آبادیس طب

توصیه های دارویی
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب توصیه های دارویی
کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی و دکتر محمدرضا جوادی می باشد. در ادوار گذشته دانش داروسازی با تغییرات و پیشرفت های زیادی روبرو بوده است. یکی از این تغییرات گسترده، در این زمینه پیدایش تعریفی به نام مراقبت دارویی است. در کتاب توصیه های دارویی سعی بر این شده است که این نکات و توصیه ها به راحتی و با کلام شیوا برای خوانندگان به ارمغان اورده شود و نهایت استفاده را از این نکات بکنند.
برخی از سرفصل های کتاب :

اتنولول
آتورواستاتین
آث آ
آداپالن
آزاتیو پرین 
آزیترو مایسین
آسپرین
آسیترتین

خرید اینترنتی کتاب توصیه های دارویی از پارسا نشر
درسنامه جامع داروسازی
200٬000 ‎تومان
250٬000 ‎تومان -20%
موجود
درسنامه جامع داروسازی
کتاب درسنامه جامع و کلی داروسازی
این کتاب  شامل دو بخش اصلی علوم پایه و علوم بالینی می باشد. فصول آن علوم پایه از کتب مرجع علوم پایه گرد آوری شده و اکثر سر فصل های بالینی ترجمه شده و خلاصه ای از مشهور مرور جامع داروسازی نوشته لئون شارگل می باشد.
هیچ فصلی از کتاب ترجمه صرف نیست بلکه در آن نگارش تمامی فصول خلاصه سازی ، حذف جزئیات و بیان ساده مفاهیم همواره مد نظر بوده است.
خرید کتاب درسنامه جامع داروسازی
راهنمای جامع کار در داروخانه
360٬000 ‎تومان
450٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب راهنمای جامع کار در داروخانه از پارسا نشر
در کتاب راهنمای جامع کار در داروخانه سعی بر آن شده که با زبان و بیانی ساده ، اطلاعات مورد نیاز در زمینه فعالیت های حرفه ای در داروخانه که منجر به کسب مهارت بیشتر کارکنان داروخانه میگردد ارائه شود . در ویرایش جدید کتاب راهنمای جامع کار در داروخانه شما با نحوه نام گذاری علمی داروها ، مشخصات و ویژگی های فیزیکی داروها ، مشخصات اشکال دارویی و فرآورده های بهداشتی ، گروه بندی فرآورده های دارویی ، نحوه نگهداری داروها ، آشنایی با داروهای شیمی درمانی همراه با اشکال دارویی و دوز آنها آشنا می شوید.
داروشناسی نسخه های دارویی
600٬000 ‎تومان
750٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب داروشناسی نسخه های دارویی از پارسا نشر
کتاب راهنمای جامع داروشناسی نسخه های دارویی تالیف دکتر خیرالله غلامی و دکتر محمد رضا جوادی برگرفته از نسخه های واقعی پزشکان می باشد که جهت آموزش هدفمند برای دانشجویان و دانش آموختگان داروسازی و پزشکی طراحی شده است . در این مجموعه سعی شده است مطالب مورد نیاز یک داروساز جهت ارائه به بیماران در قالب نسخه های مختلف گردآوری شود . از ویژگی های برجسته این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1.بیان تشخیص احتمالی با توجه به تخصص پزشک و داروهای تجویز شده برای بیمار
2.تحلیل نسخ به لحاظ درمان شناسی و ارائه سایر درمان های جایگزین
3.بررسی یک به یک داروهای موجود در نسخه 
4.ارائه نکات ضروری جهت آموزش به بیمار به صورت توصیه به بیمار 
5.ارائه نکات کاربردی در رابطه با تحویل سریع نسخه به صورت تذکر
راهنمای بالینی تجویز و مصرف منطقی داروهای بدون نسخه
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب راهنمای بالینی تجویز و مصرف منطقی داروهای بدون نسخه دارای 11 فصل می باشد . در فصل اول نحوه رسیدن به یک تشخیص مناسب به صورت کلی آموزش داده شده است و در ادامه 9 فصل بر مبنای تقسیم بندی سیستم های فیزیولوژیک بدن آورده شده است . فصل آخر ساختار متفاوتی از سایر فصول داشته و با رویکرد دارو محور می تواند در پاسخ به سوالات افراد مراجعه کننده با درخواست برخی از داروهای بدون نسخه در داروخانه ، کمک کننده باشد .
خرید اینترنتی کتاب راهنمای بالینی تجویز و مصرف منطقی داروهای بدون نسخه از پارسا نشر