بافت شناسی

اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره
162٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -10%
اطلس جامع بافت شناسی پزشکی ديفيوره
بیشتر قسمت های کتاب دیفیوره، حاصل ترجمه ی کتابDiFiore's Atlas of Histology with Functional Correlations  است، اما در تالیفش از اساسی ترین مبانی بافت شناسی نتر و هم چنین کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا استفاده شده است. کتاب اطلس بافت شناسی دیفیوره از بهترین و مناسبترین اطلس های بافت شناسی به حساب می آید. این کتاب ارزشمند توانسته است با استفاده از تصویرهای بافت شناسی با جزییات بالا، همراه با توضیحات تکمیلی برای هر تصویر، منبعی مناسب به جهت آموزش علم بافت شناسی قرار بگیرد. در اطلس بافت شناسی دیفیوره علاوه بر مطالب پایه ای، نکته های عملی در زمینه ساختار و عملکرد بافت های بدن انسان هم ذکر شده است تا دانشجویان علاوه بر آموختن ساختارهای بافت شناسی با عملکرد آنها نیز آشنا شوند.
ضروریات بافت شناسی
49٬500 ‎تومان
55٬000 ‎تومان -10%
ضروریات بافت شناسی
کتاب بافت شناسی جامع تالیف دکتر محمد صادق رجحان به معرفی بافت‌های گوناگون بدن پرداخته است و سعی در مقایسه بافت ناسالم نسبت به بافت سالم با استفاده از میکروسکوپ‌های مختلف و روش‌های هیستوشیمی و ایمونوهیستوشیمی را به همراه داشته است. این کتاب در 27 فصل تنظیم گردیده و در زیر هر فصل تقسیمات جزئی‌تری برای سهولت قرارداده شده است. سپس به ارائه توضیحات در حد لزوم و به طور مختصر پرداخته شده است. تصاویر فراوان به درک بهتر مطالب کمک فراوانی نموده است. بافت شناسی علمی مستقل نیست و به عنوان یکی از پایه های اصلی علوم پایه پزشکی و سایر رشته های علم پزشکی به کار گرفته شده است. بافت شناسی یکی از زیر شاخه های علوم تشریح (علوم آناتومی) میباشد که به بررسی میکروسکوپی ساختارهای تشکیل دهنده بدن انسان و سایر حیوانات می پردازد.
شما میتوانید کتاب ضروریات بافت شناسی را به صورت اینترنتی از سایت پارسانشر تهیه کنید.
اطلس جيبی بافت شناسی پايه جان کوئيرا 2018
36٬000 ‎تومان
40٬000 ‎تومان -10%
اطلس جيبی بافت شناسی پايه جان کوئيرا 2018
این اطلس در اصل مجموعه ای از 200 فلش کارت می‌باشد که در هرکدام از آن ها نکات اساسی و پایه ای عنوان شده اند. در یک سمت صفحه یک یا چند تصویر بافت شناختی رنگی همراه با یک سری شماره عرضه شده اند. و در سوی دیگر صفحه عنوان های ساختار های شماره گذاری شده در صفحه قبل لیست شده اند. پس از هر ساختار نکته های کلیدی و بالینی عنوان شده اند. در قسمت نکته های کلیدی خلاصه مفیدی از مفاهیمی که دانشجویان باید آموزش ببینند ، عنوان شده اند. همچنین توضیحی در قسمت نکته های بالینی، عملکرد بافت همراه با بیماری درگیر کننده آن بافت ارائه شده است.
ABS بافت شناسی
88٬200 ‎تومان
98٬000 ‎تومان -10%
بافت شناسی ABS
کتاب بافت شناسی به نویسندگی دکتر داوود رمزی ABS چکیده کتاب بافت شناسی جان کوئیرا می‌باشد که دارای بیست و سه فصل است و مباحث آن شامل بافت شناسی و شیوه های مطالعه، بافت عضلانی، بافت همبند، غضروف، استخوان، دستگاه گوارش و … است. در این مجموعه تلاش شده تا درعین چکیده بودن مطالب، مهمترین نکات را نیز عنوان نماید. در پایان هر فصل نیز تست های امتحانات جامع علوم پایه به طور تفکیکی موجود می‌باشد. همچنین دارای آخرین سوالات امتحانات جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی نیز می‌باشد. قطع این کتاب وزیری و نوع جلد آن شومیز است و لازم به ذکر است که این کتاب توسط انتشارات آرین پژوه منتشر شده است.
بافت شناسی نظری و عملی
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%

بافت شناسی نظری و عملی به همراه اطلس رنگی

کتاب بافت شناسی نظری و عملی به همراه اطلس رنگی به منظور آشنا شدن دانشجوهای پزشکی با اساسی ترین و بنیادی ترین مفهوم های بافت شناسی توسط دکتر فرشته مهرآیین که دانش آموخته ی دکترای تخصصی رشته بافت شناسی از دانشگاه تهران است، به رشته تحریر درآمده است. دکتر فرشته مهرآیین تلاش کرده است تا با استفاده از تصاویری که با میکروسکوپ های نوری و میکروسکوپ های الکترونی تهیه کرده؛ بهترین توضیحات را در اطلس خود بگنجاند. حتی توضیحات مرتبط با بافت شناسی که به رشته های هم رده مربوط هستند نیز در این کتاب آورده شده است.
خرید اینترنتی کتاب بافت شناسی نظری و عملی به همراه اطلس رنگی
شما دانشجویان گرامی می توانید برای خرید اینترنتی کتب پزشکی در تمامی رشته ها مانند کتب دانشگاهی رشته بافت شناسی و غیره از مرجع تخصصی کتاب پارسا کمک بگیرید. مشاورین ما آماده هستند تا با شما برای خرید کتاب های پزشکی و دیگر کتاب های مورد نظر شما صحبت کنند.

 
بافت شناسی سليمانی راد
99٬000 ‎تومان
110٬000 ‎تومان -10%
مروری در مورد کتاب بافت شناسی سلیمانی راد
در میان جنبه های مورد توجه راجع به کتاب بافت شناسی نوشته ی جعفر سلیمانی راد و نشر شده از نشر گلبان و با همکاری قاضی جهانی اینست که بافت شناسی، نوعی از پیوستگی با مدلی بسیار نزدیک با دیگر علوم پزشکی و علوم زیستی مانند آناتومی بالینی، زیست شناسی، ژنتیک، پاتولوژی، جنین شناسی، فیزیولوژی و سیتولوژی دارد. بر این اساس، توجه نداشتن به علم بافت بدن و بافت شناسی و نپرداختن به جزییات موجود در هرکدام از رشته های نام برده، مسبب پیچیده تر شدن مطالب و دور شدن از موضوعات اصلی می گردد. به همین خاطر، با در نظر داشتن این مسئله تلااش شده تا کتاب بافت‌شناسی سلیمانی راد؛ به روشی تدوین و تالیف شود، که نه تنها برای خوانندگان روان و مفهوم باشد، حتی نیازهای مختلف علمی دانشجویان پزشکی و دیگر رشته های مرتبط را تامین نماید.
بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2018
135٬000 ‎تومان
150٬000 ‎تومان -10%
بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2018
کتاب بافت شناسی جان کوئیرا، یک کتاب پزشکی ارزشمند در شاخه بافت شناسی برای رشته های علوم پایه است که با درسنامه بافت شناسی سلیمانی راد هم تدریس می شود. ولی با وجود این مسئله کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2018 هنوز هم ارزش خودش را حفظ کرده و بیشتر دانشجوها به منظور مطالعه ی دروس بافت شناسی از این کتاب و اطلس بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2018 استفاده می نمایند. آخرین ویرایش کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2018 در سال 2018 می باشد.
تالیف و جمع بندی کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا با دقت فراوان و اطمینان بالا و با استفاده از آخرین پژوهش ها در شاخه ی بافت شناسی انجام گرفته است. نویسنده ی این کتاب از استادهای مشهور علم آناتومی و علوم زیست شناسی سلولی دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانای آمریکاست، وسعت اطلاعات ایشان در شاخه و رشته بیولوژی سلولی به عنوان مرجع استفاده می شود. در اهمیت این کتاب، همین بس است که با آن که اصل کتاب به زبان انگلیسی نیست و به زبان اسپانیایی نوشته شده اس؛ به تمام زبان ها برای رشته پزشکی جهان ترجمه شده و خصوصا متن انگلیسی آن بن مایه اغلب ترجمه ها است.
کشت سلول های جانوری
90٬000 ‎تومان
100٬000 ‎تومان -10%
کشت سلول های جانوری
روش های پایه و کاربرد های تخصصی
کتاب کشت سلول های جانوری مناسب برای دانشجویان پزشکی و دامپزشکی می باشد که در آن درمورد کشت سلول های جانوری آموزش داده و این کتاب توسط فاطمه ابرقوئی کهکی، زهره بلندی، واحده حسینی، زهره کریمی، مریم وحدت لاسمی ، سمیرا بهرامی، لیلا بیک محمدی، نعیمه خالصی، سیما کلانتری، وحید فلاح عمرانی ، وحید کیا و تینا نفریه ترجمه شده است.
ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی
34٬200 ‎تومان
38٬000 ‎تومان -10%
ETC مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی 
این کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده کارشناسی ارشد و دکترای بافت شناسی از سال 87 تا 94 می باشد که توسط ابراهیم خزایی و فرشته علی اکبری گردآوری شده است. این کتاب مناسب برای دانشجویانی می باشد که نمونه سوالاتی برای قبولی در امتحانات و آزمون های تستی میخواهند تا بتوانند به راحتی در آزمون های مربوطه قبول شوند.
مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی توسط انتشارات اطمینان منتشر شده که از سری کتاب های ETC می باشد. 
خرید اینترنتی کتاب مجموعه سواﻻت ارشد و دکتری بافت شناسی
بافت شناسی پايه جان کوئيرا 2018
76٬500 ‎تومان
85٬000 ‎تومان -10%
بافت شناسی پايه جان کوئيرا 2018
کتاب بافت شناسی پايه جان کوئيرا 2018 نوشته آنتونی مشر می باشد که توسط سید مهدی منتظری ترجمه شده است. این کتاب دارای فصل های زیر می باشد.

فصل 1- بافت شناسی و روش های مطالعه
فصل 2- سیتوپلاسم
فصل 3- هسته
فصل 4- بافت پوششی
فصل 5- بافت همبند
فصل 6- بافت چربی
فصل 7- غضروف
فصل 8- استخوان
فصل 9- بافت عصبی و دستگاه عصبی
فصل 10- بافت عضلانی
فصل 11- دستگاه گردش خون
فصل 12- خون
فصل 13- خون سازی
فصل 14- سیستم ایمنی و ارگان های لنفاوی
فصل 15- لوله گوارش
فصل 16- اعضا ضمیمه لوله گوارش
فصل 17- دستگاه تنفس
فصل 18- پوست
فصل 19- دستگاه ادراری
فصل 20- غدد درون ریز
فصل 21- دستگاه تولید مثل مرد
فصل 22- دستگاه تولید مثل زن
فصل 23- چشم و گوش:اندام های حسی اختصاصی
بافت شناسی
166٬500 ‎تومان
185٬000 ‎تومان -10%
بافت شناسی
کتاب حاضر ویراست هفتم  از کتاب بافت شناسی می باشد که این کتاب ترجمه دکتر جعفر سلیمانی راد می باشد. کتاب بافت شناسی مناسب برای دانشجویان پزشکی , رشته های وابسته علوم پزشکی و بیولوژی انسانی است . یکی از نکات قابل توجه در مورد این کتاب پیوستگی نزدیک آن با رشته های علوم پزشکی مثل آناتومی، جنین شناسی و فیزیولوژی و سیتولوژی است.
کتاب بافت شناسی 
کتاب حاضر به صورتی تدوین شده است که کاملا روان و قابل فهم باشد که از خستگی و پیچیده شدن مطالب جلوگیری کند. این کتاب را جعفر سلیمانی راد تالیف نموده است وانتشارات گلبان نشر به کمک قاضی جهانی آن را ارائه کرده اند .
بافت شناسی راس جلد اول ( بافت شناسی عمومی )
89٬100 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -10%
کتاب بافت شناسی راس جلد 1 ( بافت شناسی عمومی )
کتاب هیستولوژی راس یا همان کتاب بافت شناسی راس از جمله ی معتبر ترین کتاب ها در رشته ی بافت شناسی بوده است که این روزها بنا بدلیل عدم دسترسی به ویرایشهای جدیدتر کتاب بلوم، نخستین کتاب مرجع جهانی بافت شناسی به حساب می آید. از ویژگی های بارز این کتاب تصاویر شماتیک بسیار زیبای آن، اطلس جامع، بروز بودن مطلب و داشتن نکته های بالینی و نکته های مرتبط با مباحث سلولی و ملکولی می باشد.
JUNQUEIRA'S BASIC HISTOLOGY 2021
252٬000 ‎تومان
280٬000 ‎تومان -10%
خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی بافت شناسی جان کوئیرا 2021 از پارسا نشر
ویراش شانزدهم کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا 2021 رفرنسی مناسب و خلاصه در زمینه بافت شناسی و بیولوژی سلولی می باشد. متن کتاب به طور اختصاصی برای دانشجویان رشته پزشکی و سایر رشته های مرتبط با سلامت و همچنین دانشجویان دوره های پیشرفته بیولوژی بافت های بدن نگاشته شده است.