ارمغان تندرستی
65٬000 ‎تومان
ناموجود
ارمغان تندرستی
کتاب ارمغان تندرستی نوشته جمشید خدادادی با مقدمه دکتر محمدهادی موذن جامی و ویراستیاری و باز بینی محسن عموشاهی می باشد. جمشید خدادادی آمده است و در این کتاب از 25 سال تجربه خود استفاده کرده و توانسته آن را به سبکی بنویسد تا شما بتوانید به راحتی مطالب آن ها را فرا بگیرید. در کتاب ارمغان تندرستی شما انواع خواص غذاهای گیاهی، حبوباتی، دریایی، نکتار میوه جات و سبزیجات را یاد خواهید گرفت.
خرید کتاب ارمغان تندرستی (در جستوجوی سلامتی 2)
دایره المعارف مصور گیاهان دارویی
80٬000 ‎تومان
ناموجود
دایره المعارف مصور گیاهان دارویی
کتاب دایره المعارف مصور گیاهان دارویی تالیف احمد حاجی شریفی و محمدرضا یزدی زاده می باشد. در این کتاب مصور گیاهان دارویی یا بهتر است بگوییم دایره المعارف مصور گیاهان دارویی در مورد مفاهیم خواص دارویی، نسخه های شفا بخش و تداخلات دارویی و... می باشد. دایره المعارف مصور گیاهان دارویی به شما مفاهیم های بسیار کاربردی را آموزش می دهد. به کمک دایره المعارف مصور گیاهان دارویی شما می توانید بیشتر بیماری های خود را بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان نمایید.
خرید دایره المعارف مصور گیاهان دارویی به صورت آنلاین
پانزده روز تا سلامتی
60٬000 ‎تومان
ناموجود
پانزده روز تا سلامتی
کتاب پانزده روز تا سلامتی یک کتاب در مورد طب سنتی می باشد. در این کتاب بازخوانی آیات مربوط به تغذیه انسان در قرآن کریم آورده شده است. کتاب پانزده روز تا سلامتی نوشته جمشید خدادادی می باشد که ایشان در طب اسلامی دارای حداقل 25 سال تجربه می باشد. اصلی ترین آیه در مورد غذا" دقت کنید و بنگرید چه میخورید" می باشد، یعنی با توجه به طبع و مزاج خود غذای خود را انتخاب کنید تا همیشه بزرگترین ثروت که همان سلامتی است را از خداوند دریافت کنید.
خرید کتاب پانزده روز تا سلامتی (ویراست جدید) اثر جمشید خدادادی
درمان بیماری ها با طب مکمل
65٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل
هومیوپاتی، نمک های بیوکمیک، طب سوزنی، زفلکسولوژی و طب فشاری
نوشته دکتر الهه مهاجرین
کتابیدرمان بیماری ها با طب مکمل یک کتاب کامل و جامع در بیماری ها است. در کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل تمام مباحث، از جمله انواع بیماری های مرتبط با آقایان و بانوان و بیماری های مرتبط با قسمت های مختلف بدن پرداخته است.

همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل نوشته دکتر الهه مهاجرین را از پارسانشر خریداری کنید
دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج
75٬000 ‎تومان
ناموجود
دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج
کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج نوشته احمد حاجی شریفی (عطار اصفهانی) می باشد. به کمک کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل و مشکلات مربوط قسمت های جنسی، زناشویی و ازدواج را  فرا خواهید گرفت.  به کمک کتاب یاد میگیرید که چگونه ازدواج خود را به کمک گیاهان دارویی نجات دهید. این کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج از سری کتاب های نسخه های شفابخش می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج 
قابلمه را فراموش کن!
207٬920 ‎تومان
259٬900 ‎تومان -20%
موجود
کتاب قابلمه را فراموش کن
نوشته هلموت واندمیکر و ترجمه سید ماشاالله فرخنده که توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است
کتاب قابلمه را فراموش کن تمرکز خود را بر روی خام گیاه خواری گذاشته زیرا اعتقاد دارد بهترین راه استفاده از نهایت خواص یک ماده طبیعی استفاده خام آنست و نه به صورت پخته شده ، این کتاب توسط شخصی نوشته که خود حدود 60 سال خام گیاه خوار بوده است و نزدیک به 90 سال عمر کرده است .
برخی از سرفصل های کتاب :
قضیه به همین سادگی است!
سرطان دختر قابلمه است!
بیماری ها عواملی شفابخش هستند!
اگر می خواهی سالم شوی، قابلمه را فراموش کن!
آیا میوه ها اسیدساز هستند؟ 
خرید اینترنتی کتاب قابلمه را فراموش کن از پارسا نشر 
دایره المعارف گیاه درمانی ایران
400٬000 ‎تومان
موجود
دایره المعارف گیاه درمانی ایران
کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران نوشته احمد حاجی شریفی می باشد. در این کتاب با استناد به دانش پزشکی امکان شناخت بیماریها و نحوه برخورد و نوع درمان توضیح داده شده است.
خرید اینترنتی  کتاب دایره المعارف گیاه درمانی از پارسا نشر
خواص درمانی گیاهان
75٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -25%
موجود
کتاب خواص درمانی گیاهان
نوشته محمد جزینی 
درمان با گیاهان دارویی روشی است که از ابتدا مورد استفاده بشر قرار می گرفته است. در مقایسه با داروهای شیمیایی کمترین عوارض را گیاهان دارویی برای بدن انسان دارند اما برای استفاده از این مزایا ابتدا باید شناخت کافی نسبت به گیاهان دارویی پیدا کنیم در غیر این صورت قطعا آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود خواهیم زد. کتاب خواص درمانی گیاهان در همین راستا به شما کمک خواهد کرد که نسبت به گیاهان دارویی، آگاهی لازم را داشته باشید.
خرید اینترنتی کتاب خواص درمانی گیاهان از پارسا نشر 
طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی
195٬000 ‎تومان
موجود
طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی
کتاب طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی نوشته چن دی چانگ می باشد که آن را شامیران گورگیزنژاد ترجمه کرده است.
خرید کتاب طب سوزنی طب فشاری و موکسا