فضل الله تورچیان

مواد حاجب
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
مواد حاجب
ماده حاجب پزشکی یا ماده کنتراست زا پزشکی ماده‌ای است که برای افزایش کنتراست مایعات و ساختارها در تصویربرداری پزشکی استفاده می شود. ماده حاجب پزشکی امواج فراصوت یا انرژی الکترومغناطیس حاصل از منابع خارجی را جذب کرده و یا آن ها را تغییر می دهد. کتاب مواد حاجب نوشته فضل الله تورچیان و حسین فرحناک می باشد. کتاب مواد حاجب توسط انتشارات حیدری منتشر شده است.
مواد حاجب رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن و ام آر آی
تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم)
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم)
کتاب تتکنيک های پرتونگاری  آزمون های رادیولوژی تنه و شکم
کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم) نوشته فضل الله تورچیان می باشد. کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم) توسط انتشارات نشر حیدری منتشر شده است. کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم) دارای آزمون ها و سوال های بسیار استاندارد می باشد که به کمک آن پرتو نگاری در قسمت های تنه و شکم را به شما آموزش می دهد.
خرید اینترنتی کتاب تکنيک های پرتونگاری (تنه و شکم)
تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)
کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا) نوشته فضل الله تورچیان می باشد. کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا) آمده و آموزش تکنیک‌های پرتونگاری دست و پا را به بهترین نحو انجام داده است. کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)  در حقیقت متمم کتاب "تکنیک‌های پرتونگاری اندام‌های فوقانی و تحتانی" است. کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا) دارای بخش های زیر می باشد:

بخش 1- کلیات
بخش 2- اندام فوقانی

خرید کتاب تکنيک های پرتونگاری (دست و پا)