برای فردا

چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر
33٬600 ‎تومان
42٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر
کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر نوشته ویور، رابرت فرانکلین می باشد. این کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی ویور ترجمه دکتر سعید قیاسوند، محمدامین جاویدی، دکتر فیروزه علویان، عشرت بیرانوند می باشد. کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی و ی و ر کتابی شناخته در زمینه مولکولی و ژنتیک است که در آن زیست شناسی مولکولی را به صورت خیلی دقیق مورد مطالعه قرار داده است. ناشر کتاب چکیده زیست شناسی مولکولی وی ور انتشارات برای فردا می باشد.
چکیده زیست شناسی مولکولی ویور
مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
موجود
کتاب مهارت جراحی برای پزشکان غیر جراح
در این کتاب، مهارت‌هایی که دانشجویان در بخش جراحی باید فراگیرند، آموزش داده می‌شود. برخی از این مهارت‌ها عبارت‌اند از: روش برخورد با زخم‌های تروماتیک، بی‌حسی موضعی، بخیه زدن، پانسمان و بانداژ، ختنه، روش برخورد با آبسه‌های زیرجلدی، وازکتومی، جراحی و پیش‌گیری از انتقال بیماری‌ها به خود، و مهارت‌های جراحی که نیاز به چاقو ندارند. نویسندگان کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح، دکتر امیرکشوری، دکتر علی جعفریان، دکتر سعید سلطانی یکتا، دکتر حسن امامی رضوی، دکتر محمد طالب پور و دکتر حسن جمشیدیان می باشد. 
کتاب راهنمای اعمال جراحی سرپایی 
خرید کتاب مهارت های جراحی برای پزشکان غیر جراح
مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس (جلد اول)
100٬000 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -20%
موجود
مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس (جلد اول)
این کتاب شامل 20 فصل می باشد :
- مقدمه ای بر سلول ها
- ترکیبیات شیمیایی سلول ها
-انرژی ، کاتالیز و بیوسنتز
-ساختمان و عملکرد پروتئین ها 
-DNA و کروموزوم ها
- همانند سازی ، ترمیم و نوترکیبی DNA
-کنترل بیان ژن و ....
خرید انواع کتاب های زیست شناسی
OHT سم شناسی شغلی
52٬000 ‎تومان
65٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
OHT سم شناسی شغلی 
کتاب سم شناسی شغلی از سری کتاب های oht می باشد. کتاب OHT سم شناسی شغلی سوالات طبقه بندی شده سم شناسی با بازنگری جامع و پاسخ تشریحی نوشته دکتر حسین اصیلیان مهابادی می باشد. این کتاب دارای بازنگری جامع می باشد که این بازنگری باعث شده که بتواند بیشترین شباهت را به به سوالات کنکور را داشته باشد. کتاب سوالات طبقه بندی شده سم شناسی شغلی با بازنگری جامع و پاسخ تشریحی توسط انتشارات برای فردا منتشر شده است.
خرید کتاب سوالات طبقه بندی شده سم شناسی شغلی با بازنگری جامع و پاسخ تشریحی
گایدلاین اطفال 2
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
گایدلاین اطفال 2
بهترین راه و روش آموزش پزشکی (Evidence – Based) است که اکنون در بسیاری از دانشکده های پزشکی معتبر آمریکا و کتب بین المللی این اصول را رعایت کرده اند. در تمام گایدلاین ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی بر این شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر باشد و نه فقط حفظ نمودن مطالب که عمر بسیار کوتاهی دارند.
پزشک و ملاحظات اخلاقی
26٬000 ‎تومان
32٬500 ‎تومان -20%
ناموجود
پزشک و ملاحظات اخلاقی
این کتاب، با هدف تدوین منبعی فراگیر برای ارائه راهکارهای مناسب در برخورد با چالش های اخلاقی در حرفه پزشکی تدوین شده است، به نحوی که  مختصر و مفید بوده و به عنوان مرجعی متناسب با ارزش های ملی و اسلامی برای پژوهشگران، متخصصان اخلاق زیستی و دانشجویانی که خواهان درکی بهتر از مشکلات اخلاقی در محیط های کار مرتبط با مراقبت های سلامت‌اند، به کار رود.
قسمت تالیفی و ترجمه کتاب پزشک و ملاحظات اخلاقی
کتاب از دو قسمت تالیفی و ترجمه تشكيل شده است. قسمت تالیفی شامل مروری بر مباحث مختلف اخلاق پزشکی با رویکردی اسلامی و ایرانی است. قسمت دوم کتاب ترجمه درسنامه کمبریج برای اخلاق زیستی است که به فراخور موضوع نکات قابل توجه متناسب با فرهنگ اسلامی و ایرانی به آن اضافه شده است. در فصول مختلف آن، مشکلات اخلاقی پیش رو در کار بالینی روزمره ترسیم شده و مفاهیم مرتبط با آن مقوله تعریف می‌گردد.
آزمون های تمرينی دروس ماژور اسفند 97
136٬000 ‎تومان
170٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
آزمون های تمرينی دروس ماژور اسفند 97
کتاب آزمون های تمرينی دروس ماژور اسفند 97 توسط انتشارات فرهنگ فردا منتشر شده است. برای قبولی در آزمون ها شما باید تست و سوال حل کنید تا بتوانید هر نوع سوالی را حل نمایید. کتاب آزمون های تمرينی دروس ماژور اسفند 97 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. کتاب آزمون های تمرينی دروس ماژور اسفند 97 دارای آزمون ها و سوال های استاندارد می باشد.
خرید کتاب آزمون های تمرينی دروس ماژور اسفند 97
GUIDELINE جراحی 3
48٬000 ‎تومان
60٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
GUIDELINE جراحی 3
کتاب GUIDELINE جراحی 3 نوشته دکتر کامران احمدی می باشد. صفحه بندی زیبا به همراه تصاویر رنگی که سبب ارتقاء سطح آموزشی می شود و همچنین موجب می شود که فرد از درس خواندن لذت ببرد ، چرا که هیچ مطلبی را صرفا حفظ نمی کند وبا مشاهده تصاویر و سپس بررسی سوالات مختلف کاملا مطالب درسی را درک می نماید.  در تمام مجموعه کتب گاید لاین سعی شده است که پیشگامان پزشکی ایران وجهان به همکاران معرفی شوند تا علاوه بر آشنایی با زندگی این عزیزان ،ما هم با خواندن یا نوشتن چند کتاب به خودمان مغرور نشویم ، چرا که در زمانی که حتی پدران ما هم به دنیا نیامده بودند این بزرگان دانش پزشکی را در ایران و جهان بنیانگذاری نمودند. 
خرید کتاب GUIDELINE جراحی 3
BCQ بانک ﺟامع سواﻻت زیست شناسی سلولی مولکولی
60٬000 ‎تومان
75٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
BCQ بانک جامع سواﻻت زیست شناسی سلولی مولکولی 
فهرست مطالب کتاب BCQ - بانک جامع سوالات زیست شناسی سلولی مولکولی لودیش  : 
- فصل اول : سلول ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل دوم : درشت مولکول ها و بیومولکول ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل سوم : غشاء و مبادلات سلول ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل چهارم : ترافیک  درون سلولی وزیکول ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل پنجم : میتوکندری ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل ششم : پلاست ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
- فصل هفتم : ریبوزوم ها ( پرسشنامه و پاسخنامه )
و.......
اختلالات کروموزومی و مشاوره ژنتیک (گاردنر) جلد اول
20٬800 ‎تومان
26٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
اختلالات کروموزومی و مشاوره ژنتیک (گاردنر) جلد اول
جلد اول کتاب اختلالات کروموزومی و مشاوره ژنتیک (گاردنر) نوشته گاردنر آر ج ام می باشد که توسط سیما منشوری درخشان، محمود شکاری خانیانی، ناهید کریمیان و نسیم سهرابی فر و سهیلا منافلویان ترجمه شده است. این کتاب مناسب برای آموزش به شما می باشد که در آن انواع اختلالاتی که ممکن است در ژنتیک و کروموزوم های انسان رخ بدهد را نوشته است و به کمک آن مشاوره ی ژنتیک را فرا خواهید گرفت.
این کتاب در دو جلد طراحی شده برای مطالعه دانشجویان رشته ی علوم پایه شاخه زیست شناسی تهیه و توسط انتشارات برای فردا منتشر گشته است.
خرید کتاب اختلالات کروموزومی گاردنر 
اصول ژنتیک سرطان (2016)
96٬000 ‎تومان
120٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول ژنتیک سرطان (2016)
کتاب اصول ژنتیک سرطان (2016) نوشته فرد بانز است که توسط روح الله نخعی سیستانی، مجید تفریحی، هادی شیرزاد ترجمه شده است. این کتاب دارای مفاهیم ژنتیک، ژن و ایجاد سرطان می باشد. ژنتیک چیست؟ ژنتیک در واقع شاخه ای از علوم می باشد که در آن چگونگی به ارث رسیدن ویژگی هایی مثل رنگ چشم از والدین به فرزندان را آموزش می دهد. حال ممکن است در این ویژگی های انتفال یافته جهش‌ها و تغییرات غیر طبیعی در DNA ژنها بیفتد که این جهش نقش مهمی در ایجاد سرطان دارد.
این کتاب مناسب برای دانشجویان رشته علوم پزشکی و زیستی، شاخه پزشکی ارائه شده است. 
کتاب اصول ژنتیک سرطان (2016)
ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (جلد دوم)
144٬000 ‎تومان
180٬000 ‎تومان -20%
موجود
ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (جلد دوم)
جلد دوم کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان نوشته تی استرون و اندرو پی رید است.کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان یکی از معروف ترین و بهترین کتاب های ژنتیک مولکولی می باشد که درتمامی دانشگاه های معروف دنیا تدریس شده و یکی از بهترین و بزرگترین مرجع های ژنتیک می باشد .

خرید اینترنتی ژنتیک مولکولی انسانی استراخان
خلاصه ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (2019)
100٬000 ‎تومان
125٬000 ‎تومان -20%
موجود
خلاصه ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (2019)
کتاب خلاصه ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (2019) نوشته تی استرون، اندرو پی رید می باشد که ترجمه و تالیف آن را دکتر فاطمه شجاعی جشوقانی زیر نظر دکتر نجات مهدیه انجام داده است. این کتاب خلاصه ای کامل از کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (2019) می باشد که به دلیل کامل بودن و مرجع بودن آن می توانید از این کتاب مانند جزوه استفاده کرده و خود را برای آزمون ها و امتحانات آماده کنید. این کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (2019) توسط انتشرات برای فردا منتشر شده است. 
مروری مختصر بر مباحث کتاب :
خلاصه ترجمه کتاب Human molecular genetics.5th. ed, 2019
ارائه خلاصه‌ای از حجم وسیع اطلاعات موجود در کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان با زبانی روان
توضیح تست ژنتیک و غربالگری و همچنین روش‌های ژنتیکی برای درمان بیماری‌ها
بررسی ساختار و عملکرد ژن‌ها در سطح مولکولی
اشاره به مبحث مهم و جدید CRISPR
منبع اصلی ژنتیک برای دانشجویان
کتاب ژنتیک مولکولی انسانی استراخان (2019)
ژنتیک پزشکی جرد (ویرایش پنجم)
47٬200 ‎تومان
59٬000 ‎تومان -20%
موجود
ژنتیک پزشکی جرد (ویرایش پنجم)
ویرایش 5 کتاب ژنتیک پزشکی جرد نوشته لین بی جرد می باشد که توسط محمدامین جاویدی، سعید نوروزی، سمانه نادری بلداجی و حمید لطفی نوید ارائه شده است. کتاب ژنتیک پزشکی جرد دارای 15 فصل می باشد که در ویرایش پنجم آن جدیدترین یافته ها در ژنتیک پزشکی همچون ژنتیک سرطان، بیماری‌های شایع و... در آن موجود می باشد. این کتاب دارای قسمت اخلاق پزشکی نیز هست که شما با خواندن آن یاد میگیرد که چگونه با بیماران خود رفتاری شایسته داشته باشید.
فهرست مطالب ژنتیک پزشکی جرد
فصل ۱: مقدمه و تاریخچه
فصل ۲: اساس بیولوژی سلولی: ساختمان، عملکرد ژن‌ها و کروموزوم‌ها
فصل ۳ : تغییرات ژنتیکی: منشاء و تشخیص
فصل ۴: توارث اتوزوم غالب و مغلوب
فصل ۵: روش‌های توارث وابسته به جنس و توارث غیر معمول
فصل ۶: سیتوژنتیک بالینی: اساس کروموزومی بیماری‌های انسانی
فصل ۷: ژنتیک بیوشیمیایی: بیماری‌های متابولیکی
فصل ۸: شناسایی رابطه ژن و بیماری
فصل ۹: ایمنوژنتیک
فصل ۱۰: اصول ژنتیکی تکوین
فصل ۱۱: ژنتیک سرطان
فصل ۱۲:  توارث چند عاملی و بیماری‌های شایع
فصل ۱۳: آزمایش ژنتیکی و ژن درمانی
فصل ۱۴: ژنتیک و پزشکی دقیق
فصل ۱۵: ژنتیک بالینی و مشاوره ژنتیک
کتاب ژنتیک پزشکی جرد
اصول ژنتیک هاید جلد اول
112٬000 ‎تومان
140٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول ژنتیک هاید جلد اول
کتاب اصول ژنتیک هاید جلد اول نوشته دیودار هاید است و ترجمه آن را حمید لطفی نوید، حامد معماریانی، لیلی رجالی، شیما سرداب، شیرین محترم ، صادر جامه در، نفیسه السادات سید حسینی، سمیرا فردوسی ، سمیه صرامی، سولماز سابقی انجام داده اند. کتاب ژنتیک هاید در بسیاری از دانشگاه های کشور آموزش داده می شود و مرجع بسیاری از آزمون ها و امتحانات می باشد.
در این کتاب اصول و مفاهیم پایه ای علم ژنتیک و پیشرفت های فناوری اخیر که بسیار پیچیده، متنوع و شگفت انگیز است با نظم وشیوایی خاص مورد بحث قرار گرفته است.
این کتاب 25 فصلی در شش بخش ارائه شده است :
این شش بخش شامل مباحث زیر می باشد : الگوها و مکانیسم های توارث کلاسیک، اساس مولکولی توارث و بیان ژن، تکنولوژی مبتنی بر DNA،  کنترل بیان ژن، ژنتیک و فرایند های زیستی، ژنتیک، جمعیت و تکامل.
این کتاب برای دانشجویان رشته های زیست شناسی، ژنتیک پزشکی، بیوتکنولوژی پزشکی و ویروس شناسی پزشکی مناسب است.
خرید اینترنتی کتاب ژنتیک هاید
اصول ژنتیک هاید جلد دوم
79٬200 ‎تومان
99٬000 ‎تومان -20%
موجود
اصول ژنتیک هاید جلد دوم
جلد دوم کتاب اصول ژنتیک هاید ادامه جلد اول آن است که در آن مفاهیم به صورت پیشرفته مورد بررسی قرار گرفته اند تا شما بتوانید تمامی مطالب مورد نیاز ژنتیک را در آن آموزش ببینید. کتاب ژنتیک هاید در بسیاری از دانشگاه های کشور آموزش داده می شود و مرجع بسیاری از آزمون ها و امتحانات است. این کتاب نوشته دیودار هاید می باشد.
در کتاب حاضر اصول و مفاهیم پایه ای علم ژنتیک و پیشرفهای فناوری اخیر مورد بحث قرار گرفته است.
این کتاب با ۶ بخش که در ۲۵ فصل گرد آوری شده و در ۲ جلد ارائه شده است.
این ۶ بخش، مباحث زیر را در برگرفته است:
الگوها و مکانیسم های توارث و بیان ژن- اساس مولکولی و توارث بیان ژن- تکنولوژی های مبتنی بر DNA- کنترل بیان ژن- ژنتیک و فرآیندهای زیستی- ژنتیک جمعیت و تکامل.
این کتاب برای دانشجویان و داوطلبان آزمون ها در رشته های گرایش های مختلف زیست شناسی (ژنتیک، سلولی…)، بیوتکنولوژی و ویروس شناسی پزشکی مفید خواهد بود.
خرید کتاب ژنتیک هاید
درسنامه ژنتیک
23٬760 ‎تومان
29٬700 ‎تومان -20%
ناموجود
درسنامه ژنتیک
کتاب درسنامه ژنتیک نوشته شده توسط هیو فیچر و آیور هیکی می باشد. این کتاب به صورت جزوه ای بسیار کامل برای دانشجویان پزشکی می باشد که با خواندن آن می توانند برای انواع آزمون ها و امتحانات آماده شوند. موضوع اصلی این کتاب ژنتیک است که مناسب برای تمامی رشته هاست. کتاب درسنامه ژنتیک توسط انتشارات برای فردا منتشر شده است.
خرید کتاب درسنامه ژنتیک
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی
104٬000 ‎تومان
130٬000 ‎تومان -20%
موجود
OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی 
کتاب سوالات طبقی بندی شده ایمنی در صنعت و ارگونومی از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب توسط مریم رستمی اقدم شندی، ابراهیم تابان و محسن یزدانی اول تالیف و جمع اوری شده است. نشر برای فردا ناشر  کتاب OHT ايمنی در صنعت و ارگونومی می باشد. این کتاب دارای نمونه سوال و سوالات سالهای گذشته می باشد که می تواند شما را برای آزمون ها و کنکور بسیار آماده نمایید. 
خرید کتاب ايمنی در صنعت و ارگونومی
OHT عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار
128٬000 ‎تومان
160٬000 ‎تومان -20%
موجود
OHT عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار 
کتاب مجموعه سوالات طبقه بندی شده عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار از سری کتاب های OHT می باشد. این کتاب دارای تمامی مفاهیم و نمونه سوالاتی که ممکن است شما در درس عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار روبرو بشوید را، دارا می باشد. برای قبولی در آزمون ها کافی است که شما سوالات این کتاب را حل کرده باشید. کتاب عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار دارای سوالات آزمون های گذشته نیز می باشد. عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار نوشته دکتر محمد بیروتی و مسعود اکبری می باشد.
خرید کتاب عوامل فيزيکی و شيميايی محيط کار
ژنتیک در پزشکی تامسون
116٬800 ‎تومان
146٬000 ‎تومان -20%
ناموجود
ژنتیک در پزشکی تامپسون
کتاب ژنتیک در پزشکی تامسون نوشته نوس بام رابرت ال می باشد. ترجمه آن را دکتر محمد زعفرانی، عاطفه شیرکوند و فریناز به فرجام انجام داده اند. کتاب ژنتیک در پزشکی تامسون توسط انتشارات برای فردا به چاپ رسیده است.

فصل 1-مقدمه
فصل 2- مقدمه ای به ژنوم انسان
فصل 3- ژنوم انسان : ساختمان و عملکرد ژن
فصل 4- تنوعات ژنتیکی انسان: جهش و چندشکلی ها
فصل 5- اصول سیتوژنتیک بالینی و تجزیه و تحلیل ژنوم ها
فصل 6- اساس ژنومی و کروموزومی بیماری: اختلالات اتوزوم ها و کروموزون های جنسی
فصل 7- الگوهای توارث تک ژنی
فصل 8- توارث پیچیده اختلالات چند عاملی شایع
فصل 9- تغییر پذیری ژنتیکی در جمعیت ها
فصل 10- شناسایی اساس ژنتیکی بیماریهای انسانی
فصل 11- اساس مولکولی بیماری های ژنتیکی
فصل 12- اساس مولکولی، بیوشیمیایی و سلولی بیماریهای ژنتیکی
فصل 13- درمان بیماریهای ژنتیکی
فصل 14- ژنتیک تکوینی و نواقص بدو تولد
فصل 15- ژنتیک و ژنومیک سرطان
فصل 16- ارزیابی خطر و مشاوره ژنتیکی
فصل 17- غربالگری و تشخیص پیش از تولد
فصل 18- کاربرد ژنومیک در پزشکی و مراقبت سلامت فردی
فصل 19- مسایل اخلاقی و اجتماعی در ژنتیک و ژنومیک