داروخانه گیاهی
18٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب داروخانه گیاهی
نوشته مانفرد پاولوف و ترجمه ملیندا اسکندری که توسط انتشارات ققنوس به چاپ رسید
در این کتاب نگاهی جامع به خواص دارویی گیاهان داشته و به جای استفاده از داروهای شیمیایی و مضر که عوارض جانبی بسیار زیادی دارند و بیماری های کلیوی ، قلبی و .... را به همراه دارند از گیاهان برای درمان بیماری ها و سلامت بدن استفاده میکند ؛ ولی برای استفاده حداکثری از خواص این گیاهان میبایست با موارد استفاده و خواص درمانی و مقدار استفاده آن در هر وعده آشنا شد که کتاب داروخانه گیاهی این امکان را برای علاقمندان به این نوع خوراک فراهم کرده است
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب داروخانه گیاهی نوشته دکتر پاولوف و ترجمه ملیندا اسکندری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
طب الصمصام (جلد دوم)
60٬000 ‎تومان
موجود
طب الصمصام (جلد دوم)
کتاب طب الصمصام جلد دوم در واقع ادامه جلد اول آن می باشد. گیاهان دارویی دارای خاص و متفاوتی می باشد، از این رو کتاب طب الصمصام آمده است و این طب خاص را که به کمک گیاهان دارویی انجام می شود را آموزش داده است. افراد می توانند به کمک این کتاب گیاهان دارویی راحت تر شناسایی کرده و به راحتی به خواص آن دسترسی پیدا کنند. جلد دوم کتاب طب الصمصام آمده و در مورد هر دارو توضیحات لازم را داده است. طب الصمصام نوشته صمصام صانعی
خرید جلد 2 کتاب طب الصمصام 
عسل درمانی شگفتی قرآن کریم
60٬000 ‎تومان
موجود
عسل درمانی شگفتی قرآن کریم
کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم دارای موضوع طب سنتی به کمک عسل می باشد. عسل چه در طب سنتی و چه در طب امروزی دارای ویژگی و خصوصیات مفید بسیاری می باشد که می توان به کمک آن، بسیار از بیماری و مشکلات پوستی و بدنی را درمان نمود. کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم نوشته جمشید خدادادی می باشد. کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم توسط انتشارات ندای سیما منتشر شده است.
خرید انترنتی کتاب عسل درمانی شگفتی قرآن کریم ( ویراست جدید)
کلید ورود به طب قدیم
50٬000 ‎تومان
موجود
کلید ورود به طب قدیم 
کتاب کلید ورود به طب قدیم، کتابی می باشد که در آن به مفاهیم مقدماتی و نکات مورد نیاز برای انجام طب سنتی آموزش داده شده است. اگر شما از علاقه مندان به طب سنتی و قدیمی و فقط کافی است کتاب کلید ورود به طب قدیم را بخرید و آن را بخوانید تا در مورد مقدمات و کلیات طب سنتی یاد بگیرید. این کتاب دارای آموزه هایی به کمک گیاهان دارویی و... که مخصوص طب سنتی می باشند، است. کتاب کلید ورود به طب قدیم نوشته (ویراست جدید) نوشته جمشید خدادادی می باشد. 
خرید کتاب کلید ورود به طب قدیم ویراست جدید
خام خواری
20٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب خام خواری
نوشته آرشاویر درآوانسیان
کتاب در سال 1396 توسط نشر ثالث به چهاردهمین نوبت چاپ خود رسید. به عقیده ی این کتاب بیشتر بیماری ها در جهت پخته شدن ایجاد می شود و برای جلوگیری کردن از اینکار باید خام خواری کرد. کتاب به نحوه و مزایای خام خواری پرداخته و کامل برای شما شرح داده است و در آخر هم از بازتاب اجتماعی خام خواری صحبت به میان آورده است. این کتاب مناسب هر سنی است که علاقمند به خام خواری مواد طبیعی باشند.
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب نوشته آرشاویر درآوانسیان را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
خام گیاه خواری
25٬000 ‎تومان
موجود
کتاب خام گیاه خواری
کتاب خام گیاه خواری نوشته علی اکبر رادپویا می باشد. کتاب خام گیاه خواری توسط انتشارات نشر ثالث منتشر شده است. کتاب خام گیاه خواری مناسب برای کسانی می باشد که دوست دارند غذا ها را به صورت خام خورده و نمی توانند غذا های سرخ شده و یا کبابی شده را بخورند. بعضی از غذا ها دارای خاصیت هایی می باشد که فقط در صورت خام خوردن آن ها جذب بدن می شوند و در صورت خام نخوردن آن خاصیت را از دست می دهند.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب خام گیاه خواری را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
درمان بیماری ها با طب مکمل
65٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل
هومیوپاتی، نمک های بیوکمیک، طب سوزنی، زفلکسولوژی و طب فشاری
نوشته دکتر الهه مهاجرین
کتابیدرمان بیماری ها با طب مکمل یک کتاب کامل و جامع در بیماری ها است. در کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل تمام مباحث، از جمله انواع بیماری های مرتبط با آقایان و بانوان و بیماری های مرتبط با قسمت های مختلف بدن پرداخته است.

همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب درمان بیماری ها با طب مکمل نوشته دکتر الهه مهاجرین را از پارسانشر خریداری کنید
ارمغان تندرستی
65٬000 ‎تومان
ناموجود
ارمغان تندرستی
کتاب ارمغان تندرستی نوشته جمشید خدادادی با مقدمه دکتر محمدهادی موذن جامی و ویراستیاری و باز بینی محسن عموشاهی می باشد. جمشید خدادادی آمده است و در این کتاب از 25 سال تجربه خود استفاده کرده و توانسته آن را به سبکی بنویسد تا شما بتوانید به راحتی مطالب آن ها را فرا بگیرید. در کتاب ارمغان تندرستی شما انواع خواص غذاهای گیاهی، حبوباتی، دریایی، نکتار میوه جات و سبزیجات را یاد خواهید گرفت.
خرید کتاب ارمغان تندرستی (در جستوجوی سلامتی 2)
دایره المعارف اسرار گیاهان دارویی
150٬000 ‎تومان
موجود
دایره المعارف اسرار گیاهان دارویی
کتاب دایره المعارف اسرار گیاهان دارویی نوشته احمد حاجی شریفی می باشد که در آن به انواع بیماری هایی که به کمک گیاهان دارویی درمان می شوند پرداخته است. شما می توانید به کمک کتاب دایره المعارف اسرار گیاهان دارویی روشها و راه های استفاده از انواع گیاهان دارویی را آمورش ببنید و از آن ها در مواقع بیماری استفاده نمایید. کتاب دایره المعارف اسرار گیاهان دارویی توسط انتشارات حافظ نوین منتشر شده است.
کتب داروی گیاهی
دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج
75٬000 ‎تومان
ناموجود
دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج
کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج نوشته احمد حاجی شریفی (عطار اصفهانی) می باشد. به کمک کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل و مشکلات مربوط قسمت های جنسی، زناشویی و ازدواج را  فرا خواهید گرفت.  به کمک کتاب یاد میگیرید که چگونه ازدواج خود را به کمک گیاهان دارویی نجات دهید. این کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج از سری کتاب های نسخه های شفابخش می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران مسائل جنسی، زناشویی و ازدواج 
دایره المعارف مصور گیاهان دارویی
80٬000 ‎تومان
ناموجود
دایره المعارف مصور گیاهان دارویی
کتاب دایره المعارف مصور گیاهان دارویی تالیف احمد حاجی شریفی و محمدرضا یزدی زاده می باشد. در این کتاب مصور گیاهان دارویی یا بهتر است بگوییم دایره المعارف مصور گیاهان دارویی در مورد مفاهیم خواص دارویی، نسخه های شفا بخش و تداخلات دارویی و... می باشد. دایره المعارف مصور گیاهان دارویی به شما مفاهیم های بسیار کاربردی را آموزش می دهد. به کمک دایره المعارف مصور گیاهان دارویی شما می توانید بیشتر بیماری های خود را بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان نمایید.
خرید دایره المعارف مصور گیاهان دارویی به صورت آنلاین
گیاهان دارویی
20٬400 ‎تومان
24٬000 ‎تومان -15%
ناموجود
کتاب گیاهان دارویی
نوشته دکتر محمدرضا حیدری
که در سال 1395 توسط انتشارات جامعه نگر به دومین نوبت چاپ خود رسید
کتاب گیاهان دارویی طیف وسیعی از گیاهان دارویی معرفی میکند و موارد استفاده آنها را بیان کرده است تا به جای استفاده از دارو های شیمیایی با عوارض بعضا غیرقابل جبران، از گیاهان دارویی استفاده کنید
بعضی از گیاهان دارویی توضیح داده شده در کتاب : 

آب بشقابی
آدونیس
آرتیشو
آرنیکا
آسرولا
آسه
آفتاب گردان
آقطی
اقطی اروپایی

همچنین شما میتوانید کتاب گیاهان دارویی نوشته دکتر محمدرضا حیدری را به صورت اینترنتی از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
طب الصمصام (جلد اول)
45٬000 ‎تومان
ناموجود
طب الصمصام (جلد اول)
کتاب طب الصمصام جلد 1 در واقع یک مجموعه دو جلدی می باشد. گیاهان دارویی دارای خاص زیاد و متفاوتی می باشد؛ از این رو در کتاب طب الصمصام آمده است و انواع گیاهان را به همراه فواید و موارد استفاده ی آن را به صورت دقیق و علمی آموزش داده است. کتاب طب الصمصام (جلد اول) نوشته صمصام صانعی است که توسط انتشارات حافظ نوین منتشر شده است. فواید طب سنتی را به کمک کتاب طب الصمصام (جلد 1) فرا بگیرید.
خرید کتاب طب الصمصام 
دایره المعارف گیاه درمانی ایران
150٬000 ‎تومان
موجود
دایره المعارف گیاه درمانی ایران
کتاب دایره المعارف گیاه درمانی ایران نوشته احمد حاجی شریفی می باشد. در این کتاب با استناد به دانش پزشکی امکان شناخت بیماریها و نحوه برخورد و نوع درمان توضیح داده شده است.
خرید بهترین کتاب های طب گیاهی از پارسا نشر
زالوشناسی
30٬000 ‎تومان
ناموجود
کتاب زالوشناسی
کاربرد های درمانی، زیست شناسی زالو و پرورش و تکثیر
نوشته دکتر مهرداد مدرسی، مهندس سعید صفوی پور و مهندس اشکان عمادی نیا
کتابی که مشاهده میکنید اثرات مثبت در درمان بیماری های مربوطه و نحوه ی پرورش و تکثیر آن ها را به طور کامل توضیح داده است
همچنین شما میتوانید به صورت اینترنتی کتاب زالوشناسی نوشته دکتر مهرداد مدرسی را از پارسانشر خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید
قابلمه را فراموش کن!
189٬900 ‎تومان
موجود
کتاب قابلمه را فراموش کن
نوشته هلموت واندمیکر و ترجمه سید ماشاالله فرخنده که توسط انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است
کتاب قابلمه را فراموش کن تمرکز خود را بر روی خام گیاه خواری گذاشته زیرا اعتقاد دارد بهترین راه استفاده از نهایت خواص یک ماده طبیعی استفاده خام آنست و نه به صورت پخته شده ، این کتاب توسط شخصی نوشته که خود حدود 60 سال خام گیاه خوار بوده است و نزدیک به 90 سال عمر کرده است .
برخی از سرفصل های کتاب :
قضیه به همین سادگی است!
سرطان دختر قابلمه است!
بیماری ها عواملی شفابخش هستند!
اگر می خواهی سالم شوی، قابلمه را فراموش کن!
آیا میوه ها اسیدساز هستند؟ 
خرید اینترنتی کتاب قابلمه را فراموش کن از پارسا نشر 
طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی
70٬000 ‎تومان
موجود
طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی
کتاب طب سوزنی طب فشاری و موکسا درمان 100 بیماری با 1 یا 2 نقطه طب سوزنی نوشته چن دی چانگ می باشد که آن را شامیران گورگیزنژاد ترجمه کرده است.
خرید کتاب طب سوزنی طب فشاری و موکسا
پانزده روز تا سلامتی
60٬000 ‎تومان
ناموجود
پانزده روز تا سلامتی
کتاب پانزده روز تا سلامتی یک کتاب در مورد طب سنتی می باشد. در این کتاب بازخوانی آیات مربوط به تغذیه انسان در قرآن کریم آورده شده است. کتاب پانزده روز تا سلامتی نوشته جمشید خدادادی می باشد که ایشان در طب اسلامی دارای حداقل 25 سال تجربه می باشد. اصلی ترین آیه در مورد غذا" دقت کنید و بنگرید چه میخورید" می باشد، یعنی با توجه به طبع و مزاج خود غذای خود را انتخاب کنید تا همیشه بزرگترین ثروت که همان سلامتی است را از خداوند دریافت کنید.
خرید کتاب پانزده روز تا سلامتی (ویراست جدید) اثر جمشید خدادادی
گنجینه طب سنتی ایران : راز شادابی، سلامت و طول عمر
150٬000 ‎تومان
موجود
گنجینه طب سنتی ایران : راز شادابی، سلامت و طول عمر
کتاب گنجینه طب سنتی ایران راز شادابی، سلامت و طول عمر در مورد مفاهیم طب سنتی آموزش هایی می دهد. کتاب گنجینه طب سنتی ایران راز شادابی، سلامت و طول عمر از منابع تاریخی و اصلی ایران، گفته است که برای همه بسیار مناسب و مفید می باشد. خیلی از افراد می باشند که به طب سنتی علاقه دارند و آن را به روش های جدید ترجیح می دهند. کتاب گنجینه طب سنتی ایران راز شادابی، سلامت و طول عمر نوشته احمد حاجی شریفی می باشد.
کتاب های طب سنتی 
خواص درمانی گیاهان
100٬000 ‎تومان
موجود
کتاب خواص درمانی گیاهان
نوشته محمد جزینی 
درمان با گیاهان دارویی روشی است که از ابتدا مورد استفاده بشر قرار می گرفته است. در مقایسه با داروهای شیمیایی کمترین عوارض را گیاهان دارویی برای بدن انسان دارد اما برای استفاده از این مزایا ابتدا باید شناخت کافی نسبت به گیاهان دارویی پیدا کنیم در غیر این صورت قطعا آسیب های جبران ناپذیری به بدن خود خواهیم زد. کتاب خواص درمانی گیاهان در همین راستا به شما کمک خواهد کرد که نسبت به گیاهان دارویی، آگاهی لازم را داشته باشید.
خرید اینترنتی کتاب خواص درمانی گیاهان از پارسا نشر