فرای کوین بی

تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی)
22٬410 ‎تومان
24٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی) نوشته فرای کوین بی می باشد که توسط لیلا ساداتی و احسان گلچینی ترجمه شده است. کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 6 جراحی ارتوپدی) مناسب برای جراحان و دکتران و کسانیست که در اتاق عمل به جراحی می پزدازند. این کتاب تکنولوژی های مورد نیاز شما را به بهترین نحو آموزش داده است.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
26٬910 ‎تومان
29٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد دوم، ENT، فک و صورت ترجمه‌ شده توسط لیلا ساداتی و دکتر احسان گلچینی است که یکی از معتبرترین و شاید بهترین کتاب در حوزه ی تکنولوژی جراحی است. کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی حتی در چاپ‌های اول خود این را ثابت کرده است که به لحاظ روانی و کاربردی و مناسب بودن مطالب، بسیار قابلیت ستایش و تمجید را دارد. در آخرین ویرایش (جلد 2 جراحی دهان، فک و صورت) (ویرایش پنجم)، تغییرات زیاد و بسیار مفیدی در دسته ‌بندی مطلب ها و ارائه نکات جدید نگاشته است که به وضوح به چشم می‌خورد.
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژيست جراحی (جلد 1 جراحی عمومی)
کتاب تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جراحی جلد 1، جزو منبع های درسی می باشد که بیشتر دروس کارشناسی رشته ی اتاق عمل، آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل و دروس کارشناسی ارشد اتاق عمل این درس را فرا می گیرند. این کتاب به دلیل گستردگی، جامع و کامل بودن مطلب تصمیم گرفتیم تا ترجمه ی کتاب را در چندین جلد ارائه کرده تا دانشجو بتواند براساس واحدهای درسی که دارد و نیاز های خود به هر یک از این جلدها، مراجعه کند.
تکنولوژی جراحی ENT فک و صورت
62٬910 ‎تومان
69٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی ENT فک و صورت
کتاب"تکنولوژی جراحی ENT، فک و صورت که تالیف شده توسط لیلا ساداتی، دکتر احسان گلچینی و ساناز توکلی" است و بر طبق سر فصلهای دروس کارشناسی اتاق عمل، ویرایش دوم ارائه شده است که در ویرایش جدید آن، عیب ها و نقایص این کتاب کاملا رفع شده است. مباحث های جدیدی به صورت کاربردی از جمله اقدامات مراقبتی، توجهات به بیهوشی و همین طور پروسیجرهای جدید به آن اضافه شده است. 
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جلد 8
80٬010 ‎تومان
88٬900 ‎تومان -10%
تکنولوژی جراحی برای تکنولوژیست جلد 8
بررسی کوتاه این کتاب:
1.آشنا شدن با اصول کار در اتاق عمل
2.آشنایی کامل با ابزارها، تجهیزات و اقلام مصرفی مورد استفاده در اتاق عمل
3.آشنایی با شرح وظایف اعضای تیم جراحی
4.آشنایی با تکنیک‌های مراقبتی در مرحله قبل، حین و بعد از جراحی
5.پرداختن به وظایف جزء به جزء فرد اسکراب و سیرکولر