کامران احمدی

QUESTION BANK آزمون های تمرینی اطفال 3
156٬000 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب QUESTION BANK آزمون های تمرینی اطفال 3 از پارسا نشر
کتاب آزمون های تمرینی اطفال 3 مجموعه سوالات دستیاری، پرانترنی، ارتقاء و بورد اطفال تمام قطب های کشوری تا اسفند 99 با پاسخ تشریحی می باشد که توسط دکتر کامران احمدی گردآوری گردیده است.
گایدلاین اطفال 2
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
گایدلاین اطفال 2
بهترین راه و روش آموزش پزشکی (Evidence – Based) است که اکنون در بسیاری از دانشکده های پزشکی معتبر آمریکا و کتب بین المللی این اصول را رعایت کرده اند. در تمام گایدلاین ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی بر این شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر باشد و نه فقط حفظ نمودن مطالب که عمر بسیار کوتاهی دارند.
Guideline قلب و عروق
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
Guideline قلب و عروق
کتاب Guideline قلب و عروق نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد و راحت تر آن ها را به خاطر بسپارد. کتاب Guideline قلب و عروق توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. قلب و عروق امروزه یکی از مهم ترین قسمت های بدن می باشد که به خاطر تغذیه ی ناسالم بیشتر در معرض خطر هستند.
خرید کتاب Guideline قلب و عروق
Guideline خون و انکولوژی
156٬000 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
Guideline خون و انکولوژی
کتاب Guideline خون و انکولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. Guideline خون و انکولوژی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline خون و انکولوژی
Guideline گوارش و کبد
152٬000 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
Guideline گوارش و کبد
کتاب Guideline گوارش و کبد توسط دکتر کامران احمدی گردآوری شده است. برای  درک بهتر شما از درسنامه های گوارش و کبد سعی شده برای تمامی مطالب از عکس های رنگ استفاده بشود. شما می توانید به کمک این کتاب درک بهتری از درس خود داشته باشید. در آن مطالب مهم با رنگ آبی مشخص شده اند. کتاب Guideline اخلاق پزشکی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. 
خرید کتاب Guideline گوارش و کبد
سوالات ارتقاء و بورد داخلی 97 و 98
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب سوالات ارتقاء و بورد داخلی 97 و 98 از پارسا نشر
کتاب سوالات ارتقاء و بورد داخلی سال های 97 و 98 مجموعه 720 پرسش با پاسخ تشریحی از تمام قطب های کشوری می باشد که توسط دکتر کامران احمدی گردآوری شده است. این کتاب از 8 فصل شامل: قلب و عرق ، گوارش و کبد ، ریه و مسمومیت ، کلیه ، آب و الکترولیت ، روماتولوژی ، خون و انکولوژی ، غدد و متابولیسم و عفونی تشکیل گردیده است.
آزمون های تمرینی مغز و اعصاب
116٬000 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های تمرینی مغز و اعصاب
کتاب آزمون های تمرينی مغز و اعصاب نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. این کتاب در انتهای هر سوال ازقسمت بسیار ممتاز دارای بخشی به نام Follow up می باشد که نکات مهم را برای یادگیری بهتر شما یادآوری می نماید. کتاب آزمون های تمرينی مغز و اعصاب ابتدای هر فصل آنالیز دقیق آماری سؤالات آورده شده است تا شما بتوانید سوالات را مدیریت کرده و در آزمون ها قبول شوید. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی مغز و اعصاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
سطر به سطر میکروطبقه بندی مغز و اعصاب
آزمون های تمرينی اطفال 1
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های تمرينی اطفال 1
سطر به سطر میکروطبقه بندی اطفال 1
کتاب آزمون های تمرينی اطفال 1 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. این کتاب در انتهای هر سوال از قسمت بسیار ممتاز، دارای بخشی به نام Follow up می باشد که نکات مهم را برای یادگیری بهتر شما یادآوری می نماید. کتاب آزمون های تمرينی اطفال 1 ابتدای هر فصل آنالیز دقیق آماری سؤالات آورده است تا شما بتوانید سوالات را مدیریت نمایید و در آزمون ها قبول شوید. این کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی اطفال 1 توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
آزمون های تمرينی ريه و مسموميت
148٬000 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -20%
موجود
آزمون های تمرينی ريه و مسموميت
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده ريه و مسموميت
کتاب آزمون های تمرينی ريه و مسموميت فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می ‏توانند با مطالعه این مجموعه پایه درسی خود را قوی کنند. در  کتاب آزمون های تمرينی ريه و مسموميت تمام سوالات شناسنامه‏ دار هستند، یعنی دارای سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء و بورد هستند و این کتاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
آزمون های تمرينی قلب و عروق
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های تمرينی قلب و عروق

برخی سر فصل های کتاب آزمون های تمرینی قلب و عروق QB
معاینه فیزیکی قلب و عروق
بیماری های مادرزادی قلب
بیماری های دریچه ای قلب
بیماری های ایسکمیک قلب
سندرم حاد کرونری بدون صعود قطعه ST
انفارکتوس میوکارد با بالا رفتن قطعه ST
نارسایی قلبی و کورپولمونال
آریتمی های قلبی
بیماری های پریکارد و میوکارد
هیپرتانسیون
سنکوپ
ادم
آزمون های تمرينی خون و انکولوژی
140٬000 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های تمرينی خون و انکولوژی
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده خون و انکولوژی
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده خون و انکولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. در این کتاب آزمون های تمرينی خون و انکولوژی و تمام سوالات شناسنامه‏ دار وجود دارند، یعنی سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء بورد را دارا است. این کتاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. کتاب آزمون های تمرينی خون و انکولوژی فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی نیز می ‏توانند با مطالعه این مجموعه، پایه درسی خود را قوی کنند.
آزمون های تمرینی کلیه، آب و الکترولیت
148٬000 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده کلیه، آب و الکترولیت
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده آزمون های تمرینی Question Bank کلیه و آب و الکترولیت
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده کلیه، آب و الکترولیت نوشته کامران احمدی می باشد. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده کلیه، آب و الکترولیت دارای ۶۴۰ سوال دستیاری، پرانترنی، ارتقاء و بورد داخلی تمام قطب های کشوری تا میان دوره آذر ۹۸ است. این کتاب دارای سر فصل های زیر است:

فصل 1- روش برخورد با بیماری کلیوی
فصل 2- هیپوناترمی و هیپرناترمی
فصل 3- هیپوکالمی و هیپرکالمی
فصل 4- اسیدوز و آلکالوز
فصل 5- بیماری های گلومرولی 
فصل 6- بیماری های غیر گلومرولی 
فصل 7- بیماری های عروقی کلیوی
فصل 8- آسیب حاد کلیه
فصل 9- بیماری مزمن کلیه
فصل 10- عفونت ادراری، پیلونفریت و پروستاتیک
فصل 11- هیپرکلسمی و هیپوکلسمی