کیارش آرامش

پزشک و ملاحظات اخلاقی
26٬000 ‎تومان
32٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
پزشک و ملاحظات اخلاقی
این کتاب، با هدف تدوین منبعی فراگیر برای ارائه راهکارهای مناسب در برخورد با چالش های اخلاقی در حرفه پزشکی تدوین شده است، به نحوی که  مختصر و مفید بوده و به عنوان مرجعی متناسب با ارزش های ملی و اسلامی برای پژوهشگران، متخصصان اخلاق زیستی و دانشجویانی که خواهان درکی بهتر از مشکلات اخلاقی در محیط های کار مرتبط با مراقبت های سلامت‌اند، به کار رود.
قسمت تالیفی و ترجمه کتاب پزشک و ملاحظات اخلاقی
کتاب از دو قسمت تالیفی و ترجمه تشكيل شده است. قسمت تالیفی شامل مروری بر مباحث مختلف اخلاق پزشکی با رویکردی اسلامی و ایرانی است. قسمت دوم کتاب ترجمه درسنامه کمبریج برای اخلاق زیستی است که به فراخور موضوع نکات قابل توجه متناسب با فرهنگ اسلامی و ایرانی به آن اضافه شده است. در فصول مختلف آن، مشکلات اخلاقی پیش رو در کار بالینی روزمره ترسیم شده و مفاهیم مرتبط با آن مقوله تعریف می‌گردد.
فرهنگ جامع و مصور پرستاری
33٬600 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
فرهنگ جامع و مصور پرستاری
کتاب فرهنگ جامع و مصور پرستاری گلبان (انگلیسی - فارسی) نوشته دکتر کیارش آرامش می باشد. کتاب فرهنگ جامع و مصور پرستاری دارای درسنامه های بسیار کاربردی می باشد. در درسنامه این کتاب سعی شده از عکس های مصور استفاده شود تا شما بتوانید راحت تر بتوانید مفاهیم موجود در این کتاب را فهمیده و از آن ها به خوبی در پرستاری و آزمون های خود استفاده نمایید.
خرید اینترنتی فرهنگ جامع و مصور پرستاری
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی 
کتاب سوالات طبقی بندی شده ایمنی در صنعت و ارگونومی از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب توسط مریم رستمی اقدم شندی، ابراهیم تابان و محسن یزدانی اول تالیف و جمع اوری شده است. نشر برای فردا ناشر  کتاب OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی می باشد. این کتاب دارای نمونه سوال و سوالات سالهای گذشته می باشد که می تواند شما را برای آزمون ها و کنکور بسیار آماده نمایید. 
خرید کتاب ايمنی در صنعت و ارگونومی