کامران احمدی

QUESTION BANK آزمون های تمرینی روانپزشکی
123٬250 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -15%
موجود
خرید اینترنتی کتاب آزمون های تمرینی روانپزشکی گردآوری دکتر کامران احمدی
کتاب آزمون های تمرینی (QUESTION BANK) روان پزشکی شامل 637 سوال با پاسخ تشریحی از مجموعه سوالات دستیاری، پرانترنی، ارتقاء و بورد روان پزشکی تمام قطب های کشوری تا شهریور 99 می باشد که توسط دکتر کامران احمدی گردآوری شده است.
گایدلاین اطفال 2
136٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -15%
موجود
گایدلاین اطفال 2
بهترین راه و روش آموزش پزشکی (Evidence – Based) است که اکنون در بسیاری از دانشکده های پزشکی معتبر آمریکا و کتب بین المللی این اصول را رعایت کرده اند. در تمام گایدلاین ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی بر این شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر باشد و نه فقط حفظ نمودن مطالب که عمر بسیار کوتاهی دارند.
Guideline غدد و متابولیسم
144٬500 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -15%
موجود
Guideline غدد و متابولیسم
کتاب Guideline غدد و متابولیسم نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. در کتاب Guideline غدد و متابولیسم به منظور دقت و توجه به مطالب بسیار مهم ، زمینه این مطالب به رنگ زرد در آمده اند و متن با رنگ آبی نوشته شده است. کتاب Guideline غدد و متابولیسم  توسط انتشارات فرهنگ فردا انتشار پیدا کرده است.
خرید اینترنتی کتاب Guideline غدد و متابولیسم
Guideline قلب و عروق
153٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Guideline قلب و عروق
کتاب Guideline قلب و عروق نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد و راحت تر آن ها را به خاطر بسپارد. کتاب Guideline قلب و عروق توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. قلب و عروق امروزه یکی از مهم ترین قسمت های بدن می باشد که به خاطر تغذیه ی ناسالم بیشتر در معرض خطر هستند.
خرید کتاب Guideline قلب و عروق
Guideline خون و انکولوژی
165٬750 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -15%
موجود
Guideline خون و انکولوژی
کتاب Guideline خون و انکولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. Guideline خون و انکولوژی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline خون و انکولوژی
Guideline اخلاق پزشکی
29٬750 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Guideline اخلاق پزشکی
کتاب Guideline اخلاق پزشکی نوشته دکتر کمران احمدی می باشد. در حرفه ی پزشکی اخلاق بسیار مهم می باشد زیرا یک پزشک باید بتواند رفتاری حرفه ای و در شان یک دکتر را برای بیماران خود داشته باشد. برای دقت و توجه بیشتر شما  به مطالب بسیار مهم این کتاب، زمینه این مطالب، به رنگ آبی نوشته شده است. کتاب Guideline اخلاق پزشکی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline اخلاق پزشکی
Guideline رادیولوژی
127٬500 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -15%
موجود
Guideline رادیولوژی
کتاب Guideline رادیولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. همچنین کتاب های گاید لاین برای داوطلبانی که علاقمند به شرکت درUSMLE آمریکا ، MCCQE کانادا ، AMC استرالیا ،  PLAB انگلستان و هر آزمون بین المللی دیگر هستند ، بسیار مفید و بهترین انتخاب است ، چرا که در این کتاب، سوالات آزمون های بین المللی به وفور یافت می شود. Guideline رادیولوژی توسط انتشارات هنری احمدی منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline رادیولوژی
Guideline ارتوپدی
136٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Guideline ارتوپدی
کتاب Guideline ارتوپدی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز کتاب Guideline ارتوپدی تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. در این کتاب Guideline ارتوپدی به منظور دقت و توجه به مطالب بسیار مهم ، در زمینه این مطالب به رنگ آبی نوشته شده است.
خرید کتاب Guideline ارتوپدی
GUIDELINE جراحی 3
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
GUIDELINE جراحی 3
کتاب GUIDELINE جراحی 3 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند وبا مشاهده تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید.  در تمام مجموعه کتب گاید لاین سعی شده است که پیشگامان پزشکی ایران وجهان به همکاران معرفی شوند تا علاوه بر آشنایی با زندگی این عزیزان ،ما هم با خواندن یا نوشتن چند کتاب به خودمان مغرور نشویم ، چرا که در زمانی که حتی پدران ما هم به دنیا نیامده بودند این بزرگان دانش پزشکی را در ایران و جهان بنیانگذاری نمودند. 
خرید کتاب GUIDELINE جراحی 3
GUIDELINE جراحی 2
51٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
GUIDELINE جراحی 2
کتاب GUIDELINE جراحی 2 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز این کتاب تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. در تمام مجموعه کتب گاید لاین GUIDELINE جراحی 2 سعی شده است که پیشگامان پزشکی ایران وجهان به همکاران معرفی شوند تا علاوه بر آشنایی با زندگی این عزیزان ،ما هم با خواندن یا نوشتن چند کتاب به خودمان مغرور نشویم، چرا که در زمانی که حتی پدران ما هم به دنیا نیامده بودند این بزرگان دانش پزشکی را در ایران و جهان بنیانگذاری نمودند.
خرید کتاب GUIDELINE جراحی 2
آزمون های تمرینی رادیولوژی
106٬250 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرینی رادیولوژی
کتاب آزمون های تمرینی رادیولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. کتاب آزمون های تمرینی رادیولوژی دارای سوالات شناسنامه‌ دار می باشد که سوالات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء و بورد هستند. در ابتدای هر فصل آنالیز دقیق آماری سوالات آورده شده است تا شما بتواید بهتر برنامه ریزی برای حل سوالات داشته باشید. استفاده از پاسخ‌ های دقیق و کامل به همراه تصاویر آموزشی مرتبط در این کتاب باعث شده که بتوانید درک بهتر از درس داشته باشید.

کتاب آزمون های تمرینی رادیولوژی
آزمون های تمرینی مغز و اعصاب
123٬250 ‎تومان
145٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرینی مغز و اعصاب
کتاب آزمون های تمرينی مغز و اعصاب نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. این کتاب در انتهای هر سوال ازقسمت بسیار ممتاز دارای بخشی به نام Follow up می باشد که نکات مهم را برای یادگیری بهتر شما یادآوری می نماید. کتاب آزمون های تمرينی مغز و اعصاب ابتدای هر فصل آنالیز دقیق آماری سؤالات آورده شده است تا شما بتوانید سوالات را مدیریت کرده و در آزمون ها قبول شوید. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی مغز و اعصاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
سطر به سطر میکروطبقه بندی مغز و اعصاب
آزمون های تمرينی روماتولوژی
148٬750 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرينی روماتولوژی
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده روماتولوژی
همه سوالات کتاب آزمون های تمرينی روماتولوژی شناسنامه‏ دار بوده یعنی سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء و بورد در آن وجود دارند. کتاب آزمون های تمرينی روماتولوژی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. کتاب آزمون های تمرينی روماتولوژی فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست  بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می ‏توانند با مطالعه این مجموعه، پایه درسی خود را قوی کنند. کتاب آزمون های تمرينی روماتولوژی نوشته دکتر کامران احمدی است.
آزمون های تمرينی ريه و مسموميت
97٬750 ‎تومان
115٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرينی ريه و مسموميت
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده ريه و مسموميت
کتاب آزمون های تمرينی ريه و مسموميت فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می ‏توانند با مطالعه این مجموعه پایه درسی خود را قوی کنند. در  کتاب آزمون های تمرينی ريه و مسموميت تمام سوالات شناسنامه‏ دار هستند، یعنی دارای سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء و بورد هستند و این کتاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
آزمون های تمرينی قلب و عروق
119٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرينی قلب و عروق
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده قلب و عروق
در کتاب آزمون های تمرينی قلب و عروق تمام سوالات شناسنامه‏ دار می باشند، یعنی سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء و بورد در آن موجود است. کتاب آزمون های تمرينی قلب و عروق توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.کتاب آزمون های تمرينی قلب و عروق فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نمی باشد و دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می ‏توانند با مطالعه این مجموعه پایه درسی خود را قوی کنند. کتاب آزمون های تمرينی قلب و عروق نوشته دکتر کامران احمدی است.

برخی سر فصل های کتاب آزمون های تمرینی قلب و عروق QB
معاینه فیزیکی قلب و عروق
بیماری های مادرزادی قلب
بیماری های دریچه ای قلب
بیماری های ایسکمیک قلب
سندرم حاد کرونری بدون صعود قطعه ST
انفارکتوس میوکارد با بالا رفتن قطعه ST
نارسایی قلبی و کورپولمونال
آریتمی های قلبی
بیماری های پریکارد و میوکارد
هیپرتانسیون
سنکوپ
ادم
آزمون های تمرينی غدد و متابوليسم
148٬750 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرينی غدد و متابوليسم
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده غدد و متابولیسم
کتاب آزمون های تمرينی غدد و متابوليسم نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. این کتاب دارای 628 سوال دستیاری، پره انترنی، ارتقاء و بورد داخلی تمام قطب های کشوری تا میان دوره آذر ۹۸ می باشد. این مجموعه فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می ‏توانند با مطالعه این مجموعه پایه درسی خود را قوی کنند.
آزمون های تمرينی خون و انکولوژی
148٬750 ‎تومان
175٬000 ‎تومان -15%
موجود
آزمون های تمرينی خون و انکولوژی
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده خون و انکولوژی
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده خون و انکولوژی نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. در این کتاب آزمون های تمرينی خون و انکولوژی و تمام سوالات شناسنامه‏ دار وجود دارند، یعنی سولات پرانترنی، دستیاری، ارتقاء بورد را دارا است. این کتاب توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. کتاب آزمون های تمرينی خون و انکولوژی فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی نیز می ‏توانند با مطالعه این مجموعه، پایه درسی خود را قوی کنند.
سوالات ارتقاء و بورد داخلی 97 و 98
102٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
خرید اینترنتی کتاب سوالات ارتقاء و بورد داخلی 97 و 98 از پارسا نشر
کتاب سوالات ارتقاء و بورد داخلی سال های 97 و 98 مجموعه 720 پرسش با پاسخ تشریحی از تمام قطب های کشوری می باشد که توسط دکتر کامران احمدی گردآوری شده است. این کتاب از 8 فصل شامل: قلب و عرق ، گوارش و کبد ، ریه و مسمومیت ، کلیه ، آب و الکترولیت ، روماتولوژی ، خون و انکولوژی ، غدد و متابولیسم و عفونی تشکیل گردیده است.
Guideline گوارش و کبد
161٬500 ‎تومان
190٬000 ‎تومان -15%
موجود
Guideline گوارش و کبد
کتاب Guideline گوارش و کبد توسط دکتر کامران احمدی گردآوری شده است. برای  درک بهتر شما از درسنامه های گوارش و کبد سعی شده برای تمامی مطالب از عکس های رنگ استفاده بشود. شما می توانید به کمک این کتاب درک بهتری از درس خود داشته باشید. در آن مطالب مهم با رنگ آبی مشخص شده اند. کتاب Guideline اخلاق پزشکی توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. 
خرید کتاب Guideline گوارش و کبد
Guideline کلیه و آب الکترولیت
153٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
Guideline کلیه و آب الکترولیت
کتاب Guideline کلیه و آب الکترولیت نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. ویژگی های بارز تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند و با مشاهده سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید. کتاب Guideline کلیه و آب الکترولیت توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب Guideline کلیه و آب الکترولیت
ريه GUIDELINE
165٬750 ‎تومان
195٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
ريه GUIDELINE
کتاب گایدلاین ریه نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. این کتاب شامل مباحث انتخابی از کتاب هاریسون و سیسیل برای امتحانات پرانترنی و دستیاری می‌‏باشد. از جمله مهم ترین ویژگی های این کتاب این است که برای تمامی بیماری‏‌ها یک عکس رنگی آورده شده که فهم مطالب را بسیار ساده کرده است.  کتاب ريه GUIDELINE توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است.
خرید کتاب گایدلاین ریه
آزمون های تمرینی گوارش و کبد
157٬250 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -15%
موجود
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده آزمون های تمرینی Question Bank گوارش و کبد
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد نوشته ی کامران احمدی می باشد. امروزه رژیم غذایی بد به همراه کم تحرکی در کنار افزایش استرس  و اضطراب موجود در زندگی مدرن باعث شده است آمار بیماری های گوارشی و کبدی در جامعه ما افزایش یابد. از این رو کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد دارای نمونه سوالاتی برای قبولی شما در آزمون مربوطه می باشد. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده گوارش و کبد از سری کتاب های QB می باشد.
این مجموعه سوال فقط برای داوطلبین امتحانات پرانترنی و دستیاری نیست؛ بلکه دانشجویان پزشکی در دوران استاژری و اینترنی می‌توانند با مطالعه این مجموعه پایه درسی خود را قوی کنند.
آزمون های تمرینی کلیه، آب و الکترولیت
157٬250 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -15%
موجود
سطر به سطر میکروطبقه بندی شده کلیه، آب و الکترولیت
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده آزمون های تمرینی Question Bank کلیه و آب و الکترولیت
کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده کلیه، آب و الکترولیت نوشته کامران احمدی می باشد. کتاب سطر به سطر میکروطبقه بندی شده کلیه، آب و الکترولیت دارای ۶۴۰ سوال دستیاری، پرانترنی، ارتقاء و بورد داخلی تمام قطب های کشوری تا میان دوره آذر ۹۸ است. این کتاب دارای سر فصل های زیر است:

فصل 1- روش برخورد با بیماری کلیوی
فصل 2- هیپوناترمی و هیپرناترمی
فصل 3- هیپوکالمی و هیپرکالمی
فصل 4- اسیدوز و آلکالوز
فصل 5- بیماری های گلومرولی 
فصل 6- بیماری های غیر گلومرولی 
فصل 7- بیماری های عروقی کلیوی
فصل 8- آسیب حاد کلیه
فصل 9- بیماری مزمن کلیه
فصل 10- عفونت ادراری، پیلونفریت و پروستاتیک
فصل 11- هیپرکلسمی و هیپوکلسمی