دانشگاه علوم پزشکی مشهد

اشکال دارویی و سامانه های دارورسانی جلد اول و دوم
240٬000 ‎تومان
موجود
کتاب اشکال دارویی و سامانه های دارورسانی
نوشته هوارد انسل، لوید آلن و نیکلاس پوپوویچ
ترجمه دکتر الهام خداوردی، دکتر مهرداد شکیب آذر 
 خواندن این کتاب به فهم ارتباط بین داروسازی و بیو فارماسی داروها کمک کرده و اطلاعات ارزشمندی در خصوص طراحی فراورده دارویی، ساخت داروهای ترکیبی و کارخانه ای و کاربردهای بالینی اشکال دارویی مختلف فراهم می آورد. به صورت خلاصه هر آنچه را که یک داروساز برای طراحی یک شکل دارویی موثر و سامانه دارورسانی کارآمد به آن نیاز دارد را گرد آوری کرده است.

خرید اینترنتی کتاب اشکال دارویی و سامانه های دارورسانی از پارسا نشر
شیمی دارویی
240٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب شیمی دارویی
نوشته دکتر فرزین هادی زاده، دکتر زهرا خشایارمنش
کتاب شیمی دارویی توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شده است.
شیمی دارویی چیست؟
شیمی دارویی نام شاخه ای از دانش بنیادین شیمی است که به بررسی و استفاده از ترکیبات شیمیایی با هدف درمان، در سیستم های زیستی می پردازد. این دانش از دانش‌های پایه در داروسازی به شمار می رود و بخش گسترده ای از داروها از مطالعات در این زمینه حاصل می شوند. گنجینه عوامل دارویی سرشار از داروهای جدید با منشأ گیاهی و معدنی معرفی شدند. 
آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه
40٬000 ‎تومان
آخرین موجودی
آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه 
کتاب آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه نوشته شیوا گل محمدزاده و ثریا سلامی می باشد. کتاب آشنایی با فرمولاسیون داروهای ترکیبی در داروخانه مجموعه ای علمی بر پایه کارهای تجربی و عملی است. در دانشگاه ها به دلیل محدود بودن دروس عملی که به دانشجویان داروسازی ارائه می شود ، دانشجویان دارو سازی معمولا با مشکل عدم آگاهی و آشنایی با فرمولاسیونهای ترکیبی در خصوص حلالیت، خواص شیمیایی، ناسازگاریها، مشخصات مواد اولیه مواجه می شوند. کتاب آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه می تواند تا حدودی این گونه مشکلات را حل نمایدد.
 خرید اینترنتی کتاب آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه از پارسا نشر