طب اورژانس و فوریتهای پزشکی

ORDER نوزادان
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
کتاب ORDER نوزادان
نوشته دکتر حجت الله پاشا
آنچه در این کتاب مطالعه می کنیم، بررسی علمی پیشگیری، تشخیص و درمان مسمومیت های خانگی، کشاورزی، صنعتی، طبیعی (گیاهی و جانوری) و دارویی بر اساس آخرین منابع سم شناسی و پزشکی جهان می باشد.
برای هر سم،بعد از موارد استعمال و بررسی علایم و نشانه های مسمومیت، دستورات پزشک تحت عنوان ORDER آورده شده است که به ترتیب مشتمل بر اقدامات اورژانس، اقدامات عمومی و اقدامات آزمایشگاهی است و سپس به تحلیل بندهای مختلف آن پرداخته شده است. آنچه در مسمومیت از اهمیت ویژه برخوردار است، اوژانسهای مسمومیت است که در بخش اول این کتاب به تفضیل مورد بحث قرار گرفته است. در پایان پیش آگهی مسمومیت نوشته شده است. 
مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
19٬800 ‎تومان
22٬000 ‎تومان -10%
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری
نوشته جمعی از اساتید و مؤلفان
کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری راهنما و کمک بسیار مفیدی برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی است تا بتوانند با توجه با سوالات طبقه بندی شده و پاسخ های آن ها مهارت خود در تست زنی و شرکت در این آزمون را ارتقا ببخشند و درصد موفقیت خود را بیش از پیش بالا ببرند
سرفصل های کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری:
پرستاری بیماری‌های کودکان
پرستاری بهداشت مادر و نوزادان
پرستاری بیماری‌های روانی
پرستاری بیماری‌های داخلی و جراحی
پرستاری بهداشت همگانی
همچنین شما می توانید کتاب مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری نوشته گروهی از مؤلفان را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید
راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس
45٬000 ‎تومان
50٬000 ‎تومان -10%
کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس
نوشته هادی بهرامی با همکاری لیلا کلانی، نرگس مجیدی پور، شهرزاد مهرانفرد که توسط انتشارات حیدری به چاپ رسید.
کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس، در عین جیبی بودن دارای مطالب بسیار کامل و جامع است و حتی بر بالین بیمار هم قابل استفاده است. کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس به گونه ای تدوین و تالیف شده که برای پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و دانشجویان گروه پزشکی قابل استفاده می باشد و به راحتی می توانند به مباحث داروهای ترالی اورژانس دسترسی داشته باشند.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب راهنمای کامل داروهای ترالی اورژانس نوشته هادی بهرامی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
ORDER اورژانس
130٬500 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -10%
کتاب ORDER اورژانس
کتاب ORDER اورژانس نوشته دکتر حجت الله اکبرزاده پاشا و دکتر بشری اکبرزاده پاشا می باشد.  کتاب ORDER اورژانس یک کتاب جامع می باشد، زیرا در این کتاب به کلیه مطالب اورژانس های داخلی، جراحی، زنان و زایمان و مامایی، کودکان، اورولوژی، مراقبت از زخم و پوست و... پرداخته شده است. کتاب ORDER اورژانس توسط انتشارات گلبان نشر منتشر شده است. کتاب ORDER اورژانس دارای قطع پالتویی است.
خرید کتاب ORDER اورژانس به صورت اینترنتی  
اورژانس های طب داخلی(CMMD)
170٬100 ‎تومان
189٬000 ‎تومان -10%
کتاب اورژانس های طب داخلی (CMMD)
نوشته دکتر سید اصغر ساداتیان 
کتاب اورژانس های طب داخلی در سال 97 به هفتمین نوبت چاپ خود توسط انتشارات شهرآب رسید. در کتاب اورژانس های طب داخلی(CMMD) فارماکوپه کامل داروهای ژنریک و غیرژنریک، داروهای گیاهی و طبیعی موجود می باشد که مناسب برای کسانی بوده که می خواهند فارماکوپه آن ها را فرا بگیرند.
سرفصل های کتاب اورژانس های طب داخلی:

فصل1: احیای قلبی ریور
فصل 2: شوک
فصل3:غش یا سنکوپ
فصل4: بحران هیپرتانسیون 
فصل5:درد سینه 
فصل6:سندروم کرونری حاد
فصل7:عوارض و عواقب انفارکتوس میوکارد
فصل8 : ادم حاد ریویکاردیوژینگ
فصل9: پریکاردیت حاد
فصل 10: تانپوناد قلبی

شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب اورژانس های طب داخلی نوشته دکتر سید اصغر ساداتیان را از پارسانشر خریداری نمایید.
مسمومیت ها(اصول ، تشخیص و درمان)
44٬550 ‎تومان
49٬500 ‎تومان -10%
مسمومیت ها اصول، تشخیص و درمان  
کتاب مسمومیت ها(اصول ، تشخیص و درمان) نوشته دکتر حمید کریمیان، دکتر حسین علیمحمدی، دکتر رامین خدام، دکتر آرمین ایرانپور و سید رضا موسوی می باشد. کتاب مسمومیت ها(اصول ، تشخیص و درمان) آمده و انواع مسمومیت ها و نحوه چگونگی تشخیص آن ها و روش های درمان آن ها را به شما آموزش داده است. کتاب مسمومیت ها اصول، تشخیص و درمان توسط انتشارات خسروی منتشر شده است.
 کتاب مسمومیت ها  شامل فصل های زیر می باشد: 

کلیات تشخیص و درمان مسمومیت ها
درمان های دارویی و انتی دودها
دسته بندی دارویی
مسمومیت با مواد مخدر و اعتیاد آور


همچنین شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب مسمومیت ها ( اصول ، تشخیص ، درمان ) را از پارسانشر تهیه کنید.
اورژانس های اطفال CMMD
170٬100 ‎تومان
189٬000 ‎تومان -10%
کتاب اورژانس های اطفال CMMD
نوشته دکتر اصغر ساداتیان
 کتاب تظاهرات اصلی و درمان بیماری ها (CMMD) - اورژانس های اطفال توسط انتشارات شهرآب و انتشارات آینده سازان به چاپ پنجم خود رسیده است. کتاب اورژانس های اطفال CMMD آمده و تمامی نکاتی که شما در آرژانس در صورت مواجه شدن با اطفال ممکن است پیش بیاید را آموزش داده است.
 از سرفصل های کتاب اورژانس های اطفال CMMD :

بخش اول : اورژانس های نوزادان
بخش دوم : اورژانس های قلب
بخش سوم : اورژانس های ریه
بخش چهارم : اورژانس های گوارش
بخش پنجم : اورژانس های کلیه و اختلالات آب و الکترولیت
بخش ششم : اورژانس های خون و انکولوژی
بخش هفتم : اورژانس های غدد
بخش هشتم : اورژانس

خرید کتاب اورژانس های اطفال CMMD
اورژانس های داخلی
19٬620 ‎تومان
21٬800 ‎تومان -10%
کتاب اورژانس های داخلی
نوشته دکتر مهدی موسوی و دکتر افشین امینی
کتاب اورژانس های داخلی آمده و تمامی آموزش هایی که افراد برای کار در بخش اورژانس را نیاز دارد، قرار داده است. بخش اورژانس یکی از مهم ترین بخش های هر بیمارستانی می باشد که در آن معمولا بیماران با حال وخیم در این بخش بستری می شوند و سپس در همان بخش اورژانس تصمیمات اولیه گرفته می شود. کتاب اورژانس های داخلی توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است.
شما می توانید به راحتی کتاب اورژانس های داخلی را به صورت اینترنتی از سایت پارسا نشر خرید بفرمایید.
اطلس جيبی طب اورژانس
63٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -10%
اطلس جيبی طب اورژانس
کتاب اطلس جيبی طب اورژانس، ترجمه ی فلش کارت های طب اورژانس2017 می‌باشد که دارای 264 تصویر تمام رنگی از مسائل شایع در این حیطه می‌باشد. این کتاب به نویسندگی کوین کنوپ است.
مترجمین کتاب اطلس جيبی طب اورژانس
مترجمین این اثر از دانش آموختگان دانشگاه های علوم پزشکی برتر کشور یعنی دکتر محمد مهدی غیرتیان، دکتر فاطمه محمدی، دکتر علی ریخته گران تهرانی هستند. همچنین این کتاب به اختصار به معرفی، تشخیص و درمان مشکلات شایع بیماران مراجعه کننده به بخش های کلینیک های بالینی و اورژانس می‌پردازد. لازم به ذکر است کتاب اطلس جيبی طب اورژانس تحت نظارت مرکز تحقیقات مدیریت اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایران به تالیف رسیده است.
دستنامه سونوگرافی اورژانس
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
دستنامه سونوگرافی اورژانس و مراقبت های حیاتی
کتابی که ملاحظه می‌فرمایید شامل اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه کاربرد های سونوگرافی برای تشخیص، کمک به انجام پروسیجر های درمانی و تعیین تکلیف بیماران می‌باشد. این کتاب با آموزش بسیار ساده و قدم به قدم، راهکار هایی برای مشکلات احتمالی ذکر کرده است. کتاب دستنامه سونوگرافی اورژانس با اشاره به پاتولوژی های مهم و شایع و همچنین استفاده از تصاویر گویا به عنوان منبع بسیار مناسبی برای متخصصین طب اورژانس به شمار می‌آید. لازم به ذکر است این اثر تحت نظارت مرکز تحقیقات مدیریت اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایران ارائه شده است و منبع توصیه شده برای دستیاران و متخصصین طب اورژانس می‌باشد.
CMMD اورژانس های جراحی
134٬100 ‎تومان
149٬000 ‎تومان -10%
CMMD اورژانس های جراحی
کتاب اورژانس‌های جراحی اورولوژی و اورتوپدی و تکنیک‌های عملی CMMD از مجموعه کتاب‌های درمان بیماری‌ها CMMD و تظاهرات اصلی به نویسندگی نویسندگان بسیار خوبی همچون منوچهر دوایی، محمدنقی طهماسبی، احمدرضا سروش، موسی زرگر، سید مهدی عبدالله زاده حسینی، ناصر سیم فروش، سید اصغر ساداتیان می‌باشد. کتاب CMMD اورژانس های جراحی توسط انتشارات آینده سازان و با همکاری نشر شهرآب به چاپ رسیده است. این اثر مجموعه‌ای از نکته های بسیار مهم در حیطه جراحی است که مفاهیم نظری و تئوری جراحی(فیزیوپاتولوژیک) را معرفی می‌نماید.

فصل های CMMD اورژانس های جراحی
جداول های گوناگون و فراوان، تصاویر واضح بسیار زیاد در این کتاب از جمله ویژگی‌های این مثبت این اثر به شمار می‌آید. این کتاب دارای 6 فصل می‌باشد که عنوان های این فصل‌ها به این ترتیب می‌باشند:
 فصل اول: اورژانس‌های جراحی
 فصل دوم: تروما
 فصل سوم: اورژانس‌های اورولوژی
 فصل چهارم: ورژانس‌های اورتوپدی
 فصل پنجم: تکنیک‌های عملی
 فصل ششم: امتحان کاربردی جامع CMMD (این فصل دارای پرسش و پاسخ‌هایی می‌باشد که از متن کتاب بدست آمده‌اند)
مجموعه سوالات ارتقاء طب اورژانس تير 97
53٬820 ‎تومان
59٬800 ‎تومان -10%
مجموعه سوالات ارتقاء طب اورژانس تير 97
کتاب مجموعه سوالات ارتقاء طب اورژانس تير 97 توسط نویسندگان خوبی با عناوین دکتر محسن بنائی و دکتر علی عبدالرزاق نژاد تألیف شده است.  کتاب مجموعه سوالات ارتقاء طب اورژانس تير 97 توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است. مدیر تولید این کتاب دکتر مرضیه حاجی محمدی است و حروفچینی و صفحه آرایی آن بر عهده معصومه زیرک بوده است. صحافی این کتاب توسط غزال به انجام رسیده و قطع آن وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز می‌باشد. این کتاب دارای مجموعه سوالات ارتقاء طب اورژانس به همراه پاسخ می‌باشد تا دانشجویان و دانش پژوهان با مطالعه آن بتوانند آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را کسب نمایند.
طب اورژانس هجز 2010 جلد 8
22٬320 ‎تومان
24٬800 ‎تومان -10%
طب اورژانس هجز 2010 جلد 8
کتاب پیش رو با عنوان طب اورژانس هجز 2010 جلد 8 به نویسندگی سجاد احمدی، سید حسام رحمانی، غلامرضا فریداعلایی و حمیدرضا مهریار می‌باشد. این اثر توسط انتشارات آرتین طب در سال 1392 نشر شده است. موضوع اصلی این کتاب اورژانس است که در دسته بندی پزشکی قرار می‌گیرد. همچنین لازم به ذکر است این کتاب برای دانش پژوهانی که در زمینه طب اورژانس فعالیت دارند بسیار مناسب است. نوع جلد این کتاب شومیز و قطع آن وزیری است.
مباحث منتخب هجز 2019
116٬820 ‎تومان
129٬800 ‎تومان -10%
مباحث منتخب هجز 2019
کتاب پیش رو تحت عنوان مباحث منتخب هجز 2019 تحت نظارت دکتر محمد جلیلی توسط مترجمان بسیار خوبی تحت عناوین دکتر محمودرضا مقصودی (استادیار دانشگاه علوم پزشکی البرز)، دکتر محسن بنایی، دکتر سید محمودرضا سجادی، دکتر کوروش احمدی، دکتر سجاد احمدی، دکتر سید حسام رحمانی، دکتر رضا مصدق، دکتر تورج اسدی، دکتر مریم فدایی دشتی، دکتر هدی تقی پور، دکتر بهاره سید صالحی، دکتر محمد مهدی حیران، دکتر مهدی رضایی کوجانی، دکتر ساقی مقصودی، دکتر سعید غلامی قاراب، دکتر ایرج گلی خطیر ترجمه شده است. این کتاب توسط انتشارات آرتین طب در سال 1397 منتشر شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز می‌باشد.
مروری بر اورژانس های پيش بيمارستانی
53٬910 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -10%
مروری بر اورژانس های پيش بيمارستانی
کتاب مروری بر اورژانس های پیش بیمارستانی به نویسندگی مظفر محمدی توسط انتشارات جامعه نگر در سال 1396 منتشر شده است. این کتاب دارای 305 صفحه می‌باشد. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است.
مباحث کتاب مروری بر اورژانس‌های پیش بیمارستانی شامل موارد زیر می‌شود:

پیش نیازهای یک EMT-I
فارماکولوژی داروهای داخل وریدی
راه های هوایی
ارزیابی بیماران
اورژانس های پزشکی
ملاحظات ویژه
مراقبتهای پيش بيمارستانی تروما 2
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
مراقبتهای پيش بيمارستانی تروما 2
در کشور ایران تروما مسئله بسیار مهمی می‌باشد، به این دلیل که اگرچه بیماری های قلبی و عروقی از اصلی ترین عوامل مرگ و میر می‌باشند، اما اکثر عمر از بین رفته در اثر تروما رخ می‌دهد. معمولاً بیماری های قلبی و عروقی اکثراً در افراد مسن مشاهده می‌شود اما تروما اغلب در افراد جوان رخ می‌دهد و عمر از بین رفته در این افراد بیشتر می‌باشد؛ در نتیجه ضررهایی که به دلیل از دست رفتن نیروی جوان به جامعه رخ می‌دهند، چه از لحاظ اقتصادی و چه از نظر معنوی بسیار بالا می‌باشد. به همین سبب در کشورهای پیشرفته برای حل کردن این موضوع، سیستم هایی با عنوان سیستم تروما ایجاد نموده‌اند.
سیستم تروما
مراحل این سیستم از محل حادثه تا انتهای بازتوانی بیمار ادامه دارد. اگر شخصی در یک جاده تصادف کند، سیستم تروما برای منتقل کردن صحیح بیمار از محل حادثه به مراکز تروما، درمان و مدیریت صحیح تروما و سپس توانبخشی و بازسازی و بازگشت آن شخص به جامعه، برنامه ی مشخصی دارد. برای متوجه شدن میزان اهمیت مسئله تروما می‌توان گفت که کشور ما یکی از 2 الی 3 کشور نخست در دنیا است که مردم آن در اثر تصادفات رانندگی کشته می‌شوند. همچنین از نظر حوادث طبیعی مانند زلزله هم دارای آمار بالایی است و می‌بایست در این مواقع از سیستم تریاژ یا اولویت بندی مجروحین که از زیرمجموعه های سیستم تروما است استفاده نمود. اگر این سیستم اشتباه باشد، نمی‌توان با امکانات کمی به تعداد زیاد رسیدگی نمود.
مراقبتهای پيش بيمارستانی تروما 1
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
مراقبتهای پيش بيمارستانی تروما 1
در کشور ایران به منزله تحقق اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی که در آن ذکر شده دولت موظف به امدادرسانی به مصدومین نیازمند درمان فوری است، و همچنین با هدف کمتر شدن عوارض و معلولیت ها به وجود آمده از حوادث و بیماری ها، و کمتر شدن تعداد افراد بستری در بیمارستان ها، دوره کاردانی فوریت های پزشکی در سال 1379 تأسیس شده است. تکنیسین فوریت های پزشکی که وظیفه ارائه خدمت به مردم را دارند، از جایگاه ویژه‌ای در طب اورژانس برخوردار هستند.
هدف رشته مراقبتهای پيش بيمارستانی
هدف از این رشته، تربیت افرادی می‌باشد که این توانایی را داشته باشند که در فوریت های پزشکی برای وظایف خطیر امداد سریع و صحیح و کمک‌رسانی به مصدومین انجام وظیفه کنند. همچنین در صورت نیاز، آنها را به مراکز درمانی منتقل کنند. تربیت و پرورش نیروی آموزش دیده تکنیسین فوریت های پزشکی نیز وابسته به وجود کتاب های آموزشی معتبر در این زمینه می‌باشد. برای انجام مراقبت های اورژانسی مناسب برای این گونه بیماران، می‌بایست تکنیسین فوریت های پزشکی دارای اطلاعات جامع و دقیقی در مورد عوامل ایجاد کننده تروما، مکانیسم های تروما، تریاژ بیماران و علائم و عوارض تروما در سیستم های گوناگون باشد. به همین سبب نویسندگان این کتاب قصد داشتند با تألیف کتاب مراقبت های پیش بیمارستانی تروما 1 و مراقبت های پیش بیمارستانی تروما 2 بر حسب سرفصل های مصوب وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، قدم بزرگی در این زمینه بردارند.
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 2
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 2
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی تروما 2 به نویسندگی مریم کریمی نقندر و حسن خلیلی توسط انتشارات اندیشه رفیع منتشر شده است. مطالب این کتاب منطبق با به روز ترین سرفصل واحد درسی تروما 2 از سوی شورای عالی برنامه ریزی برای رشته فوریت‌های پزشکی است. این کتاب دارای 7 فصل می‌باشد و شامل مطالبی درمورد خونریزی، پوست، شوک، ترومای شکم و لگن، صدمات انفجاری، صدمات دستگاه ادراری تناسلی و تروما در بارداری را می‌باشد. از ویژگی‌های بسیار خوب این کتاب می‌توان به تصاویر فراوانی که در آن وجود دارد اشاره نمود که به واسطه آن ها درک بهتر مطالب کتاب برای دانشجویان میسر می‌شود.
فوريتهای داخلی 1
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
فوريتهای داخلی 1
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی (فوريتهای داخلی 1) به نویسندگی طاهره توفیقیان و مصطفی راد می‌باشد که در سال 1396 توسط انتشارات رفیع به نشر رسیده است.
هدف کلی کتاب فوريتهای داخلی 1
هدف کلی این کتاب آشنایی با اصول و مفاهیم کلی مراقبت های پیش بیمارستانی در اورژانس های قلبی_عروقی و تنفسی می‌باشد. شرح درس به این گونه می‌باشد که اورژانس های قلب و عروق و تنفسی از شایع ترین دلایل مراجعه بیماران به مراکز بهداشتی درمانی است. اهمیتی که انجام مراقبت های پیش بیمارستانی در شرایط حاد و نقش با ارزش آن در کاهش میزان مرگ و میر و همچنین ناتوانی ناشی از این موارد، باعث شده تا دانشجویان فوریت های پزشکی در حیطه این فوریت ها، مخصوصاً ارزیابی و تشخیص دقیق و انجام اقدام مناسب و به موقع مهارت ها، دانش مورد نیاز را کسب نمایند.
اورژانس های سوختگی
17٬100 ‎تومان
19٬000 ‎تومان -10%
اورژانس های سوختگی
کتاب اورژانس های سوختگی با این هدف تدوین شده است که با بیانی صریح و ساده اما دقیق و علمی، جدیدترین دستاورد ها در عرصه سوختگی را به دانش پژوهان و دانشجویان عرضه نماید. در این کتاب تلاش شده تا مطالبی تهیه و منتشر شوند که بتوانند در شناخت بهتر زخم های سوختگی و درمان مناسب آن ها در مرحله حاد سوختگی مفید شود و به خوانندگان نکات علمی درمان سوختگی را آموزش بدهد؛ همچنین عوارض ناشی از درمان نامناسب را عنوان کند.
فصول کتاب اورژانس های سوختگی به عبارت زیر می‌باشند:

فصل اول: تعریف سوختگی و اپیدمیولوژی
فصل دوم: آناتومی و پاتوفیزیولوژی پوست
فصل سوم: اورژانس های پیش بیمارستانی
فصل چهارم: ارزیابی زخم سوختگی و تصمیم گیری درباره آن
فصل پنجم: درمان سوختگی های کوچک و سرپایی
فصل ششم: شوک سوختگی و موانع درمانی در سوختگی
فصل هفتم: درمان جراحی زخم سوختگی
فصل هشتم: آسیب استنشاقی در بیماران سوختگی
فصل نهم: سوختگی های الکتریکی و شیمیایی
فصل دهم: عوارض سوختگی
اصول کاربردی حمل، انتقال و جابجايی بيماران
7٬110 ‎تومان
7٬900 ‎تومان -10%
اصول کاربردی حمل، انتقال و جابجايی بيماران
کتاب اصول کاربردی حمل، انتقال و جابجايی بيماران به نویسندگی حسین عجم زیبد می‌باشد که توسط نشر جامعه نگر در سال 1392 منتشر شده است. این کتاب برحسب سرفصل دروس فوریت‌های پزشکی اصول و شیوه های جابجایی و حمل مصدوم در شرایط مختلف عنوان شده است.
بعضی از نکته های برجسته این کتاب دارای موارد زیر می‌باشد:

تدوین محتوا بر حسب سرفصل درس های فوریت‌های پزشکی
مراحل انتقال و اعزام مجروحان و بیماران با آمبولانس
اصول و شیوه ‌های حمل و جابجایی مصدوم در شرایط مختلف
انواع برانکارد و شیوه ‌های بی حرکت نمودن مصدوم
انتقال هوایی مجروحان و بیماران، ویژگی‌ها و شرایط انتقال هوایی
داروها و تجهیزات پزشکی لازم در آمبولانس
تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما
25٬110 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما
کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما نوشته حسین شرقی، فاطیما رضایی و جمشید اسلامی می باشد. کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما مرجعی بسیار کامل برای آزمون کارشناسی ارشد می باشد. به کمک کتاب تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما، می توانید در آژمون ها و امتحانات خود نمره ی بالایی آورده و مفاهیم تکنولوژی اتاق عمل در اورژانس تروما را به صورت کامل فرا بگیرد.
کتاب های اتاق عمل
راهنمای ترالی اورژانس
17٬910 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -10%
راهنمای ترالی اورژانس
این کتاب با هدف تهیه و ارائه ی یک منبع راهنمای اطلاعات برای تمام گروههای پزشکی، پیراپزشکی، به خصوص پرستاران، کارشناسان و تکنسین های اتاق عمل و هوشبری، تکنسین فوریتها و پرسنل بیمارستانها و مراکز درمانی به رشته تحریر درآمده است.

محتوی فصل های کتاب مشتمل بر:

مشخصات ترالی اورژانس، داروها، سرمها، موارد استفاده از آنهاء عوارض، مراقبت های قبل و بعد از آن
اقدامات لازم جهت احیای قلبی ریوی پایه و پیشرفته
کلیه ی وسایل اکسیژن رسانی، موارد استفاده و تکنیک هر یک از این وسایل
روش های مختلف کنترل علائم حیاتی شامل درجه حرارت، نبض و فشار خون
تکنیک های لوله گذاری معده و سونداز ادراری با توضیح کامل مراقبت های حین و بعد از آن در بیماران

روزن 2018 هماتولوژی و انکولوژی
26٬820 ‎تومان
29٬800 ‎تومان -10%
مجموعه ترجمه و تلخیص دانشنامه طب اورژانس هماتولوژی و انکولوژی روزن 2018
کتاب مجموعه ترجمه و تلخیص دانشنامه طب اورژانس هماتولوژی و انکولوژی روزن 2018 به تألیف والز، رن ام می‌باشد که توسط  دکتر محسن بنائی، دکتر سحر میربها، دکتر علیرضا براتلو، دکتر محمد جلیلی ترجمه شده است. لازم به ذکر است که این کتاب در سال 1396 توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است. این کتاب تحت نظارت دکتر محمد جلیلی تدوین شده است. مدیر تولید این کتاب نیز دکتر مرضیه حاجی محمدی بوده است. صحافی این کتاب برعهده غزال بوده است که قطع آن وزیری و نوع جلد آن شومیز می‌باشد. حروف چینی و صفحه آرایی این کتاب را معصومه زیرک به انجام داده است.
سوالات تخصصی طب اورژانس 95
26٬820 ‎تومان
29٬800 ‎تومان -10%
سوالات تخصصی طب اورژانس 95
کتابی که ملاحظه می‌فرمایید دارای سوالات امتحان دانشنامه تخصصی 95 همراه با پاسخ تشریحی است. گردآوری و تألیف این کتاب برعهده دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری و دکتر مهدی فروغیان بوده است. این کتاب توسط انتشارات آرتین طب در سال 1395 منتشر شده است که چاپ اول نیز می‌باشد. حروفچینی و صفحه آرایی آن نیز توسط مریم محمدی به انجام رسیده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز می‌باشد. این کتاب برای کسانی که قصد دارند در آزمون های مربوط به اورژانس شرکت نمایند بسیار مناسب است و هدف آن ارائه سوالات پرتکرار و مهم به دانشجویان و دانش پژوهان است.
آزمون ارتقاء طب اورژانس 94
80٬820 ‎تومان
89٬800 ‎تومان -10%
آزمون ارتقاء طب اورژانس 94
کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 به نویسندگی دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان و دکتر بهناز برومند می‌باشد. این اثر مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء 10 دانشگاه علوم پزشکی طب اورژانس است. لازم به ذکر است این کتاب برای دستیارانی که از فرصت محدود مطالعه خود انتظار بسیار زیادی دارند مناسب است و به آن ها کمک زیادی می‌نماید. کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس در سال 1395 توسط انتشارات آرتین طب به نشر رسیده و ارائه شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است. لیتوگرافی آن بر عهده ندای دانش بوده است. این کتاب دارای نمونه سوالات پرتکرار طب اورژانس می‌باشد که همراه با پاسخ ارائه شده است.
مجموعه سوالات 96 طب اورژانس
107٬820 ‎تومان
119٬800 ‎تومان -10%
مجموعه سوالات 96 طب اورژانس
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی طب اورژانس ۹۶ (آزمون ارتقاء ۱۰ قطب علوم پزشکی کشور) توسط دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان، دکتر رباب صادق، دکتر حدید همراه، دکتر زهرا قائد شرف به تألیف رسیده است. این کتاب که مجموعه سوالات پر تکرار 96  طب اورژانس را دارا می‌باشد،  پاسخ سوالات را به صورت تشریحی در اختیار دانش پژوهان قرار داده تا بتوانند با مطالعه آن در آزمون ها و امتحانات مربوطه موفقیت بزرگی کسب نمایند. این کتاب که توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است، دارای قطع وزیری و جلد شومیز است.
آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 ( 9 قطب)
89٬820 ‎تومان
99٬800 ‎تومان -10%
آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 (9 قطب)
کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 به نویسندگی دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان و دیگر نویسندگانی همچون دکتر ارباب صادق، دکتر حدید همراه، دکتر میترا مرادی و دکتر زهرا قائد شرف می‌باشد. این کتاب در سال 1395 توسط انتشارات آرتین طب به نشر رسیده است. نوع جلد این کتاب شومیز و قطع آن وزیری است. حروف چینی و صفحه آرایی این اثر بر عهده مریم محمدی بوده و لیتوگرافی آن را نیز ندای دانش انجام داده است. این کتاب دارای نمونه سوالات پرتکرار طب اورژانس می‌باشد که همراه با پاسخ ارائه شده است.
درسنامه طب اورژانس
67٬500 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -10%
درسنامه طب اورژانس
کتاب درسنامه طب اورژانس انطباق یافته بر آخرین رفرانس های بین المللی 2017 می‌باشد که 7 بخش و 83 فصل دارد. این کتاب سومین ویرایش از درسنامه طب اورژانس می‌باشد که هدف تهیه آن برای استفاده کارورزان، پزشکان عمومی و سایر پزشکانی است که به صورتی درگیر طبابت در بخش اورژانس یا شرایط اورژانس هستند. اساس محتوا برنامه ضروری وزارت بهداشت برای دوره کارورزی می‌باشد.
همچنین کتاب دیگری نیز با عنوان (مهارت های پایه طبابت بر بالین) توسط جمعی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، اخیراً تهیه و منتشر شده است که مطالعه آن به عنوان متمم کتاب کنونی، به علاقه مندان توصیه می‌شود.
قابل توجه است که فصل سونوگرافی در کتاب تروماها نیز به این مجموعه اضافه گردیده است.
فهرست مطالب شامل:

بخش اول: مقدمات
بخش دوم: مهارت های پایه
بخش سوم: رویکرد به برخی شکایات و تظاهرات شایع در بخش اورژانس 
بخش چهارم: مسمومیت ها
بخش پنجم: گاز گرفتگی
بخش ششم: پروسیجرها
بخش هفتم: ضمائم
فوریت های محیطی
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
اورژانس‌های پیش بیمارستانی فوریت های محیطی
کتاب اورژانس‌های پیش بیمارستانی فوریت‌های محیطی به نویسندگی طاهره توفیقیان و عبدالقادر عصاررودی می باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع با هدف بالابردن سطح آگاهی و ایجاد توانایی در دانشجو به منزله ارائه اقدامات فوری به مصدومان حوادث محیطی و همچنین آماده‌سازی دانشجو برای ارائه مراقبت فوری در سطح جامعه منتشر شده است. دانشجویان با مطالعه‌ی این کتاب علاوه بر کسب نمودن آگاهی در حیطه حوادثی مانند گرمازدگی، سرمازدگی، غرق شدگی و برق گرفتگی با شیوه ارائه‌ مراقبت‌های فوری به این مصدومان و بیماران اورژانس در خارج از بیمارستان آشنایی می‌یابند؛ مهارت‌های مورد نیاز برای ارزیابی و فراهم نمودن مراقبت‌های مورد نیاز اورژانس را نیز کسب خواهند نمود. این کتاب تطبیق یافته با به روزترین سرفصل واحد درسی فوریت‌های محیطی از طرف شورای عالی برنامه ‌ریزی برای رشته‌ فوریت‌های پزشکی است. لازم به ذکر است این کتاب دارای 96 صفحه و 7 فصل می‌باشد.
فصول مختلف کتاب اورژانس‌های پیش بیمارستانی فوریت‌های محیطی:

فصل اول: سوختگی و اداره مصدوم دچار
فصل دوم: اختلالات مربوط به گرما و سرما
فصل سوم: غرق شدگی
فصل چهارم: صاعقه زدگی
فصل پنجم: گاز گرفتگی و گزیدگی
فصل ششم: اورژانس های ناشی از تغییر فشار
فصل هفتم: تشعشعات هسته ای و بیوتروریسم
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 1
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 1
یکی از رشته های نوپا، رشته فوریت های پزشکی می‌باشد که با هدف آموزش نیروی انسانی برای ارائه خدمات به مصدومان ناشی از حوادث و فوریتهای پزشکی به واسطه وزارت بهداشت به رشته های علوم پزشکی اضافه شده است. با توجه به گستردگی مباحث مربوط به اصول پرستاری، این کتاب بر حسب آخرین سرفصل های تدوین شده تحت عنوان کتاب اصول و فنون مراقبت ها به زبان صریح و روان و همچنین متناسب با نیاز دانشجویان منتشر شده است. این کتاب مورد استفاده برای رشته های مرتبط با مامایی، اتاق عمل، پرستاری و… است.
فصول و فهرست کتاب اورژانس های پيش بيمارستانی تروما 1 به عبارت زیر می‌باشد:

فصل اول: کلیات تروما
فصل دوم: ترومای مغز
فصل سوم: صدمات گردن و ستون فقرات
فصل چهارم: صدمات صورت، چشم ها و گردن
فصل پنجم: صدمات قفسه ی سینه
فصل ششم: ترومای اندام ها
فوريتهای داخلی 2
18٬000 ‎تومان
20٬000 ‎تومان -10%
فوريتهای داخلی 2
کتاب اورژانس های پیش بیمارستانی فوریت های داخلی 2 به نویسندگی طاهره توفیقیان، مصطفی راد و مریم کریمی نقندر می‌باشد که توسط انتشارات اندیشه رفیع در سال 1398 به نشر رسده است. هدف اسن کتاب آشنا نمودن دانشجویان با اصول و مفاهیم مراقبت‌های پیش بیمارستانی در اورژانس‌های سیستم‌های گوارشی، عصبی، غدد متابولیسم، ادراری-تناسلی، ایمنی و مسمومیت‌ها تدوین شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن نیز شومیز می‌باشد. صحافی آن توسط دیدآور و چاپ آن توسط نگرش به انجام رسیده است.
نشانه شناسی و معاينات بدنی در اورژانسهای پيش بيمارستانی
16٬110 ‎تومان
17٬900 ‎تومان -10%
نشانه شناسی و معاينات بدنی در اورژانسهای پيش بيمارستانی
کتاب نشانه شناسی و معاینات بدنی در اورژانس های پیش بیمارستانی، رویکرد واضح و جامعی را از ارزیابی بیمار در اختیار قرار می‌دهد که در 6 بخش به آن اشاره شده است. 
ارزیابی بیمار
مراقبت های اورژانس پیش بیمارستانی به عنوان یک نکته عملی، مجموعه ای از تصمیم ها درباره انتقال و درمان بیمار است. عامل راهنمای تکنسین فوریت های پزشکی در گرفتن تصمیمات لازم در صحنه اورژانس، اطلاعات حاصل از ارزیابی بیمار است. برای گرفتن درست ترین و مفید ترین تصمیم برای ارائه مراقبت های بهتر اورژانس برای بیمار، می‌بایست تکنسین فوریت های پزشکی با جمع آوری اطلاعات مورد نیاز، ارزیابی بیمار را شروع نماید. در اصل ارزیابی بیمار، اصلی ترین مسئله برای مراقبت پیش بیمارستانی محسوب می‌شود.
فوريت های پزشکی در شرايط خاص
22٬410 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -10%
فوريت های پزشکی در شرايط خاص
کتاب فوريت های پزشکی در شرايط خاص با نویسندگی دکتر حسین ابراهیمی، زهرا اشرفی و سمانه محمدی در سال 1395 توسط انتشارات جامعه‌نگر به نشر رسیده است. این کتاب دارای موضوع  اورژانس است که در دسته بندی پزشکی قرار گرفته است.
لازم به ذکر است در کتاب ”فوریت های پزشکی در شرایط خاص” تلاش شده تا مطالب مطابق با سرفصل های مشخص شده از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای واحد درسی فوریت های پزشکی در شرایط خاص، تدوین و ارائه کند. همچنین ه محتوای کتاب در راستای کاری گروه فوریت های پزشکی بیان شده است.
فوريتهای پزشکی در بلايا
26٬010 ‎تومان
28٬900 ‎تومان -10%
فوريت های پزشکی در بلايا
کتاب فوریت های پزشکی در بلایا بر حسب سر فصل های تصویب شده توسط دروس شورای عالی برنامه ریزی واحد فوریت های پزشکی در بلایا برای دانش پژوهان فوریت های پزشکی به تالیف رسیده است. با توجه به این مسئله که هر ناحیه، شامل حادثه یا بلایای طبیعی مخصوص به خود است، تمامی نیروهای فوریت های پزشکی می‌بایست دانش و آگاهی خود را درباره حوادث احتمالی ناحیه یا استان خود همچون طوفان یا باد شدید، سیل، آتش‌سوزی در جنگل، پیشروی کردن آب دریا، بهمن و کولاک، آتشفشان های مستعد فعال شدن و گسل زلزله بالا ببرند تا بتوانند در هنگام مواجهه با حوادث، دارای آمادگی لازم برای مقابله با بحران موجود باشند.
تروماها
53٬910 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -10%
تروماها برای فوریت های پزشکی
کتاب تروماها برای فوریت های پزشکی برحسب سرفصل های درس تروماها مقطع کارشناسی فوریت های پزشکی ارائه شده که هدف از نوشتن این کتاب در واقع کمک به دانشجویان فوریت های پزشکی است. همچنین قابل توجه است تمام کسانی که در زمینه مراقبت از بیماران پیش بیمارستانی مشغول به کار هستند، نیز می تواند از این کتاب استفاده بنمایند.
نکته های برجسته کتاب تروماها بر اساس سر فصل دروس کارشناسی فوریتهای پزشکی
بعضی از نکته های برجسته کتاب تروماها بر اساس سر فصل دروس کارشناسی فوریتهای پزشکی دارای موارد زیر می‌باشد:

این اثر مطابق با سرفصل شورای عالی برنامه ریزی واحد درسی (تروما) دانش پژوهان کارشناسی فوریت های پزشکی می‌باشد.
برای دانشجویان کاردانی فوریت های پزشکی واحد درسی تروما 2 و 1 قابل استفاده است.
دارای جدول های و تصاویر بالینی برای فهم و درک بیشتر مطالب است.
برای استفاده بهینه دانشجویان، مطالب موضوع بندی شده اند.
بر نکات کلیدی و مطالب مهم به صورت نکته در سراسر متن تاکید شده است.
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس)
به کمک این کتاب می توانید انواع سوال های آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی را حل کرده و در انواع آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی قبول شوید.کتاب آزمون های استخدامی فوریت های پزشکی (اورژانس) یکی از نیاز های شما می باشد که می توانید به کمک آن انواع سوال های استخدامی را حل نمائید.
قبولی در آزمون های استخدامی با مجموعه کتاب های استخدامی
تشخیص و درمان طب اورژانس
117٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -10%
کتاب تشخیص و درمان طب اورژانس
بخش اورژانس به نام «دروازه» بیمارستان نامبرده می شود. صرف‌ نظر از شلوغ بودن و تعداد بالای مراجعان، هر تعداد بیمار جدید مستحق دریافت نمودن خدمات با بالاترین کیفیت از لحظه نخست ورود به بخش اورژانس می باشد.
در این کتاب هر وضعیت بالینی از یک رویکرد و رویداد استاندارد بهره مند شده است و مطلب های کتاب نیز به‌ نوعی سازمان‌دهی شده هستند تا کاربرد آن در مراقبت‌های بالینی بیماران تا حد امکان تسهیل و آسان گردد. طراحی این کتاب به شیوه‌ای است که تا حد امکان قابلیت مطالعه و بهره‌ بردن از آن بر بالین بیمار فراهم و آماده گردد.
فوریتهای پزشکی در اورژانس پیش بیمارستانی (جلد 1)
270٬000 ‎تومان
300٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب فوریتهای پزشکی در اورژانس پیش بیمارستانی جلد اول از پارسا نشر
کتاب فوریتهای پزشکی در اورژانس پیش بیمارستانی ترجمه کتاب PREHOSPITAL EMERGENCY CARE می باشد که در حال حاضر یکی از جامع ترین منابع علمی موجود برای تکنسین های اورژانس پیش بیمارستانی به شمار می رود که ضمن پرداختن به موضوعات رایج و حیاتی در دنیای EMS ، دانش روز را با تجربه تکنسین های عملیاتی اورژانس 115 درهم می آمیزد.