آبادیس طب

راهنمای خدمات بالینی داروسازان
50٬000 ‎تومان
موجود
راهنمای خدمات بالینی داروسازان
امروزه در اکثر مراکز درمانی در تمامی کشورها، به وظیفه مراقبت از بیمار به صورت یک کار تیمی نگاه میشود، چرا که تنها در این صورت تمامی زوایای درمان مورد توجه قرار خواهد گرفت. داروسازان شاغل در بیمارستان در این میان نقش مهمی در افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به بیمار دارند. قطعا این امر در پیشگیری از خطاها و بالا بردن میزان سلامت و امنیت بیمار اثرگذار خواهد بود و بیمار از ارتباط بین پزشک و داروساز نفع خواهد برد.
خدمات بالینی در داروسازی
مطابق استانداردهای روز دنیا، توزیع و مصرف دارو برای بیماران بستری در مراکز درمانی باید تحت نظارت و کنترل داروسازان آموزش دیده باشد تا مواردی چون تداخلات دارویی، بررسی حساسیتهای ناشی از استفاده داروها و همچنین ثبت و گزارش عوارض داروها به درستی صورت پذیرد.
توصیه های دارویی
98٬000 ‎تومان
موجود
کتاب توصیه های دارویی
کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی و دکتر محمدرضا جوادی می باشد. در ادوار گذشته دانش داروسازی با تغییرات و پیشرفت های زیادی روبرو بوده است. یکی از این تغییرات گسترده، در این زمینه پیدایش تعریفی به نام مراقبت دارویی است. در کتاب توصیه های دارویی سعی بر این شده است که این نکات و توصیه ها به راحتی و با کلام شیوا برای خوانندگان به ارمغان اورده شود و نهایت استفاده را از این نکات بکنند.
برخی از سرفصل های کتاب :

اتنولول
آتورواستاتین
آث آ
آداپالن
آزاتیو پرین 
آزیترو مایسین
آسپرین
آسیترتین

شما میتوانید با مراجعه به سایت پارسانشر به صورت اینترنتی کتاب توصیه های دارویی نوشته دکتر خیرالله غلامی خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
درسنامه جامع درمان شناسی
998٬000 ‎تومان
موجود
کتاب درسنامه جامع درمان شناسی
کتاب درسنامه جامع درمان شناسی نوشته دکتر خیرالله غلامی و دکتر مجتبی مجتهدزاده می باشد. ویراستار کتاب درسنامه جامع درمان شناسی سارا موسوی می باشد. کتاب درسنامه جامع درمان شناسی توسط انتشارات آبادایس طب چاپ و منتشر شده است. درسنامه جامع درمان شناسی یک مجموعه دو جلدی می باشد که سعی شده است که در دو جلد آن تمامی مفاهیم دارمان شناسی را به صورت پیوسته و کامل آموزش داده شود.
بخشی از سرفصل های کتاب درسنامه جامع درمان شناسی:

بخش اول- اصول کلی مراقبت های دارویی
بخش دوم- اختلالات قلبی و عروقی
بخش سوم- بیماری های تنفسی
بخش چهارم- بیماریهای گوارشی
بخش پنجم- بیماریهای کلیوی

خرید اینترنتی کتاب درسنامه جامع درمان شناسی از پارسا نشر
راهنمای جامع کار در داروخانه
298٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب راهنمای جامع کار در داروخانه از پارسا نشر
در کتاب راهنمای جامع کار در داروخانه سعی بر آن شده که با زبان و بیانی ساده ، اطلاعات مورد نیاز در زمینه فعالیت های حرفه ای در داروخانه که منجر به کسب مهارت بیشتر کارکنان داروخانه میگردد ارائه شود . در ویرایش جدید کتاب راهنمای جامع کار در داروخانه شما با نحوه نام گذاری علمی داروها ، مشخصات و ویژگی های فیزیکی داروها ، مشخصات اشکال دارویی و فرآورده های بهداشتی ، گروه بندی فرآورده های دارویی ، نحوه نگهداری داروها ، آشنایی با داروهای شیمی درمانی همراه با اشکال دارویی و دوز آنها آشنا می شوید.
لايه برداری زيبایی و جوانسازی دارویی پوست
295٬000 ‎تومان
موجود
لايه برداری زيبایی و جوانسازی دارویی پوست
سالیان زیادی است که متخصصین پوست و مو از لایه برداری پوست یا پیلینگ برای برطرف نمودن مشکلات پوستی همچون لک، تغییر رنگ پوست، آکنه، زبری، چین و چروک و… استفاده می‌کنند. فرآیندی كه سلول‌های مرده را از روی سطح پوست از بین می‌برد، لایه ‌برداری می‌نامند زیرا قدرت پوست برای دفع این سلول‌های مرده با بیشتر شدن سن کم خواهد شد. می‌بایست با یک عامل خارجی این كار صورت بگیرد تا هم مشكلات پوستی حل بشوند و هم پوست جلوه صاف و زیباتری داشته باشد.
فرایند لایه برداری پوست
این فرایند به 4 روش صورت می‌گیرد:

شیمیایی
مكانیكی
به واسطه ی استفاده از لیزر
روش‌های خانگی

کتاب لایه برداری زیبایی و جوانسازی دارویی به مباحثی که مربوط به جوانسازی و لایه برداری پوست است، می‌پردازد که به نویسندگی ربکا اسمال است و ترجمه آن توسط دکتر داوود رمزی صورت گرفته است.
داروشناسی نسخه های دارویی
450٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب داروشناسی نسخه های دارویی از پارسا نشر
کتاب راهنمای جامع داروشناسی نسخه های دارویی تالیف دکتر خیرالله غلامی و دکتر محمد رضا جوادی برگرفته از نسخه های واقعی پزشکان می باشد که جهت آموزش هدفمند برای دانشجویان و دانش آموختگان داروسازی و پزشکی طراحی شده است . در این مجموعه سعی شده است مطالب مورد نیاز یک داروساز جهت ارائه به بیماران در قالب نسخه مختلف گردآوری شود . از ویژگی های برجسته این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1.بیان تشخیص احتمالی با توجه به تخصص پزشک و داروهای تجویز شده برای بیمار
2.تحلیل نسخ به لحاظ درمان شناسی و ارائه سایر درمان های جایگزین
3.بررسی یک به یک داروهای موجود در نسخه 
4.ارائه نکات ضروری جهت آموزش به بیمار به صورت توصیه به بیمار 
5.ارائه نکات کاربردی در رابطه با تحویل سریع نسخه به صورت تذکر
راهنمای بالینی تجویز و مصرف منطقی داروهای بدون نسخه
250٬000 ‎تومان
موجود
کتاب راهنمای بالینی تجویز و مصرف منطقی داروهای بدون نسخه دارای 11 فصل می باشد . در فصل اول نحوه رسیدن به یک تشخیص مناسب به صورت کلی آموزش داده شده است و در ادامه 9 فصل بر مبنای تقسیم بندی سیستم های فیزیولوژیک بدن آورده شده است . فصل آخر ساختار متفاوتی از سایر فصول داشته و با رویکرد دارو محور می تواند در پاسخ به سوالات افراد مراجعه کننده با درخواست برخی از داروهای بدون نسخه در داروخانه ، کمک کننده باشد .
خرید اینترنتی کتاب راهنمای بالینی تجویز و مصرف منطقی داروهای بدون نسخه از پارسا نشر
درسنامه جامع داروسازی
250٬000 ‎تومان
موجود
درسنامه جامع داروسازی
کتاب درسنامه جامع و کلی داروسازی
این کتاب  شامل دو بخش اصلی علوم پایه و علوم بالینی می باشد. فصول آن علوم پایه از کتب مرجع علوم پایه گرد آوری شده و اکثر سر فصل های بالینی ترجمه شده و خلاصه ای از مشهور مرور جامع داروسازی نوشته لئون شارگل می باشد.
هیچ فصلی از کتاب ترجمه صرف نیست بلکه در آن نگارش تمامی فصول خلاصه سازی ، حذف جزئیات و بیان ساده مفاهیم همواره مد نظر بوده است.
خرید کتاب درسنامه جامع داروسازی