لیلا ساداتی

مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
26٬320 ‎تومان
32٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 10 (جراحی اطفال)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 10 جراحی اطفال نوشته جان سی روتروک می باشد. کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 10 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و علی قره زاده می باشد. دهمین جلد از سریس کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر می باشد که دارای موضوع جراحی اطفال می باشد که در آن به نکات ریز جراحی اطفال می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
13٬520 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 جراحی پلاستیک و ترمیمی نوشته جان سی روتینگ می باشد که ترجمه آن را لیلا ساداتی و احسان گلچینی انجام داده اند. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) دارای مفاهیم جراحی پلاستیک می باشد که بسیار مورد توجه و مهم می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک) از سری کتاب های مراقبت از بیماری می باشد.
خرید مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 8 (جراحی پلاستیک)
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
31٬200 ‎تومان
39٬000 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر جراحی ارتوپدی نوشته جان سی روتروک 
در جراحی ارتوپدی معمولا با مشکلات دستگاه ماهیچه ای و اسکلتی کار دارند. جراحان ارتوپدی از روش‌های جراحی و غیر جراحی برای معمولا درمان این موارد استفاده می‌کنند در کتاب  مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) آمده و این  روش ها را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 6 (جراحی ارتوپدی) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، فهیمه سادات حوائجی و علی قره زاده و مصطفی رستمیان است.
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
52٬720 ‎تومان
65٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) نوشته جان تی سی روترگ می باشد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر گوارش و غدد دارای مفاهیم و درسنامه هایی در مورد نحوه جراحی و مجموعه اقداماتی که باید در هنگام جراحی از قسمت گوارش و غدد بدن انجام شود در آن آموزش داده است.  کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 (گوارش و غدد) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی، علی قره زاده، رضا محبی حوض سرخی، عباس خلیل پور و جواد مظاهری می باشد.
خرید کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 2 جراحی گوارش و غدد
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
47٬920 ‎تومان
59٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) نوشته جان سی روتروک می باشد. این کتاب دارای موضوع جراحی زنان می باشد که جراحی زنان و زایمان یکی از شاخه‌های پزشکی است که به بیماری‌های مرتبط با دستگاه تولید مثل زنان و مراقبت از مادران باردار و زایمان و... آن می‌پردازد. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان) ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچین و سرور مصلح و عباس خلیل پور می باشد. 
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 3 (جراحی زنان)
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
19٬120 ‎تومان
23٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم)
کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) نوشته جان سی روتروک می باشد که ترجمه آن بر عهده لیلا ساداتی، احسان گلچین، ربابه یوسفی و نازنین صراف بوده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) مناسب برای پزشکان و افراد اتاق عمل می باشد که به آن ها در نحوه جراحی و عملیات های مهم در حین عمل را آموزش می دهد. این جلد از کتاب آمده و مراقبت از بیمار در جراحی چشم را آموزش داده است. کتاب مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 4 (چشم) توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
خرید مجموعه کتاب های مراقب از بیمار در جراحی الکساندر انتشارات جامعه نگر
تکنولوژی جراحی ENT فک و صورت
59٬920 ‎تومان
74٬900 ‎تومان -20%
موجود
تکنولوژی جراحی ENT فک و صورت
کتاب"تکنولوژی جراحی ENT، فک و صورت که تالیف شده توسط لیلا ساداتی، دکتر احسان گلچینی و ساناز توکلی" است و بر طبق سر فصلهای دروس کارشناسی اتاق عمل، ویرایش دوم ارائه شده است که در ویرایش جدید آن، عیب ها و نقایص این کتاب کاملا رفع شده است. مباحث های جدیدی به صورت کاربردی از جمله اقدامات مراقبتی، توجهات به بیهوشی و همین طور پروسیجرهای جدید به آن اضافه شده است. 
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
39٬200 ‎تومان
49٬000 ‎تومان -20%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد 1، جزو منبع های درسی می باشد که بیشتر دروس کارشناسی رشته ی اتاق عمل، آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل و دروس کارشناسی ارشد اتاق عمل این درس را فرا می گیرند. این کتاب به دلیل گستردگی، جامع و کامل بودن مطلب تصمیم گرفتیم تا ترجمه ی کتاب را در چندین جلد ارائه کرده تا دانشجو بتواند براساس واحدهای درسی که دارد و نیاز های خود به هر یک از این جلدها، مراجعه کند.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
23٬920 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -20%
موجود
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد دوم، ENT، فک و صورت ترجمه‌ شده توسط لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی است که یکی از معتبرترین و شاید بهترین کتاب در حوزه ی تکنولوژی جراحی است. کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی حتی در چاپ‌های اول خود این را ثابت کرده است که به لحاظ روانی و کاربردی و مناسب بودن مطالب، بسیار قابلیت ستایش و تمجید را دارد. در آخرین ویرایش (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت) (ویرایش پنجم)، تغییرات زیاد و بسیار مفیدی در دسته ‌بندی مطلب ها و ارائه نکات جدید نگاشته است که به وضوح به چشم می‌خورد.
بخيه و هموستاز جراحی
15٬920 ‎تومان
19٬900 ‎تومان -20%
ناموجود
بخيه و هموستاز جراحی
کتاب بخيه و هموستاز جراحی به صورت یک کتاب جیبی طراحی شده است. کتاب بخيه و هموستاز جراحی تالیف ربکا پییکنیک می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است.
کتاب بخيه و هموستاز جراحی جیبی دارای سر فصل های زیر می باشد:

فصل 1- زخم ها 
فصل 2- ترمیم زخم 
فصل 3- بخیه
فصل 4- نخ های بخیه
فصل 5- وسایل جانبی بخیه
فصل 6- هموستاز
فصل 7- منگنه های جراحی
ضمینه A- جدول تبدیلات سوزن
ضمینه B- اندازه سوزن ها
ضمینه c- نخ ها
ضمینه D- اطلاعات منگنه ها
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 (توراکس، قلب و عروق)
51٬920 ‎تومان
64٬900 ‎تومان -20%
موجود
مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 (توراکس، قلب و عروق)
کتاب مراقبت از بیمار در جراحی الکساندر جلد 9 توراکس، قلب و عروق نوشته جان سی روتروک می باشد.  کتاب مراقبت از بيمار در ﺟراحی الکساندر 9 ترجمه لیلا ساداتی، احسان گلچینی و محبوبه موسوی، عباس خلیل پور و نجمه قیامی کشتگر می باشد. این کتاب دارای تدریس هایی از قسمت های توراکس، قلب و عروق می باشد. مراقب از بیمار در جراحی الکساندر 9 توسط انتشارات جامعه نگر منتشر شده است.
مجموعه کتاب های جراحی الکساندر