پریسا عاطف وحید

اپيدميولوژی جامع در علوم بهداشتی
69٬900 ‎تومان
موجود
اپيدميولوژی جامع در علوم بهداشتی
کتاب پیش رو با عنوان اپيدميولوژی جامع در علوم بهداشتی، حاصل تلاش نویسندگان خوبی با نام های پروانه خراسانی و منیژه اسکندری می‌باشد که به ‌منظور فراهم ‌کردن یک منبع دانشگاهی مناسب و جامع برای آموزش درس اپیدمیولوژی در رشته‌های بهداشت و مامایی و پرستاری ارائه شده است. اگرچه این اثر عاری از نقصان نیست اما تلاش شده تا در حدی که ممکن است مطابق با نیازهای دانشجویان این رشته‌ها تدوین بشود و بتواند راهنمای کلیه دانش‌پژوهان و دانشجویان برای دستیابی به مطالب جامع در این زمینه باشد. در نگارش این کتاب دو مبحث عمده‌ شامل (بیماری های شایع واگیردار و غیرواگیردار) تلاش شده به ‌گونه‌ای منظم ارائه شود تا اساسی‌ترین اطلاعات مورد نیاز درمورد شایع ‌ترین بیماری‌ها را در اختیار خوانندگان و مخصوصاً دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی و بهداشت قرار دهد.
ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (جلد دوم)
60٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -25%
موجود
ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (جلد دوم)
جلد دوم کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان نوشته تام استراخان، پاتریک اف چینری که توسط ژیلا حسینیان، سعید رحمان زاده، پریسا عاطف وحید، فریبا قاسم وند و... ترجمه شده است. ژنتیک مولکولی شاخه ای از زیست شناسی و ژنتیک است که به بررسی ساختار و کارکرد ژن‌ها در سطح مولکولی پرداخته و سعی دارد تا عملکرد و فعل و انفعالات بین ژنها را شناسایی نماید. 
کتاب ژنتیک استراخان جلد دوم ، برای محققین و دانشجویان در حوزه های سرطان،ژنتیک پزشکی، ژنتیک انسانی، داروسازی، بیوانفورماتیک، ژنتیک، بیولوژی مولکولی و باستان شناسی و رشته های مرتبط مناسب است.
خرید کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان