طب اورژانس و فوریتهای پزشکی

اورژانس های اطفال CMMD
390٬000 ‎تومان
موجود
کتاب اورژانس های اطفال CMMD
نوشته دکتر اصغر ساداتیان
 کتاب تظاهرات اصلی و درمان بیماری ها (CMMD) - اورژانس های اطفال توسط انتشارات شهرآب و انتشارات آینده سازان به چاپ پنجم خود رسیده است. کتاب اورژانس های اطفال CMMD آمده و تمامی نکاتی که شما در آرژانس در صورت مواجه شدن با اطفال ممکن است پیش بیاید را آموزش داده است.
 از سرفصل های کتاب اورژانس های اطفال CMMD :

بخش اول : اورژانس های نوزادان
بخش دوم : اورژانس های قلب
بخش سوم : اورژانس های ریه
بخش چهارم : اورژانس های گوارش
بخش پنجم : اورژانس های کلیه و اختلالات آب و الکترولیت
بخش ششم : اورژانس های خون و انکولوژی
بخش هفتم : اورژانس های غدد
بخش هشتم : اورژانس

خرید کتاب اورژانس های اطفال CMMD
اورژانس های طب داخلی(CMMD)
390٬000 ‎تومان
موجود
کتاب اورژانس های طب داخلی (CMMD)
نوشته دکتر سید اصغر ساداتیان 
در کتاب اورژانس های طب داخلی(CMMD) فارماکوپه کامل داروهای ژنریک و غیرژنریک، داروهای گیاهی و طبیعی موجود می باشد که مناسب برای کسانی بوده که می خواهند فارماکوپه آن ها را فرا بگیرند.
سرفصل های کتاب اورژانس های طب داخلی:

فصل1: احیای قلبی ریور
فصل 2: شوک
فصل3:غش یا سنکوپ
فصل4: بحران هیپرتانسیون 
فصل5:درد سینه 
فصل6:سندروم کرونری حاد
فصل7:عوارض و عواقب انفارکتوس میوکارد
فصل8 : ادم حاد ریویکاردیوژینگ
فصل9: پریکاردیت حاد
فصل 10: تانپوناد قلبی

خرید اینترنتی کتاب اورژانس های طب داخلی نوشته دکتر سید اصغر ساداتیان را از پارسا نشر 
داروهای ترالی اورژانس
44٬720 ‎تومان
55٬900 ‎تومان -20%
موجود
برخی از مشخصات بارز این کتاب:
-تالیف بر اساس آخرین و جدید ترین ابلاغیه وزارت بهداشت و گنجاندن داروهای جدید
-تاکید ویژه بر اقدامات پرستاری و ملاحظات اختصاصی بالینی
-طریقه محاسبه قطرات داروهای مورد مصرف بر اساس وزن بیماران
-میزان و موارد مصرف در تمام گروه های سنی
خرید اینترنتی کتاب داروهای ترالی اورژانس از پارسا نشر
شایعترین مراجعات اورژانس
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
خرید اینترنتی کتاب شایعترین مراجعات اورژانس از پارسا نشر
کتاب شایعترین مراجعات اورژانس در جهت شبیه سازی بالینی و مرور مطالب تئوری بر بالین بیماران طراحی شده و با استفاده از شرح حال های واقعی و ایجاد تفکری نقاد ، ابتدا فرصت را برای تشخیص بیماری و حدس اقدامات درمانی مهیا ساخته و سپس با توجه به جنبه های مختلف بالینی ، به توضیح و آموزش بیماری و اقدامات لازم جهت درمان و مراقبت از بیمار می پردازد.
ORDER نوزادان
55٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب ORDER نوزادان
نوشته دکتر حجت الله پاشا
آنچه در این کتاب مطالعه می کنیم، بررسی علمی پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت های خانگی، کشاورزی، صنعتی، طبیعی (گیاهی و جانوری) و دارویی بر اساس آخرین منابع سم شناسی و پزشکی جهان می باشد.
برای هر سم،بعد از موارد استعمال و بررسی علایم و نشانه های مسمومیت، دستورات پزشک تحت عنوان ORDER آورده شده است که به ترتیب مشتمل بر اقدامات اورژانس، اقدامات عمومی و اقدامات آزمایشگاهی است و سپس به تحلیل بندهای مختلف آن پرداخته شده است. آنچه در مسمومیت از اهمیت ویژه برخوردار است، اوژانسهای مسمومیت است که در بخش اول این کتاب به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است. در پایان پیش آگهی مسمومیت نوشته شده است. 
طب اورژانس در یک صفحه
195٬000 ‎تومان
موجود
خرید اینترنتی کتاب طب اورژانس در یک صفحه از پارسا نشر
کتاب طب اورژانس ترجمه ای است از کتاب IN A PAGE که حاوی کلیه اطلاعاتی است که پزشکان در درمانگاه و یا اورژانس و در برخورد با بیماری های شایع به آن نیاز پیدا میکنند، به طوری که کلیه این اطلاعات در مورد هر بیماری در یک صفحه آورده شده است تا دسترسی سریع تر را به مطلب مورد نظر فراهم کرده و امکان مرور سریع کل مبحث را با نگاه به یک صفحه ممکن کند. آنچه این کتاب را حائز اهمیت می سازد، توجه خاص آن بر مطالب بالینی و درمانی است که جزئیات این مطالب در کتب مرجع و در کلاس های درس پزشکی کمتر مورد توجه واقع می شوند.
تروماها
135٬200 ‎تومان
169٬000 ‎تومان -20%
موجود
تروماها برای فوریت های پزشکی
کتاب تروماها برای فوریت های پزشکی برحسب سرفصل های درس تروماها مقطع کارشناسی فوریت های پزشکی ارائه شده که هدف از نوشتن این کتاب در واقع کمک به دانشجویان فوریت های پزشکی است. همچنین قابل توجه است تمام کسانی که در زمینه مراقبت از بیماران پیش بیمارستانی مشغول به کار هستند، نیز می توانند از این کتاب استفاده بنمایند.
نکته های برجسته کتاب تروماها بر اساس سر فصل دروس کارشناسی فوریتهای پزشکی
بعضی از نکته های برجسته کتاب تروماها بر اساس سر فصل دروس کارشناسی فوریتهای پزشکی دارای موارد زیر می‌باشد:

این اثر مطابق با سرفصل شورای عالی برنامه ریزی واحد درسی (تروما) دانش پژوهان کارشناسی فوریت های پزشکی می‌باشد.
دارای جدول های و تصاویر بالینی برای فهم و درک بیشتر مطالب است.
برای استفاده بهینه دانشجویان، مطالب موضوع بندی شده اند.
بر نکات کلیدی و مطالب مهم به صورت نکته در سراسر متن تاکید شده است.
فوريتهای پزشکی در بلايا
28٬900 ‎تومان
موجود
فوريت های پزشکی در بلايا
کتاب فوریت های پزشکی در بلایا بر حسب سر فصل های تصویب شده توسط دروس شورای عالی برنامه ریزی واحد فوریت های پزشکی در بلایا برای دانش پژوهان فوریت های پزشکی به تالیف رسیده است. با توجه به این مسئله که هر ناحیه، شامل حادثه یا بلایای طبیعی مخصوص به خود است، تمامی نیروهای فوریت های پزشکی می‌بایست دانش و آگاهی خود را درباره حوادث احتمالی ناحیه یا استان خود همچون طوفان یا باد شدید، سیل، آتش‌سوزی در جنگل، پیشروی کردن آب دریا، بهمن و کولاک، آتشفشان های مستعد فعال شدن و گسل زلزله بالا ببرند تا بتوانند در هنگام مواجهه با حوادث، دارای آمادگی لازم برای مقابله با بحران موجود باشند.
فوريت های پزشکی در شرايط خاص
19٬920 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -20%
موجود
فوريت های پزشکی در شرايط خاص
کتاب فوريت های پزشکی در شرايط خاص با نویسندگی دکتر حسین ابراهیمی، زهرا اشرفی و سمانه محمدی در سال 1395 توسط انتشارات جامعه‌نگر به نشر رسیده است. این کتاب دارای موضوع  اورژانس است که در دسته بندی پزشکی قرار گرفته است.
لازم به ذکر است در کتاب ”فوریت های پزشکی در شرایط خاص” تلاش شده تا مطالب مطابق با سرفصل های مشخص شده از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای واحد درسی فوریت های پزشکی در شرایط خاص، تدوین و ارائه کند. همچنین ه محتوای کتاب در راستای کاری گروه فوریت های پزشکی بیان شده است.
آشنايی و کار با تجهيزات پزشکی در فوريت های پزشکی
27٬920 ‎تومان
34٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
آشنايی و کار با تجهيزات پزشکی در فوريت های پزشکی
کتابی که ملاحظه می‌کنید به نویسندگی آرش حیدری علمدارلو و حامد حسنی می‌باشد. کتاب آشنايی و کار با تجهيزات پزشکی در فوريت های پزشکی توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1396 به نشر رسیده است. همچنین لازم به ذکر است این کتاب دارای جداول و تصاویر بالینی برای فهم و درک بیشتر مطالب است.
این اثر بر اساس به روز ترین منابع تدوین شده است و بخش های آن شامل موارد زیر می‌باشد:

بر حسب سرفصل دروس کارشناسی فوریت های پزشکی
تفکیک ترشحات بدن و تجهیزات محافظ شخص
تجهیزات اکسیژن رسانی و تهویه بیمار
وسایل انتقال و محدود سازی
تجهیزات مورد نیاز برای معاینه بیمار
وسایل مورد نیاز برای رگ گیری و پانسمان
نشانه شناسی و معاينات بدنی در اورژانسهای پيش بيمارستانی
31٬920 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -20%
موجود
نشانه شناسی و معاينات بدنی در اورژانسهای پيش بيمارستانی
کتاب نشانه شناسی و معاینات بدنی در اورژانس های پیش بیمارستانی، رویکرد واضح و جامعی را از ارزیابی بیمار در اختیار قرار می‌دهد که در 6 بخش به آن اشاره شده است. 
ارزیابی بیمار
مراقبت های اورژانس پیش بیمارستانی به عنوان یک نکته عملی، مجموعه ای از تصمیم ها درباره انتقال و درمان بیمار است. عامل راهنمای تکنسین فوریت های پزشکی در گرفتن تصمیمات لازم در صحنه اورژانس، اطلاعات حاصل از ارزیابی بیمار است. برای گرفتن درست ترین و مفید ترین تصمیم برای ارائه مراقبت های بهتر اورژانس برای بیمار، می‌بایست تکنسین فوریت های پزشکی با جمع آوری اطلاعات مورد نیاز، ارزیابی بیمار را شروع نماید. در اصل ارزیابی بیمار، اصلی ترین مسئله برای مراقبت پیش بیمارستانی محسوب می‌شود.
مراقبتهای پيش بيمارستانی تروما 1
69٬520 ‎تومان
86٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقبتهای پيش بيمارستانی تروما 1
در کشور ایران به منزله تحقق اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی که در آن ذکر شده دولت موظف به امدادرسانی به مصدومین نیازمند درمان فوری است، و همچنین با هدف کمتر شدن عوارض و معلولیت ها به وجود آمده از حوادث و بیماری ها، و کمتر شدن تعداد افراد بستری در بیمارستان ها، دوره کاردانی فوریت های پزشکی در سال 1379 تأسیس شده است. تکنیسین فوریت های پزشکی که وظیفه ارائه خدمت به مردم را دارند، از جایگاه ویژه‌ای در طب اورژانس برخوردار هستند.
هدف رشته مراقبتهای پيش بيمارستانی
هدف از این رشته، تربیت افرادی می‌باشد که این توانایی را داشته باشند که در فوریت های پزشکی برای وظایف خطیر امداد سریع و صحیح و کمک‌رسانی به مصدومین انجام وظیفه کنند. همچنین در صورت نیاز، آنها را به مراکز درمانی منتقل کنند. تربیت و پرورش نیروی آموزش دیده تکنیسین فوریت های پزشکی نیز وابسته به وجود کتاب های آموزشی معتبر در این زمینه می‌باشد. برای انجام مراقبت های اورژانسی مناسب برای این گونه بیماران، می‌بایست تکنیسین فوریت های پزشکی دارای اطلاعات جامع و دقیقی در مورد عوامل ایجاد کننده تروما، مکانیسم های تروما، تریاژ بیماران و علائم و عوارض تروما در سیستم های گوناگون باشد. به همین سبب نویسندگان این کتاب قصد داشتند با تألیف کتاب مراقبت های پیش بیمارستانی تروما 1 و مراقبت های پیش بیمارستانی تروما 2 بر حسب سرفصل های مصوب وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، قدم بزرگی در این زمینه بردارند.
مروری بر اورژانس های پيش بيمارستانی
126٬400 ‎تومان
158٬000 ‎تومان -20%
موجود
مروری بر اورژانس های پيش بيمارستانی
کتاب مروری بر اورژانس های پیش بیمارستانی به نویسندگی مظفر محمدی توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1396 منتشر شده است. این کتاب دارای 305 صفحه می‌باشد. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است.
مباحث کتاب مروری بر اورژانس‌های پیش بیمارستانی شامل موارد زیر می‌شود:

پیش نیازهای یک EMT-I
فارماکولوژی داروهای داخل وریدی
راه های هوایی
ارزیابی بیماران
اورژانس های پزشکی
ملاحظات ویژه
آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 ( 9 قطب)
79٬840 ‎تومان
99٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 (9 قطب)
کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 به نویسندگی دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان و دیگر نویسندگانی همچون دکتر ارباب صادق، دکتر حدید همراه، دکتر میترا مرادی و دکتر زهرا قائد شرف می‌باشد. این کتاب در سال 1395 توسط انتشارات آرتین طب به نشر رسیده است. نوع جلد این کتاب شومیز و قطع آن وزیری است. حروف چینی و صفحه آرایی این اثر بر عهده مریم محمدی بوده و لیتوگرافی آن را نیز ندای دانش انجام داده است. این کتاب دارای نمونه سوالات پرتکرار طب اورژانس می‌باشد که همراه با پاسخ ارائه شده است.
مجموعه سوالات 96 طب اورژانس
95٬840 ‎تومان
119٬800 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه سوالات 96 طب اورژانس
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی طب اورژانس ۹۶ (آزمون ارتقاء ۱۰ قطب علوم پزشکی کشور) توسط دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان، دکتر رباب صادق، دکتر حدید همراه، دکتر زهرا قائد شرف به تألیف رسیده است. این کتاب که مجموعه سوالات پر تکرار 96  طب اورژانس را دارا می‌باشد،  پاسخ سوالات را به صورت تشریحی در اختیار دانش پژوهان قرار داده تا بتوانند با مطالعه آن در آزمون ها و امتحانات مربوطه موفقیت بزرگی کسب نمایند. این کتاب که توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است، دارای قطع وزیری و جلد شومیز است.
آزمون ارتقاء طب اورژانس 94
71٬840 ‎تومان
89٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون ارتقاء طب اورژانس 94
کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 به نویسندگی دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان و دکتر بهناز برومند می‌باشد. این اثر مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء 10 دانشگاه علوم پزشکی طب اورژانس است. لازم به ذکر است این کتاب برای دستیارانی که از فرصت محدود مطالعه خود انتظار بسیار زیادی دارند مناسب است و به آن ها کمک زیادی می‌نماید. کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس در سال 1395 توسط انتشارات آرتین طب به نشر رسیده و ارائه شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است. لیتوگرافی آن بر عهده ندای دانش بوده است. این کتاب دارای نمونه سوالات پرتکرار طب اورژانس می‌باشد که همراه با پاسخ ارائه شده است.
سوالات تخصصی طب اورژانس 95
23٬840 ‎تومان
29٬800 ‎تومان -20%
موجود
سوالات تخصصی طب اورژانس 95
کتابی که ملاحظه می‌فرمایید دارای سوالات امتحان دانشنامه تخصصی 95 همراه با پاسخ تشریحی است. گردآوری و تألیف این کتاب برعهده دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری و دکتر مهدی فروغیان بوده است. این کتاب توسط انتشارات آرتین طب در سال 1395 منتشر شده است که چاپ اول نیز می‌باشد. حروفچینی و صفحه آرایی آن نیز توسط مریم محمدی به انجام رسیده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز می‌باشد. این کتاب برای کسانی که قصد دارند در آزمون های مربوط به اورژانس شرکت نمایند بسیار مناسب است و هدف آن ارائه سوالات پرتکرار و مهم به دانشجویان و دانش پژوهان است.
روزن 2018 هماتولوژی و انکولوژی
23٬840 ‎تومان
29٬800 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه ترجمه و تلخیص دانشنامه طب اورژانس هماتولوژی و انکولوژی روزن 2018
کتاب مجموعه ترجمه و تلخیص دانشنامه طب اورژانس هماتولوژی و انکولوژی روزن 2018 به تألیف والز، رن ام می‌باشد که توسط  دکتر محسن بنائی، دکتر سحر میربها، دکتر علیرضا براتلو، دکتر محمد جلیلی ترجمه شده است. لازم به ذکر است که این کتاب در سال 1396 توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است. این کتاب تحت نظارت دکتر محمد جلیلی تدوین شده است. مدیر تولید این کتاب نیز دکتر مرضیه حاجی محمدی بوده است. صحافی این کتاب برعهده غزال بوده است که قطع آن وزیری و نوع جلد آن شومیز می‌باشد. حروف چینی و صفحه آرایی این کتاب را معصومه زیرک به انجام داده است.
CMMD اورژانس های جراحی
250٬000 ‎تومان
موجود
CMMD اورژانس های جراحی
کتاب اورژانس‌های جراحی اورولوژی و اورتوپدی و تکنیک‌های عملی CMMD از مجموعه کتاب‌های درمان بیماری‌ها CMMD و تظاهرات اصلی به نویسندگی نویسندگان بسیار خوبی همچون منوچهر دوایی، محمدنقی طهماسبی، احمدرضا سروش، موسی زرگر، سید مهدی عبدالله زاده حسینی، ناصر سیم فروش، سید اصغر ساداتیان می‌باشد. کتاب CMMD اورژانس های جراحی توسط انتشارات آینده سازان و با همکاری نشر شهرآب به چاپ رسیده است. این اثر مجموعه‌ای از نکته های بسیار مهم در حیطه جراحی است که مفاهیم نظری و تئوری جراحی(فیزیوپاتولوژیک) را معرفی می‌نماید.

فصل های CMMD اورژانس های جراحی
جداول های گوناگون و فراوان، تصاویر واضح بسیار زیاد در این کتاب از جمله ویژگی‌های این مثبت این اثر به شمار می‌آید. این کتاب دارای 6 فصل می‌باشد که عنوان های این فصل‌ها به این ترتیب می‌باشند:
 فصل اول: اورژانس‌های جراحی
 فصل دوم: تروما
 فصل سوم: اورژانس‌های اورولوژی
 فصل چهارم: ورژانس‌های اورتوپدی
 فصل پنجم: تکنیک‌های عملی
 فصل ششم: امتحان کاربردی جامع CMMD (این فصل دارای پرسش و پاسخ‌هایی می‌باشد که از متن کتاب بدست آمده‌اند)
راهنمای ترالی اورژانس
15٬920 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
راهنمای ترالی اورژانس
این کتاب با هدف تهیه و ارائه ی یک منبع راهنمای اطلاعات برای تمام گروههای پزشکی، پیراپزشکی، به خصوص پرستاران، کارشناسان و تکنسین های اتاق عمل و هوشبری، تکنسین فوریتها و پرسنل بیمارستانها و مراکز درمانی به رشته تحریر درآمده است.

محتوی فصل های کتاب مشتمل بر:

مشخصات ترالی اورژانس، داروها، سرمها، موارد استفاده از آنهاء عوارض، مراقبت های قبل و بعد از آن
اقدامات لازم جهت احیای قلبی ریوی پایه و پیشرفته
کلیه ی وسایل اکسیژن رسانی، موارد استفاده و تکنیک هر یک از این وسایل
روش های مختلف کنترل علائم حیاتی شامل درجه حرارت، نبض و فشار خون
تکنیک های لوله گذاری معده و سونداز ادراری با توضیح کامل مراقبت های حین و بعد از آن در بیماران

اطلس جيبی طب اورژانس
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
اطلس جيبی طب اورژانس
کتاب اطلس جيبی طب اورژانس، ترجمه ی فلش کارت های طب اورژانس2017 می‌باشد که دارای 264 تصویر تمام رنگی از مسائل شایع در این حیطه می‌باشد. این کتاب به نویسندگی کوین کنوپ است.
مترجمین کتاب اطلس جيبی طب اورژانس
مترجمین این اثر از دانش آموختگان دانشگاه های علوم پزشکی برتر کشور یعنی دکتر محمد مهدی غیرتیان، دکتر فاطمه محمدی، دکتر علی ریخته گران تهرانی هستند. همچنین این کتاب به اختصار به معرفی، تشخیص و درمان مشکلات شایع بیماران مراجعه کننده به بخش های کلینیک های بالینی و اورژانس می‌پردازد. لازم به ذکر است کتاب اطلس جيبی طب اورژانس تحت نظارت مرکز تحقیقات مدیریت اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایران به تالیف رسیده است.
مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
آخرین موجودی
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
خرید اینترنتی کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری  از پارسا نشر 
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 2
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 2
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی تروما 2 به نویسندگی مریم کریمی نقندر و حسن خلیلی توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. مطالب این کتاب منطبق با به روز ترین سرفصل واحد درسی تروما 2 از سوی شورای عالی برنامه ریزی برای رشته فوریت‌های پزشکی است. این کتاب دارای 7 فصل می‌باشد و شامل مطالبی درمورد خونریزی، پوست، شوک، ترومای شکم و لگن، صدمات انفجاری، صدمات دستگاه ادراری تناسلی و تروما در بارداری را می‌باشد. از ویژگی‌های بسیار خوب این کتاب می‌توان به تصاویر فراوانی که در آن وجود دارد اشاره نمود که به واسطه آن ها درک بهتر مطالب کتاب برای دانشجویان میسر می‌شود.
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 1
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 1
یکی از رشته های نوپا، رشته فوریت های پزشکی می‌باشد که با هدف آموزش نیروی انسانی برای ارائه خدمات به مصدومان ناشی از حوادث و فوریتهای پزشکی به واسطه وزارت بهداشت به رشته های علوم پزشکی اضافه شده است. با توجه به گستردگی مباحث مربوط به اصول پرستاری، این کتاب بر حسب آخرین سرفصل های تدوین شده تحت عنوان کتاب اصول و فنون مراقبت ها به زبان صریح و روان و همچنین متناسب با نیاز دانشجویان منتشر شده است. این کتاب مورد استفاده برای رشته های مرتبط با مامایی، اتاق عمل، پرستاری و… است.
فصول و فهرست کتاب اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 1 به عبارت زیر می‌باشد:

فصل اول: کلیات تروما
فصل دوم: ترومای مغز
فصل سوم: صدمات گردن و ستون فقرات
فصل چهارم: صدمات صورت، چشم ها و گردن
فصل پنجم: صدمات قفسه ی سینه
فصل ششم: ترومای اندام ها
فوريتهای داخلی 1
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
فوريتهای داخلی 1
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی (فوريتهای داخلی 1) به نویسندگی طاهره توفیقیان و مصطفی راد می‌باشد که در سال 1396 توسط انتشارات رفیع به نشر رسیده است.
هدف کلی کتاب فوريتهای داخلی 1
هدف کلی این کتاب آشنایی با اصول و مفاهیم کلی مراقبت های پیش بیمارستانی در اورژانس های قلبی_عروقی و تنفسی می‌باشد. شرح درس به این گونه می‌باشد که اورژانس های قلب و عروق و تنفسی از شایع ترین دلایل مراجعه بیماران به مراکز بهداشتی درمانی است. اهمیتی که انجام مراقبت های پیش بیمارستانی در شرایط حاد و نقش با ارزش آن در کاهش میزان مرگ و میر و همچنین ناتوانی ناشی از این موارد، باعث شده تا دانشجویان فوریت های پزشکی در حیطه این فوریت ها، مخصوصاً ارزیابی و تشخیص دقیق و انجام اقدام مناسب و به موقع مهارت ها، دانش مورد نیاز را کسب نمایند.
فوريتهای داخلی 2
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
فوريتهای داخلی 2
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی فوریت های داخلی 2 به نویسندگی طاهره توفیقیان، مصطفی راد و مریم کریمی نقندر می‌باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع در سال 1398 به نشر رسده است. هدف اسن کتاب آشنا نمودن دانشجویان با اصول و مفاهیم مراقبت‌های پیش بیمارستانی در اورژانس‌های سیستم‌های گوارشی، عصبی، غدد متابولیسم، ادراری-تناسلی، ایمنی و مسمومیت‌ها تدوین شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز می‌باشد. صحافی آن توسط دیدآور و چاپ آن توسط نگرش به انجام رسیده است.