معاينات بالينی و روش گرفتن شرح حال باربارابیتز 2017
261٬000 ‎تومان
290٬000 ‎تومان -10%
معاينات بالينی و روش گرفتن شرح حال باربارابیتز 2017
کتاب معاينات بالينی و روش گرفتن شرح حال باربارابیتز 2017 به نویسندگی لین بیکلی توسط دکتر محمد مهدی غیرتیان، دکتر محمد جواد حاجی قنبری، دکتر علی اسدالهی امین، دکتر شبنم محمدی و دکتر سرور صائبی ترجمه شده است. این کتاب برای دانشجویان و شاغلین در زمینه گروه سلامت، دستیاران و پرستاران و تمامی دانش‌پژوهان، نیازمند مصاحبه با بیماران و انجام معاینه بالینی به تدوین رسیده است. ویرایش دوازدهم این کتاب دارای جنبه های نوین برای ساده سازی آموزش به شمار می‌آید. مؤلف این کتاب در این ویرایش به بزرگ سازی مشکلات رایج و مهم و به مراتب به موارد نادر کمتر پرداخته است. با این وجود، موارد غیر معمولی که بسیار قدیمی می‌باشند یا تهدید کننده حیات هستند نیز ذکر شده است تا دانش‌پژوهان به مرور شواهد قدرتمند و اطلاعات مربوط به آن در هر فصل تشویق بشوند.
دستنامه معاينات بالينی و روش گرفتن شرح حال باربارابیتز 2017
58٬500 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -10%
دستنامه معاينات بالينی و روش گرفتن شرح حال باربارابیتز 2017
یکی از پرفروش ترین و قدیمی ترین کتاب های ترجمه شده Bates’ Guide to Physical Examination and History Taking کتاب دستنامه معاینات بالینی و معاینه فیزیکی باربارابیتز است. از مهترین ویژگی های این کتاب می‌توان به ارزیابی شواهد بالینی اشاره نمود.
راهنمای معاینه فیزیکی و روش گرفتن شرح حال Bates
راهنمای معاینه فیزیکی و روش گرفتن شرح حال Bates که ویرایش جدید این کتاب می‌باشد یک مرجع فشرده همراه با فصل های جدید در حیطه ارزیابی شواهد بالینی و معاینه چوست، مو و ناخن قرار گرفته است. این کتاب به عنوان مرجع اصلی و انحصاری برای آموختن مهارت های اخذ تاریخچه بالینی و معاینه فیزیکی است. معاینات فیزیکی باربارا بیتز 2017 در دو نوع هندبوک و تکست بوک تهیه و به بازار عرضه شده است که هم به صورت ترجمه شده و هم به صورت اورجینال قابل تهیه می‌باشد.