست منابع

لازم به ذکر است در این کتاب عکس های بسیار و گوناگونی جهت نشان دادن نتایج قبل و بعد از لیزر موجود می‌باشد.
درسنامه بيماری های پوست مرتضوی
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
درسنامه بيماری های پوست مرتضوی
کتاب درسنامه بيماری های پوست به نویسندگی دکتر حسین مرتضوی، دکتر علیرضا فیروز و دکتر محمد شهیدی در سال 1398 توسط انتشارات سپید برگ منتشر و به بازار عرضه شده است.
لازم به ذکر است دومین شماره از مجموعه شش جلدی (دایره‌المعارف پوست و مو) با اطلاعاتی درمورد ساختار و خصوصیات مو شروع شده است، سپس روش های شناسایی انواع جنس مو، و چگونگی تقویت، مراقبت و نظافت از آن ها پرداخته شده است. در ادامه مطالب این کتاب نیز، دانش پژوهان با فرآورده‌های گوناگون مخصوص مراقبت از مو همچون شامپوها، مواد  شكل دهنده و حالت دهنده آشنایی می‌یابند. علت ریزش مو و طاسی و روش های مراقبت و درمان آن و همچنین شیوه ‌های برطرف نمودن موهای زائد از مبحث های پایانی این كتاب می‌باشد.
لايه برداری زيبایی و جوانسازی دارویی پوست
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
لايه برداری زيبایی و جوانسازی دارویی پوست
سالیان زیادی است که متخصصین پوست و مو از لایه برداری پوست یا پیلینگ برای برطرف نمودن مشکلات پوستی همچون لک، تغییر رنگ پوست، آکنه، زبری، چین و چروک و… استفاده می‌کنند. فرآیندی كه سلول‌های مرده را از روی سطح پوست از بین می‌برد، لایه ‌برداری می‌نامند زیرا قدرت پوست برای دفع این سلول‌های مرده با بیشتر شدن سن کم خواهد شد. می‌بایست با یک عامل خارجی این كار صورت بگیرد تا هم مشكلات پوستی حل بشوند و هم پوست جلوه صاف و زیباتری داشته باشد.
فرایند لایه برداری پوست
این فرایند به 4 روش صورت می‌گیرد:

شیمیایی
مكانیكی
به واسطه ی استفاده از لیزر
روش‌های خانگی

کتاب لایه برداری زیبایی و جوانسازی دارویی به مباحثی که مربوط به جوانسازی و لایه برداری پوست است، می‌پردازد که به نویسندگی ربکا اسمال است و ترجمه آن توسط دکتر داوود رمزی صورت گرفته است.
راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی
108٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -10%
راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی
کتاب راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی به تالیف اسمال ربکا توسط مترجمان بسیار خوبی با عناوین دکتر پروین منصوری، دکتر سید مهدی طبایی، دکتر معصومه روحانی نسب، دکتر زهرا عزیزیان و دکتر هدی برنجی اردستانی ترجمه شده است. این اثر راهنمای عملی کاربرد فیلر ها برای دانشجویان و متخصصان علاقمند به این حوزه می‌باشد. هر کتاب دارای یک عدد دیسک فشرده می‌باشد که فیلم های هر شیوه فیلر پوستی را نمایش داده و از این طریق بهتر آموزش داده می‌شود.
نکات کلیدی فصول کتاب راهنمای کاربردی تزريق فيلرهای پوستی
در فصل های گوناگون این کتاب معرفی اصول اولیه، شیوه های انجام بی حسی موضعی برای تزریق فیلرها، عوارضی که ممکن است پس از تزریق به وجود بیاید، نکات مهم تزریق فیلر ها در نواحی گوناگون صورت، اسکار ها و در آخر شیوه تزریق لایه ای و اطلاعات لازم بیماران با زبانی صریح و ساده در اختیار دانش پژوهان عزیز قرار داده شده است.
صفر تا صد نسخه نویسی پوست
125٬910 ‎تومان
139٬900 ‎تومان -10%
صفر تا صد نسخه نويسی پوست
کتاب صفر تا صد نسخه نویسی پوست به نویسندگی دکتر داریوش حسن زاده می‌باشد که مانند دو کتاب صفر تا صد دیگر قلب، زبان خودمانی و محاوره‌ای دارد. بر خلاف کتاب‌هایی که متن رسمی دارند و به ندرت افراد آنها را یکبار به صورت کامل می‌خوانند، کتاب محاوره‌ای به دلیل سادگی متن را می‌توان چندین بار خواند و این امر موجب می‌شود تا یکبار برای همیشه بتوانید مطالب را به خوبی آموزش ببینید و فرا بگیرید.
نکات مثبت کتاب صفر تا صد نسخه نويسی پوست:
این کتاب بر حسب آخرین و آپدیت ترین منابع روز دنیا است.
دارای 60 عنوان مهم و شایع بیماری‌های پوست و عفونی پوست می‌باشد.
توضیح صریح و قابل فهم فیزیوپاتولوژی بیماری‌ها و شیوه تشخیص قبل از ذکر نسخه‌ی مورد نظر
متن کتاب به صورتی نگارش شده که تا حد زیادی سوالات امتحانی دستیاری و پره انترنی را نیز پوشش می‌دهد.
عنوان کردن دقیق نسخه‌های قابل تجویز مورد استفاده برای هر نوع بیماری با توضیح اشکال دارویی و شیوه نگارش روی دفترچه بیمار.
شامل 500 تصویر رنگی اختلالات پوستی به همراه توضیحات بیماری‌های پوست به صورت متنی روان و خودمانی که قابل فهم و آموزش ساده و جذاب مباحث می‌باشد.
بيماری های پوست هبيف 2018
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
بيماری های پوست هبيف 2018
کتاب بيماری های پوست هبيف 2018 با عنوان بیماری های پوست، تشخیص و درمان آن ها به نویسندگی توماس پی هیبف می‌باشد که توسط مترجمان بسیار خوبی همچون دکتر پروین منصوری، دکتر ناهید نیک خواه، عبدالله عیسی زاده اهرنجانی و رضا چلنگاری ترجمه و ارائه شده است. آخرین ویرایش این کتاب شامل 25 فصل است و همچنین دارای ضمیمه مروری بر اقلام دارویی مرجع و واژه یاب است. این کتاب دارای اطلاعات درمانی و تشخیصی برای تشخیص سریع 250 اختلال پوستی شایع می‌باشد و به جرات می‌توان گفت مرجعی کاربرپسند برای داوطلبین شرکت در امتحانات پزشکی و متخصصان و پزشکان است.