دانشگاه علوم پزشکی مشهد

شیمی دارویی
130٬000 ‎تومان
موجود
کتاب شیمی دارویی
نوشته دکتر فرزین هادی زاده، دکتر زهرا خشایارمنش
کتاب شیمی دارویی توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شده است.
شیمی دارویی چیست؟
شیمی دارویی نام شاخه ای از دانش بنیادین شیمی است که به بررسی و استفاده از ترکیبات شیمیایی با هدف درمان، در سیستم های زیستی می پردازد. این دانش از دانش‌های پایه در داروسازی به شمار می رود و بخش گسترده ای از داروها از مطالعات در این زمینه حاصل می شوند. گنجینه عوامل دارویی سرشار از داروهای جدید با منشأ گیاهی و معدنی معرفی شدند. 
اشکال دارویی و سامانه های داروسازی جلد اول و دوم
61٬000 ‎تومان
موجود
کتاب اشکال دارویی و سامانه های داروسازی
نوشته هوارد انسل، لوید آلن و نیکلاس پوپوویچ
ترجمه دکتر الهام خداوردی، دکتر مهرداد شکیب آذر و دکتر عالیا موسویان 
کتاب اشکال دارويي و سامانه هاي داروسازي از کتاب های مرجع در زمینه آموزش داروسازی می باشد. خواندن این کتاب به فهم ارتباط بین داروسازی و بیو فارماسی داروها کمک کرده و اطلاعات ارزشمندی در خصوص طراحی فراورده دارویی، ساخت داروهای ترکیبی و کارخانه ای و کاربردهای بالینی اشکال دارویی مختلف فراهم می آورد. به صورت خلاصه هر آنچه را که یک داروساز برای طراحی یک شکل دارویی موثر و سامانه دارورسانی کارآمد به آن نیاز دارد را گرد آوری کرده است.
همچنین شما می توانید 
کتاب اشکال دارویی و ستمانه داروسازی را از سایت پارسانشر به صورت اینترنتی خرید بفرمایید.
آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه
40٬000 ‎تومان
ناموجود
آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه 
کتاب آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه نوشته شیوا گل محمدزاده و ثریا سلامی می باشد. کتاب آشنایی با فرمولاسیون داروهای ترکیبی در داروخانه مجموعه ای علمی بر پایه کارهای تجربی و عملی است. در دانشگاه ها به دلیل محدود بودن دروس عملی که به دانشجویان داروسازی اراعه می شود پزشکان و دانشجویان دارو سازی معمولا با مشکل عدم آگاهی و آشنایی با فرمولاسیونهای ترکیبی در خصوص حلالیت، خواص شیمیایی، ناسازگاریها، مشخصات مواد اولیه مواجه می شوند. کتاب آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه توانستند تا حدودی این گونه مشکلات را حل نمایند.
 خرید اینترنتی کتاب آشنایی با فرمولاسیون دارویی ترکیبی در داروخانه