فرشته علی اکبری

ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی
34٬200 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -10%
ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی 
این کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کارشناسی ارشد و دکترای بافت شناسی از سال 87 تا 94 می باشد که توسط ابراهیم خزایی و فرشته علی اکبری گردآوری شده است. این کتاب مناسب برای دانشجویانی می باشد که نمونه سوالاتی برای قبولی در امتحانات و آزمون های تستی میخواهند تا بتوانند به راحتی در آزمون های مربوطه قبول شوند.
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی توسط انتشارات اطمینان منتشر شده که از سری کتاب های ETC می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی
ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری جنین شناسی
54٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -10%
ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری جنین شناسی 
کتاب مجموعه سواﻻت طبقه بندی شده کارشناسی ارشد و دکتری جنین شناسی از سال 84 تا 94 از سری مجموعه کتاب های ETC می باشد. این مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری جنین شناسی توسط فرشته علی اکبری نوشته شده است. این کتاب دارای تمامی سوالات آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری بین سال های 84 تا 94 است. انتشارات اطمینان ناشر کتاب ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری جنین شناسی می باشد. 
خرید کتاب های ETC
ETC مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی
89٬100 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -10%
ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی
کتاب مجموعه سواﻻت طبقه بندی شده کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی با پاسخنامه تشریحی و کاربردی از سال 87 تا 96 از سری مجموعه کتاب های ETC می باشد. این مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی توسط روح اله زابلی و زینب مالمون نوشته شده است. این کتاب دارای تمامی سوالات آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری بین سال های 87 تا 96 را دارد، تا شما بتوانید با نمونه سوالات آزمون آشنا شوید. انتشارات اطمینان ناشر این کتاب می باشد.