جان سی روتروک

مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
27٬965 ‎تومان
32٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 10 جراحی اطفال نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 10 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی قره زاده می باشد. دهمین جلد از سریس کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای موضوع جراحی اطفال می باشد که در آن به نکات ریز جراحی اطفال می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
23٬715 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) دارای موضوع جراحی اعصاب و عصب های بدن می باشد که این مباحث نیاز به دقت و تمرکز بالایی می خواهد زیرا با یک اشتباه ممکن است عصب های بیمار دچار مشکل شود و آن قسمت بدن از فرد از کار بیافتد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری و طناز صالحی می باشد.
جلد 7 مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 (ﺟراحی سالمندی)
33٬150 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -15%
موجود
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 (ﺟراحی سالمندی)  
مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر جلد 12
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 12 جراحی سالمندی، اقدامات مداخله ای تصویر برداری و درمان های مکمل و جایگزین نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 12 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، سمانه دهقان ابنوی و بهام عقبایی می باشد این کتاب دوازدهمین جلد از مجموعه کتاب های مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر می باشد.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
33٬150 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر جراحی ارتوپدی نوشته جان سی روتروک 
در جراحی ارتوپدی معمولا با مشکلات دستگاه ماهیچه ای و اسکلتی کار دارند. جراحان ارتوپدی از روش‌های جراحی و غیر جراحی برای معمولا درمان این موارد استفاده می‌کنند در کتاب  مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) آمده و این  روش ها را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، فهیمه سادات حوائجی و علی قره زاده و مصطفی رستمیان است.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
56٬015 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) نوشته جان تی سی روترگ می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر گوارش و غدد دارای مفاهیم و درسنامه هایی در مورد نحوه جراحی و مجموعه اقداماتی که باید در هنگام جراحی از قسمت گوارش و غدد بدن انجام شود در آن آموزش داده است.  کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، علی قره زاده، رضا محبی حوض سرخی، عباس خلیل پور و جواد مظاهری می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 جراحی گوارش و غدد
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
50٬915 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) نوشته جان سی روتروک می باشد. این کتاب دارای موضوع جراحی زنان می باشد که جراحی زنان و زایمان یکی از شاخه‌های پزشکی است که به بیماری‌های مرتبط با دستگاه تولید مثل زنان و مراقبت از مادران باردار و زایمان و... آن می‌پردازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچین و سرور مصلح و عباس خلیل پور می باشد. 
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر1 (اصول کار در اتاق عمل)
118٬150 ‎تومان
139٬000 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل) جلد اول از سری کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای مفاهیم آموزشی که شما در اتاق عمل به آن نیاز دارید می باشد. اصول کار اتاق عمل بسیار مهم می باشد زیرا این قسمت بسیار مهم می باشد و باید بسیار تمیز و ضد عفونی شده باشد و هر حرک خطایی می تواند سلامتی بیمار را به خطر بی اندازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 1 (اصول کار در اتاق عمل) توسط احسان گلچینی، علی قره زاده، نجمه قیامی کشتگر، عباس خلیل پور و سمانه دهقانی ابنوی ترجمه شده می باشد.
خرید کتاب پزشکی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
20٬315 ‎تومان
23٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) نوشته جان سی روتروک می باشد که ترجمه آن بر عهده لیلا ساداتی، احسان گلچین، ربابه یوسفی و نازنین صراف بوده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) مناسب برای پزشکان و افراد اتاق عمل می باشد که به آن ها در نحوه جراحی و عملیات های مهم در حین عمل را آموزش می دهد. این جلد از کتاب آمده و مراقبت از بیمار در جراحی چشم را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر انتشارات جامعه نگر
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 (توراکس، قلب و عروق)
55٬165 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 (توراکس، قلب و عروق)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 9 توراکس، قلب و عروق نوشته جان سی روتروک می باشد.  کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 9 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و محبوبه موسوی، عباس خلیل پور و نجمه قیامی کشتگر می باشد. این کتاب دارای تدریس هایی از قسمت های توراکس، قلب و عروق می باشد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
مجموعه کتاب های جراحی الکساندر