رضا محمدی

ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت
72٬000 ‎تومان
90٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت 
نوشته رضا محمدی
ناشر کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت انتشارات آییژ می باشد. کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم ساختمان و فعالیت دارای قطع وزیری  و جلد شومیز می باشد.این کتاب، دارای موضوعاتی هم چون بیومولکول ها و ماکرومولکول ها اسیدهای آمینه آنزیم کربوهیدرات ها لیپیدها  غشاء و نوکلئوتیدها می باشد. این کتاب توسط دکتر رضا محمدی نوشته شده است که در آن نمونه آزمون های سال های اخیر موجود می باشد. این کتاب در سال 1398 منتشر شده است.
شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب ضروریات بیوشیمی جلد دوم را از سایت پارسا نشر خریداری کنید
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
148٬000 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی |اصول و کاربرد ها |متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2
کتاب بیوشیمی پزشکی، اصول و کاربرد ها، متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد دوم، درباره بیوشیمی در پزشکی آموزش می دهد که در این کتاب کاربرد بیوشیمی اختصاصی و متابولیسم است. این کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی است. 
کتاب های بیوشیمی پزشکی
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی جلد 2 نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که در این کتاب بیوشیمی پزشکی را به صورت اختصاصی و پیشرفته آموزش داده است.
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
32٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی مناسب برای آزمایشگاه های هورمون شناسی است که مطالب چندین کتاب معروف را داخل این کتاب آورده اند. به کمک این کتاب می توانید انواع آزمون ها و کوییز ها را جواب داده و نمرات خوبی کسب نمایید.
خرید مجموعه کتاب های پزشکی
مجموعه کتاب های علوم آزمایشگاهی هورمون شناسی ویرایش دوم نوشته دکتر رضا محمدی است. انتشارات آییژ این کتاب را چاپ کرده است که در سال 1395 به بازار ارائه شده است. این کتاب دارای 204 صفحه می باشد.
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها ساختمان و فعالیت جلد 1
108٬000 ‎تومان
135٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد 1
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت، جلد اول دارای مفاهیم ساختمان و فعالیت سلول های زیستی می باشد که درباره ی ساختمان انواع سلول ها، نحوه فعالیت و واکنش های داخل آن به شما آموزش می دهد و مناسب برای دانشجویان پزشکی می باشد.
خرید بهترین کتاب های پزشکی به همراه مشاوره رایگان
کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربرد ها، ساختمان و فعالیت جلد یک نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ چاپ شده و دارای مفهوم و موضوع زیست شیمی پزشکی است. 
بیوشیمی دولین جلد 2
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی دولین جلد 2
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، ادامه جلد اول این کتاب می باشد. بیوشیمی دارای مفاهیم بسیار کاربردی و مفهومی است که شما می توانید آن ها را به کمک این کتاب به صورت کامل و کاربردی فرا بگیرید. در کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی، تمامی مطالب بیوشیمی مورد نیاز شما دانشجویان، آورده شده است.
خرید اینترنتی جلد دوم کتاب بیوشیمی دولین از پارسا نشر
کتاب بیوشیمی دولین همراه با ارتباط بالینی جلد 2، نوشته توماس ام دولین می باشد که ترجمه آن را دکتر رضا محمدی انجام داده است و توسط انتشارات آییژ نشر شده است. 
بیوشیمی پرستاری و مامایی
56٬000 ‎تومان
70٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی پرستاری و ماماییاین کتاب بیوشیمی مناسب برای رشته های پرستاری و مامایی می باشد که دانشجویان این دو رشته می توانند با خواندن این کتاب نمرات خوبی را کسب نمایند. این کتاب دارای آموزش های آسان می باشد که با خواندن آن کلیه مفاهیم بیوشیمی را به طور کامل یاد خواهید گرفت. جلد دوم کتاب بیوشیمی پرستاری و ماماییکتاب بیوشیمی پرستاری و مامائی نوشته رضا محمدی می باشد. این کتاب توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی دارای نوبت چاپ ششم سال 1397 می باشد. کتاب بیوشیمی برای پرستار دارای موضوع زیست شیمی می باشد.خرید کتاب بیوشیمی پرستاری و مامایی 
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
موجود
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1
کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1، یکی از بهترین کتاب های بیوشیمی می باشد که برای دانشجویان رشته بیولوژی بسیار مناسب است که دارای مفاهیم ساختمان و عملکرد می باشد. 
خرید انواع کتاب های پزشکی و بیوشیمی به صورت آنلاین
کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 1 نوشته و تالیف دکتر رضا محمدی می باشد که در سال 1397 چاپ و توسط انتشارات آییژ ارائه شده است. این کتاب همراه با cd می باشد.
ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی 
خرید مجموعه کتاب ضروریات بیوشیمی نوشته دکتر رضا محمدی
کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی در سال 1396 منتشر شده است که دارای موضوعاتی هم چون تکنیک های نوری، الکتروفورتیک، کروماتوگرافی، ایمونواسی، ژنتیک مولکولی، کار با اسیدهای آمینه و پروتئین ها، کربوهیدرات ها، سایر آنالیت ها و مدیریت کیفیت در بخش بیوشیمی می باشد. ناشر این کتاب انتشارت آییژ می باشد. کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول تکنیک ها و روش های بیوشیمیایی دارای موضوع اصلی زیست شیمی پزشکی می باشد. این کتاب دارای 336 صفحه می باشد.
شما می توانید کتاب ضروریات بیوشیمی جلد اول را در سایت پارسا نشر خریداری کنید
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
80٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد 2
این کتاب یکی از کتاب های مخصوص و ویژه برای دانشجویان رشته بیولوژی می باشد که در آن به مفاهیم متابولیسم پرداخته می شود. متابولیسم چیست؟ متابولیسم علمیست که در آن به همه واکنش‌های شیمیایی که در تمامی واکنش های زنده اتفاق می افتد می پردازد.
خرید کتاب های پزشکی به صورت آنلاین
بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی(متابولیسم)، نوشته دکتر رضا محمدی می باشد که توسط انتشارات آییژ منتشر شده است. این کتاب درنوبت چاپ سوم  وانتشار یافته در سال 1397 می باشد که دارای 273 صفحه است.
شما می توانید تمامی کتاب های پزشکی و غیر پزشکی را به صورت آنلاین و اینترنتی از پارسانشر سفارش بدهید.