احسان گلچینی

مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
23٬715 ‎تومان
27٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) دارای موضوع جراحی اعصاب و عصب های بدن می باشد که این مباحث نیاز به دقت و تمرکز بالایی می خواهد زیرا با یک اشتباه ممکن است عصب های بیمار دچار مشکل شود و آن قسمت بدن از فرد از کار بیافتد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 7 (جراحی اعصاب) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، جواد مهاجر انصاری و طناز صالحی می باشد.
جلد 7 مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 
مراقبت های پرستاری در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
38٬165 ‎تومان
44٬900 ‎تومان -15%
موجود
مراقبت های پرستاری در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
کتاب مراقبت های پرستاری در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی نوشته لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی می باشد.این کتاب مجموعه ی کاملی از مراقبتهای قبل، حین و پس از جراحی را شامل می شود که بر اساس آخرین منابع موجود در این زمینه ترجمه و تالیف شده است. کتاب مراقبت های پرستاری در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید مراقبت های پرستاری در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
مقدمه ای بر تکنولوژی جراحی
33٬915 ‎تومان
39٬900 ‎تومان -15%
موجود
کتاب مقدمه ای بر تکنولوژی جراحی
در جدیدترین ویرایش کتاب "مقدمه ای بر تکنولوژی جراحی برطبق فصول درس های کارشناسی رشته اتاق عمل تالیف شده ی لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی " مطلب های جدیدتر، تازه تر، کامل و جامع در خصوص تاریخچه ی جراحی، ویژگی های فیزیکی اتاق عمل و پوزیشن دهی بیمار و خطرهای احتمالی مرتبط با هر پوزیشنی و راه کارهای رویارویی با آن‌ها ارائه شده است. در گردآوری مطلب ها از کتب و منبع های به روز این علم کمک شایانی گرفته شده است. در این ویراست جدید به معرفی فضای اتاق عمل، اعضای شاغل در آن، شرایط کار در این محیط، وظیفه های پرسنل، خطرات تهدید کننده سلامتی در این محیط و روش های محافظت فردی و محیطی در آن پرداخته شده است.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی جلد 3
10٬115 ‎تومان
11٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی جلد 3
بررسی کوتاه کتاب :
1.همراه با اطلس تمام رنگی
2.آشنایی با مبانی جراحی زنان و مامایی
3.آشنایی با مبانی جراحی اورولوژی
4.آشنایی کامل با تمامی جراحی‌های رایج زنان، مامایی و اورولوژی
5.آشنایی با شرح وظایف اعضای تیم جراحی در این جراحی‌ها
6.آشنایی با تکنیک‌های مراقبتی در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
7.شرح وظایف جز به جز فرد اسکراب و سیرکولر در این جراحی‌ها
تکنولوژی جراحی چشم
25٬415 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی چشم
کتاب "تکنولوژی جراحی چشم ساداتی و گلچینی" از جمله کتاب های اتاق عمل می باشد که براساس سر فصل های درس های کارشناسی اتاق عمل و با بهره مندی از اصولی ترین مرجع های اتاق عمل و جراحی چشم تدوین و نوشته شده است. کتابی که در درست دارید مشتمل بر 15 فصل است که خواننده را با آناتومی، ترمینالوژی، اقدامات تشخیصی، آماده سازی بیمار برای جراحی چشم، ابزار و تجهیزات و داروهای قابل استفاده در جراحی چشم، بیماری ها و اعمال جراحی چشم آشنا می نماید.
تکنولوژی جراحی اطفال
33٬065 ‎تومان
38٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی اطفال
کتاب تکنولوژی جراحی اطفال بر طبق سر فصل های درس های کارشناسی اتاق عمل (ویراست دوم)، بر طبق سرفصل های معرفی گشته به واسطه ی وزارت بهداشت به تحریر در آمده است و مشتمل بر 12 فصل است که بخشی از آن به عنوان پیوست(راهنمای تصویری شایع ترین آنومالی های جنینی) می باشد که منبع مناسبی برای دانشجویان تکنولوژی جراحی در جهت آشنایی هر چه بیشتر با جراحی های رایج و متعدد اطفال می باشد.
تکنولوژی جراحی توراکس، قلب و عروق
55٬165 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -15%
موجود
کتاب تکنولوژی جراحی توراکس، قلب و عروق
کتاب تکنولوژی جراحی توراکس، قلب و عروق بر طبق سر فصل های درس های کارشناسی اتاق عمل تالیف خانم لیلا ساداتی و آقای دکتر احسان گلچینی است و با بهره مندی از اصولی ترین رفرنس‌ و مرجع های اتاق عمل تدوین و جمع گشته است.
این کتاب جزو سری کتب های اتاق عمل است که از اصلی ترین رفرنس های اتاق عمل و جراحی است. 
تکنولوژی جراحی زنان و مامايی
15٬215 ‎تومان
17٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی زنان و مامايی
ویرایش دوم کتاب تکنولوژی جراحی زنان و مامایی بر اساس سرفصل های درس های کارشناسی اتاق عمل نوشته شده است.  دکتر احسان گلچینی وخانوم لیلا ساداتی نویسندگان این کتاب می باشند.این کتال  یکی از جلد های سری کتاب‌های تکنولوژی جراحی می باشد که براساس فصول تصویب شده ی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و با استفاده نمودن از ترجمه‌ی جدیدترین متن ها، مرجع های پزشکی و منبع های اتاق عمل جمع آوری و تألیف گشته است.
تکنولوژی جراحی اعصاب
38٬165 ‎تومان
44٬900 ‎تومان -15%
موجود
 کتاب تکنولوژی جراحی اعصاب
کتاب تکنولوژی جراحی اعصاب بر طبق فصول درس های کارشناسی اتاق عمل نوشته شده است. ویراست دوم این کتاب تالیف شده ی دکتر احسان گلچینی و لیلا ساداتی است. مطلب های پیچیده در حوزه ی جراحی مغز و اعصاب با گفتاری روان، شیوا و ساده شده در حد ممکن، تطبیق پیدا کرده و با تازه ترین یافته های علمی، با حفظ تسلسل ، پیوستگی و با استفاده کردن از جدول و تصاویر جهت انتقال هرچه بهتر مفاهیم و مطالب علمی به دانشجویان عزیز ارائه گردیده است.
تکنولوژی جراحی گوارش و غدد
59٬415 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی گوارش و غدد
کتاب تکنولوژی جراحی گوارش و غدد نوشته ی لیلا ساداتی واحسان گلچینی و مهران نفر با تشریح نمودن وضعیت آناتومیکی هر یک از بخش‌های مرتبط با حوزه ی عملکرد جراحی عمومی، به فیزیولوژی و پاتولوژی بیماری و کاربرد های راه ‌های متفاوت و گوناگون جراحی در هرمرحله ای پرداخته است. این کتاب مشتمل بر 19 فصل است و از منبع های مرجع معین شده به واسطه ی شورای عالی برنامه ریزی درسی و سایر منبع های ارتباط داشته، تالیف آن شکل گرفته شده است.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب)
22٬865 ‎تومان
26٬900 ‎تومان -15%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 4 جراحی اعصاب) نوشته ی فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی فصیحی رادمندی ترجمه شده است. هر پروسیجر جراحی، علاوه بر توضیحات مراحل آن، نکاتی که یک تکنولوژیست جراحی باید درخصوص آن مرحله از جراحی بداند و همچنین تجهیزات و ملاحظات مورد نیاز جراحی و مراقبت‌های پس از جراحی نیز در این کتاب ارائه گردیده است.
خرید کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی 
ابزار جراحی
143٬650 ‎تومان
169٬000 ‎تومان -15%
موجود
ابزار جراحی
برای پزشکان، رزیدنت های جراحی و دانشجویان اتاق عمل 
کتاب ابزار جراحی نوشته لیلا ساداتی و احسان گلچینی می باشد. کتاب ابزار جراحی مناسب برای دانشجویان پزشکی، ریزیدنت های جراحی و دانشجویان اتاق عمل می باشد که به آن ها تمامی نکات و قسمت های مورد استفاده خود در اتاق عمل برای جراحی را آموزش می دهد. ناشر کتاب ابزار جراحی انتشارات جامعه نگر می باشد. به کمک کتاب ابزار جراحی شما می توانید استفاده از انواع وسایل مورد استفاده در جراحی را یاد بگیرید.
اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
21٬165 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -15%
موجود
اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل نوشته لیلا ساداتی، احسان گلچینی ، زینب نخبه دهقان می باشد این کتاب جهت آشنایی دانشجویان اتاق عمل با مبانی و مفاهیم اخلاقی و حقوقی کار در اتاق عمل گردآوری شده است. کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل توسط انتشارات نشر جامعه نگر منتشر شده است. کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل دارای فصل های زیر می باشد:

فصل 1- تعریف اخلاق و تاثیر آن در زندگی
فصل 2- حقوق بیمار
فصل 3- استاندارد ها در ارائه خدمات اتاق عمل
فصل 4- مساعل اخلاقی در ارتباط با مرگ
فصل 5- مساعل اخلاقی در ارتباط تحقیق
فصل 6- قوانین پزشکی و قصور حرفه ای
فصل 7- آیین نامه های انتظامی و مجازات های اسلامی

کتاب اخلاق حرفه ای در اتاق عمل
تکنولوژی جراحی پلاستيک و ترميمی
21٬165 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب تکنولوژی جراحی پلاستيک و ترميمی
کتاب تکنولوژی جراحی پلاستیک و ترمیمی بر طبق فصول ارائه شده درس های کارشناسی اتاق عمل شامل 7 فصل می باشد که در فصل اول به بررسی نمودن ساختار های پوست پرداخته است. در فصل های بعدی سعی شده است تا دانشجو با مبحث های مهم جراحی پلاستیک از جمله سوختگی ها، زخم های فشاری، گرافت برداری و ملاحظات ارتباط داشته به این جراحی ها آشنا شود. فصل هفتم نیز به توضیح  اعمال جراحی پلاستیک پرداخته است.