زهرا قاسم زاده

فيزيولوژی پزشکی گانونگ 2019
280٬000 ‎تومان
350٬000 ‎تومان -20%
موجود
فيزيولوژی پزشکی گانونگ 2019
کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ 2019 با مقدمه و زیرنظر دکتر سید علی حائزی روحانی به نشر رسیده است. این کتاب ویراست بیست و ششمین از کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ است که یکی از منابع جامع و مهم فیزیولوژی می‌باشد که به طور تقریبی شامل همه مباحث فیزیولوژی اندام ها، سلول و دستگاه ها می‌شود. همچنین دارای نتایج آخرین تحقیقات موجود در این حیطه می‌باشد که مترجمان آن در ترجمه متون زیستی سابقه بسیار زیادی دارند و خود از پژوهشگران و فیزیولوژی دانان برجسته به شمار می‌آیند.
مباحث فيزيولوژی پزشکی گانونگ
حدود بیش از چهار دهه است که فیزیولوژی پزشکی گانونگ، به فهم مباحث فیزیولوژی پستانداران و انسان کمک نموده است. این کتاب که به دلیل سبک نگارش گیرا و جالب خود تحسین برانگیز می‌باشد، به صورت چکیده به تمامی مباحث مهم پرداخته است؛ بدون این که کاستی در شدت عمق مطالب و خوانا بودن کتاب ایجاد بشود. این اثر کاملا بروزرسانی شده است تا دارای نتایج آخرین تحقیقات علمی در حیطه های مهم همچون درد مزمن، همئوستازی اسید-بازی و فیزیولوژی تناسلی باشد.
IQB فیزیولوژی
136٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -20%
موجود
IQB فیزیولوژی 
کتاب IQB فیزیولوژی نوشته صدیقه خانجانی جلودار، دکتر زهرا قاسم زاده، مریم اوج فرد و آرش عبدی می باشد. این موضوع که دانشجویان باید منابع اصلی را مطالعه کنند، اما بسیاری از افراد زمال کافی برای خواندن منابع گسترده فیزیولوژی نخواهند داشت؛ لذا به کتابی نیاز است تا دانشجویان بتوانند با صرف زمان کمتر نکات کلیدی و مهم فیزیولوژی را درک کنند. کتاب IQB فیزیولوژی دارای سر فصل های زیر می باشد: 

فیزیولوژی سلول
فیزیولوژِی قلب و عروق
کلیه و مایعات بدن
تنفس
فیزیولوژی گوارش
فیزیولوژی غدد درون ریز و تولید مثل
نوروفیزیولوژی مرکزی و محیطی (اعصاب)