خسروی

MLT ایمونولوژی و سرولوژی
27٬200 ‎تومان
34٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی
نوشته دکتر آرزو منفردی
کتاب MLT ایمونولوژی و سرولوژی  توسط انتشارات خسروی به چاپ رسیده است. کتاب ایمونولوژی و سرولوژی MLT  همان طور که از اسمش مشخص است به تکنیک های مرتبط با ایمونولوژی و سرولوژی پرداخته است و در قسمت بعد از آموزش به کاربرد این تکنیک ها برای تشخیص بیماری هایی نظیر عفونت ها از جمله عفونت های باکتریال ، عفونت های اسپیروکتی ، عفونت های ویروسی ، عفونت های انگلی و قارچی تومور ازدیاد حساسیتی و... پرداخته است.
شما می توانید بدون اینکه از منزل خارج شوید به صورت اینترنتی کتاب ایمونولوژی و سرولوژی نوشته دکتر آرزو منفردی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
اصول تغذیه کراوس جلد 3
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول تغذیه کراوس جلد 3
رژیم درمانی
نوشته ماهان ال. کاتلین ، جانسیل ریموند و ترجمه دکتر محمد خلیلی و حسین نگهبان
این کتاب در سال 1397 توسط انتشارات خسروی در 1000 نسخه به اولین نوبت چاپ خود رسید.
کتاب اصول تغذیه کتابی 4 جلدیست که مرجعی کامل و بسیار مفید و کاربردی برای دانشجویان رشته های پزشکی، پرستاری، تغذیه، بهداشت و .... می باشد. در این جلد کتاب به مباحث بیماری ها و آلرژی های غذایی پرداخته و در فصول بعدی به درمان انواع این بیماری ها پرداخته شده است.
برخی از سرفصل های کتاب :
فصل 26 : آلرژی غذایی
فصل 27 : اختلالات گوارش فوقانی
فصل 28 : درمان تغذیه ای-طبی برای اختلالات سیستم گوارش تحتانی
فصل 29 : اختلالات کبد و صفرا و پانکراس
فصل 30 : درمان پزشکی تغذیه ای برای دیابت
فصل 31 : درمان تغذیه ای-طبی برای بیماریهای تیروئید و اختلالات وابسته
فصل 32 : درمان طبی-تغذیه ای برای کم خونی
فصل 33 : درمان تغذیه ای-طبی در بیماریهای قلبی-عروقی
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب اصول تغذیه کراوس جلد 3 نوشته ماهان ال.کاتلین ترجمه دکتر محمد خلیلی را خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
اصول تغذیه کراوس جلد 1
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اصول تغذیه کراوس
نوشته ماهان ال.کاتلین و جانسیل ریموند ترجمه دکتر محمد خلیلی
کتاب اصول تغذیه کراوس در سال 1397 در 1000 نسخه توسط انتشارات خسروی به اولین نوبت چاپ خود رسید.
این مجموعه 4 جلدی برپایه اصول اصلی تغذیه و نحوه شناخت و سپس درمان بنا شده است. همچنین بر اساس سرفصل های ارائه شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.
سرفصل های کتاب :
فصل 1 : هضم، جذب، انتقال و ترشح مواد مغذی
فصل 2 : انرژی
فصل 3 : التهاب و پاتوفیزیولوژی بیماری های مزمن
فصل 4 : آب، الکترولیت ها و تعادل اسید-باز
فصل 5 : مواد مغذی و متابولیسم آنها
فصل 6 : ارزیابی: یافته های آزمایشگاهی
فصل 7 : ارزیابی: تداخل بالینی دارو-غذا
فصل 8 : مداخله: حمایت تغذیه ای روده ای و پیرا روده ای
شما می توانید کتاب اصول تغذیه کراوس نوشته ال.کاتلین، ترجمه دکتر محمد خلیلی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
اصول تغذیه کراوس جلد 4
31٬840 ‎تومان
39٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب اصول تغذیه کراوس جلد 4
(ارزیابی، تشخیص و مداخله تغذیه ای)
نوشته ماهان ال.کتلین و ترجمه دکتر آرزو رضازاده و پریسا کشانی
مجموعه ی 4 جلدی اصول تغذیه کراوس، مرتبط با اصول تغذیه ای می باشد که نه تنها بسیار کامل و مفید است، بلکه مرجعی بسیار معتبر برای دانشجویان به حساب می آید.
سرفصل های کتاب :
تحلیل دریافت غذایی
ژنومیک تغذیه ای
ارزیابی بیوشیمیایی، جسمی و عملکردی
مروری بر تشخیص و مداخله تغذیه ای
تحویل غذا و مواد مغذی : طب مکمل و ادغام یافته و مکمل یاری رژیمی
تحویل غذا و مواد مغذی : روش های حمایت تغذیه ای
آموزش و مشاوره : تغییر رفتار
شما میتوانید کتاب اصول تغذیه کراوس جلد 4 نوشته ال.کتلین و ترجمه دکتر رضازاده را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
برای کنکور قارچ شناسی 4B
9٬200 ‎تومان
11٬500 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور قارچ شناسی 4B 
قارچ شناسی برای کنکور
کتاب برای کنکور قارچ شناسی 4B یکی از مجموعه کتاب های برای کنکور می باشد؛ این کتاب مناسب برای افرادی است که می خواهند کنکور کارشناسی ارشد بدهند. کتاب برای کنکور قارچ شناسی جلد 4 توسط علی کنعانی، روح الله فاتح، دکتر امیر سیدعلی مهبد، دکتر مهربان فلاحتی و محمدرضا سروی تالیف شده است. برای کنکور قارچ شناسی 4B دارای نمونه سوالات کنکور ارشد قارچ شناسی می باشد.
ميکروبیولوژی MLT
43٬200 ‎تومان
54٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب میکروبیولوژی MLT
کتاب ميکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی می باشد که در سال 1399 به دومین چاپ خود توسط انتشارات خسروی رسیده است. این کتاب دارای موضوع میکروبیولوژی می باشد. میکروب شناسی یا همان میکروبیولوژی، علمی در مورد شکل، ترکیب، ویژگی‌ها جانداران بسیار ریز و کوچکی به نام میکروب بحث و گفتگو می کند. این موجودات کوچک شامل پروکاریوت ها (باکتری‌ها)، ویروس‌ها، و یوکاریوت‌هایی مانند قارچ و تک سلولی‌ها یا پروتوزوئرها در میکروبیولوژی می باشد که در این کتاب بیشتر آن ها را مورد بررسی قرار داده است. 
زیر مجموعه های میکروبیولوژی :

میکروبیولوژی محیط
میکروبیولوژی فاضلاب
میکروبیولوژی خاک
میکروبیولوژی آب
میکروبیولوژی مواد غذایی
عوامل ضدمیکروبیولوژی

شما میتوانید کتاب میکروبیولوژی MLT نوشته دکتر مهدی گودرزی و دکتر سیما السادات سیدجوادی را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید.
فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
موجود
فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران 
به انضمام طبقه بندی دارویی
نوشته دکتر مصطفی صابر و دکتر امید آقایی که توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید
کتاب فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران کتابی کوچک و بسیار مفید است. در کتاب فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران دارای مطالب خلاصه و طبقه بندی شده می باشد چرا که در این کتاب سعی شده بیشترین مطالب را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید و از داروهای بیمارستانی و داروهای مکمل و گیاهی در مطالب کتاب استفاده شده است.
برخی از سرفصل های کتاب :

داروها و فرآورده های ژنریک ایران
آخرین تغییرات طرح ژنریک 
سرم ها و محلول های وریدی
گلوبولین های ایمنی و واکسن ها
فرآورده های بیولوژیک 

همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب فرهنگ جیبی داروهای ژنریک ایران نوشته دکتر مصطفی صابر را از پارسانشر خریداری کنید ودرب منزل تحویل بگیرید
هماتولوژی و بانک خون MLT
30٬240 ‎تومان
37٬800 ‎تومان -20%
موجود
کتاب هماتولوژی و بانک خون MLT
نوشته دکتر شعبان علیزاده
این نسخه از کتاب در سال 1394 توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید. هماتولوژی و بانک خون MLT دارای درسنامه ای بسیار قوی در مورد هماتولوژی و خون می باشد. 
کمی در مورد هماتولوژی:
هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه و تحقیق بر روی سلول های خونی انعقاد و خونسازی می پردازد. هماتولوژی علمی است که مقدار ، ساختمان و یاخته های خونی ساختیار های شیمیایی پلاسما و وظایف پلاکت ها و پروتئین ها در سیستم انعقادی است. هماتولوژیست هم متخصص خون شناسی است و به اندام های خون ساز می پردازد و پس از گرفتن آزمایش خون از شما تشخیص میدهند که در کدام قسمت مشکل هست و پس از آن اقدامات لازم و ضروری را انجام میدهد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب هماتولوژی و بانک خون نوشته دکتر علیزاده را از پارسانشر خریداری کنید.
برای کنکور تغذيه 12C
11٬120 ‎تومان
13٬900 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور تغذيه 12C
کتاب تغذيه برای کنکور نوشته شده توسط زهرا یاری می باشد. قبولی در کنکور اتفاقی نیست. شما برای گرفتن رتبه علاوه بر خواندن و تست زدن باید بتوانید راهکار هایی را تست کرده و انجام دهید که باعث شوند استرس شما کاهش پیدا کند. ین کتاب مناسب این است که بتوانید به راحتی برای کنکور خود آماده شوید.
کتاب تغذيه برای کنکور 12C مروری سریع و جامع بر مهمترین منابع موجود می‌باشد. در پایان کتاب تست‌های سالهای اخیر ارشد و دکتری تغذیه گنجانده شده است.
خرید کتاب تغذیه برای کنکور
برای کنکور تغذيه 12A
18٬240 ‎تومان
22٬800 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور تغذيه 12A
کتاب برای کنکور تغذيه ( تغذیه اساسی و ارزیابی تغذیه ای) نوشته زهرا یاری می باشد. قبولی در کنکور اتفاقی نیست. شما برای گرفتن رتبه خوب علاوه بر خواندن و تست زدن باید بتوانید راهکار هایی را تست کرده که باعث شوند استرس شما کمتر شود. این کتاب به شما آموزش می دهد که بتوانید به راحتی برای کنکور خود حاضر شوید. 
برای کنکور فیزیولوژی 10
38٬400 ‎تومان
48٬000 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور فیزیولوژی 10
کتاب فیزیولوژی برای کنکور نوشته داوود نورآبادی، علی محمدخانی زاده و دکتر یاسرعزیزی می باشد. کتاب فیزولوژی برای کنکور از سری کتاب های برای کنکور می باشد. سری کتاب های برای کنکور کتاب هایی هستند که هدف آن ها، آمده شدن شما جهت گرفتن نتیجه ی بسیار خوب در کنکور می باشد. کتاب برای کنکور فیزیولوژی 10 دارای راهنمای قدم به قدم برای زدن درصد بالا درس فیزیولوژی در کنکور می باشد.
فیزولوژی برای کنکور
برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی
22٬560 ‎تومان
28٬200 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی 9
کتاب زیست شناسی سلولی مولکولی نوشته محسن یاوری و معین علی اکبری، فاطمه معروف خانی و سارا بی طرفان می باشد. به کمک این کتاب می توانید برای انواع سوال های آزمون های کنکور آماده شده و درصد های بالایی در درس زیست شناسی بیاورید. کتاب برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی توسط انتشارات خسروی منتشر شده است. 
سرفصل های کتاب برای کنکور زیست شناسی سلولی مولکولی  
بخش اول: زیست شناسی مولکولی 
فصل اول: مقدمه ای بر انواع سلول و اجزای سازنده آن 
فصل دوم: ساختار و عملکرد پروتئین ها
فصل سوم : مکانیسم های پایه ژنتیک مولکولی 
فصل چهارم: ساختار ژن یوکاریوتی
فصل پنجم: کنترل رو نویسی بیان ژن 
فصل ششم:تنظیم پس از رو نویسی ژن ها
فصل هفتم: انتقال پیام و گیرنده های همراه پروتئین G
فصل هشتم: مسیر های پیام رسانی که بیان ژن را کنترل می کنند
فصل نهم : سرطان
خرید کتاب برای کنکور زيست شناسی سلولی مولکولی
برای کنکور زبان عمومی
15٬840 ‎تومان
19٬800 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور زبان عمومی 8A
زبان عمومی برای کنکور (ویرایش پنجم)
کتاب برای کنکور زبان عمومی مناسب برای آزمون کنکور می باشد. با خواندن آن تمامی نکات درس زبان عمومی را که ممکن است از آن ها سوال داده شود را فرا می گیرید که بتوانید درصد بالایی در این درس کسب کنید. کتاب برای کنکور زبان عمومی نوشته رقیه عابدینی و دکتر احمد سلطان زاده می باشد. کتاب برای کنکور زبان عمومی توسط انتشارات خسروی منتشر شده است. برای کنکور زبان عمومی ویرایش 5 در سال 1395 به چاپ رسیده است.
برای کنکور شیمی عمومی
7٬600 ‎تومان
9٬500 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور شیمی عمومی
کتاب شیمی عمومی برای کنکور نوشته دکتر مسعود صالحی پور، دکتر جواد زواررضا، ناصر نژادی و ساناز وکیلی می باشد. این کتاب از سری کتاب های برای کنکور می باشد که سعیشده است درون آن مطالبی اورده شود که احتمال آمدن آن ها در کنکور بسیار بالا می باشد. کتاب برای کنکور شیمی عمومی به دلیل حجم کمی که دارد می تواند برای جمع بندی درس شیمی برای کنکور می باشد. کتاب برای کنکور شیمی عمومی توسط انتشرات خسروی منتشر شده است.
خرید سری کتاب های برای کنکور
برای کنکور شیمی آلی
10٬360 ‎تومان
12٬950 ‎تومان -20%
موجود
برای کنکور شیمی آلی 7B
شیمی آلی برای کنکور
کتاب برای کنکور شیمی آلی نوشته دکتر مسعود صالحی پور، دکتر جواد زواررضا، ناصر نژادی و ساناز وکیلی می باشد. کتاب برای کنکور شیمی آلی مناسب برای افرادی می باشد که می خواهمد هنگام کنکور آمادگی کامل داشته باشند. کتاب برای کنکور شیمی آلی مناسب برای جمع بندی قبل از کنکور می باشد. به همه دانشجویان کنکوری، کتاب برای کنکور شیمی آلی  پیشنهاد می شود. این کتاب هفتمین جلد از سری کتاب های برای کنکور می باشد.
زیست عمومی برای کنکور 6
26٬240 ‎تومان
32٬800 ‎تومان -20%
موجود
زیست عمومی برای کنکور 6
کتاب زیست عمومی برای کنکور جلد ششم از سری کتاب های برای کنکور می باشد. کتاب زیست عمومی برای کنکور توسط دکتر  مسعود صالحی پور، جواد زواررضا و ناصر نژادی نوشته شده است که در نوشتن آن سعی شده مهم ترین قسمت های درس زیست شناسی به همراه تمامی نکات در آن آورده شود. کتاب زیست عمومی برای کنکور مناسب برای جمع بندی قبل از کنکور می باشد. در کتاب زیست عمومی برای کنکور 6 آزمون های کارشناسی ارشد نیز برای آمادگی بیشتر شما آورده شد است. 
خرید کتاب زیست عمومی برای کنکور
ایمونولوژی برای کنکور
46٬400 ‎تومان
58٬000 ‎تومان -20%
موجود
ایمونولوژی برای کنکور
کتاب ایمونولوژی برای کنکور نوشته آرزو منفردی می باشد. این کتاب دارای  قطع پالتویی می باشد که به راحتی می توانید آن را حمل کرده و در همه جا آن را بخوانید. کتاب ایمونولوژی برای کنکور مناسب برای جمع بندی درس ایمونولوژی می باشد که شما می توانید با خواند آن به خصوص زمان جمع بندی کنکور، برای کنکور آماده بشوید. کتاب ایمونولوژی از سری کتاب های برای کنکور می باشد که توسط انتشارات خسروی منتشر شده است.
خرید کتاب های کنکوری
برای کنکور هماتولوژی 2
54٬400 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -20%
موجود
هماتولوژی و بانک خون برای کنکور 2
کتاب برای کنکور هماتولوژی 2 نوشته دکتر سید هادی موسوی ، دکتر شعبان علیزاده و مهدی آزاد می باشد. کتاب برای کنکور هماتولوژی 2 مناسب برای جمع بندی درس هماتولوژی و بانک خون می باشد که یکی از بهترین کتاب برای دانشجویان پزشکی می باشد. انتشارات خسروی ناشر کتاب برای کنکور هماتولوژی 2 می باشد که دارای قطع پالتویی است. این کتاب هماتولوژی برای کنکور از سری کتاب های برای کنکور می باشد. 
خرید کتاب های پزشکی
جدول ترکیبات مواد غذایی
135٬200 ‎تومان
169٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب جدول ترکیبات موادغذایی
ترجمه و تالیف دکتر سمیرا ربیعی زیرنظر دکتر سید رضا راست منش
کتاب جدول ترکیبات مواد غذایی در سال 1395 توسط انتشارات خسروی در 1000 جلد به دومین نوبت چاپ خود رسید.
این کتاب برپایه تغذیه بنا نهاده شده و تمام اقلام خوراکی را در برگرفته و سرفصل های کتاب به این صورت است:
نان و غلات
سبزیجات
میوه جات
لبنیات
گوشت و جانشین ها
آبزیان
حبوبات
دانه ها و مغزها
چربی و روغن ها
شیرینی جات
انواع نوشیدنی
ادویه جات و مواد افزودنی
غذاهای آماده
مواد متفرقه
نام انگلیسی اقلام غذایی
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب جدول ترکیبات مواد غذایی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
MLT تجهیزات آزمایشگاهی
26٬000 ‎تومان
32٬500 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب MLT تجهیزات آزمایشگاهی از پارسا نشر
اصول فنی و نگهداری و روش های کنترل کیفی MLT
 نوشته دکتر سید بهزاد سید علیخانی
کتاب تجهیزات آزمایشگاهی (اصول فنی و نگهداری و روش های کنترل کیفی) MLT یک مجموعه کامل درباره آشنایی با عناصر پایه علم و آمار و معرفی مهم ترین کاربرد های آن است. در فصل اول کتاب با مفاهیم پایه و تعاریف پایه کنترل کیفی و در فصل دوم با تجهیزات آزمایشگاهی و اصول فن کار با نکات ایمنی و اقدامات لازم آشنا خواهید شد و درادامه به کارهای ضروری و لازم برای نگهداری و کنترل کیفی آن ها می پردازد. کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT در سال 1395 توسط انتشارات خسروی رسیده است.

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب تجهیزات آزمایشگاهی MLT نوشته دکتر سید علیخانی را از پارسانشر خریداری کنید.
برای کنکور تغذيه (12B)
10٬320 ‎تومان
12٬900 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب برای کنکور تغذيه (12B) از پارسا نشر
کتاب برای کنکور تغذیه مجموعه ای سه جلدی، خلاصه و مفهومی از آخرین ویرایش منابع معرفی شده ازسوی وزارت بهداشت و درمان می‌باشد. جلد دوم این مجموعه ویرایش سوم کتاب تغذیه برای سلامت و تندرستی و دوران‌های زندگی برای کنکور تالیف زهرا یاری از نشر خسروی مشتمل بر نکات درسی و سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی است. ویرایش قبلی کتاب با عنوان تغذیه برای کنکور (تغذیه در دورانها + رژیم درمانی) در اختیار علاقمندان نیز قرار گرفته بود.
اصول تغذیه کراوس جلد 2
55٬840 ‎تومان
69٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
کتاب اصول تغذیه کراوس
تغذیه در دوران های مختلف زندگی و تغذیه در سلامت و تناسب
نوشته ماهان ال. کاتلین و جانسیل ریموند و ترجمه دکتر زهرا یاری و غزاله شیمی
این کتاب در سال 1397 در 1000 نسخه توسط انتشارات خسروی به چاپ اول خود رسید.
درکتاب اصول تغذیه کراوس به تغذیه در اعصار مختلف زندگی از جمله کودکی تا سالمندی و تغذیه در دوران بارداری به طور مفصل پرداخته است.
برخی از سر فصل های کتاب :
فصل 1 : تغذیه در دوران های مختلف زندگی
فصل 15 : تغذیه در دوران بارداری و شیر دهی
فصل 16 : تغذیه در دوران نوزادی
فصل 17 : تغذیه در کودکی
فصل 18 : تغذیه در دوران نوجوانی
فصل 19 : تغذیه در بزرگسالان
فصل 20 : تغذیه در سالمندان
شما میتوانید کتاب اصول تغذیه کراوس نوشته ماهان ال. کاتلین ، ترجمه دکتر یاری را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
کرم شناسی پزشکی 2017
111٬200 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -20%
موجود
کرم شناسی پزشکی 2017
کتاب کرم شناسی پزشکی 2017 درباره ی موضوعاتی مانند کرم شناسی و باکتری شناسی است. کتاب کرم شناسی پزشکی 2017 نوشته دکتر فریدون ارفع بوده و مناسب برای دانشجویان پزشکی است که می توانند با خواندن این کتاب انواع کرم ها را شناخته و راه های محافظت از بدن در برابر آن ها و راه های سرایت آن را بفهند.
خرید بهترین کتاب کرم شناسی پزشکی 2017
اطلس خون شناسی
71٬200 ‎تومان
89٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس خون شناسی
کتاب اطلس خون شناسی همراه با تکنیک های تهیه و ارزیابی گسترش های خون می باشد. در کنار آن سی دی رایگان که در آن آموزش گام به گام مورفولوژی از مبتدی تا پیشرفته موجود می باشد عرضه می شود. کتاب اطلس خون شناسی با مقدمه و تحت نظارت دکترمحمد پدرام فوق تخصص همانواویی و آنکولونی کودکان رئیس مرکز تحقیقات اسلامی و هموگلوبینویای اهواز نوشته شده است. این کتاب توسط دکتر نجم الدین ساکی و دکتر کاوه جاسبه نوشته شده است. کتاب اطلس خون شناسی در انتشارات خسروی منتشر شده است. این کتاب دارای آموزش مرحله ای و گام به گام می باشد که تمامی مفاهیم و اجزای تشکیل دهنده خون را به شما آموزش می دهد. 
کتاب خون شناسی به همراه سی دی
نسخه نویسی در مامایی
38٬800 ‎تومان
48٬500 ‎تومان -20%
موجود
کتاب نسخه نویسی در مامایی
به همراه داروهای ژنریک و گیاهی کاربردی
نوشته مانیتا خلیلی پور دارستانی که توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید
یکی از معضلاتی که معمولا داشنجویان مامایی با آن دست و پنجه نرم میکنند این است که بعد از فارق التحصیلی حس میکنند خیلی از اطلاعات کافی برای نسخه نویسی کافی نیستند و همین معضل دلیلی است بر خواندن این کتاب؛ زیرا مبنای اصلی کتاب هم همین است تا دانشجویان و فارق التحصیلان بتوانند با نحوه ی صحیح و درست نسخه نویسی با تمرینات کافی آماده شوند و شروع به نسخه نویسی کنند
سرفصل های کتاب :

اصول نسخه نویسی در مامایی
نسخه نویسی در بیماری های مامایی
داروهای ژنریک مامایی
داروهای گیاهی رایج در مامایی

شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نسخه نویسی در مامایی نوشته مانیتا خلیلی پور را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
مسمومیت ها(اصول ، تشخیص و درمان)
55٬840 ‎تومان
69٬800 ‎تومان -20%
موجود
مسمومیت ها اصول، تشخیص و درمان  
کتاب مسمومیت ها(اصول ، تشخیص و درمان) نوشته دکتر حمید کریمیان، دکتر حسین علیمحمدی، دکتر رامین خدام، دکتر آرمین ایرانپور و سید رضا موسوی می باشد. کتاب مسمومیت ها(اصول ، تشخیص و درمان) آمده و انواع مسمومیت ها و نحوه چگونگی تشخیص آن ها و روش های درمان آن ها را به شما آموزش داده است. کتاب مسمومیت ها اصول، تشخیص و درمان توسط انتشارات خسروی منتشر شده است.
 کتاب مسمومیت ها  شامل فصل های زیر می باشد: 

کلیات تشخیص و درمان مسمومیت ها
درمان های دارویی و انتی دودها
دسته بندی دارویی
مسمومیت با مواد مخدر و اعتیاد آور


همچنین شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب مسمومیت ها ( اصول ، تشخیص ، درمان ) را از پارسانشر تهیه کنید.
اصول تغذیه کراوس 2021 جلد سوم (رژیم درمانی)
196٬000 ‎تومان
245٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب اصول تغذیه کراوس 2021 جلد سوم (رژیم درمانی) از پارسا نشر
کتاب حاضر ترجمه کامل بخش پنجم از ویرایش پانزدهم کتاب تغذیه کراوس تحت عنوان رژیم درمانی می باشد که یکی از معتبرترین کتاب های مرجع تغذیه به شمار می آید و بر اساس سر فصل های ارائه شده از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گردآوری گردیده است.
اصول تغذیه کراوس 2021 جلد دوم (تغذیه در دوران مختلف زندگی)
116٬000 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی اصول تغذیه کراوس 2021 جلد دوم (تغذیه در دوران مختلف زندگی) از پارسا نشر
کتاب حاضر ترجمه ای از بخش سوم (تغذیه در دوران مختلف زندگی) و بخش چهارم (تغذیه برای مدیریت وزن) ویرایش پانزدهم کتاب تغذیه کراوس می باشد . 
MLT (بیوشیمی بالینی 2)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب MLT (بیوشیمی بالینی 2) از پارسا نشر   
کتاب بیوشیمی بالینی بر اساس آخرین ویرایش کتاب CILINICAL BIOCHEMISTRY (LECTURE NOTES)  تدوین و تالیف شده است این کتاب بیشتر تفسیری بوده و در هر فصل چند کیس آورده شده که بر اساس نتایج آزمایشات بیوشیمیایی میتوان مشکل فرد را مشخص کرد . در هر فصل از کتاب به یک دستگاه بدن و مشکلات مربوط به آن پرداخته شده است.
اصول تغذیه کراوس 2021 (جلد اول)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب اصول تغذیه کراوس 2021 جلد اول از پارسا نشر
کتاب حاضر ترجمه کامل بخش اول از ویرایش پانزدهم کتاب اصول تغذیه کراوس 2021 است که یکی از معتبرترین کتب مرجع تغذیه به شمار می آید. این ترجمه کمکی است به رژیم درمانان ، دانشجویان و داوطلبان کنکور که بتوانند ترجمه ای کامل و صحیح از بخش های مذکور کتاب را داشته باشند.
راهنمای کامل انگليسی پزشکی 1
27٬840 ‎تومان
34٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای کامل انگليسی پزشکی 1
 کتاب راهنمای زبان انگلیسی پزشکی 1 مناسب برای دانشجویان رشته پزشکی است که  توسط دکتر امین شمس اختری و شاداب جبار پور ترجمه شده است و انتشارات اشراقیه با همکاری انتشارات خسروی آن را به چاپ رسانیده است.
آناتومی عمومی بر اساس آناتومی گری
88٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب آناتومی عمومی بر اساس آناتومی گری در ارتباط با کالبد شناسی بدن بوده و در بر گیرنده ی تمامی مفاهیم لازم و مهم در زمینه ی آناتومی عمومی بدن انسان است . این کتاب شامل 13 فصل می باشد که به روش توصیفی و سیستمیک تدوین شده است . وجود تصاویر فراوان از جمله ویژگی های این کتاب به شمار می آید و برای سهولت در مطالعه ، مطالب مهم به صورت جدول ارائه شده اند.
خرید اینترنتی کتاب آناتومی عمومی بر اساس آناتومی گری از پارسا نشر
اپيدميولوژی و کنترل بيماری های شايع در ايران
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
اپيدميولوژی و کنترل بيماریهای شايع در ايران
کتاب اپيدميولوژی و کنترل بيماریهای شايع در ايران به نویسندگی فریدون عزیزی، حسین حاتمی، دکتر محسن جانقربانی به بیان ویژگی‌های خاص انواع بیماری های خاص در منطقه‌ای به‌ خصوص در ایران اشاره می‌نماید. همچنین به علایم بالینی و یافته‌های آزمایشگاهی و دگرگونی‌های سرم شناختی و ویژگی‌های همه‌گیری شناختی آنها می‌پردازد.
کتاب اپيدميولوژی و کنترل بيماریهای شايع در ايران
این کتاب که در سال ۱۳۹۶ توسط انتشارات خسروی منتشر شده است؛ ابتدا درباره بیماری‌ها مقدمه و تعارفی را عنوان می‌کند، این تعارف شامل موارد زیر می‌شود:

تعریف و اهمیت بهداشتی
عامل یا عوامل سبب شناختی

سپس به اپیدمیولوژی توصیفی و وقوع بیماری که شامل موارد زیر می‌شود، می‌پردازد:
دوره نهفتگی، سیر طبیعی، انتشار جغرافیایی، تاثیر سن و جنسیت و موقعیت اجتماعی، روند زمانی،‌ عوامل مساعد کننده مؤثر، حساسیت و مقاومت در برابر بیماری، ‌میزان حمله‌های ثانویه و …
راهنمای جیبی پرتونگاری مریل 2012
7٬840 ‎تومان
9٬800 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای جیبی پرتونگاری مریل 2012
تکنیک های رادیوگرافی اطلس مریل
با مقدمه دکتر مسعود پورعیسی و با ترجمه موسی بهری
کتابی که مشاهده میکنید یک کتاب جیبی ولی بسیار مفید است که به تمام مباحث پرتونگاری مانند پرتونگاری اندام تحتانی و فوقانی و ... و رادیوگرافی نظیر دندان و... پرداخته است که می توانید به خوبی از بهره مند شوید.
سرفصل های کتاب:

مباحث مقدماتی
اندام فوقانی
اندام تحتانی
ستون فقرات
قفسه سینه
جمجمه 
شکم
رادیوگرافی پرتابل
دندان

همپنین می توانید کتاب راهنمای جیبی پرتونگاری مریل 2012 نوشته موسی بهری را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحیول بگیرید 
فرهنگ جامع و کاربردی اختصارات و اصطلاحات پزشکی
17٬520 ‎تومان
21٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ جامع و کاربردی اختصارات و اصطلاحات پزشکی
کتاب فرهنگ جامع و کاربردی اختصارات و اصطلاحات پزشکی ترجمه و تدوین دکتر رامین خدام، ناصر نژادی و سید رضا موسویی می باشد. این کتاب برای آموزش بهتر به شما، دارای cd رایگانی می باشد که دارای ده ها ضمینه کاربردی است. کتاب فرهنگ جامع و کاربردی اختصارات و اصطلاحات پزشکی توسط انتشارات خسروی منتشر شده است.
خرید اینترنتی کتاب فرهنگ جامع و کاربردی اختصارات و اصطلاحات پزشکی