پیتر دی ترن پنی

اصول ژنتیک امری (ویراست پانزدهم 2017)
71٬100 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -10%
اصول ژنتیک امری (ویراست پانزدهم 2017)
کتاب اصول ژنتیک امری (ویراست پانزدهم 2017) نوشته ترن پنی پیتر دی می باشد. کتاب اصول ژنتیک امری (2017) یکی از معروف ترین کتاب ها در مبحث ژنتیک است که در بهترین و تاپ ترین دانشگاه های ایران و جهان تدریس شده و مرجع مهمی برای این درس در آزمون های ارشد و دکتری می باشد. کتاب اصول ژنتیک امری (ویراست پانزدهم 2017) ترجمه ی محمدرضا نوری دلویی می باشد.
از جمله معتبر ترین کتاب های مرجع برای دانشجویان رشته های گوناگون علوم زیستی پایه و کاربردی به ویژه علوم پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و شمار فراوانی از رشته های زیست شناسی .
خرید اینترنتی اصول ژنتیک امری (ویراست پانزدهم)
چکیده ژنتیک پزشکی امری
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
چکیده ژنتیک پزشکی امری
چکیده ژنتیک پزشکی امری ( ویرایش پانزدهم ) همراه با فرهنگ اصطلاحات ژنتیک
فصل 1 : تاریخچه و تاثیر ژنتیک در پزشکی
فصل 2 : اساس سلولی و مولکولی وراثت
فصل 3 : کروموزوم ها و تقسیم سلولی
فصل 4 : یافتن علت اختلالات مونوژنی با شناسایی ژن های بیماری
فصل 5 : تکنیک های آزمایشگاهی برای تشخیص اختلالات تک ژنی
فصل 6 : الگو های وراثت

کتاب چکیده ژنتیک پزشکی امری نوشته پیتر دی ترن پنی، شان الارد می باشد که توسط دکتر نجات مهدیه و دکتر بهاره ربانی ترجمه شده است. چکیده ژنتیک پزشکی امری مناسب برای تمامی دانشجویان پزشکی ارائه شده است و تمامی نکات مورد نیاز شما را در آن آورده اند. به کمک چکیده ژنتیک پزشکی امری در درس ژنتیک پزشکی تخصص پیدا کنید.
خرید کتاب چکیده ژنتیک پزشکی امری
QR خلاصه اصول ژنتیک پزشکی امری 2017
31٬500 ‎تومان
35٬000 ‎تومان -10%
خلاصه اصول ژنتیک پزشکی امری 2017
به انضمام نکات تکمیلی و کاربردی از تامپسون، استراخان، براون و امری و سوالات ژنتیک با پاسخ
کتاب خلاصه اصول ژنتیک پزشکی امری 2017 از سری کتاب های (QR (quick reference می باشد که توسط پیتر دی ترن پنی، شان الارد نوشته شده است.کتاب QR خلاصه اصول ژنتیک پزشکی امری 2017 ترجمه حسین نعمتی، دکتر حمیدرضا سلیمانپور و حسین فقیه می باشد که این ترجمه تحت نظر دکتر محمدتقی اکبری انجام گرفته شده است. 
هدف مولفان از خلاصه نمودن این کتاب راحتی هرچه بیشتر دانشجویان و اساتید در مطالعه ی سریعتر و آسان این کتاب و دستیابی آسان به مطالب آن بوده است. با توجه به اینکه دانشجویان داوطلب کنکور های کارشناسی ارشد و دکتری زمان بسیار محدودی دارند، این کتاب با پوشش دادن حداکثری مطالب کتاب اصلی و همچنین اضافه نمودن نکات و سوالات به منبعی بسیار کاربردی تبدیل شده است.
اصول ژنتیک پزشکی امری 2017
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
 اصول ژنتیک پزشکی امری 2017
به انضمام نکات تکمیلی و کاربردی از تامپسون، استراخان، براون و امری و سوالات ژنتیک با پاسخ
کتاب اصول ژنتیک پزشکی امری 2017 به انضمام نکات تکمیلی و کاربردی از تامپسون، استراخان، براون و امری بوده که سوالات ژنتیک با پاسخ نوشته شده توسط  پیتر دی ترن پنی و شان الارد می باشد که ترجمه آن توسط دکتر محمد خلج کندری، دکتر زینب شیروانی فارسانی، دکتر علی آهنی و مینا ظفرپیران و سپیده دشتی تحت نظر دکتر محمدتقی اکبری و محمد خلج کندری انجام شده است.