اصول هماتولوژی پایه
29٬250 ‎تومان
32٬500 ‎تومان -10%
کتاب اصول هماتولوژی پایه
کتاب اصول هماتولوژی پایه دارای آموزش پایه و مرتبط به مفاهیم خون می باشد که به کمک آن می توان مفاهیم خون شناسی را به راحتی آموخت. به کمک این کتاب می توان آموزش دید که ساختمان و نحوه تولید خون و پمپاز آن چگونه می باشد. این کتاب دارای مفاهیم و سر فصل های زیر می باشد:

 مقدمات و آشنایی با علم خون شناسی 
ساختمان و عملکرد ارگان های خون ساز
دودمان اریتروئیدی و یاخته های سرخ 
انواع یاخته های سفید و سلول های پیش ساز آن ها
 پلاکت ها،انعقاد خون و هموستاز

کتاب اصول هماتولوژی پایه نوشته دکتر امیر سید علی مهبد می باشد که مدیریت تدوین آن بر عهده دکتر منصور میرزایی بوده است. این کتاب در سال 1394 توسط انتشارات میر تالیف شده است.
خرید کتاب اصول هماتولوژی پایه
ميانبر الگوريتم هماتولوژی و بانک خون
28٬800 ‎تومان
32٬000 ‎تومان -10%
ميانبر الگوريتم هماتولوژی و بانک خون سوده نامجو
فهرست سرفصل های کتاب :
فصل اول: هماتولوژی عملی و کنترل کیفی
فصل دوم: خون‌سازی
فصل سوم: اختلالات گلبول‌های قرمز
فصل چهارم: اختلالات گلبول‌های سفید
فصل پنجم: پلاکت و بیماری‌های پلاکتی
فصل ششم: انعقاد، فیبرینولیز، درمان‌های ضدترومبوزی
فصل هفتم: طب انتقال خون
فصل هشتم: انواع گروه‌های خونی
کتاب ميانبر الگوريتم هماتولوژی و بانک خون نوشته شده توسط دکتر سوده نامجو، لیلا وکیلی و مجتبی شفیعی می باشد. این کتاب مناسب برای آموزش مفاهیم خون و بانک خون و هماتولوژی است. کتاب ميانبر الگوريتم هماتولوژی و بانک خون توسط انتشارات گروه تالیفی دکتر خلیلی در سال 1398 منتشر شده است.
این کتاب مناسب برای دستیاران داخلی و پاتولوژی- دانشجویان و کارشناسان علوم آزمایشگاهی- داوطلبین ارشد و دکتری هماتولوژی و بانک خون و فارغ‌ التحصیلان رشته هماتولوژی می باشد.
خرید کتاب ميانبر الگوريتم هماتولوژی و بانک خون
اطلس خون شناسی
44٬820 ‎تومان
49٬800 ‎تومان -10%
اطلس خون شناسی
کتاب اطلس خون شناسی همراه با تکنیک های تهیه و ارزیابی گسترش های خون می باشد. در کنار آن سی دی رایگان که در آن آموزش گام به گام مورفولوژی از مبتدی تا پیشرفته موجود می باشد عرضه می شود. کتاب اطلس خون شناسی با مقدمه و تحت نظارت دکترمحمد پدرام فوق تخصص همانواویی و آنکولونی کودکان رئیس مرکز تحقیقات اسلامی و هموگلوبینویای اهواز نوشته شده است. این کتاب توسط دکتر نجم الدین ساکی و دکتر کاوه جاسبه نوشته شده است. کتاب اطلس خون شناسی در انتشارات خسروی منتشر شده است. این کتاب دارای آموزش مرحله ای و گام به گام می باشد که تمامی مفاهیم و اجزای تشکیل دهنده خون را به شما آموزش می دهد. 
کتاب خون شناسی به همراه سی دی
هماتولوژی عملی 6 استاد
13٬320 ‎تومان
14٬800 ‎تومان -10%
هماتولوژی عملی 6 استاد
گرد آوری کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد بر عهده دکتر شعبان علیزاده، دکتر نادر وظیفه  شیزانی، دکتر مهدی و سید هادی موسوی بوده است. این استادان سعی داشته که این کتاب را  به بهترین شکل جکع آوری و ترجمه و جمله بندی نماید. درسنامه آن به صرت گام به گام می باشد که بتوانید به راحتی مفاهیم را یاد بگیرید.
مفاهیم کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد
کتاب هماتولوژی عملی 6 استاد دارای مهاهیم اصول ایمنی و سلامت در آزمایشگاه هماتولوژی و آشنایی با سلول های خونی می باشد. با خواندن آن از شما انتظار می رود که مهاهیم آن بدون کوچک ترین مشکلی فرا بگیرید. کتاب آشنایی با سلول های خونی در توسط انتشارات کتاب میر منتشر شده است. دارای 356 صفحه می باشد که موضوع آن خون شناسی می باشد.
مرور و خودارزیابی طب انتقال خون
71٬100 ‎تومان
79٬000 ‎تومان -10%
مرور و خودارزيابی طب انتقال خون
نوشته جاستین دی
کتاب مرور و خودارزیابی طب انتقال خون ترجمه دکتر مجید صفا، دکتر علی کبر پورفتح الله، دکتر ریما منافی شبستری، دکتر سپیده ناصری مبارکی، دکتر شادی طبیبیان و دکتر فاطمه کیانی نوده است. کتاب مرور و خودارزیابی طب انتقال خون دارای 15 فصل می باشد که این 15 فصل مشتمل بر 600 سوال چند گزینه ای که به صورت پرسش در مباحث متداول و نوین طب انتقال خون است. کتاب مرور و خودارزیابی طب انتقال خون مناسب برای دانشجویان، پزشکان و متخصصین هماتولوژی و علوم انتقال خون شاغل در پایگاه های انتقال خون می باشد.
برخی از سرفصل های کتاب مرور و خودارزيابي طب انتقال خون

اصول کیفیت و اجرای مقررات
ارزیابی اهداکنندگان خون، جمع آوری خون (اتولوگ و آلوژنیک) و عوارض اهدای خون
فرآورده های خونی: تهیه، نگهداری و ویژگی های آنها
آنتی ژن های گروه های خونی دارای ساختار کربوهیدراتی
آنتی ژن های گروه های خونی دارای پروتئین

میتوانید به صورت اینترنتی کتاب مرور و خودارزیابی طب انتقال خون را خرید بفرمایید
ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017
27٬000 ‎تومان
30٬000 ‎تومان -10%
ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017
کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017 توسط نشر اندیشه رفیع به چاپ رسیده است. این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته های پزشکی می باشد. کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017 توسط  ریچارد مک فرسون نوشته شده است. کتاب ادرار و ديگر مايعات بدن هنری ديويدسون 2017 ترجمه ی دکتر جواد محمئ نژاد و حامد اصغری و با مقدمه و تحت نظارت دکتر محمد رخشان به چاپ رسید. کار ویراستاری این کتاب توسط دکتر آزاده رخشان انجام شد. به کمک این کتاب پزشکان بالینی می توانند با استفاده از امکانات طب آزمایشگاهی قادر به تشخیص به موقع، دقیق و درست انواع بیماریها و در نهایت درمان مناسب خواهند بود.
خرید ادرار و دیگر مایعات بدن هنری دیویدسون 2017
مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی
40٬500 ‎تومان
45٬000 ‎تومان -10%
کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی
اصول پایه، آنالیزور ها، انعقاد و همالوژی مولکولی
کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی نوشته دکتر حبیب الله گل افشان می باشد. شما به کمک کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی می توانید تمامی مهارت هایی که در آزمایشگاه خون نیاز دارید را در این کتاب فرا گرفته و از آن ها استفاده نمایید. 

فهرست مطالب کتاب مهارت های آزمایشی در خون شناسی:

بخش1:سیستم خون ساز و پیوندسلول های بنیادین خون ساز
بخش2: اساس کار، کنترل کیفی و کالیبراسیون آنالیزورهای خون شناسی
بخش3:کنترل کیفی نمونه گیری درآزمایشگاه خون شناسی و مروری برپارامترهای خون
بخش4:متابولیسم آهن و کم خونی های مربوط به آن
بخش5:کم خونی مگالوبلاستیک ناشی از کمبود ویتامین b12 و اسیدفولیک
بخش6:سندرم های نارسایی مغز و استخون 

شما میتوانید به راحتی و به صورت اینترنتی کتاب مهارت های آزمایشگاهی در خون شناسی را از پارسانشر خرید بفرمایید
هماتولوژی و بانک خون MLT
34٬020 ‎تومان
37٬800 ‎تومان -10%
کتاب هماتولوژی و بانک خون MLT
نوشته دکتر شعبان علیزاده
این نسخه از کتاب در سال 1394 توسط انتشارات خسروی به چاپ رسید. هماتولوژی و بانک خون MLT دارای درسنامه ای بسیار قوی در مورد هماتولوژی و خون می باشد. 
کمی در مورد هماتولوژی:
هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه و تحقیق بر روی سلول های خونی انعقاد و خونسازی می پردازد. هماتولوژی علمی است که مقدار ، ساختمان و یاخته های خونی ساختیار های شیمیایی پلاسما و وظایف پلاکت ها و پروتئین ها در سیستم انعقادی است. هماتولوژیست هم متخصص خون شناسی است و به اندام های خون ساز می پردازد و پس از گرفتن آزمایش خون از شما تشخیص میدهند که در کدام قسمت مشکل هست و پس از آن اقدامات لازم و ضروری را انجام میدهد.
شما می توانید به صورت اینترنتی کتاب هماتولوژی و بانک خون نوشته دکتر علیزاده را از پارسانشر خریداری کنید.
بانک خون گل افشان
72٬000 ‎تومان
80٬000 ‎تومان -10%
کتاب بانک خون گل افشان
کتاب بانک خون نوشته ی دکتر حبیب اله گل افشان ، دکتر صدیقه شریف زاده و دکتر غلامحسین تمدن است که توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز به چاپ رسیده است و در چاپ دوم است و در سال 1399 به انتشار رسیده است. کتاب بانک خون گل افشان دارای موضوع خون و ایمونوهماتولوژی می باشد.
خرید اینترنتی کتاب بانک خون گل افشان در پارسانشر و تحویل آن درب منزل
برای کنکور هماتولوژی 2
61٬200 ‎تومان
68٬000 ‎تومان -10%
هماتولوژی و بانک خون برای کنکور 2
کتاب برای کنکور هماتولوژی 2 نوشته دکتر سید هادی موسوی ، دکتر شعبان علیزاده و مهدی آزاد می باشد. کتاب برای کنکور هماتولوژی 2 مناسب برای جمع بندی درس هماتولوژی و بانک خون می باشد که یکی از بهترین کتاب برای دانشجویان پزشکی می باشد. انتشارات خسروی ناشر کتاب برای کنکور هماتولوژی 2 می باشد که دارای قطع پالتویی است. این کتاب هماتولوژی برای کنکور از سری کتاب های برای کنکور می باشد. 
خرید کتاب های پزشکی
سوالات ارشد و دکتری هماتولوژی
37٬800 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -10%
سواﻻت ارشد و دکتری هماتولوژی کتابخانه فرهنگ
مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی
کتاب مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد و دکترای هماتولوژی نوشته گروه مولفین می باشد. هماتولوژی قسمتی از رشته علوم پزشکی می باشد. این رشته هماتولوژی یا خون شناسی به مطالعه سلول ‌های خونی، نحوه تولید آن‌ ‌ها، فرایند ‌های انعقاد خون و اختلالات خون و مغز استخوان می پردازد. کتاب سواﻻت ارشد و دکتری هماتولوژی کتابخانه فرهنگ دارای سوالات آزمون های سال 77-78 تا 96-97 می باشد.