شعبان علیزاده

هماتولوژی و بانک خون MLT
33٬642 ‎تومان
37٬800 ‎تومان -11%
موجود
کتاب هماتولوژی و بانک خون MLT
نوشته دکتر شعبان علیزاده
این نسخه از کتاب در سال 1394 توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید. هماتولوژی و بانک خون MLT دارای درسنامه ای بسیار قوی در مورد هماتولوژی و خون می باشد. 
کمی در مورد هماتولوژی:
هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه و تحقیق بر روی سلول های خونی انعقاد و خونسازی می پردازد. هماتولوژی علمی است که مقدار ، ساختمان و یاخته های خونی ساختیار های شیمیایی پلاسما و وظایف پلاکت ها و پروتئین ها در سیستم انعقادی است. هماتولوژیست هم متخصص خون شناسی است و به اندام های خون ساز می پردازد و پس از گرفتن آزمایش خون از شما تشخیص میدهند که در کدام قسمت مشکل هست و پس از آن اقدامات لازم و ضروری را انجام میدهد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب هماتولوژی و بانک خون نوشته دکتر علیزاده را از پارسانشر خریداری کنید.
هماتولوژی عملی 6 استاد
29٬800 ‎تومان
موجود
هماتولوژی عملی 6 استاد
گرد آوری کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد بر عهده دکتر شعبان علیزاده، دکتر نادر وظیفه  شیزانی، دکتر مهدی و سید هادی موسوی بوده است. این استادان سعی داشته که این کتاب را  به بهترین شکل جکع آوری و ترجمه و جمله بندی نماید. درسنامه آن به صرت گام به گام می باشد که بتوانید به راحتی مفاهیم را یاد بگیرید.
مفاهیم کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد
کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد دارای مهاهیم اصول ایمنی و سلامت در آزمایشگاه هماتولوژی و آشنایی با سلول های خونی می باشد. با خواندن آن از شما انتظار می رود که مهاهیم آن بدون کوچک ترین مشکلی فرا بگیرید. کتاب آشنایی با سلول های خونی در توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است. دارای 356 صفحه می باشد که موضوع آن خون شناسی می باشد.