مهدی فروغیان

آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 ( 9 قطب)
79٬840 ‎تومان
99٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 (9 قطب)
کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 به نویسندگی دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان و دیگر نویسندگانی همچون دکتر ارباب صادق، دکتر حدید همراه، دکتر میترا مرادی و دکتر زهرا قائد شرف می‌باشد. این کتاب در سال 1395 توسط انتشارات آرتین طب به نشر رسیده است. نوع جلد این کتاب شومیز و قطع آن وزیری است. حروف چینی و صفحه آرایی این اثر بر عهده مریم محمدی بوده و لیتوگرافی آن را نیز ندای دانش انجام داده است. این کتاب دارای نمونه سوالات پرتکرار طب اورژانس می‌باشد که همراه با پاسخ ارائه شده است.
مجموعه سوالات 96 طب اورژانس
95٬840 ‎تومان
119٬800 ‎تومان -20%
موجود
مجموعه سوالات 96 طب اورژانس
کتاب مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی طب اورژانس ۹۶ (آزمون ارتقاء ۱۰ قطب علوم پزشکی کشور) توسط دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان، دکتر رباب صادق، دکتر حدید همراه، دکتر زهرا قائد شرف به تألیف رسیده است. این کتاب که مجموعه سوالات پر تکرار 96  طب اورژانس را دارا می‌باشد،  پاسخ سوالات را به صورت تشریحی در اختیار دانش پژوهان قرار داده تا بتوانند با مطالعه آن در آزمون ها و امتحانات مربوطه موفقیت بزرگی کسب نمایند. این کتاب که توسط انتشارات آرتین طب منتشر شده است، دارای قطع وزیری و جلد شومیز است.
آزمون ارتقاء طب اورژانس 94
71٬840 ‎تومان
89٬800 ‎تومان -20%
موجود
آزمون ارتقاء طب اورژانس 94
کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس 95 به نویسندگی دکتر افسانه دهبزرگی، دکتر آزاده تفکری، دکتر مهدی فروغیان و دکتر بهناز برومند می‌باشد. این اثر مجموعه ای از سوالات و پاسخ های تشریحی آزمون ارتقاء 10 دانشگاه علوم پزشکی طب اورژانس است. لازم به ذکر است این کتاب برای دستیارانی که از فرصت محدود مطالعه خود انتظار بسیار زیادی دارند مناسب است و به آن ها کمک زیادی می‌نماید. کتاب آزمون ارتقاء طب اورژانس در سال 1395 توسط انتشارات آرتین طب به نشر رسیده و ارائه شده است. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است. لیتوگرافی آن بر عهده ندای دانش بوده است. این کتاب دارای نمونه سوالات پرتکرار طب اورژانس می‌باشد که همراه با پاسخ ارائه شده است.