مهدی محمودی

بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه
107٬100 ‎تومان
119٬000 ‎تومان -10%
بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه
بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه همراه سوالات طبقه بندی شده با پاسخ تشریحی
کتاب"بانک آزمون پرستاری مراقبت های ویژه ICU, CCU نوشته ی دیالیز محمودی و شمعانه محمدی" برای استفاده نمودن دانشجویان و پرسنل پرستاری اهل علم که علاقه ی وافر به تحصیلات عالیه و ادامه ی تحصیل در مقطع های بالاتر می باشند،به واسطه ی مولفین گردآوری و تنظیم گشته است. این کتاب شامل سوالات طبقه بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی و نکته های کلیدی دارای اهمیت از منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت است و سعی بر این شده است تا به هر سوال، پاسخی جامع و کامل داده شود. مطالعه کردن این کتاب برای شرکت کردن در آزمون های استخدامی و کارشناسی ارشد به شما توصیه می شود.
20 آزمون شبیه ساز کنکور ارشد پرستاری
125٬100 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -10%
20 آزمون شبیه ساز کنکور ارشد پرستاری
کتاب 20 آزمون شبیه ساز کنکور ارشد پرستاری نوشته مهدی محمودی، دکتر شهزاد پاشایی پور، مهران اکبری و آریا مصطفی زاده می باشد. 20 آزمون شبیه ساز کنکور ارشد پرستاری  مناسب برای افرادیست که دوست دارند که بتوانند خود را با 20 آزمون متفاوت بسنجند و امتحان خود را با بالاترین نمره ها و درصد ها قبول شوند. 20 آزمون شبیه ساز کنکور ارشد پرستاری توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است.
کتاب 20 آزمون شبیه ساز کنکور ارشد پرستاری
مراقبت های پرستاری در منزل
71٬910 ‎تومان
79٬900 ‎تومان -10%
کتاب مراقبت های پرستاری در منزل 
کتاب مراقبت های پرستاری در منزل نوشته مهدی محمودی، پیمان فریدونی ساریجه، علی صدرالهی  و داوود ادبی فیروزجایی می باشد. مراقبت در منزل امروزه یکی از مهم ترین کارها می باشد زیرا در بعضی از بیماری ها نیاز به بیمارستان رفتن ندارند و ممکن است که با رفتن به بیمارستان، بیمار دچار بیماری جدیدی شود. کتاب مراقبت های پرستاری در منزل توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید کتاب مراقبت های پرستاری در منزل