عزیز شهرکی واحد

بارداری ها و زايمان های پرخطر
13٬520 ‎تومان
16٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب بارداری ها و زايمان های پرخطر
هدف از نوشتن کتاب بارداری ها و زایمان های پرخطر، آگاهی بیشتر دانشجویان گرامی است که مراقبت و توجهات دقیق تری در ارائه خدمات به مادران باردار داشته باشند تا آن ها با خیالی آسوده، زایمان ایمن و درستی را پشت سربگذارند. کتاب حاضر براساس سر فصل درس بارداری ها و زایمان های پرخطر مقطع کارشناسی مامایی تهیه شده است.
فوريتهای پزشکی در بلايا
28٬900 ‎تومان
موجود
فوريت های پزشکی در بلايا
کتاب فوریت های پزشکی در بلایا بر حسب سر فصل های تصویب شده توسط دروس شورای عالی برنامه ریزی واحد فوریت های پزشکی در بلایا برای دانش پژوهان فوریت های پزشکی به تالیف رسیده است. با توجه به این مسئله که هر ناحیه، شامل حادثه یا بلایای طبیعی مخصوص به خود است، تمامی نیروهای فوریت های پزشکی می‌بایست دانش و آگاهی خود را درباره حوادث احتمالی ناحیه یا استان خود همچون طوفان یا باد شدید، سیل، آتش‌سوزی در جنگل، پیشروی کردن آب دریا، بهمن و کولاک، آتشفشان های مستعد فعال شدن و گسل زلزله بالا ببرند تا بتوانند در هنگام مواجهه با حوادث، دارای آمادگی لازم برای مقابله با بحران موجود باشند.
نشانه شناسی و معاینه فیزیکی
120٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -20%
موجود
نشانه شناسی و معاینه فیزیکی
کتاب نشانه شناسی و معاینه فیزیکی نوشته عزیز شهرکی واحد و حسین شهدادی می باشد. کتاب نشانه شناسی و معاینه فیزیکی دانشجویان علائم و نشانه های اختلالات مختلف در سیستم های بدن، تکنیک های لازم جهت بررسی سیستم های بدن و کسب اطلاعات از مددجو آموزش داده می شود. کتاب نشانه شناسی و معاینه فیزیکی توسط انتشارات حیدری منتشر شده است. کتاب نشانه شناسی و معاینه فیزیکی دارای سر فصل های زیر می باشد:


فصل 1- برقراری ارتباط موثر با بیماران
فصل 2- بررسی، ارزیابی و گرفتن شرح حال
فصل 3- تکنیک های بررسی وضعیت سلامت
............................
فصل 10- معاینه سیستم عصبی
فصل 11- معاینه پستان، سیستم عصبی
فصل 12- معاینه فیزیکی مادر باردار

خرید کتاب نشانه شناسی و معاینه فیزیکی