دکتر مرتضی معدنی ثانی

کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)
کتاب (نلسون) یکی از منبع های معتبر و ارزشمند جهان در زمینه طب کودکان به شمار می‌رود. کتابی که در بین پزشکان مخصوصا متخصصین کودکان قریب به نیم قرن است ارائه و رواج یافته شده است. مطالب این کتاب از لحاظ تنوع و جدید بودن، بی‌نظیر می‌باشد. همچنین در این کتاب همواره سعی شده تا در تهیه آن از بهترین صاحب‌ نظران رشته‌های گوناگون فوق تخصصی کودکان دنیا مورد استفاده قرار گیرد. این اثر از مجموعه کتاب های کودکان نلسون با عنوان کودکان نلسون ریه 2020 (انديشه)، ترجمه ی قسمت بیماری های ریه از آن می‌باشد که به نویسندگی رابرت ام.کلیگمن و ترجمه دکتر مرتضی معدنی ثانی توسط انتشارات اندیشه رفیع - آرتین طب منتشر شده است.
کودکان نلسون قلب و عروق 2020 (انديشه)
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
کودکان نلسون قلب و عروق 2020 (انديشه)
کتاب نلسون قلب و عروق ترجمه مبحث کاردیولوژی از مجموعه کتاب های اطفال نلسون می‌باشد که به واسطه انتشارات اندیشه رفیع به نشر رسیده است. ویرایش جدید این کتاب که در سال ۲۰۲۰ چاپ شده است، اساسی ترین رفرنس برای متخصصین کودکان و رزیدنت های اطفال به شمار می‌آید. حجم بالای این کتاب نشان دهنده محتوای تأثیر گذار و معتبر آن جهت تشخیص و درمان بیماری های کودکان می‌باشد. به همین سبب وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، کتاب اسنشیال نلسون را برای دانش پژوهان پزشکی به عنوان رفرنس آزمون دستیاری انتخاب نموده‌اند. در سال های اخیر، سیاست وزارتخانه در واقع تفاوت گذاری بین کتب رفرنس رزیدنت‌ها و دستیاری بوده‌ است.
کودکان نلسون قلب و عروق، معتبرترین مرجع برای رزیدنت های کودکان و اطفال:
این نسخه از کتاب کاملاً بازنگری شده است و به ارائه وسیع و عمیق اطلاعات مورد نیاز دانشجویان از مباحث کودکان و اطفال پرداخته است. ضمن اینکه دانش پژوهان را با پیشرفت های مدرن در علم و هنر درمان کودکان نیز آشنا می‌کند.